Welcome, Guest. Please login or register.
1 Dec 2020 - 21:10:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2007-2008 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2007-2008  (Read 28220 times)
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #45 on: 3 Jan 2008 - 13:07:32 »

portlanddan sonra 76ersi de evimizde yendik Smiley
bu sezon evimizde iyiyiz zaten ama deplasmanlarda da aynı ölçüde felaketiz
şu sıralar içerdeki maçların çokluğu sayesinde toparlanıp yükselişe geceriz diye düşünüyorum

korver-giricek takası da iyi oldu
her zaman begendiğim bir oyuncudur korver, iyi şutör o yonden eksikliğimizi giderecektir,ribaundlara da katkı yapan bi isim
geçmişte weeklyde aldığımı hatırlıyorum 6-7 ribaund yapardı eleman

şu ana kadar takas bize yaramışa benziyor
dün de 11 dakkada 14 sayı atmış eski takımına

deron williamsın ustun performansını da es gecmeyelım
20 asist yapmış Shocked
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #46 on: 11 Jan 2008 - 13:03:29 »

evimizde galibiyetlere devam ediyoruz Smiley
biraz olsun toparladık
nash-marion-grant hill olmayınca kolay bi galibiyet oldu gerçi
içerde 17 maçta 14 galibiyet, şu deplasman istatistiğimizi de biraz düzeltsek iyi olacak
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #47 on: 11 Jan 2008 - 16:14:48 »

özlemişiz memoyu oynarken görmeyi
Jazz6th
Guest
« Reply #48 on: 18 Jan 2008 - 15:43:55 »

Boozer ve Mehmet'i topluyorum, çarpıyorum, üsüste koyuyorum herşeyi yapıyorum, ne yaparsam yapayım ikisi birlikte bir Millsap etmiyor.
Dün Millsap da çok kötüydü gerçi ama Millsap 34 yaşındaki bir adamın 24 rib. 11 blok yapmasına seyirci kalacak karakterde bir adam değil bunu biliyor ve görebiliyoruz. Mehmet'le Boozer'a zerre kadar güvenim kalmadı. Çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum bir süredir. Umarım geçici olur.. Bu birincisi.. Geçici değilse play-off'a bile kalamayız demektir. O zaman da Portland'a Denver karşısında NW liderliği yarışında başarılar diliyorum. Denver kadar sportmenlikten nasibini almamış bir takım daha yoktur NBA tarihinde, Camby haricinde tabii.. Umarım kısa zamanda NY'dan yedikleri dayak gibi bir dayak daha yerler. Bu da ikincisi..

Son olarak, Jason Hart'ın transferinde mutlaka bir mutabakat sağlanmıştır. Yani alınmasına herkes onay vermiştir fakat onu transfer etme fikri ilk olarak kimden çıktıysa ben onun oturup ben ne yaptım lan diye düşünmesini çok isterim.. Biz Palacio'yu da oyun kurucu olarak gördük sahada ama Jason Hart çok başka. 2 dakka oturup adamın kaptırdığı topları izlemek yeterli.

Son birşey daha.. Kirilenko artık kendine gelsin. Eurobasket'tan kral gibi dönüşüne ve geçen seneye iyi bir dönüş yapmasına çok sevinmiştik ama geçen seneyi aratır performanslar göstermeye başladı. İnsanları kontratlarıyla yargılamam ben yani maximum kontratı varsa maximum kontratlı gibi katkı yapmak zorunda diye düşünmüyorum ama takımın en eski oyuncusu olarak daha istekli ve daha mantıklı oynamak zorunda. Mehmet'le Boozer'ın durumu ortadayken Kirilenko'ya da güvenemezsek yandık..
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #49 on: 30 Jan 2008 - 05:05:49 »

San Antonio maçında Korver'ın istekli oyununu beğendim. Hücumda istediklerini pek yapamadı ama savunmadaki hareketliliği, oyunda kaldığı süre içinde Manu'nun peşini bırakmayışı, yaptırdığı hücum fauller... Takımı ateşleyenlerin başında geliyordu. Sonuçta Spurs'e karşı sadece şut sokarak kazanamazsınız. Savunmada ekstra şeyler yapmak gerek. Aslında o konuda Boozer da fena değildi. Duncan'ın her topuna elini soktu, biraz faulle karışık toplar çaldı.

Deplasmandaki kötü gidişi Houston maçıyla biraz olsun durdurduk. İçerde zaten gayet iyiyiz. Bu 5 maçlık galibiyet serisiyle de Denver ve Portland ile olan farkı kapattık. Üst üste gelen yenilgiler kafalarda soru işaretleri yaratıp hayal kırıklığına uğratmıştı. Son maçlardaki oyunlar fena değil. Kazanıyor olmak güzel.

Kuzeybatıda üç takım kafa kafaya geldi, bundan sonrası daha çekişmeli olacak. Zirve yarışı yeniden başladı diyebiliriz Smiley
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #50 on: 30 Jan 2008 - 23:48:17 »

önümüzdeki yıllarda batının en güzide grubu olacak burası timberwolves ve sonicsin de hallenmesiyle Smiley

...
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 5 Feb 2008 - 13:40:38 »

hornetsi de devirerek üstüste 9. galibiyetimizi aldık
deron paule buyuk üstünlük kurmuş

toplam 14 üçlük - 6sı korverdan- takım rekoru kırmışız

evimizde 21-3 le ligin en başarılı takımıyız
arada 3 de deplasman kazandık

şu an 6 . gözüküyoruz arka arkaya gelen galibiyetlerle
saha avantajıyla playofa girebilirsek çok güzel olacak
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #52 on: 5 Feb 2008 - 20:20:45 »

hornetsi de devirerek üstüste 9. galibiyetimizi aldık
deron paule buyuk üstünlük kurmuş

toplam 14 üçlük - 6sı korverdan- takım rekoru kırmışız

evimizde 21-3 le ligin en başarılı takımıyız
arada 3 de deplasman kazandık

şu an 6 . gözüküyoruz arka arkaya gelen galibiyetlerle
saha avantajıyla playofa girebilirsek çok güzel olacak

Yalnız bir iki şey söyleyeyim, Deron çok iyi oynadı kabul, ama Paul'e üstünlük kurduğunu söyleyemem. Çünkü Eddie Rush öyle fauller çaldı ki Paul'e Paul sahada kalamadı. 25 dakika anca oynadı. Utah da insanüstü üçlük attı, Collins bile atacak sandım.

replikas
Newbie
*

View Profile
« Reply #53 on: 6 Feb 2008 - 23:37:28 »

merhaba bişi sorucam. bu geceki denver maçını bi hayli izlemek istiyorum. eskiden bi link vardı elimde, o gün gösterilcek bütün maçların hangi programın hangi kanalında olcağı yazardı. baya aradım ama bulamadım o sayfayı. forumda da baktım ama bulamadım malesef. maç herhangi bi yerden yayınlancak mıdır internet ortamında, ya da dediğim gibi bi sayfa bilen var mıdır acaba?

pm attım - b
« Last Edit: 6 Feb 2008 - 23:38:37 by Brooklyn » Logged
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #54 on: 7 Feb 2008 - 12:00:46 »

O zaman da Portland'a Denver karşısında NW liderliği yarışında başarılar diliyorum. Denver kadar sportmenlikten nasibini almamış bir takım daha yoktur NBA tarihinde, Camby haricinde tabii.. Umarım kısa zamanda NY'dan yedikleri dayak gibi bir dayak daha yerler. Bu da ikincisi..

sıkma canını oytun rövanşı aldık  Grin
utah 118
nuggets 115

üstüste 10. galibiyetimiz oldu
ve son 15 maçta 14. galibiyet aradaki denverı da yenınce son 15 maçta yenmediğimiz takım kalmadı boylece

denverın dışında new orleans-phoenix-orlando-houston-san antonio gibi iddali takımları da götürdük arada  Afro
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #55 on: 7 Feb 2008 - 17:40:29 »

Utahın bayadır maçını izleyemiyorum ama box scorelerdan ve recaplerden anladığım memoda bariz bir şekilde yükseliş ve takıma katkısı var.Bir ara iyice tırsmıştım süresi 20 dk lara kadar düşüp sadece ilk 5 te başlayayıp maçı bitiremiyecek diye

<br /><br /><br />
riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #56 on: 4 Mar 2008 - 14:55:49 »

dunki macta dallası yenerek buyuk is basardı utah memo cok iyi oynamıs bu arada kirilenko nun sag bacagından sakatlanıp cıktıgını okudum acaba uzun surer mi sakatlık tam play off arefesinde..
« Last Edit: 4 Mar 2008 - 14:56:12 by riketsia » Logged

erkan
Newbie
*

View Profile
« Reply #57 on: 4 Mar 2008 - 15:21:04 »

Memo'nun form grafiği harbiden de yükseliyor. Son 4 maçta  21.8 sy 11.3 rib  2ast 1blk 0.75 tç ve toplamda 1 turnover ile oynamış. Krilenko'nun sakatlığı  ciddi ise savunmaya biraz daha dikkat etmesi gerekecek.
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #58 on: 4 Mar 2008 - 15:39:21 »

bir kaç maç önce de detroiti 18 sayıdan geri gelip yenmiştik
bugun delta center'dan( energy solutionsa alışamadık daha Cheesy ) dallas da çıkamadı
evimizde üstüste 16 galibiyet oldu Afro
arada kings clippers gibi playof yapamayacak takımlara da yenilmesek şimdi daha da yukarılara tırmanmıştık
batı o kadar cekişmeli ki alınacak 1-2 extra galibiyet ve playofta saha avantajını elde etmek çok önemli olacak

Ug®_GnY
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #59 on: 4 Mar 2008 - 19:37:16 »

memo bu ara performansını yükseltti ama  sene başından bei böle oynaması gerekiyodu aslında yazdan beri süregelen belindeki rahatsızlığı düzeldi galiba.. bundan sonra bu formunu kaybetmemesini dilerim .. ahh ahh keşke sezon başından beri bu şekilde oynasaydı.. ben hedo gibi memo nun da iyi performansını bekledim ama bu zamana dek beklemek gerekiyomuş..

Ug®_GnY
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2007-2008 « previous next »
    Jump to: