Welcome, Guest. Please login or register.
19 Nov 2019 - 01:28:37
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 13 14 15 [16]
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 56235 times)
fraksiyon
Guest
« Reply #225 on: 13 Oct 2007 - 20:43:42 »

Hayır, doğuya kıyasla bence daha iyi. Sayalım doğudakileri de Wade, Billups,Kidd ve Arenas. Dahası ?

Ben sadece point guard lardan bahsetmiyorum. 2 numarayı da hesaba katarak düşünüyorum konuyu. Basettiğim konu tam backcourt oyuncularıyla ilgili. Bu nedenle Doğu  Batı' dan daha iyi durumda dedim.
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #226 on: 14 Oct 2007 - 02:15:09 »

Hayır, doğuya kıyasla bence daha iyi. Sayalım doğudakileri de Wade, Billups,Kidd ve Arenas. Dahası ?

t.j ford&calderon, hinrich, marbury, a.miller da azımsanacak isimler değil. nash'i ayırırım da davis veya parker ikilisine tercih edebilirim buradaki guardlardan birini takımına göre.

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #227 on: 15 Oct 2007 - 16:50:12 »

Arka alan eskiden doğuda ağır basıyordu ancak tmc ve ivy batıya geçince iş dengelenmişti hala da dengede , doğuyla batı arasındaki farkı oluşturan kaliteli uzunların batıda olmasıydı ama KG,Shaq,Rasheed,Zach gibi adamlar doğuya geçince oyuncu kalitesi açısından uzunlar da dengelendi şuanda batı doğudan daha iyi bunun sebebi de batıdaki kadroların uzun yıllardır beraber olan oturmuş kimyalara sahip olması (suns,spurs,mavs)

...
fraksiyon
Guest
« Reply #228 on: 18 Oct 2007 - 08:40:45 »

"The trio started out strong and kept up the effort throughout the game, finishing with 49 of the team's 101 points, and at times, they were simply unstoppable. Pierce scored 22 points to go with six rebounds and five assists; Garnett added 13, 8 and 3, while Allen chipped in 14 points."

Knicks recap inden bir bölüm Smiley Trio çok iyi başladı, gerisi gelecektir.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #229 on: 19 Oct 2007 - 15:18:03 »

bunları pre-season da değil hatta sezon içinde de değil de play-off ta görmek gerekir...
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #230 on: 23 Oct 2007 - 09:58:44 »

Gece nyk maçında takımı bir kez daha izleme şansı buldum.
Yedekler ancak yedeğin yedeği olabilecek adamlar. Rondo ve perkinsin bile alternatifleri yok. Hele yedek pivot sıkıntısı çok can alıcı olacak,kesinlikle takviye gerekiyor buraya. Powe ve Veal 5 dakikalık adamlar olması gerekiyor,rotasyonda değil.
Yedeklerin 2. çeyreğin başında saçmalamaları yüzünden oluşan fark kapanmadı ki  bunu sezon içerisinde çok yaşayacağız gibi görünüyor. kg-pp-ray üçlüsünün en azından ikisinin bir şekilde sahada tutulması veya bi şekilde takviye yapılması gerekiyor.

kg'nin azmi ise inanılmazdı,bloklar falan. bu herif manyak zen

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Pages: 1 ... 13 14 15 [16]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: