Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2019 - 05:45:47
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA TV Sipru'da 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 10
Author Topic: NBA TV Sipru'da  (Read 42937 times)
Hüseyin İlkin
Forever Spurs
Newbie
*

Duncan - Tony - Manu

View Profile
« Reply #15 on: 28 Aug 2007 - 23:04:31 »

Dünden beri bende de çıkarıyordu o bahsettiğiniz sorunlardan ama bugün itibariyle hiç bir sorun yok,sadece bugün güncelleme yazısı geldi onu güncelledim o kadar,şimdi çok rahat izleyebiliyorum NbaTv'yi,bizim kızların playoff maçı vardı hatta onu izledim..
Programın artılarına gelecek olursak;
1-)Kaan Kural-Murat Murathanoğlu-Kosova ile tekrar maç izleyeceğiz NbaTv'de..
2-)3-6-9'da maç tekrarları olması ve gece başka maç izleyenler-Sopcast-Tvu gibi farklı yerlerden için izleme imkanı tanıması..
Güzel oldu,sopcast-tvu ve sipru,kanayan NbaTv yaramız da biraz olsun hafifledi,daha çok maç izliyoruz ama bir Tv'de izlemek te farklı oluyor maçları,neyse bunada çok çok şükür..

drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #16 on: 29 Aug 2007 - 12:29:28 »

bende yükledim programı dünden beri izliyorum henüz bi yamuğunu görmedim. gayet kullanışlı yaraya derman olacak nitelikte güzel bir program.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 29 Aug 2007 - 15:48:14 »

Bu arada kotalı kullanıcılar için sipru'nun tvu ve benzerlerinden pek de farklı olmadığını belirteyim de sonradan nereye gitti bizim gigabytelar demeyin.
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 1 Sep 2007 - 14:14:55 »

Dünden beri bende de çıkarıyordu o bahsettiğiniz sorunlardan ama bugün itibariyle hiç bir sorun yok,sadece bugün güncelleme yazısı geldi onu güncelledim o kadar,şimdi çok rahat izleyebiliyorum NbaTv'yi,.....
Ya bende de şimdi bugün güncelleme şeysi çıktı, güncelledim oldu gibi oldu. Açılırken o uyarıyı vermedi ama program açıkken kanalı oynatma tuşuna basınca sunucu hatası gibi bi hata çıkıyo. Yine izleyemiyorum yani.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #19 on: 5 Oct 2007 - 22:19:59 »

yaklaşık 1 haftadır sipruyu açamıyorum, sürekli yanlış şifre veriyor, yeni kullanıcı tanımladım onda da aynı nane, çalıştıran var mı şu mereti son 1 hafta?

fraksiyon
Guest
« Reply #20 on: 6 Oct 2007 - 01:10:02 »

yaklaşık 1 haftadır sipruyu açamıyorum, sürekli yanlış şifre veriyor, yeni kullanıcı tanımladım onda da aynı nane, çalıştıran var mı şu mereti son 1 hafta?

programlar dan güncelleme yaparsan düzeliyor. Bana da oldu biliyorum...
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #21 on: 6 Oct 2007 - 01:51:56 »

Şu an itibariyle Sipru'da NBA Tv kanalı diye bir kanal yok, resmen kaldırdılar. Kandırıldık yine galiba.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
fraksiyon
Guest
« Reply #22 on: 6 Oct 2007 - 01:56:58 »

Şu an itibariyle Sipru'da NBA Tv kanalı diye bir kanal yok, resmen kaldırdılar. Kandırıldık yine galiba.

Umarım bir tür şakadır bu çünkü yarın Toronto - Celtics maçını seyretmek için geri sayımdaydım.
sac_kings
Guest
« Reply #23 on: 6 Oct 2007 - 03:02:38 »

arka planı değiştirdim ve program dondu o günden beri çalışmıyor çıldıracağım...yeniden yükledimyine aynı name....çıldıracağım
sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #24 on: 6 Oct 2007 - 14:17:05 »

yaptıkları resmen adilik eğer böyle devam edecekse,kandırdılar bizleri.başka çözüm önerileri olan varsa nba tv izlemek için lütfen belirtsin.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #25 on: 6 Oct 2007 - 15:23:42 »

şimdi updater da çalışmıyor ki üstelik, fos çıktı sipru hayali
işyerinde bir kez biraz cav-pistons izledim hepsi o oldu. Pazar Spurs-Knix finali vardı ona bakacaktık olmadı...

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 9 Oct 2007 - 02:43:42 »

Pre-season maçları bu akşam başlıyor , pre-season maçlarını veriyormu NBA TV ?

#memircagan
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #27 on: 9 Oct 2007 - 11:00:16 »

İnternetten izleyen arkadaşlar için Amerika NBA Tv'sinin programını vereyim. Ancak bizdeki NBA Tv hakkında bir bilgi girilmemiş henüz...

http://www.nba.com/schedules/national_tv_schedule/index.html
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 9 Oct 2007 - 17:18:11 »

babalar; böyle kasana kadar araştırma yapın biraz...sopcast yordamıyla fevkalade izleniyor maçlar. p2p sitelerini araştırın biraz okadarınıda ben söylemiiim

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 9 Oct 2007 - 21:06:34 »

Bende biliorum Sopcast'ten izlendiğini fakat ben NBA TV de gösteriliyormu diye sormuştum .

#memircagan
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA TV Sipru'da « previous next »
    Jump to: