Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Playoff 2008
Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2021 - 12:48:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Playoff 2008 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Playoff 2008  (Read 5432 times)
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« on: 13 Apr 2008 - 00:40:31 »

Geçen seneki gibi Denver'ýn önünde kuzeybatý þampiyonluðuna ulaþtýk ve büyük bir ihtimalle playoff'a 4. sýradan gireceðiz. Tabii son maça kadar deðiþebilir ama þu an beþinci Houston ve altýncý Phoenix, bu iki takýmdan biriyle eþleþmemiz yüksek ihtimal. Bu sezon dýþarda çok zorlandýk, ilk altýdaki tüm takýmlara karþý da saha dezavantajýmýz var. Sezon sonuna doðru deplasman maçlarýnda biraz toparlandýk yine de playoff'ta en büyük sorunumuz dýþardaki maçlar olabilir. Buna karþýlýk içerde gayet iyi durumdayýz.

Þimdi böyle saha hesabý, sýra hesabý falan yaparken batýda birbirinden kaliteli 8 takýmýn mücadelesinde her þeyin olabileceðini de göz ardý etmemek gerek. Her yönüyle harika bir playoff bizi bekliyor. Umarým sonunda en çok sevinen taraf oluruz Smiley
replikas
Newbie
*

View Profile
« Reply #1 on: 14 Apr 2008 - 02:57:01 »

playoff eþleþmesiyle ilgili biþey sorucam. bu gece houston maçý var, houston o maçý ve salý gecesi utah houston maçýný utah alýrsa, son maçlarý da ikisi de kazansa veya kaybetse ve ayný galibiyet sayýsýyla bitirseler normal sezonu (phoenixin altýncý bitirdiðini varsýyýyorum), saha avantajý kimde olucak? utah houston arasýndaki normal sezon maçlarýnýn galibine mi bakýlcak? yoksa da neye bakýlcak acaba? averaj mý? Smiley
düzeltme: sa lakersa yenilince 5.sýraya düþtü, ayný þartlarý sa için de merak ediyorum tabi Smiley bir de umarým böle bi eþleþme olmaz
« Last Edit: 14 Apr 2008 - 03:01:02 by replikas » Logged
precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #2 on: 14 Apr 2008 - 03:00:19 »

utah houston maçlarýna bakýlacak , orda da durum þu anda 1-1 ..yani utah yenerse houston dan avantajlý olur
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #3 on: 14 Apr 2008 - 13:33:28 »

playoff eþleþmesiyle ilgili biþey sorucam. bu gece houston maçý var, houston o maçý ve salý gecesi utah houston maçýný utah alýrsa, son maçlarý da ikisi de kazansa veya kaybetse ve ayný galibiyet sayýsýyla bitirseler normal sezonu (phoenixin altýncý bitirdiðini varsýyýyorum), saha avantajý kimde olucak? utah houston arasýndaki normal sezon maçlarýnýn galibine mi bakýlcak? yoksa da neye bakýlcak acaba? averaj mý? Smiley
düzeltme: sa lakersa yenilince 5.sýraya düþtü, ayný þartlarý sa için de merak ediyorum tabi Smiley bir de umarým böle bi eþleþme olmaz

http://www.batug.org/forum/index.php/topic,5321.1875.html

indy
Newbie
*

View Profile
« Reply #4 on: 16 Apr 2008 - 14:23:57 »

Bu akþam Utah SA deplasmanda yenerse ve Houston, Phoenix kazanýrsa 4 takým 55 galibiyet 27 maðlubiyete ulaþýyor. Böyle bir durumda yine tie-breaker mý uygulanýyor (böyle bir durum daha önce yaþandý mý onuda bilmiyorum) ve sýralama ne þekilde oluþur. Bilen varsa yazabilir mi?
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #5 on: 16 Apr 2008 - 17:47:02 »

Bu akþam Utah SA deplasmanda yenerse ve Houston, Phoenix kazanýrsa 4 takým 55 galibiyet 27 maðlubiyete ulaþýyor. Böyle bir durumda yine tie-breaker mý uygulanýyor (böyle bir durum daha önce yaþandý mý onuda bilmiyorum) ve sýralama ne þekilde oluþur. Bilen varsa yazabilir mi?

utah, division þampiyonu oldugu için 4 takýmlý tie-break'e dahil edilmiyor. diðer 3 takýmýn arasýnda oynanan maçlara bakýldýgýnda, dereceler: suns 5-3, houston 4-4, spurs 3-5. utah'dan sonra ilk dörtte yer alacak diger takým suns oluyor boylelikle. üçüncülük için suns ile utah'ýn arasýndaki maçlara bakýldýgýnda ise utah üstün. böylece utah 3., suns 4., rockets 5., spurs de 6. oluyor.

Records: Jazz 55-27, Phoenix 55-27, Houston 55-27, San Antonio 55-27.
Tiebreakers: This is the much-discussed four-team tie. According to the NBA office, the tie is broken first by removing the Jazz, who are guaranteed a top four seed as the Northwest Division champions. Then you do a three-way head-to-head tiebreaker with the games the Rockets, Suns and Spurs have played against each other. Phoenix is 5-3, Houston is 4-4 and San Antonio is 3-5. The Suns and Jazz then are part of a tiebreaker to determine the Nos. 3 and 4 seeds. The Jazz own the season series with Phoenix so they are third, the Suns fourth, the Rockets fifth and the Spurs sixth. NBA spokesman Tim Frank confirmed this Monday.
indy
Newbie
*

View Profile
« Reply #6 on: 16 Apr 2008 - 19:43:20 »

Bilgi için tesekkür, O zaman Utah'ýn stratejisini belirlemek kendi elinde ya SA'yu yenip ev sahibi avantajýný kazanýp yine Sa rakibi olmak bu yolla olasý bir Sun-Lakers yarý finalinin yplu açýlýr. Veya büyük ihtimalle ev sahibi avantajýný býrakýp Houston ile eþleþmek. Oldukça ilginç bir gece olacak.
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 17 Apr 2008 - 19:10:06 »

spursu yensek 3. olup yýne spursle eslesecektýk ký basýmýza bela alýrdýk
zaten adamlarý evlerýnde ne zaman en son yendýk hatýrlamýyorum,yenýlmemýz normal

gecen seneký gýbý ýlk turda yýne houstonla karsýlasýyoruz ve yýne saha avantajý onlarda
gecen sene4-3 elemiþtik yao mýng býzý zorlamýþtý ama bu sene yao mýng de yok
boozer gecen serýde cosmustu houstona karþý,memo da yaoyu savunayým derken hucumda sýlýnmýstý bu sefer enerjýsýný hucuma da verebýlecek
pota altýnda usutunluk kuracagýmýzý dusunuyorum

evýmýzde 37-4 gýbý muazzam bý basarý da yakaladýk bu sene , evýmýzde de maç vereceðimiz zannetmýyorum
bu serýyý 4-2 alýrýz biz Wink
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Playoff 2008 « previous next »
    Jump to: