Welcome, Guest. Please login or register.
19 Jul 2019 - 17:29:52
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bu yıl hayal kırıklığı yaratanlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 16 17 18 [19]
Author Topic: Bu yıl hayal kırıklığı yaratanlar  (Read 63235 times)
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #270 on: 5 Jun 2007 - 00:19:43 »

*Benim için en büyük hayal kırıklığı yaratan vaka,müthiş umutlar ile girdiğimiz hatta Batı Finali yaparız dediğimiz bir play-off maceramızdan da boynu bükük ayrılmamız...
*Smaç yarışmasındaki 3.el smaçlar...
*Micheal Redd ve ekibi hayal kırıklığı yaratanlar arasında kabul edilebilir;özellikle Redd'in geçirdiği uzun süreli sakatlık durumları ve sonucundaki hüsran...
*Geçen yıl play-off yapan hatta bir tur geçip,Suns'a elenen Los Angeles ekibi Clippers'ın bu yıl play-off dahi yapamaması...
*Delikanlı diye bildiğimiz Melo'nun,Knicks kavgasında adeta vur-kaç yapması...

The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #271 on: 5 Jun 2007 - 00:32:11 »

luke ridnour ,  luke ridnour,   luke ridnour
El C3m0
Guest
« Reply #272 on: 5 Jun 2007 - 02:24:53 »

Jared Jeffries:Kontratı aldı resmen yattı
Channing Frye:Çaylak yılının aksine çok kötüydü,umarım böyle gitmez,yazık olur yoksa.
Big Ben:Tıh tıh Detroit den gidince sudan çıkmış balığa döndü bence,seneye eski günlerine dönebilir
Bucks Formaları:O parıltılı Diyarbakır forması ne öyle ya,hiç sevmedim
Yeni top:İlk açıklandığında ümitliydim,adeta fiyasko oldu.
Dallas-Miami:Malumunuz Dallas bide Miami bence tamam Finallere çıkmalarını beklemiyodum ama en azından Doğu Yarı Finali bekliyodum
Indiana:Sezon başında Doğu sürprizimdi,seneye sonunculuk adayım
Adam Morrison:Yeni Larry Bird ümüz,maalesef paçavra gibiydi
Telfair:Çok büyük şeyler beklemiyodum ama en azından bi gelişme bekliyodum
All-Star Organizasyonu:Las Vegas da yapılacak die ümitlendik,özellikle smaç yarışması büyük hayalkırıklığı oldu,jüri de öyle.Shaq ve Barkley olmasa tam rezil olacaktı.
    Şimdilik aklıma gelen bunlar

« Last Edit: 5 Jun 2007 - 02:25:21 by El C3m0 » Logged
occansey
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #273 on: 7 Jun 2007 - 15:17:30 »

- Dallas & Avery Johnson : NBA tarihinin en büyük playoff hezimetlerinden biri ve hatalarından ders almamış,yıldızını kullanamayan, ne yapacağını şaşırmış bir koç
- Ben Wallace: Herkes Chicago'yu bir kademe yukarı çıkarmasını beklerken ortalıktan kayboldu.
- LA Clippers: Geçen senenin tek sezonluk bir kıvılcım oldugunu gördük.
- Peja Stojakovic: New Orleans'ın eksik parçası tamamlandı derken kendisi eksildi birdenbire
- Andrew Bogut: Kwame Brown'dan sonra bir balon ilk sıra seçimi daha; en ufak bir gelişme yok

Bunlar haricinde GSW serisi dışında Kirilenko bütün sezonki oyunuyla, Mehmet de playofflardaki oyunuyla şaşırttı beni.
Brent Barry
Newbie
*

View Profile
« Reply #274 on: 28 Jun 2007 - 22:20:17 »

- Luke Ridnour dolayısı ile de Seattle Supersonics

-Normal Sezonda kendisini çok yorup playofflarda NBA tarihine geçicek hezimet ile Dallas.Geçen sene 2-0 dan Miamiye şampiyonluğu veren Avery Johnsonu geçen sene Nowizski tüm sorun bendeydi diyerek kurtarmıştı.Bu sene bilmiyorum tam olarak bahanesini ama gelecekte olası bir Dallas kazasında koltuğu bence çok büyük tehlikede olur.

-LA Clippers,Indiana Pacers

-Ve maalesef beni en çok üzen Predrag Stajakovic...
KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #275 on: 5 Jul 2007 - 04:44:33 »

Mamai Heat ve
Dallas(play-off larda)
+tüm çaylaklar
hinrich+ben wallece dolayısıyla chicago

FOREVER HEAT

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #276 on: 5 Jul 2007 - 17:27:08 »

tüm çaylaklar
Ne umuyordun ne buldun? Cidden merak ediyorum.

AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #277 on: 5 Jul 2007 - 18:42:17 »

Çaylakların içlerinden bi LeBron çıkmasını falan mı bekliyodu millet de hayal kırıklığı yarattılar?

Ha Bargnani desen olabilirdi mesela.
KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #278 on: 5 Jul 2007 - 19:11:41 »

hiç biri gittiği takımın kaderini ufacık bile değiştiremedi en azından 1'i parlar belki diye bekliyordum. Elbette hiç birinden LeBron falan olmasını beklemiyordum lafı nasıl böyle anladın??Yazdıklarımı daha dikkatli okumanı öneririm.

edit:tamam ufacık değiştirdiklerini kabul ediyorum.
« Last Edit: 5 Jul 2007 - 19:31:14 by KHAN » Logged

FOREVER HEAT

Gencay
Adana Demirspor
Sr. Member

View Profile
« Reply #279 on: 5 Jul 2007 - 19:15:12 »

yazdıklarımı dikkatli oku diyorsunda,sadece ''tüm çaylaklar'' demişsin.buradan nasıl anlaşılır ki?

ayrıca roy,bargnani,garbajosa,gibson gibi isimler takımlarının kaderlerinin değişmesinde en azından senin tabirinle ufacık bir değişim yaratmışlardır...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #280 on: 5 Jul 2007 - 21:53:24 »

hiç biri gittiği takımın kaderini ufacık bile değiştiremedi en azından 1'i parlar belki diye bekliyordum. Elbette hiç birinden LeBron falan olmasını beklemiyordum lafı nasıl böyle anladın??Yazdıklarımı daha dikkatli okumanı öneririm.

edit:tamam ufacık değiştirdiklerini kabul ediyorum.

Bargnani'den başlarsak, daha drafttan seçilmeden önce kendisine "Bustnani", "Skita #2" gibi nicknameler yakıştırılmış bir oyuncuydu. Sezona da çok durgun başladı ama devamını iyi getirdi, sakatlanana kadar 1-2 ay boyunca Raptors'ın en skorer ikinci oyuncusuydu yanlış hatırlamıyorsam Bosh'tan sonra, 15 sayı civarında bir ortalama tutturmuştu bench'ten gelip. Sakatlıktan kurtulduktan sonra oynadığı üç play-off maçında da 18 civarında bir sayı ortalaması tutturdu. Ribaund alma konusunda çok ciddi sıkıntıları var ama seneye pivot pozisyonunda ilk 5 çıkacak gibi ve 15 sayı barajını aşacaktır en azından. Pek de hayalkırıklığı sayılmaz kısaca.

İkinci seçilen LaMarcus Aldridge idi. O da sezona çok yavaş girdi ama sezon sonlarına doğru 15-10 civarında double-double'a yakın ortalamalar tutturdu. Hatta Oden geldikten sonra Blazers'ın Randolph'u bu kadar çabuk ve kolay elden çıkarmasının nedeni de bu adamın önünü açmak istemeleri olsa gerek. Oden'la birlikte çok iyi bir ikili oluşturacaklarını düşünüyorum gelecek için,

Morrison için pek bir şey söyleyemeyeceğim, en skorer oyuncusu olacaktı sözde draft'ın ama olmayacağa benziyor. O biraz hayalkırıklığı oldu. Ama şutör şutördür. Genel olarak performansı kötüydü ama çıkıp 5-6 şut art arda soktuğu maçlar da oldu yanlış hatırlamıyorsam.

Tyrus Thomas da genel olarak iyiydi, sene başında beklenenden daha iyi performans gösterdi. (özellikle savunmada) İstatistik kağıdını doldurabilen, çok enerjik, atletik ve iyi savunma yapan bir oyuncu. Bulls'un geleceğinin önemli parçalarından birisi o da.

Shelden Williams biraz fazla yüksekten gitti ama iyi bir bench oyuncusu olabilir ileride, ilk beş başlamak için biraz kötü gibi, Horford'un yedeği olur.

Roy için zaten fazla bir şey dememe gerek yok, hayvan diyorum sadece. Bu sene 20-5-5'in biraz altında istatistikler bekliyorum kendisinden.

Foye da ileride iyi bir skorer olabileceğini gösterdi. Rahatça sayı bulabilen bir oyuncu.

Rudy Gay de çok potansiyelli bir çocuk. O da kendisini geliştirmeye devam edecektir seneye.

Bunların dışında Marcus Williams, Paul Milsap, Rajon Rondo gibi oyuncular da ileride çok iyi işler yapabileceklerini gösterdiler.

Draft 2006 topiğinde bir yazının linkini vermiştim konuyla ilgili:

http://www.nba.com/fantasy/features/ltf_070317.html

Kısaca, takımlarına etkilerinin olmadığını ya da genel olarak hayal kırıklığı yarattıklarını söylemek çok doğru olmayacaktır.

ebay
Guest
« Reply #281 on: 21 Jan 2010 - 20:56:34 »

S.I sezonun ilk yarısından sonra,hayalkırıklığı yaratanlardan bir seçki yapmış.Takımın ilk 5'inde hem Memo var hem de Hedo.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #282 on: 21 Jan 2010 - 22:33:09 »

r-jeff  veya komple spurs ?
ebay
Guest
« Reply #283 on: 22 Jan 2010 - 00:21:04 »

R-Jeff'e sıra gelmemiş ki sayılan örnekler R-Jeff'e göre daha büyük hayalkırıklığı bence de.

http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/mark_montieth/01/15/disappointment.team/index.html

fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #284 on: 22 Jan 2010 - 01:18:28 »

oraya bir de mike biby lazım...

Pages: 1 ... 16 17 18 [19]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Bu yıl hayal kırıklığı yaratanlar « previous next »
    Jump to: