Welcome, Guest. Please login or register.
19 Jul 2019 - 18:19:36
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BELALILARINIZ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: BELALILARINIZ  (Read 19057 times)
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #30 on: 2 Oct 2004 - 11:50:26 »

türkiye liginde belalılarım çaykur rize ve diyarbakır.hele tetheh yok mu gıcık edio beni.böyle bi adam her maç gol atar mı ya!

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #31 on: 3 Oct 2004 - 02:22:04 »

ispanya liginde betis özellikle denilson bana her maç gol atardı premier ligde chelseade crespo ve milandaki shevchenko  :(bi ara shaktarı da hangi takım olsam yenemiyodum avrupa kupalrında ama şimdi artık yenebiliyorum sahaktara karşı uğursuzluğumu kırdım Cheesy
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #32 on: 2 Nov 2004 - 03:09:44 »

tabiki bologna ve signori. bi ara editorden bolonayı silmeyi bile dusundum
19ksklee12
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #33 on: 2 Nov 2004 - 05:48:40 »

Türkiye liginde kocaeli manyak adamları beleşe kapatıp iyi oynatıyo.Sonuçta senelerdir belalım olmuş durumda.
Oyunculardan ise Ümit Karandan yedigim golun haddi hesabı yok.Bi de adanalı mezsaroz benle oynarken pele kesiliyo.Bu arada aldıgım takımda bjk..

Mabedimize Herkes Davetlidir.. Karşıyaka Spor Salonu ...
bagginz
Newbie
*

View Profile
« Reply #34 on: 5 Nov 2004 - 22:38:20 »

en son roster uptade i indirdikten sonra fenerbahçe oldu..önceden gsyle ligde 8 haftadan önce şampiyonluğu garantilerdim,ama fb de benim kadar iyi oynuyor,tuncay,alex,bazzani bi de pletikosa olunca maçlarımız bayağı çekişmeli geçiyor..ayrıca sdc ligde de diil bu fb iki senedir şl de yarı final oynuodu bilgisayardan ve daumdan beklenmicek bi başarı yani Tongue
AK47
Guest
« Reply #35 on: 13 Mar 2005 - 04:34:11 »

ispanya liginde her zaman Real Betis olmuştur deplasmanda çok iyi takımlar türkiyede ise malatya
Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #36 on: 13 Mar 2005 - 14:58:52 »

Premier Lig de benim belalı takımım Birmingham belalı oyuncum Clinton Morrison bana neredeyse her maç gol atıyor

GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« Reply #37 on: 14 Mar 2005 - 22:36:11 »

Türkiye liginde kocaeli manyak adamları beleşe kapatıp iyi oynatıyo.Sonuçta senelerdir belalım olmuş durumda.
Oyunculardan ise Ümit Karandan yedigim golun haddi hesabı yok.Bi de adanalı mezsaroz benle oynarken pele kesiliyo.Bu arada aldıgım takımda bjk..
Bi efsanemi hatırlattı bana...Beşiktaşım..Son maçlar ben galibim ve Kocaeli de berabere şampiyon oluyorum bu durumda artık herşeyi bıraktım Latest Scores da Kocaeli maçında gözüm..ve Peter Marinakis-elin 32 yaşındaki Yunan'ı Sad(freeden almışlardı) dakika 86 ve sezon boyunca attığı 9. penaltı ve şampiyon Kocaeli..gözlerim dolmuştu  Cry    (CM 01-02 di)
« Last Edit: 14 Mar 2005 - 22:37:48 by GriZzLy11 » Logged

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 24 May 2005 - 00:59:13 »

CM 01/02'de Göztepe bayağı ters gelirdi bana.Özellikle aldıkları abidik gubidik İskandinav futbolcular bana daima gol atardı.
Biraz evvel Cm 03/04 oynuyordum Celtic'le.Allah'ım Hibernian gibi takım olmaz olsun.Adamlar Aberdeen'den Scoot Booth'u almışlar.Adam 31 lig maçında 42 gol attı.Tabii bir kısmı da bana bunların.94 puanla zor şampiyon oldum valla.
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #39 on: 29 May 2005 - 14:03:46 »

türkiye liginde bi bursasporla oynuyorum zaten (03/04te) uyuz oldugum takimlar diyarbakir , samsun! digerlerini yeniyom ama bunlar bana paso takiyolar ya! kil oldugum oyuncular ise sattigim bütün oyuncular (her macta bana gol atarlar kesin ozelliklede sertan eser!) bide serkan aykut , hüzeyfe dogan!

yabanci liglerde ölyle takintilarim yok walaa hallediyoruz  Smiley   Afro

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
Maxwell
Guest
« Reply #40 on: 10 Jun 2005 - 23:42:23 »

allahım cmnin hangi oyunu olursa olsun crespo mutlaka gol atıyo,adam markajı falan dinlemiyo,bi de tabi ki van nistelrooy
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: BELALILARINIZ « previous next »
    Jump to: