Welcome, Guest. Please login or register.
5 Jul 2020 - 04:54:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 16
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 60292 times)
FliPtiKal3
Guest
« Reply #75 on: 31 Jul 2007 - 23:37:02 »

şeyi buldun tüysüzünü istiosun...yuh artık  thinking
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #76 on: 31 Jul 2007 - 23:45:48 »

Çok şey vermiş Boston yaw.
5 oyuncu, 2 tane de 1. tur draft hakkı.
Kadro boşaldı resmen.
Benim okuduğuma göre 5 oyuncu + 2. tur draft hakkı verildi diye biliyorum..Değişmiş herhalde...

fraksiyon
Guest
« Reply #77 on: 31 Jul 2007 - 23:50:46 »

Haklısın ama insan ister istemez biraz tedirgin oluyor. Sonuçta garnett i almak için 2 tava bir oklava veremezsin ama bu kadarı da fazla gibi çünkü 2 tane potansiyelli genç oyuncu(Big Al - Green) bir adet salary cap boşaltıcı(Theo), bir adet herşeyi yapabilen bir görev adamı(Gomes) ve bir adet de sorunlu fakat önemli bir oyun kurucu(Telfair) verdik ve üstüne de iki adet 1. tur hakkı. Böyle bakınca biraz tedirgin olup tüysüzünü istemek çok da garip değil bence.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #78 on: 1 Aug 2007 - 00:22:50 »

En azından Ryan Gomes i tutabilseydik çok iyi olurdu çünkü tam anlamıyla bir rol oyuncusu ve 3 tane süperstarın yanında pis işleri yapabilecek türden br oyuncuydu. Neyse artık KG yi almak istiyorsan bazı şeyleri feda edeceksin. Yalnız ben hala Al Jefferson'ın bu sezon yapacaklarını merak ediyorum. Umarım iki sene sonra pişmanlık duymayız.
gomes pek pis iş yapcak bir tip değil ama hem 3 hem 4 numeroyu yedekleyip skor gücü olacak iyi bir adamdı.

ayrıca sevigli onur;
2 tane pick verdik ama biri bizim olacakki şu saatten sonra çok değerli olmayacak.diğer minnesotanın bize wally takasında verdiği şartlı pickti.
onda bir sürü şart vardı ve sanırım 2010dan önce kullanamzsak 2. tur hakkına dönüşecekti ve muhtemelende kullanamayacaktık zira daha clippers wolvedan almış oldugu picki kullanamadı korumalar yüzünden. clippers kullanadıktan sonra ibizm wolves pickini alabilmemiz için 1 yıl daha geçmesi gerektiği için o pick 2. tura düşecekti % 99. bu sebeple pek bir ehemmiyeti yok bizim için. ama wolves için çok değerli bir seçim sırası olacak tabi.

iki takımada yaradı bu takas bence.

Wolves açısından Jefferson'ın neler yapabileceğini tahmin ediyorum ama gerald green neler yapacak onu merak ediyorum.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
pacerized
Veteran
Sr. Member

ancic is back!

View Profile
« Reply #79 on: 1 Aug 2007 - 00:30:08 »

garnett geldıkten sonra o draft haklarından ıyı adam bulmak zor bı kere. gomesı almadan mınnesotanın takası yapması zaten tuhaf olurdu, mantıken kg gıbı adamı alıyorsan elındekı tum ımkanları sunarsın. big al+green zayıf kalırdı gomes eklendı daha adıl oldu sankı.
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #80 on: 1 Aug 2007 - 01:00:46 »

boston çok kazık yedi bence.5 adam verilebilir denildiği gibi ratliff ve telfairi sayma ama draft haklarını 2 inci turdan verselerdi bari
fraksiyon
Guest
« Reply #81 on: 1 Aug 2007 - 01:08:20 »

Celtics.com a da düştü haber. Hayırlı ve uğurlu olsun, offseason hareketli geçmeye adaydı ama ben bu kadarını beklemiyordum.Takasın en güzel tarafı Pierce'ı takas etmeden KG'yi takıma dahil edebilmek. Yalnız ben Minesota'nın kadroyu nasıl ayarlayacaklarını merak ediyorum çünkü özellikle 3 numara pozisyonunda bayağı eleman var. Ricky kurtulamadı Boston'lulardan bir türlü. Blount - Green - Jefferson - Ricky - Gomes - Theo - Telfair sanki küçük celtics gibiler şimdi Smiley...
« Last Edit: 1 Aug 2007 - 01:08:54 by fraksiyon » Logged
Dead Heart
Guest
« Reply #82 on: 1 Aug 2007 - 01:13:00 »

Boston kazık mı yedi??Ray Allen'ı kadrolarına katmıslarken Garnetti iki üc gelecegi belirsiz adam icin almasalarmıydı?
LeBrOn_23
Newbie
*

proud timberwolf 1995-....

View Profile
« Reply #83 on: 1 Aug 2007 - 01:40:51 »

koç gibi adamdı 21 ne güzel yakışıodu ya nerden çktı şimdi 5...

http://realgm.com/src_wiretap_archives/47409/20070731/

LeBrOn_23
Newbie
*

proud timberwolf 1995-....

View Profile
« Reply #84 on: 1 Aug 2007 - 02:15:32 »

Vakit geçtikçe takas tam şeklini aldı ve gerçekleşti. Garnett Amerika saati ile 5.30'da yani 2.5 saat sonra basın toplantısı yapıcak Garnett

bunu izliebilceiimiz bi kanal varmı acaba?yada internetten fln?

AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #85 on: 1 Aug 2007 - 02:19:23 »

bu da iyiymiş - gurkan

« Last Edit: 1 Aug 2007 - 02:40:13 by Gurkan » Logged
villeneuve
Guest
« Reply #86 on: 1 Aug 2007 - 02:59:50 »

Öncelikle iki takıma da hayırlı olsun. Bence Boston kazık falan yemedi. Belki bundan sonrası bekledikleri gibi olmaz ama alınabilecek bir riskti diye düşünüyorum. Al Jefferson bence sanıldığı kadar büyük bir potansiyel değil. Belli bir amacı olmayan, sezonu erken kapamış bir takımda iyi rakamlar ortaya koymak kolaydır. En azından büyük hedefleri olan bir takımda bunu yapmaktan daha kolaydır. Potansiyeli konusunda yanılıyor olabilirim ama dediğim gibi KG için feda etmeye değerdi. Hem takımın yıldız(ları)nın gittikçe yaşlandığını düşünürsek onun gelişmesini bekleyecek çok zaman da yoktu.

Pickler de bence aynı şekilde. Son yıllarda bu takıma kaç tane lottery pick geldi geçti, çoğu Celtics'in elinde patladı. Ayrıca Danny Ainge, Ray Allen takasıyla uzun vadeli hamleleri geri plana ittiğini, kısa vadede başarı için hamleler yapacağını göstermişti. Bence de mantıklı olan bu çünkü geleceğe yönelik proje muhabbetini Ainge ve Rivers beceremiyor. Birkaç senedir gördüklerimiz ortada.

Rivers konusunda; ben de gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum. Gönderilirse yerine gelen kişinin takıma uyum sağlaması için zaman gerecek vs. ama sonuçta bu Rivers için de geçerli sayılabilir. Bu oluşan kadro, geçen senelerden çok farklı. Hem bu adamın 1-2 senedir yaptıklarından sonra 'acaba bu takımın da içine edebilir, oyuncuları küstürebilir mi' diye bir soru geliyor aklıma.

Dediğim gibi iki taraf için de hayırlı olur inşallah, Boston'ın artık contender olma zamanı geldi. Wolves'da da bir devir kapandı cidden, umarım bu yeni sayfaya KG'nin getiremediği şampiyonluk getirilir.      

Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #87 on: 1 Aug 2007 - 03:15:55 »

http://media.myfoxtwincities.com/livestream/web_channel/index.htm

ayrıca nba tv'de yayınlanack diolardı
Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #88 on: 1 Aug 2007 - 03:18:48 »

endi pickini geri alıyorsun lotarya olucak pickini.

o pick tamamen işe yaramaz ve bostonda kalsa bile elimize geçmicek bi pickti. şöle ki ; o pickin bize geçmesi için wolves'un bi sezonu son 10'dan daha iyi bi dereceyle bitirmesi gerekiyordu ve anca ondan 2 sene sonra o pick bize gelicekti. ve bu hatırladığım kadarıyla en geç 4 sene içinde olabilir. yani wolves 2 sene içinde son10'dan kurtulmazsa o pick zaten bizim değildi Wink

anca oyunlarda süper takım kurarken olabilcek harika bi offseason bence Smiley al jeff için üzüldüm , hemde baya zira blountla aynı takımda kalcak gene ama boston için çok güzel olucak. tek sıkıntı bench kaldı şimdi , ama bu 3lünün maç başına 40 dakka oynayabilen adamlar olduğunu düşünürsek , 1-2 ufak takviyeyle (mle&lle) halledilmicek bişi değil.
« Last Edit: 1 Aug 2007 - 03:20:57 by Tiax » Logged
major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #89 on: 1 Aug 2007 - 03:23:36 »

celtics'in kazık yediğini düşünmüyorum. sonuçta verdikleri adamlar kim bilir kaç sene sonra çıkabilecekleri seviyeye garnett+allen+pp ile çıkabilecekler. verdikleri oyunculardan al ve/veya gerald ileride yıldız olabilirler ama bir garnett olabilirler mi bence yüzde 90 olamazlar. timberwolves ileride yapacağı hamlelerle iyi bir yerlere gelebilir ama celtics bunu şimdi yapabilir. zaten celtics taraftarınında beklemeye sabrı kalmadığını düşünüyorum. benzer şeyler shaq miami'ye geldiğinde söylenmişti takımda sadece shaq ve wade kaldı diye, evet bu takımda da sadece garnett,paul pierce ve ray allen kaldı diyebiliriz. altını çiziyorum; "garnett, paul pierce ve ray allen" kaldı.

Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: