Welcome, Guest. Please login or register.
20 Oct 2020 - 20:08:58
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 16
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 62765 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #30 on: 7 Jun 2007 - 14:13:18 »

Play-off'a kalmayan bütün takımlara eşit şans verilsin, bunların içindeki en güçsüz 5 takım oyuncuların, menajerlerin, teknik adamların oylarıyla(kendi takımlarına oy vermeleri yasaklansın) seçilip, onlara ekstra top eklensin. Diğerlerinin 10 topu varsa seçilenlerden en güçsüzün 20, ikincinin 18, üçüncünün 16, dördüncünün 14, beşincinin 12 topu olsun. Oylamalar geniş bir kitleyi kapsayacağı için oylamada yolsuzluk olma ihtimali de çok az. Zaten rakiplerine oy verdiklerinden en güçsüzü seçeceklerdir.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #31 on: 10 Jun 2007 - 19:03:19 »

Ainge Says Telfair Could Remain With Boston şef ,bu ainge seni katil edecek anlaşılan Smiley
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #32 on: 10 Jun 2007 - 19:18:52 »

Ainge Says Telfair Could Remain With Boston şef ,bu ainge seni katil edecek anlaşılan Smiley
bence telfairin kontratının son yılındaki parayı öylece ona verip kontratı satın almak istemiyor onun yerine belki draft pick veya oyuncu karşılığı birşeeyler kotararak  takas etme telaşında. kendilerini soktukları şu pozisyon ile birşey alabilmeleri güç.
neticede seneye onu yeşil formada görmeyeceğimizi düşünüyorum,görsek bile benchin derinliklerinde bir yerde sezonun bitmesini bekler.
 olağandışı bir performans göstermediği sürece

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #33 on: 25 Jun 2007 - 15:26:12 »

Danny Ainge Yi'yi seçmeyi düşünüyormuş.

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/46668/20070624/celtics_to_go_with_yi/
Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #34 on: 29 Jun 2007 - 04:27:41 »

selamlar , uzun zamandır yazmamıştım buraya , drafta yarım saat kala , aklıma geldi son dedikoduları yazıyım dedim Cheesy
hepsi dedikodu ve patlama ihtimali çook yüksek amailginç gelebilir.

kg to boston dedikoduları bayadır vardı zaten , mchale kg'yi hiçbiyere yollayamayınca boston'a yollamak zorunda kalcak vs deniyo. AJ+Jeff green (5th pick) +filler ( muhtemelen west+wally yada theo vs) for kg (ve muhtemelen hudson). özellikle realgm'de güvenilirliği baya tartışmalı bi "insider" bunu iddia ediyo. (onun dışında Andy katz'da kg takasının olacağını sölüyo ki katz'ın arası aingle çoook iyi)

bide bugün sabah çıkan , wally+5th for ray allen dedikoduları var.

hatta bide tamamen fantazi ürünü AJ+filler for KG   ve 5th+wally for Allen dedikoduları var ki hiç olabilir gelmese de rondo+allen+pierce+kg+perk rüya gibi Tongue gerçi Wyc'in parası buna hayatta yetmez Cheesy eah umut etmekte sınır yok Tongue

bunları yazıyorum ama drafttan önce bakan olur mu buraya acep Tongue neys bol şans celticsimize Smiley
« Last Edit: 29 Jun 2007 - 04:29:33 by Tiax » Logged
Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #35 on: 29 Jun 2007 - 04:48:12 »

5th+wally+west for ray allen !! eh yaş 32 ama nolursa olsun ray allen! Cheesy ayrıca theo hala elimizde ki theo KESİN bi takasta kullanılacak. yani en azından bitane daha garanti takas yapılcak Cheesy *prays for kg*
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 29 Jun 2007 - 09:02:05 »

Bi de Pierce-KG takası yapın, Doğu şampiyonluğu gelsin.
fraksiyon
Guest
« Reply #37 on: 29 Jun 2007 - 09:14:30 »

Şu anda  ihtiyacımız olan KG den çok Pierce. O'nu takas etmek bizim için hiç iyi olmaz. Takım SG-SF ve hatta PF pozisyonunda çok iyi skorerlere sahip şu anda ama hala savunma tarafında sorun yaşayabiliriz. Bence Wally nin gitmesi iyi oldu ama West'i göndermemeliydik. Eğer boston bir takas daha yapacaksa büyük ihtimalle Pierce merkezli bir takas olacaktır bu ancak aynı zamanda çok büyük bir hata olur.
pacerized
Veteran
Sr. Member

ancic is back!

View Profile
« Reply #38 on: 29 Jun 2007 - 12:34:09 »

ben pek güzel bulmadım bu takası celtics açısından. west gibi bi adamı ve derin olduğu iddia edilen dratin 5 numarasını kaybederken tek avantajın wallyi kakalamak. allen 33 yaşını doldurmak üzere, yapılanmanın sonuna gelmişken bence gereksiz bi hamle olmuş. ha allen elbetteki halen gayet iyi durumda ve celticsi bi üst kademeye taşıyabilir. pierce giderse tabi herşey tersine döner, onsuz bu takımın eskisinden farkı olmaz. west savaşcısının da büyük kayıp olduğunu ekleyeleyim.
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #39 on: 29 Jun 2007 - 12:43:29 »

Sabaha kdr celticsstuff live dinledim. Asıl büyük takasa hazırlık takasıymış bu.
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #40 on: 29 Jun 2007 - 13:54:43 »

Açıkcası takası duyunca ben de öyle düşündüm. Çünkü Gerald Green için olumsuz olabilir bu takas. E bu çocuğun yavaş yavaş ilk beşe kayacağını düşünürsek sakatlık vb. bi durum olmazsa engelleniyor. Şüphesiz Piercee'dan sonra Allen'la da oynamak çok şey öğretecektir ama Green meselesi kafamı karıştırdı. Ondan takası ilk görünce bunun arkası gelir diye düşündüm ama henüz ses yok

Ha Green mevzuu dışında da çok iyi takas. Belki de Green'in patlamayı daha 1-2 sene yapamaacağını düşünüyorlardır ki bu da mümkün zaten.
Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #41 on: 29 Jun 2007 - 14:34:08 »

mali yönü bi kenara bırakırsak şu an en mantıklı ve olacağı iddia edilen şey , AJ+theo+green+gomes ( fillerlar deişebilir) for kg.  zira gerald green bu takımda anca 5. skor opsyonu olur ve ray allen'ın gelişi boston'ı çok daha cazip kılıcaktır KG için. KG hala da naza çekerse , gene iyi durumdayız , theo'nun kontratını elde tutup , 2008'de FA olcak onlarca süper oyuncudan birinin peşinden gidebiliriz ve aj+pp+ra hala süper bi 3lü.
draft açısından oldukça mutluyum , özellikle 32. ve 35. pick'i gördükten sonra.
Hüseyin İlkin
Forever Spurs
Newbie
*

Duncan - Tony - Manu

View Profile
« Reply #42 on: 29 Jun 2007 - 16:38:11 »

Şuan büyük bir takasa gitmeden de iyi bir konumda Celtics,özellikle ego sorunu olmayan,takım başarısı için canını dişine takan bir Allen kesinlikle faydalı olacaktır takıma,Pierce'ın yükünü hücumda da azaltacaktır.Bunlara hücumda her sene gelişen Jefferson'ı da eklersek Boston'ın kadrosunda sorun tek olarak 5 numara kalıyor,burada da biraz hızlı,ayak çabukluğu olan birini bulursak çok iyi iş yapmış oluruz.Hızlı bir adam istememin sebebi,şuan kadroda bulunan uzun rotasyonunda kimsenin çok hızlı olmaması.2-3-4 çok sağlam olmuş oluyor,bunların yedekleri de gelişmeye çok açık gençlerimiz,Green-Gomez gibi.Takımın guard konusunda ise bu senenin sonunda sahada her şeyi yapan,takımı çok iyi idare eden ve umut bağladığımız Rondo'ya emanet oluyoruz..

Yukarıda takım takasa gitmeden ki durumu değerlendirdim,eğer takasa gidecek olursak-ki bu büyük bir takas olur- gençleri akıllı kullanmak gerekiyor,öyle olur olmadık takasa girersek yine aynı kara tablo devam eder bizim için..

major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #43 on: 29 Jun 2007 - 17:00:31 »

şahsen celticsi ray allen takasıyla kısa vadede draft gecesinin en karlı takımı olarak görüyorum. bu takas onları zayıf doğuda rahatca playoff a sokabilir.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 29 Jun 2007 - 21:59:17 »

Şu dakikadan sonra yapılacak bir Pierce - KG takası Celtics'i doğuda kafaya götürür. Bir takıma iki 34 numara fazla.
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: