Welcome, Guest. Please login or register.
19 Feb 2019 - 21:02:13
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Torino'lu - Blog! 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
Author Topic: Torino'lu - Blog!  (Read 29500 times)
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 23 Jun 2008 - 00:51:22 »

bi durgunluk vardı Türkiye'nin galibiyeti ile sayfalar tekrardan canlamış.

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #61 on: 26 Jun 2008 - 20:59:47 »

beyler şifreleri mi kaybettiniz?  biz siteyi nasıl canlandıralım derken ....

hegün 1-2 kere giriyorum hep hüsran... ctrl+F5 yapmaktan tuşlar aşındı....

Form a Fuckin\\\' Wall
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #62 on: 26 Jun 2008 - 21:10:44 »

malesef belli bir dönem update konusunda sıkıntı yaşayacağız. sedat finallerle uğraşıyor, belki yakında başlar update'e. ben antalya'daydım yeni geldim, ancak 2 gün sonra gidiyorum. fevzi gitti, murat can gidecek birkaç güne. ufak bir avrupa seyehatimiz var bu bakımdan onunla ilgili hazırlık, vize falan işleriyle de uğraşıyoruz bi yandan. ozan çalışma temposuna girdi, sanırım çok vakit bulamaz. oytun askerde. arda zaten nadiren yazar. anıl hiç yazmaz. orkun belki patlatır bişeyler.

kısacası yaz bizi bozdu. çok baba spor olayları olmasına karşın haziran ayını zayıf geçtik. yakında biraz daha toparlanacaktır diye umuyorum.

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #63 on: 27 Jun 2008 - 00:56:17 »

ben de eşşek başıyım afedersin
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #64 on: 30 Jun 2008 - 10:51:55 »

Gökhan'dan 'Antalya'dan İstanbul'a, bir kanserin yolculuğu: Burak Yılmaz' konulu bir yazı bekliyorum.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #65 on: 30 Jun 2008 - 11:14:33 »

yaw nereye yazacagımı bilemedim de turkiye euro 2008 de 3.mu oldu yoksa rusya 3 biz 4 mu olduk ?

Son Turnuva Şampiyonu
FliPtiKal3
Guest
« Reply #66 on: 30 Jun 2008 - 12:16:42 »

yeni uygulamaya göre her 2 takımda 3. sayıldı.
.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #67 on: 16 Jul 2008 - 20:45:59 »

düdü alp seni unutmuş lem

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #68 on: 23 Sep 2008 - 19:09:57 »

daha oncede sık guncellemedigini belirtmistim ama bu ara daha cok dikkatimi cekti. Okduugm diger blog acetoda surekli guncellemeler olurken torinoluda hafta bir iki yazı anca yazılmaya baslandı.

Hadi biz surekli okuyoruz ama batug.com dan olmayan okurlar her girdiklerinde guncelleme olmadıgını gorunce siteye olan alıskanlıklarını kaybederler diye düşünüyorum.Avrupadaki ligler baslamısken surekli guncel bir blog bekliyordum ama suana kadar bekledigimi o yonden bulamadım.

Son Turnuva Şampiyonu
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #69 on: 23 Sep 2008 - 20:44:07 »

gökhana aynen katılıyorum.her gün (sabah işe başlamadan,akşam evde) bugün acaba ne eklendi diye girip bakıorum ama bi kaç gün önce eklenen son yazıyı yine en üstte görünce hayal kırıklığına uğruyorum.torinolular,bizi yazılardan mahrum bırakmayın!

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #70 on: 23 Sep 2008 - 21:31:55 »

Abi kusura bakmayın da blogun hiti yerlerde süründüğünden yani yine kendimiz çalıp kendimiz oynadığımız için sürekli bi şeyler yazmak içimizden gelmiyor.
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #71 on: 23 Sep 2008 - 22:33:45 »

torinolu ancak batug.com'un canlanmasıyla aceto ayarı sık güncellenir bir hal alır. o olsun bu da olur demiyorum ama bu bir ön koşul diyebiliriz. blog açıldığından beri yazılan yorum sayısı toplamda 15'i geçmiyor herhalde, ilgiyi siz düşünün.

bi de "avrupa futbolunda olan biten" formatından kendi aramızda konuşmadan uzaklaşmış gibiyiz çünkü o tipte çok fazla blog türedi. en azından benim içimden hiç gelmiyor, onu biliyorum (ki zaten çok çok iyi bir avrupa futbolu takipçisi değilim ve söyleyecek fazla şeyim de yok).
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #72 on: 23 Sep 2008 - 22:47:29 »

günde kabaca 200 kişi ziyaret ediyor blogu, reklam işine hiç girmediğimiz, futbol portallaşmasına girmeden alternatif sporlara da eğildiğimizi düşünürsek normal bir rakam. ama o 200'den de herhangi bir feedback alamamak da yazanların şevkini kırıyo sanırım. tembellik de var tabi.
« Last Edit: 23 Sep 2008 - 23:07:58 by Brooklyn » Logged

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #73 on: 24 Sep 2008 - 00:25:42 »

Bu yazmak olayı yazmak isteğinden mi kaynaklanmıyo mu ? İnsanlar okusun diye yazmak adı altında yazmak hoşuma gitmedi benim(ya da yanlış anladım durumu öyleyse kusura bakmayın) ..

Mesela majerenin sırf istediği için haftalık bkj yorumu yapması ilgimi çekti, beşiktaşlı olmamama rağmen bjk maç özetini izlerken acaba majerenin yorumuyla örtüşecek mi diye daha dikkatli izledim özeti, gibi.

...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #74 on: 24 Sep 2008 - 00:41:23 »

Yıllardır batug.com'da yazıyoruz, bunu da birileri gelip bizi takdir etsin, pohpohlasın diye yapmıyoruz. Yine de arada bir mail almak, olumlu veya olumsuz görüşleri öğrenmek fena olmaz. batug.com'da da sorun buydu blogda da böyle. Yazdığın şey hakkında kimse bir şey söylemiyorsa, okunuyor olsa  bile hatta okunduğunu bilsen bile kimse okumuyormuş hissine kapılıyorsun. Amaç illa feedback almak olsa sadece futboldan bahsedip sadece ortalama adamın hoşuna gidecek şeyleri yazar dururduk.
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: Torino'lu - Blog! « previous next »
    Jump to: