Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Gecenin Maçý 2007-2008
Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2021 - 12:51:09
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçý 2007-2008 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
Author Topic: Gecenin Maçý 2007-2008  (Read 30930 times)
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #45 on: 3 Jan 2008 - 13:07:32 »

portlanddan sonra 76ersi de evimizde yendik Smiley
bu sezon evimizde iyiyiz zaten ama deplasmanlarda da ayný ölçüde felaketiz
þu sýralar içerdeki maçlarýn çokluðu sayesinde toparlanýp yükseliþe geceriz diye düþünüyorum

korver-giricek takasý da iyi oldu
her zaman begendiðim bir oyuncudur korver, iyi þutör o yonden eksikliðimizi giderecektir,ribaundlara da katký yapan bi isim
geçmiþte weeklyde aldýðýmý hatýrlýyorum 6-7 ribaund yapardý eleman

þu ana kadar takas bize yaramýþa benziyor
dün de 11 dakkada 14 sayý atmýþ eski takýmýna

deron williamsýn ustun performansýný da es gecmeyelým
20 asist yapmýþ Shocked
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #46 on: 11 Jan 2008 - 13:03:29 »

evimizde galibiyetlere devam ediyoruz Smiley
biraz olsun toparladýk
nash-marion-grant hill olmayýnca kolay bi galibiyet oldu gerçi
içerde 17 maçta 14 galibiyet, þu deplasman istatistiðimizi de biraz düzeltsek iyi olacak
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #47 on: 11 Jan 2008 - 16:14:48 »

özlemiþiz memoyu oynarken görmeyi
Jazz6th
Guest
« Reply #48 on: 18 Jan 2008 - 15:43:55 »

Boozer ve Mehmet'i topluyorum, çarpýyorum, üsüste koyuyorum herþeyi yapýyorum, ne yaparsam yapayým ikisi birlikte bir Millsap etmiyor.
Dün Millsap da çok kötüydü gerçi ama Millsap 34 yaþýndaki bir adamýn 24 rib. 11 blok yapmasýna seyirci kalacak karakterde bir adam deðil bunu biliyor ve görebiliyoruz. Mehmet'le Boozer'a zerre kadar güvenim kalmadý. Çok büyük hayal kýrýklýðý yaþýyorum bir süredir. Umarým geçici olur.. Bu birincisi.. Geçici deðilse play-off'a bile kalamayýz demektir. O zaman da Portland'a Denver karþýsýnda NW liderliði yarýþýnda baþarýlar diliyorum. Denver kadar sportmenlikten nasibini almamýþ bir takým daha yoktur NBA tarihinde, Camby haricinde tabii.. Umarým kýsa zamanda NY'dan yedikleri dayak gibi bir dayak daha yerler. Bu da ikincisi..

Son olarak, Jason Hart'ýn transferinde mutlaka bir mutabakat saðlanmýþtýr. Yani alýnmasýna herkes onay vermiþtir fakat onu transfer etme fikri ilk olarak kimden çýktýysa ben onun oturup ben ne yaptým lan diye düþünmesini çok isterim.. Biz Palacio'yu da oyun kurucu olarak gördük sahada ama Jason Hart çok baþka. 2 dakka oturup adamýn kaptýrdýðý toplarý izlemek yeterli.

Son birþey daha.. Kirilenko artýk kendine gelsin. Eurobasket'tan kral gibi dönüþüne ve geçen seneye iyi bir dönüþ yapmasýna çok sevinmiþtik ama geçen seneyi aratýr performanslar göstermeye baþladý. Ýnsanlarý kontratlarýyla yargýlamam ben yani maximum kontratý varsa maximum kontratlý gibi katký yapmak zorunda diye düþünmüyorum ama takýmýn en eski oyuncusu olarak daha istekli ve daha mantýklý oynamak zorunda. Mehmet'le Boozer'ýn durumu ortadayken Kirilenko'ya da güvenemezsek yandýk..
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #49 on: 30 Jan 2008 - 05:05:49 »

San Antonio maçýnda Korver'ýn istekli oyununu beðendim. Hücumda istediklerini pek yapamadý ama savunmadaki hareketliliði, oyunda kaldýðý süre içinde Manu'nun peþini býrakmayýþý, yaptýrdýðý hücum fauller... Takýmý ateþleyenlerin baþýnda geliyordu. Sonuçta Spurs'e karþý sadece þut sokarak kazanamazsýnýz. Savunmada ekstra þeyler yapmak gerek. Aslýnda o konuda Boozer da fena deðildi. Duncan'ýn her topuna elini soktu, biraz faulle karýþýk toplar çaldý.

Deplasmandaki kötü gidiþi Houston maçýyla biraz olsun durdurduk. Ýçerde zaten gayet iyiyiz. Bu 5 maçlýk galibiyet serisiyle de Denver ve Portland ile olan farký kapattýk. Üst üste gelen yenilgiler kafalarda soru iþaretleri yaratýp hayal kýrýklýðýna uðratmýþtý. Son maçlardaki oyunlar fena deðil. Kazanýyor olmak güzel.

Kuzeybatýda üç takým kafa kafaya geldi, bundan sonrasý daha çekiþmeli olacak. Zirve yarýþý yeniden baþladý diyebiliriz Smiley
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #50 on: 30 Jan 2008 - 23:48:17 »

önümüzdeki yýllarda batýnýn en güzide grubu olacak burasý timberwolves ve sonicsin de hallenmesiyle Smiley

...
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 5 Feb 2008 - 13:40:38 »

hornetsi de devirerek üstüste 9. galibiyetimizi aldýk
deron paule buyuk üstünlük kurmuþ

toplam 14 üçlük - 6sý korverdan- takým rekoru kýrmýþýz

evimizde 21-3 le ligin en baþarýlý takýmýyýz
arada 3 de deplasman kazandýk

þu an 6 . gözüküyoruz arka arkaya gelen galibiyetlerle
saha avantajýyla playofa girebilirsek çok güzel olacak
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow

View Profile WWW
« Reply #52 on: 5 Feb 2008 - 20:20:45 »

hornetsi de devirerek üstüste 9. galibiyetimizi aldýk
deron paule buyuk üstünlük kurmuþ

toplam 14 üçlük - 6sý korverdan- takým rekoru kýrmýþýz

evimizde 21-3 le ligin en baþarýlý takýmýyýz
arada 3 de deplasman kazandýk

þu an 6 . gözüküyoruz arka arkaya gelen galibiyetlerle
saha avantajýyla playofa girebilirsek çok güzel olacak

Yalnýz bir iki þey söyleyeyim, Deron çok iyi oynadý kabul, ama Paul'e üstünlük kurduðunu söyleyemem. Çünkü Eddie Rush öyle fauller çaldý ki Paul'e Paul sahada kalamadý. 25 dakika anca oynadý. Utah da insanüstü üçlük attý, Collins bile atacak sandým.

replikas
Newbie
*

View Profile
« Reply #53 on: 6 Feb 2008 - 23:37:28 »

merhaba biþi sorucam. bu geceki denver maçýný bi hayli izlemek istiyorum. eskiden bi link vardý elimde, o gün gösterilcek bütün maçlarýn hangi programýn hangi kanalýnda olcaðý yazardý. baya aradým ama bulamadým o sayfayý. forumda da baktým ama bulamadým malesef. maç herhangi bi yerden yayýnlancak mýdýr internet ortamýnda, ya da dediðim gibi bi sayfa bilen var mýdýr acaba?

pm attým - b
« Last Edit: 6 Feb 2008 - 23:38:37 by Brooklyn » Logged
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #54 on: 7 Feb 2008 - 12:00:46 »

O zaman da Portland'a Denver karþýsýnda NW liderliði yarýþýnda baþarýlar diliyorum. Denver kadar sportmenlikten nasibini almamýþ bir takým daha yoktur NBA tarihinde, Camby haricinde tabii.. Umarým kýsa zamanda NY'dan yedikleri dayak gibi bir dayak daha yerler. Bu da ikincisi..

sýkma canýný oytun rövanþý aldýk  Grin
utah 118
nuggets 115

üstüste 10. galibiyetimiz oldu
ve son 15 maçta 14. galibiyet aradaki denverý da yenýnce son 15 maçta yenmediðimiz takým kalmadý boylece

denverýn dýþýnda new orleans-phoenix-orlando-houston-san antonio gibi iddali takýmlarý da götürdük arada  Afro
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #55 on: 7 Feb 2008 - 17:40:29 »

Utahýn bayadýr maçýný izleyemiyorum ama box scorelerdan ve recaplerden anladýðým memoda bariz bir þekilde yükseliþ ve takýma katkýsý var.Bir ara iyice týrsmýþtým süresi 20 dk lara kadar düþüp sadece ilk 5 te baþlayayýp maçý bitiremiyecek diye

<br /><br /><br />
riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #56 on: 4 Mar 2008 - 14:55:49 »

dunki macta dallasý yenerek buyuk is basardý utah memo cok iyi oynamýs bu arada kirilenko nun sag bacagýndan sakatlanýp cýktýgýný okudum acaba uzun surer mi sakatlýk tam play off arefesinde..
« Last Edit: 4 Mar 2008 - 14:56:12 by riketsia » Logged

erkan
Newbie
*

View Profile
« Reply #57 on: 4 Mar 2008 - 15:21:04 »

Memo'nun form grafiði harbiden de yükseliyor. Son 4 maçta  21.8 sy 11.3 rib  2ast 1blk 0.75 tç ve toplamda 1 turnover ile oynamýþ. Krilenko'nun sakatlýðý  ciddi ise savunmaya biraz daha dikkat etmesi gerekecek.
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #58 on: 4 Mar 2008 - 15:39:21 »

bir kaç maç önce de detroiti 18 sayýdan geri gelip yenmiþtik
bugun delta center'dan( energy solutionsa alýþamadýk daha Cheesy ) dallas da çýkamadý
evimizde üstüste 16 galibiyet oldu Afro
arada kings clippers gibi playof yapamayacak takýmlara da yenilmesek þimdi daha da yukarýlara týrmanmýþtýk
batý o kadar cekiþmeli ki alýnacak 1-2 extra galibiyet ve playofta saha avantajýný elde etmek çok önemli olacak

Ug®_GnY
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #59 on: 4 Mar 2008 - 19:37:16 »

memo bu ara performansýný yükseltti ama  sene baþýndan bei böle oynamasý gerekiyodu aslýnda yazdan beri süregelen belindeki rahatsýzlýðý düzeldi galiba.. bundan sonra bu formunu kaybetmemesini dilerim .. ahh ahh keþke sezon baþýndan beri bu þekilde oynasaydý.. ben hedo gibi memo nun da iyi performansýný bekledim ama bu zamana dek beklemek gerekiyomuþ..

Ug®_GnY
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçý 2007-2008 « previous next »
    Jump to: