Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2020 - 00:48:31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 62106 times)
özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #195 on: 12 Aug 2007 - 19:02:09 »

bence boston doğu finalinde olacak takımlardan biridir.bahsettiğimiz takımın kadrosunda 3 tane all-star var ve bu adamlar halen iş yapan adamlar.ray halen ligin en saf 3-4 şutöründen biri.pp desen zaten yaptıkları ortada,sayı lazımsa sayı atar,passa pas dağıtır.kg 'yi söylemiyorum bile,adam çok amaçlı isviçre çakısı maşallah,nba de duncan ayarında sayabildiğimiz tek uzun belkide.e daha ne olsun.fraksiyonun dediği gibi sezon oldukça uzun bi süre.üstelik bu üçlüden hiçbiri "önce ben" mentalitesinde oyuncular deil.ntv de eşşek deil ya verir artık detroit-boston,SAS-boston,miami-boston maçlarını falan.

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #196 on: 12 Aug 2007 - 19:23:46 »

Sas-Boston diyince aklıma geldi. Mağlubiyet serisi yüzünden o maçlara Boston'un farklı motivasyonla çıkacağı ve dolayısıyla medyanın ilgisi olacağı kesin.

Not: Kimse atlamasın. Buradaki tartışmayla alaka kurulmasın.

Ug®_GnY
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #197 on: 12 Aug 2007 - 21:24:12 »

walla yayın konusunda ben ntv den çok david stern e güveniyorum.. türkiye pazarı için değil ama dünya pazarı ve izlenme oranları için bişeyler yapıcaklarını okudum bi yerde.. kg takasından sonra celtic maçlarının sayısını artırıyorlar.. nba tv de hala bi gelişme yok zaten ben bişey olcağınıda zannetmiyorum bu saatten sonra ama, 2 ay var daha belki umarım digiturk bi atak yapar yayınlar için..

ayrıca benim açımdan bu üçlü gerçekten başarılı olacak, çoğunluğun ortak görüşü olan benmerkezci tipler olmadıkları için uyum sorunlarını atlattıktan sonra, eğer doc rivers doğru yönetebilirse takımı çok rahat doğu ve nba finali yaparlar, ayrıca benchte kalan oyuncular ve yeni takviyelerde bench katkısı için yeterli ayrıca 1-2 hamle daha gelecek heralde
« Last Edit: 12 Aug 2007 - 21:28:31 by ugrgny » Logged

Ug®_GnY
mecha_slmdnc
Newbie
*

go spurs go

View Profile
« Reply #198 on: 12 Aug 2007 - 21:48:49 »

Cheesy  Grin  Afro

aslında sadece surat olmasın diyorum ama bu güzel, manalı lafa başka ne denir ki hocam?
« Last Edit: 12 Aug 2007 - 21:49:45 by mecha_slmdnc » Logged
fraksiyon
Guest
« Reply #199 on: 12 Aug 2007 - 21:52:44 »

Sas-Boston diyince aklıma geldi. Mağlubiyet serisi yüzünden o maçlara Boston'un farklı motivasyonla çıkacağı ve dolayısıyla medyanın ilgisi olacağı kesin.

Aslında mağlubiyet serisini geçen sene sonlandırdık ama hala Duncan'ın kariyeri boyunca sadece bir kez yenilmişliği var Boston'a karşı ve KG -PP - Ray yani big three en çok da onlara karşı iyi oynamalılar. Hem şampiyonluğu düşündüklerini göstermek için hem de yenilgi serisinin acısını çıkarmak için.

Celtics'in elinde en az 3 yıl contender olabilecekleri bir kadro var ve bu sezon kazanmasalar bile birlikte oldukları sürece en az bir yüzük kazanacaklarını umuyorum.
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #200 on: 13 Aug 2007 - 00:47:38 »

Aslında mağlubiyet serisini geçen sene sonlandırdık...
Ben kaçırmışım, Kelt'ler kusura bakmasın.

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #201 on: 26 Aug 2007 - 01:45:00 »

Celtics sign Posey
2 yıllığına 7 milyon $, Patterson'dan iyidir.

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #202 on: 26 Aug 2007 - 01:49:53 »

Yok Reggie, yok Ruben derken Boston James Posey ile anlaşmış..Takıma çok yararı dokunacaktır..GM yine kendini gösterdi Smiley ..Ama Posey kalacağım ya da kalmak istiyorum tarzında bir haberini okumuştum..

early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #203 on: 26 Aug 2007 - 02:24:09 »

Posey'nin kalmak istemesi bir süre sonra takım onu istemiyor ise pek birşey değiştirmez zaten.Elbette kendi de bu transferi istemese bile yeni takımını benimsemek zorunda olduğunun farkında.Bir de sanki ipsiz,sapsız bir yere gelmiş gibi lanse ediyoruz,Posey'nin buraya gelmesi hem bir yüzük daha elde edebilmesi için bir artıdır,hem de üç süperstar ile oynayacak olması kendini tatmin edici bir etkendir.

Bu arada Posey , kontratındaki ikinci sene için opsiyona sahip.

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #204 on: 26 Aug 2007 - 07:41:17 »

harika bi olay poseynin boston'a gelmesi hep söyleniyor zaten hücumda problem olmaz diye posey de savunmasıyla bilinen bi adam ve umarım burda da bunu gösterir ..

...
fraksiyon
Guest
« Reply #205 on: 26 Aug 2007 - 11:10:10 »

Heat'in buna izin vermesi beni şaşırttı açıkçası. Bu sene doğu'da kazanmak isteyen takımların bench derinliğine hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyacakları aşikar. Danny' ye olan hislerimde son iki ay içerisinde büyük bir değişiklik yaşadım. Hem takıma yeni bir hava kazandırdı hem contender bir takım yarattı ve hem de yıllar sonra ligin en ilgi çeken takımı haline getirdi. Posey hareketi özellikle size li 3 numaraları savunma konusunda bize yardımı dokunacak bir hareket ve 3 sayı çizgisinin gerisinde de bir tehdit olarak duracak. Celtics bu sezon gerçekten kazanmaya odaklı hareketler yaptı ve umarım karşılığını alırız.
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #206 on: 25 Sep 2007 - 14:45:16 »

Heheh iyiymiş...

KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #207 on: 25 Sep 2007 - 16:33:17 »

burdan anlıyoruz ki garnet oynamadığı tek pozisyon olan oyun kuruculuğada hevesli
her şey garnet üstünden abi... Cheesy

edit:allen'da bir nevi guard olarak düşünmüştüm tabiki oyun kurucu derken abartmışım pardon
« Last Edit: 25 Sep 2007 - 16:59:56 by KHAN » Logged

FOREVER HEAT

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #208 on: 25 Sep 2007 - 19:13:44 »

edit:allen'da bir nevi guard olarak düşünmüştüm tabiki oyun kurucu derken abartmışım pardon
Yalnız üstünde Allen forması değil Pierce forması var Smiley
Cesc
TurkishWolves
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #209 on: 25 Sep 2007 - 19:30:01 »

eheh,pierce da guard oynamıştı zamanında, ne var yani?
Pages: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: