Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 03:02:35
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Denver Nuggets  |  Topic: Gecenin Maçı 2007-2008 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2007-2008  (Read 29599 times)
sol
Guest
« Reply #75 on: 30 Mar 2008 - 08:34:40 »

k-mart ve jr kesinlikle şuanki oynadığımız basketbolda faktör olan isimler. Bu 5 maçlık galibiyet serisini takım oyununa borçluyuz. Top çook iyi dolaşıyor harika oynuyoruz harika. Önümüzde 2 Suns maçı var sanırım 1-1 biter ama böyle oynarsak çok rahat 2 maçıda alırız. umarım.
Carmelo büyük ihtimalle haftanın oyuncusu seçilicektir hakediyor da.
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #76 on: 7 Apr 2008 - 17:45:27 »

Sacramento ve Seattle maçlarını kaybederek büyük bir avantajı değerlendiremedi Denver. Playoff kaçarsa bu iki maç yüzündendir.
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #77 on: 7 Apr 2008 - 19:06:51 »

önce kings sonrada sonics yenmesi gereken, play-off için kazanması gereken önemli maçları kaybederek havlu atacak gibi görünüyor heleki rakipleri warriors ve mavs'ın önemli galibiyetler almasıyla.

edit: gerçi bu gece warriors hornets'e yenilmiş ama olsun Smiley
« Last Edit: 7 Apr 2008 - 19:10:43 by Mustafa » Logged

precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #78 on: 7 Apr 2008 - 19:48:12 »

golden state le deplasmanda çok krtitik maçları var..herşeyi o belirleyecek gibi duruyor..bu dakkadan sonra GSW'de kaybetmez o maçı herhalde...iverson'a üzülüyorum..
sol
Guest
« Reply #79 on: 8 Apr 2008 - 22:49:23 »

golden state le deplasmanda çok krtitik maçları var..herşeyi o belirleyecek gibi duruyor..bu dakkadan sonra GSW'de kaybetmez o maçı herhalde...iverson'a üzülüyorum..
Neyin garantisi var GSW'nin o maçı kaybetmiceği üzerine. Umarım bu geceki Clippers maçını alırız da GSW'yi yener playoff yaparız
sol
Guest
« Reply #80 on: 11 Apr 2008 - 07:57:48 »

zone zone zone. alan savunması bize maçı getirdi, inanılmaz yetenekli bir takımız hiç bir takım bize kolay kolay galibiyet gözüyle bakamaz. Carmelo 25 sayı 9 ribound 5 top çalma ve 2 blok, allencığım 33 9 ve jr da 25 sayı yaparak en önemli etkenler oldular. Ayrıca çok eleştirilen Karl'ın alan savunmasıyla maçı getirmesi karşısında saygı ile eğiliyorum. İversonun gelmesiyle geçen sene ilk turda elendik 4-1 yinede çok zorlamıştık bana göre Spurs'ü daha sonra şampiyon oldular çünkü en iyilerdi. Bu sene batı playofflarında hiç kimse daha birbirine üstünlük sağlıcak dereceye gelemdi, şampiyonluk yarışında bana göre biz de varız.
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Denver Nuggets  |  Topic: Gecenin Maçı 2007-2008 « previous next »
    Jump to: