Welcome, Guest. Please login or register.
7 Jul 2020 - 17:32:09
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Playoff Kahramanları 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7
Author Topic: Playoff Kahramanları  (Read 25298 times)
Taysi
Newbie
*

i hate my school

View Profile
« Reply #60 on: 3 May 2003 - 20:52:39 »

yaw dun gece nowitzki ne kadar perisan bi haldeydi ...adam sanki bikmis bi hali wardi eline kac tane top aldiysa yuzde 90 inin kaybetii..
ama yinede dirk playoff adami yaw adam birinciydi:) sayi ortalamsinda simdi ne oldu bilmiyorum ama yinede dirk is the best derim:)

Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #61 on: 5 May 2003 - 00:45:43 »

seriyi kaybedenler açısından bence kahraman gooden dır. tamam orlando da adam yok rahat süre alıyo fln ama sonuçta bu adam bi çaylak..oynadığı ilk play off eşleşmesi doğu 1. si ligin en iyi savunma yapan takımı.. ribaundlar için pota altında çarpıştığı adam son iki yılın en iyi defans adamı reb ve blok kralı..big ben le korkusuzca mücadelesinden dolayı helal ona ,geleckte çok iş yapacak buna inanıyorum..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #62 on: 5 May 2003 - 00:54:42 »

Kazananlardan bir kahraman Tayshaun Prince, ligin sayı kralını yamulttuğu yetmiyormuş gibi killer 3lüklerle son maçın kahramanı oldu, t-mac e verdiği blok da gayet lezizdi, ayakta alkışladık Smiley
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #63 on: 5 May 2003 - 01:03:05 »

bu arada söylemeden geçemiycem prince in tipi ,omuz yapısı fln çok kıl abi..
ruben kobe yi ne kadar yamulttuysa tavşan da o kadar işte..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #64 on: 5 May 2003 - 01:08:04 »

T-Mac'ten daha kıl olamayacağı kesin, en azından yenik durumdayken kenarda kakara kikiri yapmıyor varsın omuz yapısı kıl olsun tüy olsun.

Prince'ın T-Mac'i bu maçta ne hale getirdiğini görmediysen verirlerse maçın tekrarını bir izle, maçı izlemeden yorum yapma
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #65 on: 5 May 2003 - 13:00:33 »

bence ilk turun kahramanlık sıralamasında

1-nowitzki
2-pierce
3-iverson
4-tavşandır

Son Turnuva Şampiyonu
o_irengun
Guest
« Reply #66 on: 5 May 2003 - 13:56:27 »

Nowitzkidir gecen senee  kevin garnetti ilk  turda fecii  yamultmustu  simdi bakalim tarih tekerrürden  ibaret mi  olacak öyle  ya  sa-la   sac-dallas
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #67 on: 1 Jun 2004 - 02:48:40 »

D-Fish.. 0.4..
blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #68 on: 1 Jun 2004 - 14:12:45 »

Richard Hamilton  21,5 sayı ortalaması ile playoflarda oynuyor ve dtrotinm her kazandığı  maçta emeği var
Basketbol
Dr. James
Veteran
Full Member

View Profile
« Reply #69 on: 2 Jun 2004 - 01:42:29 »

Dwayne Wade bu sene,özellikle de play-off'larda çaylak kimliğini bir kenara bırakıp,profosyonelce mükemmel işler başardı.Hem istatistik olarak,hem de takımda taşıdığı yük,aldığı sorumluluk olarak,gelecek için çok parlayan bir ışık saçtı.Aynı şekilde yine Miami'den Caron Butler da Miami'nin bel kemiği oldu playofflarda..
  Derek"0.4"Fisher ve Kareem Rush da Lakers için tek ama en koparıcı maçların beklenmeyen kahramanları olarak Lakers'ın finale gelen galibiyetlerini bezemeleriyle kahraman sayılırlar..
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 2 Jun 2004 - 02:58:33 »

roy playofflardan sonra verilseydi , özelliklede new orleans serisinden sonra, wade giderdi kesin..şu son performansından sonrada bence sezon içinin bi rookie yi ya da diğer ödülleri vermek için çok erken ve gerçeği birazda olsa yansıtmadığı gibi bi izlenime kapılmıştım  Wink..
blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #71 on: 2 Jun 2004 - 16:56:25 »

wade konusunda bende size sonuna kadar katılıyorum ama ödüller  playoflardan sonra verilse playoflarda oynayamayan lara ne olacak ve wade plaoflarda performansını artırdı ve bunlarda 2 takıma karşı 13 maçtaki performansı idi yani oyuncuların bir sezonda oynadıkları 82 maça göre veriliyor ödüller bence  Wink
SirDreAm
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #72 on: 7 Jan 2005 - 23:06:41 »

geçen senenin playoff kahramanları tartışmasız wade,prince ve garnett
xfactor
Newbie
*

X-FACTOR 4 MVP

View Profile WWW
« Reply #73 on: 10 Jan 2005 - 23:09:02 »

bence tartışmasız prince.nedeni ise çok basit.reggie miller'a verdiği blok.ben miller'ın yerinde olsam o maçtan sonra basketbol'u bırakırdım.  Cool
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #74 on: 11 Jan 2005 - 00:50:35 »

ben tartışırım..
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Playoff Kahramanları « previous next »
    Jump to: