Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 15:37:20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Minnesota Timberwolves İstanbul'da (1-6 Ekim 2007) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 9
Author Topic: Minnesota Timberwolves İstanbul'da (1-6 Ekim 2007)  (Read 36194 times)
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« on: 17 Aug 2007 - 04:21:41 »

Bilindiği üzere NBA takımlarından Minnesota Timberwolves İstanbul'a Efes Pİlsen ile maç yapmaya ve mini bir kamp yapmaya geliyor. Bu şans bizim takımımıza güldü. Her ne kadar Garnett'siz içimiz buruk olsa da bizler için yıllardır desteklediğimiz takımı canlı izlemek büyük bir şans

Minnesota'nın Türkiye'ye gelişi kapsamında (ne kadar buruk olsa da takımımız en nihayetinde)  TurkishWolves olarak kendi çapımızda bir organizasyon yapıyoruz. Maçı beraber izleyeceğiz ve organizasyonun anısı olarak da tshirt yaptırıyoruz. Mail-listte bunu aylardır konuşuyoruz. Duymayan ya da mail-listte olmayan varsa buradan duyurayım dedim. bilet veya tshirt konusunda ya da her ikisi ile ilgilenen varsa bana ulaşsın...

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #1 on: 17 Aug 2007 - 04:30:01 »

tshirtlerin parasını ortaklaşa vericez. net bir fiyat belli değil... 30 civarı falan olur...

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #2 on: 17 Aug 2007 - 14:11:59 »

ben mavisini beğenmedim açıkçası, fb forması gibi olmuş Tongue
öndeki yazı farklı bir şekilde olsa arkaya twolves amblemi olsa turk'shwolves yazısının altında nasıl olurdu ?
Shaun Voxx
Jr. Member
**

Dr. Emmett Brown

View Profile
« Reply #3 on: 23 Aug 2007 - 01:18:59 »

ben cok begendim, tasarımcının ellerine saglık:)

İvy
Iverson fan
Newbie
*

This is my life homie you decide yours...

View Profile
« Reply #4 on: 23 Aug 2007 - 01:58:49 »

Büyük bir alkış istiyorum sayın seyirciler,Böyle t-shirt tasarlayanlara.  sappi Gerçekten güzel olmuş t-shirtler özellikle 2.si çok yaratıcı.
« Last Edit: 23 Aug 2007 - 02:16:38 by İvy » Logged

Her sokakta kavgamız,her duvarda yazımız,her karakolda namımız,her gönülde adımız,her ağızda ismimiz vardır...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #5 on: 23 Aug 2007 - 03:58:11 »

Büyük bir alkış istiyorum sayın seyirciler,Böyle t-shirt tasarlayanlara.  sappi Gerçekten güzel olmuş t-shirtler özellikle 2.si çok yaratıcı.
İki tişört yok ki orada, ön-arka. Wink
Bu arada ironi mi yaptın ne yaptın. Undecided
« Last Edit: 23 Aug 2007 - 03:58:49 by alvin maker » Logged

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 23 Aug 2007 - 12:00:26 »

Beğendim ben ya t-shirtleri..Hele de ön tarafı yaratıcı ve güzel olmuş..

İvy
Iverson fan
Newbie
*

This is my life homie you decide yours...

View Profile
« Reply #7 on: 23 Aug 2007 - 13:09:47 »

öndeki yazı farklı bir şekilde olsa arkaya twolves amblemi olsa turk'shwolves yazısının altında nasıl olurdu ?

Harik olurdu hatta süper olurdu ama bunu tasarlayan kim onu bulup ona söylemek lazım.

İki tişört yok ki orada, ön-arka. Wink

Çok özür daha şimdi anladım ön-arka olduğunu. Undecided

Her sokakta kavgamız,her duvarda yazımız,her karakolda namımız,her gönülde adımız,her ağızda ismimiz vardır...
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #8 on: 23 Aug 2007 - 13:17:04 »

Harik olurdu hatta süper olurdu ama bunu tasarlayan kim onu bulup ona söylemek lazım.

benim ben.. okuyorum yazdıklarınızı ancak mali yönü var bu işin... minny logosu 5 ayrı renk içermekte, 5 ayrı renk 5 ayrı kalıp demek...

teşekkürler ayrıca da... Wink
« Last Edit: 23 Aug 2007 - 13:17:45 by shiroi_chokoreto » Logged

FliPtiKal3
Guest
« Reply #9 on: 23 Aug 2007 - 13:20:07 »

sinyor gözünü seviim wolves gelio paraya kıysaydınız ya.kayserilide diilsin ama Cheesy
« Last Edit: 23 Aug 2007 - 13:20:30 by flip » Logged
fReeMaN
Forum T-Mac'i
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 23 Aug 2007 - 16:26:09 »

biletler epeydir satışta: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HEFM1#

h1-g5-g3-g1-f1: 84 ytl
h2-g6-g4-g2-f2: 56 ytl
pota arkaları: 34 ytl
a4-c4-f4-h4: 17 ytl
« Last Edit: 23 Aug 2007 - 16:27:17 by fReeMaN » Logged

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #11 on: 23 Aug 2007 - 16:27:59 »

bizim yerler, g5'te g3e yakın olan kısmından önlerden... Smiley afro....

LeBrOn_23
Newbie
*

proud timberwolf 1995-....

View Profile
« Reply #12 on: 23 Aug 2007 - 17:22:17 »

ya ben g3 ten alcam da onay verince "İşleminizde bir hata oluştu .Uygulanabilir bir teslimat bulunamadı." dio istanbuldaydık geçen biletix e sordum daha biletler çıkmadı ondan falan dedi kadın.çıktımı satışa nie hala bu yazı çıkıo bitmesin biletler aman diim  Huh ...

shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #13 on: 23 Aug 2007 - 17:31:16 »

ya ben g3 ten alcam da onay verince "İşleminizde bir hata oluştu .Uygulanabilir bir teslimat bulunamadı." dio istanbuldaydık geçen biletix e sordum daha biletler çıkmadı ondan falan dedi kadın.çıktımı satışa nie hala bu yazı çıkıo bitmesin biletler aman diim  Huh ...

g3te çok arka yerler kalmış.. onun için g5i tercih ettik biz... tek isen neden bize katılmıyorsun? bi sürü t'wolf gidecez maça...

LeBrOn_23
Newbie
*

proud timberwolf 1995-....

View Profile
« Reply #14 on: 23 Aug 2007 - 17:37:32 »

yk ya maalesef tek diilm yoksa gerçekten çok isterdim aranıza katılmak ama tek diilm  Undecided ... yannz net ten alamıomuyuz bileti ya kaççak mis gbi yerler kacaz h4 lere fln.var mı net ten alabilen yada izmirde satılıomu bilet? çıldırırım yannız ben düzgün bierde oturamassam koskoca twolves um yaw nası alcam bn bilet   Undecided  ...

Pages: [1] 2 3 4 ... 9
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Minnesota Timberwolves İstanbul'da (1-6 Ekim 2007) « previous next »
    Jump to: