Welcome, Guest. Please login or register.
6 Aug 2020 - 15:27:53
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 16
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 61158 times)
major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #90 on: 1 Aug 2007 - 03:59:42 »

Larry Bird'ün emekli forması ile Russell'ın 5 yüzüğünü de teklif etmişler Cap izin vermemiş.

Abi el insaf Ratliff ile Telfair'i hadi boşverdim.

Al Jeff, Gomes, Gerald Green alıyorsun yanında kendi pickini geri alıyorsun lotarya olucak pickini. Bide rakibin 20 ile 25 sıraya denk gelicek pickini alıyorsun. Tecavüz bu...

biz üçümüz siz hepiniz diye çıksalar birçok takımını yenerler, kim kime tecavüz ediyor bu takasta anlamadım.

ajan
Jr. Member
**

Do it Yourself !!

View Profile
« Reply #91 on: 1 Aug 2007 - 04:10:22 »

Allah allah çok enteresan Shaq-Malone-Kobe bir araya geldikleri zaman burada yer gök inliyordu. Ya K-G benim düşündüğüm kadar iyi bir oyuncu olarak görülmüyor, ya da Green,Gomes gibi oyuncuların inanılmaz patlama yapacak bir potansiyel oldukları düşünülüyor. Tamam Allen yaşlı, Garnett yaşlı ve salary şov var. Kadro da çok daraldı, ancak bunların hiçbiri Boston'un şuan bir anda doğunun belki de en contender takımı olduğu gerçeğini değiştirmez. Lakers bile o kadar generalle neler yapmıştı. O kadarının yarısına bile aç şuan Bostonlular zaten. Takım kimyası,savunma vs tamam da Allen-PP-KG beyler,biraz durun ya:)
Ayrıca 2009 daki o draft hakkı neye yarayacak çok merak ediyorum:)
Haa neoldu Minnesota Ratliff'in kontratı da bitiyor ondan kurtulcak. Al Jefferson gibi önemli bir potansiyel( ligde uzun yok diye biraz da değere binen ve sakatlanma riski çok yüksek bir oyuncu) aldılar. Green ve Gomes kapalı kutular ancak belki bir Monta Ellis çıkarmaya çalışçaklar onlardan. Kadro da efsane genişledi. Ama elbette batıda gözlerinin yaşına bakmazlar. 2009 u boşverde 2008 deki draftta iyi yer kaparlar:)

Smart bombs and precision guided armament --> " a more sophisticated way to end up dead !! "
Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #92 on: 1 Aug 2007 - 04:15:01 »

harika bi konferanstı Cheesy  kg&ra&pp yanyana harika gözüküyo açıkçası Cheesy
baya da samimi gibilerdi kg&pp özellikle.
WYC direk olarak ; takımı pp üstüne kurmaya karar verişlerini anlattı. açıkça bu hala PP'nin takımı dedi yani Cheesy
doc söz alır almaz ilk olarak eski oyuncularını çok özliyeceğineden vs bahsetti.
DA işlerinin hala bitmediğinden bahsetti. takas için elde bişi kalmadığına göre mle&lle den bahsedio sanırım
kg inanılmaz sempatikti , pp'ye takıldı , espirler yaptı fln. baya mutlu gözüküyodu.

yakında youtube'a düşer zaten kesin izleyin derim Wink

droogie , yazdıkların dediğimle aynı sanırım? Cheesy wolves top10 dışında bitircek ki , clippersa pick vericek , anca ondan 2 yıl sonra celticse pick yollayabilcek ki bununda son tarihi 2012 Wink
Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #93 on: 1 Aug 2007 - 04:16:49 »

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #94 on: 1 Aug 2007 - 06:14:17 »

mert yazamamış ama ben dayanamadım yazmak istiyorum. garnett alıosunuz be abi, vereceksin tabi o kadar adamı. kısacası;

taşşak mı geçiyosunuz abi?
mumu21
Newbie
*

View Profile
« Reply #95 on: 1 Aug 2007 - 11:56:52 »

garnett 31 allen 32 pierce 30 yaşındalar yani en az 4-5 yıl doğyu domine edecek bi takım olduk geçen sene çıkış yapan tony allen ve r.rondo ile çaylak uzunların performanları iyi olursa çok karlı bi takas oldu en büyük soru işareti bence doc rivers ainge coach olsaydı yada r.carlisle yi getirseydi daha iyi olurdu bence ........
fraksiyon
Guest
« Reply #96 on: 1 Aug 2007 - 12:21:28 »

Eğer hücum setlerinde 3' ü de memnun edilirse ki bence bunu başarmak çok zor olmaz, bu takım doğuyu rahat alır. Zaten basın konferansında sordular aynı soruyu 3'ü de yuvarlak cevaplar verdi ama beklentinin farkındalar.

Konferans gerçekten çok neşeliydi SmileySmiley PP - Allen - KG hiç yapmacık davranmadılar. WYC yine üstüne bastı bu takım Paul' un takımı diye. Yalnız gördüğüm kadarıyla takımın yedek guard sorunu olmazsa play off larda derinlere gitmemizi kimse engelleyemez.
LeBrOn_23
Newbie
*

proud timberwolf 1995-....

View Profile
« Reply #97 on: 1 Aug 2007 - 12:53:42 »

konferansı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için  Smiley

part1
http://www.youtube.com/watch?v=DfAtxXSkcfI
part2
http://www.youtube.com/watch?v=FDoXzhn9-Kc
part3
http://www.youtube.com/watch?v=By83nOS5xdY

Goril
Full Member

Tokunay,Alepay

View Profile
« Reply #98 on: 1 Aug 2007 - 13:25:26 »

Allah allah çok enteresan Shaq-Malone-Kobe bir araya geldikleri zaman burada yer gök inliyordu. Ya K-G benim düşündüğüm kadar iyi bir oyuncu olarak görülmüyor, ya da Green,Gomes gibi oyuncuların inanılmaz patlama yapacak bir potansiyel oldukları düşünülüyor. Tamam Allen yaşlı, Garnett yaşlı ve salary şov var. Kadro da çok daraldı, ancak bunların hiçbiri Boston'un şuan bir anda doğunun belki de en contender takımı olduğu gerçeğini değiştirmez. Lakers bile o kadar generalle neler yapmıştı. O kadarının yarısına bile aç şuan Bostonlular zaten. Takım kimyası,savunma vs tamam da Allen-PP-KG beyler,biraz durun ya:)
Ayrıca 2009 daki o draft hakkı neye yarayacak çok merak ediyorum:)
Haa neoldu Minnesota Ratliff'in kontratı da bitiyor ondan kurtulcak. Al Jefferson gibi önemli bir potansiyel( ligde uzun yok diye biraz da değere binen ve sakatlanma riski çok yüksek bir oyuncu) aldılar. Green ve Gomes kapalı kutular ancak belki bir Monta Ellis çıkarmaya çalışçaklar onlardan. Kadro da efsane genişledi. Ama elbette batıda gözlerinin yaşına bakmazlar. 2009 u boşverde 2008 deki draftta iyi yer kaparlar:)

bana en doğru gelen bu post oldu topicte,3 süper yıldız bizde ve ligde böyle bir bileşin yok şu an; shaq- kobe- malone bileşeninden sonra son yıllardaki en güçlü ve potansiyelli ilk 5 oldu,kağıt üzerinde tabi.Bu heyecanı uzun süredir yaşamamıştık iyi geldi Kelt bünyemize..

Powesever
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #99 on: 1 Aug 2007 - 13:28:30 »

Garnett'in sevdiği numara 5 miymiş bu arada? 21 mecburiyetten mi giymiş eleman?
Ayrıca İstanbula gelecek T'wolves'i izlemem ve bundan sonra Wolves'e sempati duymam için bir sebep kalmadı ortalıkta...
Celtics'e zaten yeterince saygı duyuyordum, aynen devam..

LeBrOn_23
Newbie
*

proud timberwolf 1995-....

View Profile
« Reply #100 on: 1 Aug 2007 - 13:29:45 »

21 i zaten giyemezdi celtics'te,emekli edilmiş bi forma numarası 21 bostonda...

ÇatÇat
Newbie
*

View Profile
« Reply #101 on: 1 Aug 2007 - 13:32:09 »

iyi bir takım olmalarının yanında izlemesi acaip zevkli olacak bu üçlüyü
şahene 2 şutörün yanına mükemmel bir pf ile savunulması en zor takımlardan biri olacağoı açık
garnett içerde 2 adam tutmaya çalışırken dşarda ray ve pierce'in kabak gibi boş kaldığını bir maç içind defalarca görcez,, yada tam tersini.
ligin en fazla 3lük ve en fazl sayı atan takımı arasına girecekler.playoff'uda yaparlar artık

itain'tovertillit'sover
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #102 on: 1 Aug 2007 - 16:26:29 »

21 kimin numarasıydı ki emekliye ayrılmış boston'da?

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #103 on: 1 Aug 2007 - 16:36:19 »

21 kimin numarasıydı ki emekliye ayrılmış boston'da?
Bill Sharman

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #104 on: 1 Aug 2007 - 17:19:50 »

Boston Celtics yildiz oyuncu Paul Pierce'i da kadrosuna ekleyip baya bi guclendi. 34 numarali formayi terletecek Pierce yeni takiminda.
« Last Edit: 1 Aug 2007 - 18:35:07 by Lime » Logged

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: