Welcome, Guest. Please login or register.
13 Nov 2019 - 08:04:50
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA TV Sipru'da 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10
Author Topic: NBA TV Sipru'da  (Read 42924 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #120 on: 25 Nov 2007 - 13:45:22 »

valla ben de şimdi denedim de sonuç olumsuz.. açılmadı yani bende.

"ya Allah" dedin mi acmaya calisirken. "ya Allah" dedim bende de acildi

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Champ
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #121 on: 25 Nov 2007 - 17:01:39 »

arkadaşlar dün gece lp linkiyle orlando-miami maçını izleyim dedim, çok takılma var, görüntü kare kare ilerliyor. başına böyle bir şey gelipte sorunu çözmüş olan var mı??
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #122 on: 25 Nov 2007 - 18:53:05 »

valla en ufak bi download filan açınca ya da akşam saatlerinde bağlanmaya çalışınca bende de öyle oluyo, ama normalde sorun yok, bağlantıyla ilgili olması lazım.. boston maçını baştan sona seyrettim, arada da orlando maçına gidip geldim, hatta önceki gün boston-lakers maçına baktım gayet iyiydi her şey. yanlız nereye kadar böyle beleş devam edicek bu hiç bi yerde bişi yazmıyo? böyle alıştırıp bi anda kesmesinler..

Kivanc1Mac
Full Member

View Profile WWW
« Reply #123 on: 25 Nov 2007 - 20:34:26 »

"ya Allah" dedin mi acmaya calisirken. "ya Allah" dedim bende de acildi

evet, keramet ya Allah'daymış...

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #124 on: 28 Nov 2007 - 03:40:52 »

bu arada 2 gündür kabolu tv'de sorun var. nba tv ve cnn türk çıkmıyor. acaba bu genel bir sorun mu yoksa bizim bölgeye has bir şey mi?

CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #125 on: 28 Nov 2007 - 05:21:48 »

bu arada 2 gündür kabolu tv'de sorun var. nba tv ve cnn türk çıkmıyor. acaba bu genel bir sorun mu yoksa bizim bölgeye has bir şey mi?

Her yeri bilemem ama benim oturduğum yerde (İçerenköy) böyle bir sorun yok. Nba Tv gayet izlenebilir durumda

haydaaa, içerenköy - grkn
« Last Edit: 28 Nov 2007 - 11:05:15 by Gurkan » Logged

riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #126 on: 28 Nov 2007 - 14:23:00 »

ben bahcelievlerdeyim aynı sorun bendede var nba tv ve bilimum diger kanal cıkmıyor tabi beni nba ilgilendiriyo Smiley bizim kuzene sordum turksatta calısıyor altypıdan kaynaklanıyo diyo.. olur boyle seyler 1 ay kablolusu gelmeyen yerler oluyomus turkiyede..dedi bende susutum

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #127 on: 28 Nov 2007 - 15:05:07 »

Ben de Bahçelieler'deyim. Pazartesi akşamdan bu sabaha kadar NBA TV yoktu. Diğer bazı kanallar da gidip geliyordu. Bu sabah evden çıkarken baktığımda gelmişti ama yayın. LAL-SEA maçı vardı hatta. Olan bizim Klipırs maçına oldu yani.
« Last Edit: 28 Nov 2007 - 15:05:40 by Gri Gandalf » Logged

riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #128 on: 28 Nov 2007 - 16:01:53 »

Ben de Bahçelieler'deyim. Pazartesi akşamdan bu sabaha kadar NBA TV yoktu. Diğer bazı kanallar da gidip geliyordu. Bu sabah evden çıkarken baktığımda gelmişti ama yayın. LAL-SEA maçı vardı hatta. Olan bizim Klipırs maçına oldu yani.
dogrudur nba tv basta olmak uzere kablolu tv deki sorun giderilmiş..muhtemelen bakırkoy bahceli gungoren civarını etkileyen bir sorundu..
en buyuk kabusum zaten boyle maclarda supriz yapması mesela bu sayede arjantin sırbistan macını izleyememiştim
not 6-0 biten mac..

gunner
Newbie
*

View Profile
« Reply #129 on: 2 Dec 2007 - 18:51:15 »

arkadaşlar slm bende kablolu tv yok mecbur ntv'ye mahkumuz haftada bir maç için..internetten maçları izlemek için neler yapmalıyım bilen varsa kısaca özetleyebilir mi?
riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #130 on: 2 Dec 2007 - 18:55:54 »

arkadaşlar slm bende kablolu tv yok mecbur ntv'ye mahkumuz haftada bir maç için..internetten maçları izlemek için neler yapmalıyım bilen varsa kısaca özetleyebilir mi?
internetten sipru uzerinden izleniyor..
bu topici bastan sona okursan iyi olur cunku cıkan sorunlar ve cevaplarını bulabilirsin.. en temiz yolu bu olur yoksa aynı sorunlarla sende karsılasacaksın ..

gunner
Newbie
*

View Profile
« Reply #131 on: 3 Dec 2007 - 03:23:33 »

riketsia arkadaşım bu forumda ilk sayfada verilen sipru linkini indirmeye çalıştım ama server yenilemeden dolayı üye alımı durdurulmuştur gibi bişey çıktı sanırsam kapattılar onu yoksa geçici bişey mi bu?
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #132 on: 3 Dec 2007 - 04:15:54 »

Bu nedir yahu? Sipru'yu indirdim, yüklerken bu hatayı veriyo. 15 gb disk space yeterli değil mi? Smiley
« Last Edit: 3 Dec 2007 - 04:16:29 by Jr. Kobe » Logged
gunner
Newbie
*

View Profile
« Reply #133 on: 3 Dec 2007 - 19:29:57 »

ya ben kurdum programı ama izleyemiyorum sunucu bağlantısı bulunamadı diye bi hata veriyo ne yapmam gerekir bilen var mı?
pacerized
Veteran
Sr. Member

ancic is back!

View Profile
« Reply #134 on: 3 Dec 2007 - 20:23:06 »

hata bende de oluyordu ama sanırım farklı versıyonla denedıgımden son seferde basardım.

sunucuya baglanması ıcın 5060 tcp ve 6060 udp portu acmak gerekıyor.
Pages: 1 ... 6 7 8 [9] 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: NBA TV Sipru'da « previous next »
    Jump to: