Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 2019 - 15:55:25
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Playoff Kahramanları 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 7
Author Topic: Playoff Kahramanları  (Read 23504 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« on: 15 Apr 2003 - 04:46:31 »

hepimizin bildigi gibi playofflar mütemadiyen mucizelere sahne olmustur.

kimi zaman bi arkadas cikar 9 saniyede 8 sayi atar,seyirciye selamini cakip bir chapter'i daha tamamlamanin sevinciyle evine döner..

baska bi arkadas son saniyede topu calar, pasi verdigi arkadasi topu potaya yuvarlarken spiker "now there is a steal by ..." diye bagirir, bütün salon cilgina döner, iki kahraman bu sirada kucaklasmaktadir..

bir baskasi son macina bir destan sigdirir, 40 saniyede bir maci, bir emegi, belki de tamamen farkli olabilecek bir hayati rakibinin elinden alir; noktayi da tek eli havada özgürlük heykeli pozuyla koyar..

bu örnekleri hafizamizi zorladikca cogaltabiliriz.. ama bu örneklerin cogalabilecegi bir baska arena 19nisan aksamiyla birlikte perdesini aciyor..

sizce bu seneki playofflarda böyle unutulmaz sahneler yasayabilecekmiyiz? bu imkani bize sunacak oyuncular kimler? kim gitti denen maci geri getirebilir? kim rüstünü ispatlar? ahminleriniz neler?
« Last Edit: 15 Apr 2003 - 17:23:06 by gilamaniac » Logged

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #1 on: 15 Apr 2003 - 04:50:12 »

ilk olarak ben yazayim.. bu sene en büyük kahramanlik sahnelerini tim duncan'dan bekliyorum. yillardir lakers'a dis geciremiyorlar, ve belki de bu TD'nin kendini göstermek icin kariyerindeki en büyük firsat. lakers'a karsi ilk turda fazla yorulmayacak olmanin verdigi avantajla cok önemli performanslara ve unutulmayacak sahnelere imza atabilir..

duncan'a en büyük destek emanuel "the mvp" ginobili den cikacaktir..

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #2 on: 15 Apr 2003 - 04:51:24 »

şu 9 saniyede 8 sayı atan arkadaştan yeni bi chapter bekliorum şahsen...knicks ünitesi kapandı gerçi..sırada nets chapter 2 var

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #3 on: 15 Apr 2003 - 04:57:25 »

Geçen senenin Kings-Lakers maçlarından birinde (4. dü sanırım) Horry'nin attığı 3'lük, ayrıca yine geçen sene Reggie babanın oyunu, bu sene Reggie'ye güvenip playoff'a girerse Pacers ilk turda babayı alabilir.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #4 on: 15 Apr 2003 - 05:31:35 »

Reggie babanın daha bir kez olsun play-offlarda hayal kıırıklığı yarattığını görmedim.Geçen sezon yine play-off  öncesinde bu yılki gibi hiç iyi durumda değildi ama yine yapacağını yapmıştı.Bence konu reggie olunca önceden konuşmamak gerek.  Grin
 Ama yine tek başına reggieye kalırsa indy işte o zaman dapistonın dediği gibi vaziyet pacers açısından iyi olmaz ama sırtlarını reggiye dayayacaklarını sanmıyorum açıkçası.
  Artı topcin ana konusuna gelirsek reggieden bir kaç yeni hareket öğrenebiliriz yine.Artı timin lakers karşısına yıpranmadan çıkacağı fikrine katılmıyorum.Muhtemel bir suns eşleşmesinde işleri çokda kolay olmayacak.
Bununla birlikte timden bir kaç şık harekete gelebilir.Tabi birde kobe var.
 Artık reggieden abzı şeyleri devralmanın zamanı geldi.Bunu yapacak kişiler ise bence kobe ve pp.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #5 on: 15 Apr 2003 - 05:43:49 »

benim kahramanım 2001 yılında torontoya 54 sayı satan Allen Iverson dır

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #6 on: 15 Apr 2003 - 05:56:02 »

benim kahramanım 2001 yılında torontoya 54 sayı satan Allen Iverson dır
konumuz bu değil.Bu sene için kimler ne yapar tahmini

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 15 Apr 2003 - 13:00:01 »

Elbette Kobe(son 3 senedir hep) ve Reggie(bildim bileli) ve Marbury(evet bu adam ne zamandır playoff hasreti çekiyor patlamaya hazır gibi SAS maçından sonra gözlerinden okunuyordu valla ShockedÇok zor durumlarda Shaq e pas indirmeniz yeterli olabilir Wink

SAS Phoenix i havada karada eleybilir.Ama Suns eyer gerçekten gaza gelir ve serinin kilit adamları Amare ve Ginobili kendilerini aşarsa seri ilginçeleşebir.

Suns bu sene yanlış hatırlamıyorsam Spurs'ü 3 kere yenen tek takım.Hatam varsa düzeltin
« Last Edit: 15 Apr 2003 - 16:41:11 by Wade » Logged

phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #8 on: 15 Apr 2003 - 13:31:17 »

kobe-shaq ikilisi ve reggienin performansı sürpriz olmaz..
wadein dedigi gibi marbury de baya hırslı baslıcak. phoenixin san antonioyu fazla yormıcagını düşünenler yanılabilir.
benim adayım ise garnett, ikinci tur için cok hevesliyiz bu sefer, hele bi de portland gelirse, KG coşar.. sonunu getiremesk de (final falan) KGden jeneriklik hareketler ve takımı tasıcak bi performans bekliom.(umarım hudsonla wally de eslik eder)

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
OzgurM
being ron jeremy
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 15 Apr 2003 - 13:49:35 »

Benim bu seneki playoff kahramanı sıralamam

1.Çansi Billups (Ne kadar clutch oyuncu olduğunu ispatladı bu sene)
2.Monster Mash
3.Steve Nash
4. Manu
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #10 on: 15 Apr 2003 - 13:56:56 »

kobe-shaq ikilisi ve reggienin performansı sürpriz olmaz..
wadein dedigi gibi marbury de baya hırslı baslıcak. phoenixin san antonioyu fazla yormıcagını düşünenler yanılabilir.
benim adayım ise garnett, ikinci tur için cok hevesliyiz bu sefer, hele bi de portland gelirse, KG coşar.. sonunu getiremesk de (final falan) KGden jeneriklik hareketler ve takımı tasıcak bi performans bekliom.(umarım hudsonla wally de eslik eder)
hudson dan önce rod strickland'dan daha iyi bir performans bekliorum..onun play--off tecrübesi ve oyuna katkısı daha fazla...hudson kötü demiorum ama bir maçı diğerine uymuor....ikisi de iyi olmalı bizim açımızdan..wally çok formda ve süper oynuor...belli bir çizgide...play-offlarda daha da iyi olacktır..çok kişiyi yanıltarak!!!

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #11 on: 15 Apr 2003 - 15:56:32 »

Her mesajında bana laf sokmak zorunda mısın Edizcim? Görücez o Wally'i, o kontrat da başınıza bela olacak.
(İnşallah KG çeker gider de lotterylere kalırsınız)
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #12 on: 15 Apr 2003 - 16:04:58 »

Szczerbiak was sooo hot for three quarters Sunday that after his buzzer-beating three-pointer to make it 93-67 heading into the fourth, Garnett fanned him with both arms as he followed Szczerbiak to the bench. Later, as fans chanted "Wal-ly! Wal-ly!," Garnett goaded Szczerbiak into standing and waving.

geçinemeyen insanlar bu şekilde davranmazlar..

amacım laf sokmak değil gökhancım..birini sevmeye bilirsin ama o kişi işini doğru yapıorsa hakkını da vermelisin....
« Last Edit: 15 Apr 2003 - 16:14:11 by shiroi_chokoreto » Logged

Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 15 Apr 2003 - 16:15:22 »

amacım laf sokmak değil gökhancım..birini sevmeye bilirsin ama o kişi işini doğru yapıorsa hakkını da vermelisin....

ediz abi bu da bi nevi laf koymaktır deil mi ?  Tongue

Bence geçen sene özellikle final serisindeki mücadelesi ve performansıyla eleştirilen Van Horn dallaması coşacak, her ne kadar takım deiştirmiş olsa da..

Bi de magloire dan ümitliyim. Eğer baron geçen seneki gibi oynamazsa-ki oynıyacağını hiç sanmıyorum- yük diğer oyunculara dağılacak. Bunlardan en önemlileri ise Mashburn, sonra Magloire...

Nets'te RJ'den ekstra işler bekliyorum K-Mart geçen final serisi 35 sayısı hatrına iyi oynar zaten.. Kidd'de bütün play off'u triple double istatistikleriyle bitirmeye kasmaz, ne gerekiyorsa onu yaparsa sanırım o zaman Nets için daha hayırlı olur...

Belki bucks'ta payton da coşar kim bilir??
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #14 on: 15 Apr 2003 - 17:17:27 »

kendimce beklediğim kahramanlar; bu sene takım halinde daha ümitli olduğum magic in t-mac i, çok zor ama elerse şaşırmayacağım suns ın marbury si,ayrıca ilk kez saha avnatjı yakalayabilecek olan wolves un kg si...
süper oynamaları normal olanlar;shaq, kobe, duncan
kahraman olursa en çok şaşırtacak kişi webber
olsaydı kahramanlğa en yakın kişi mj

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
Pages: [1] 2 3 4 ... 7
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Playoff Kahramanları « previous next »
    Jump to: