Welcome, Guest. Please login or register.
16 Nov 2019 - 02:36:35
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 16
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 56214 times)
pacerized
Veteran
Sr. Member

ancic is back!

View Profile
« Reply #45 on: 29 Jun 2007 - 22:24:51 »

pierce gibi bu takımın sembol ismi olmuş bi adamı neden göndersinler? bence garnettle ilgilenmesinler artık, ratlifin kontratıyla gedik kapasınlar. savunma yönü olan bi oyun kurucu bulabilirlerse doguyu zorlarlar zaten. 20 milyonluk bi diğer parça fazla yük demek olacaktır.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #46 on: 29 Jun 2007 - 23:00:31 »

boston bu şekilde bırakıcaksa takımı kötü bi takas olarak hatırlanır bu. ray allen onları playoffa sokar ama daha fazlası olmaz, ki celtics gibi bi takımın asıl hedefi şampiyonluk ya da en azından nba finali olmalıdır. ray allen'la bişeyler deniceklerse 1-2 sene içinde bunu becerebilcek bi kadro kurmak durumundalar. yoksa bu takas bikaç sene içinde fena halde geri teper.

eğer kg'yi alabiliyolarsa, allen ve pierce'ı vermeden, o zaman bu iş olabilir. aşı tutmazsa eli kolu bağlı kalırlar belki ama en azından denemiş olurlar, allen pierce kg üçlüsü otomatik şampiyonluk adayıır.

major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #47 on: 30 Jun 2007 - 01:02:02 »

boston bu şekilde bırakıcaksa takımı kötü bi takas olarak hatırlanır bu. ray allen onları playoffa sokar ama daha fazlası olmaz, ki celtics gibi bi takımın asıl hedefi şampiyonluk ya da en azından nba finali olmalıdır. ray allen'la bişeyler deniceklerse 1-2 sene içinde bunu becerebilcek bi kadro kurmak durumundalar. yoksa bu takas bikaç sene içinde fena halde geri teper.

bird den sonra genel olarak baktığımızda celtics in hali orta. hele son yıllarda artık playoff bile yapamıyor celtics. eğer playoff a girerler bu takas ne başarılı ne de başarısız olarak anılır çünkü allen gelmeden önceki durumda ortada. kesinlikle alabileceklerinin en iyisini aldılar. olası bir ikinci tur bile takası başarılı kılar, ki bence daha ötesidene gidebilirler.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #48 on: 3 Jul 2007 - 16:34:08 »

acikcasi gecen gun alp vasitasiyla duydum takasi, fazla da incelemedim. ancak verilenlere alinanlara bakiyorum bence her sekilde cok guzel takas iki takim acisindan da. wally verilmis, delonte verilmis bi de pick. delonte iyi oyuncu hos oyuncu ama ilerde vasatin ustu bi backup guarddan otesi olucaani dusunmuyorum. yine de seattle'in boyle bi oyuncuya kesinlikle ihtiyaci vardi. diger verdigimiz oyuncu wally, pek yoruma gerek yok yanilmiyosam iki yillik kontrati vardi, seneye seattle icin hamle sansi olucaktir, bizim elimizde bi de theo oldugunu dusunursek tutmak gereksizdi. pickten bahsediliyo ancak allen icin girilmesi gereken bi riskti. sonuca boston'un buyuk bi hamleye ihtiyaci vardi ve allen da bence ideal isim. su asamada salary acisindan da buyuk bi sorun gozukmuyo, seattle da allen ile iki senedir bi yere gelemiyodu hayirli olsun iki takima da.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #49 on: 30 Jul 2007 - 23:30:09 »

Zor bir karar aşamasındayız, kısa vadede risk mi alıcaz, yoksa uzun vadede garantiye mi oynucaz.
Geceye doğru uzun süre sonra şampiyon olabilecek bir takımı yaratmış olabilirz.
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #50 on: 31 Jul 2007 - 00:46:40 »

uzun vadede garanti olan nedir gani paşa?
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #51 on: 31 Jul 2007 - 01:48:18 »

garnett- pierce- allen 3lüsünün hocası doc rivers olursa takımdan yine de bir cacık olmaz
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #52 on: 31 Jul 2007 - 02:02:56 »

garnett- pierce- allen 3lüsünün hocası doc rivers olursa takımdan yine de bir cacık olmaz

Halka ve olaylara olduğu kadar hislerimede tercüman olmuşsun ..

#memircagan
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #53 on: 31 Jul 2007 - 02:09:50 »

Baska bahaneniz varsa aklinizda simdiden patlatin bence. Hos sezonun baslamasina daha cok var gerci... Olsun anca.

fraksiyon
Guest
« Reply #54 on: 31 Jul 2007 - 02:10:21 »

Halka ve olaylara olduğu kadar hislerimede tercüman olmuşsun ..
Doc sayesinde olsa olsa cacık olur. Ben açıkçası Big Al'ın Garnett için bile elden çıkarılmasına razı değilim çünkü KG oynaya istekli değil gibi. Eğer isteksiz oynarsa işte o zaman bu takas kol gibi girer bize bence. Celtics büyük bir hata yapmış olur eğer bu takas gerçekleşirse!
« Last Edit: 31 Jul 2007 - 02:11:49 by fraksiyon » Logged
Gencay
Adana Demirspor
Sr. Member

View Profile
« Reply #55 on: 31 Jul 2007 - 02:17:25 »

ya tamam geçen yıl sıçmış olabilir ama doc rivers bu takımı istesede batıramaz yani...

cacık olmaz filan demeyin bari  no
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #56 on: 31 Jul 2007 - 02:21:41 »

Doc sayesinde olsa olsa cacık olur. Ben açıkçası Big Al'ın Garnett için bile elden çıkarılmasına razı değilim çünkü KG oynaya istekli değil gibi. Eğer isteksiz oynarsa işte o zaman bu takas kol gibi girer bize bence. Celtics büyük bir hata yapmış olur eğer bu takas gerçekleşirse!

bu takastan sonra olması muhtemel en son şey heralde garnett'in oynamak istememesi olur.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
fraksiyon
Guest
« Reply #57 on: 31 Jul 2007 - 02:22:12 »

ya tamam geçen yıl sıçmış olabilir ama doc rivers bu takımı istesede batıramaz yani...

cacık olmaz filan demeyin bari  no

Yok yok o konuda çok yetenekli istediği zaman magic - jordan - Dr.J - Duncan - Shaq ilk beşini bile batırır. Çok yetenek bok etme konusunda.
fraksiyon
Guest
« Reply #58 on: 31 Jul 2007 - 02:25:27 »

bu takastan sonra olması muhtemel en son şey heralde garnett'in oynamak istememesi olur.

Sürekli KG'nin boston'da oynamak istemediğini okuyup durduk. Yüzüksüz bir garnett'in normal şartlarda zaten PP- Ray ray gibi iki süperstar ile oynamak istememesi eşeklik olur ama adam istemiyordu en son belki ray allen fikrini değiştirmiştir. Ben yine de Al Jefferson'un potansiyeline yazık etmeyelim diyorum. Sanki yeni bir JO geliyor gibi...
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #59 on: 31 Jul 2007 - 02:28:56 »

Baska bahaneniz varsa aklinizda simdiden patlatin bence. Hos sezonun baslamasina daha cok var gerci... Olsun anca.

Bahane derken?
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: