Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 02:32:15
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2007-2008 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4  All
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2007-2008  (Read 21671 times)
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« on: 20 Sep 2007 - 11:06:37 »

Acildi yahoo.

KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #1 on: 21 Sep 2007 - 13:11:44 »

ID leri bekliyoruz:D

FOREVER HEAT

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #2 on: 21 Sep 2007 - 15:41:52 »

Walla bu sene her seneki gibi yine batuğ eşrafına müracaatımızı yapacaz, onlar da kadro doldu başka sefere diyecekler normal olarak, ki heyecanlı gençler baştan heme atlıyorlar ama sonra gruplarda oynayan sayısı 2 elin parmaklarını geçmiyor. no
Sonra ben yine kendi çapımda başka liglerde milleti çırpmaya devam edicem sanırım thinking

En iyisi bu sene gruplara giremeyip de sezon boyu oynayacaklardan bir takım oluşturup aramızda yine grup çerçevesinde oynayalım biz.
Grupları kuran adminlere yahoo, oynamayınca gruptan çıkarma yetkisi verse iyi olcak, yada hesabı pasif hale getirip oynayanları, oynamayanlarla hep aynı sonuçla hükmen galip ilan etse..neyse Tongue

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #3 on: 21 Sep 2007 - 15:45:21 »

Bende üst liglerde oynamak istiyorum. Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? Geçen yılki finalimi referans olarak gösterebilirim. Smiley

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #4 on: 23 Sep 2007 - 20:38:34 »

arkadaslar bu sene bizde bir lig kurmayı planlıyoruz. katılanlardan tek beklentimiz surekli kadro guncellemeleri , takas vs gibi olaylara girmeleri
onun dısında ole cok bi beklentimiz yok ... daha sonra bi topic vs acarız insallah

Son Turnuva Şampiyonu
pacers_06
Newbie
*

View Profile
« Reply #5 on: 26 Sep 2007 - 05:12:51 »

bende katılmak isterim ama biraz bilgilendirirseniz sevinirim...
Champ
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #6 on: 2 Oct 2007 - 23:00:10 »

arkadaşlar bu sene ilk kez yahoo fantasy nba oynayacağım, bazı sorularım var
tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevineceğim.

1- ilk sormak isteidiğim:
roster şöyle gözüküyor "PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util" şimdi ben 12 kişiden 10'unu  seçeceğim, onların hepsinin istatistikleri mi bana katkı sağlayacak? yoksa util gözükenler dışındakilerin (8 tanesinin) mi?

2- en önemli mevki hangisidir? draftta bütün mevkilere 2 şer oyuncu almayı düşünüyorum(toplam 12 oyuncu seçilecek) kalan 2 yi hangi mevkilere ayırmalıyım?

3-özellikle draftta(ve oyunda) dikkat etmem gereken temel şeyler hakkında tavsiyeleriniz var mı?
« Last Edit: 2 Oct 2007 - 23:07:48 by Champ » Logged
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 3 Oct 2007 - 13:22:06 »

Arkadaslar attiginiz mesajlarin farkindayim ve hayir henuz daha bir lig kurulmadi forum icim. Kurulunca buraya yazilacak ve haberiniz olacak zaten. Benim ligler kurup takip edecek zamanim yok su an. Alim yapabilir, yapacak mi bilmiyorum. Dolayisiyla cok belli degil ve bu yuzden siz kendi liginizi kendiniz kurup buraya yazip adam toplamaya calismaktan cekinmeyin. Ayni sey zaten.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #8 on: 15 Oct 2007 - 02:53:19 »

yahoo nun yeni kadro düzenleme sayfası süper olmuş...
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 15 Oct 2007 - 11:28:23 »

Kadro duzenleme sayfasi iyi de gereksiz bir iyilestirme olmus zira asil problemlerinin (playoff'a kalan takim sayisi ayarlama, playoff'un baslama zamanini ayarlama, takim sayisinin 30'a cikmasi, co-commish opsiyonu vs.) hepsi aynen duruyor. NBA.com'un oyununda bu seceneklerin hepsi var dahasi, cok acayip birseyler kesfetmelerini de beklemiyoruz.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #10 on: 15 Oct 2007 - 19:10:09 »

2 hafta kalmış madem...

Batug Forum Sophomores
League ID: 96529
League URL: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/96529

Şifre için bana baş vuruyorsunuz ama başınıza bişey olmuyor, yarın öğleden sonra -evde değilim maalesef- cevabınızı alıyorsunuz.
« Last Edit: 15 Oct 2007 - 19:18:03 by Gri Gandalf » Logged

omer86
Newbie
*

View Profile
« Reply #11 on: 17 Oct 2007 - 16:26:13 »

arkadaşlar bu sene ilk kez yahoo fantasy nba oynayacağım, bazı sorularım var
tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevineceğim.

1- ilk sormak isteidiğim:
roster şöyle gözüküyor "PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util" şimdi ben 12 kişiden 10'unu  seçeceğim, onların hepsinin istatistikleri mi bana katkı sağlayacak? yoksa util gözükenler dışındakilerin (8 tanesinin) mi?

2- en önemli mevki hangisidir? draftta bütün mevkilere 2 şer oyuncu almayı düşünüyorum(toplam 12 oyuncu seçilecek) kalan 2 yi hangi mevkilere ayırmalıyım?

3-özellikle draftta(ve oyunda) dikkat etmem gereken temel şeyler hakkında tavsiyeleriniz var mı?

1. Her akşam oynanacak maçlar için kadronda PG,SG,SF,PF ve C pozisyonları için bu poziyonlarda oynayabilen (mesela wade hem PG hem SG dir) oyunculardan kadronu kurcaksın. Util için de istediğin meviden bi oyuncu seçceksin. Ve o akşam bu 6 pozisyondaki oyuncuların performanslarına göre lig yöneticisinin  belirlediği katsayılara göre puan alcaksın.

2. En önemli mevkiinin neresi olduğunu puanlama  kriterleri belirler. mesela ribaunt ve bloğa fazla katsayı uygulanırsa PF ve C ler en çok puan getiren  mevkiiler olur. Ama asist ve sayıya fazla katsayı yaparsa yönetici bu sefer SG ve PG ler alır başını gider...

3.Draftta geçen seneki puanlara bak oyuncuların ona göre seç derim. Oyunda ise her akşam kadronu kontrol etmen ve nba i takip edip sakat oyuncuları iyi takip etmen lazım. Ayrıca form durumlarından da haberdar olacaksın ki kadroyu ona göre kuracaksın.

Bu arada lig draftı canlı olarak mı yapılacak ??

Arka arkaya mesaj yazmak yerine "Modify" seçeneğini kullanın - BabyShaq
« Last Edit: 17 Oct 2007 - 20:51:40 by BabyShaq » Logged
levrek
Newbie
*

View Profile
« Reply #12 on: 18 Oct 2007 - 04:59:23 »

Confirmation Done !

Artvin 99rs
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #13 on: 18 Oct 2007 - 21:59:50 »

16 kişilik kadro dolmuştur arkadaşlar. Daha istek gelirse bir grup daha açılabilir tabii.

PS: Gençlerden "konulu grup" bekliyorum. Houston, Adabazar etc.

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #14 on: 18 Oct 2007 - 22:36:29 »

açtık tabi biz de Smiley

draft yarın akşam 11'de.

batug.com Genç Subaylar
League ID#: 24816
Password: gncsbylr1

8 kişiye daha ihtiyaç var, ilgilenenlere Smiley
Pages: [1] 2 3 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2007-2008 « previous next »
    Jump to: