Welcome, Guest. Please login or register.
29 Oct 2020 - 14:17:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 63016 times)
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #180 on: 10 Aug 2007 - 00:57:22 »

tanıdığım reggie dönmez.o ındıanayla efsaneleşmiş bir oyuncu öyle de kalması gerekir.payton gibi yüzük için kıçını yırtacak bir adam değil.
dönmeyeceğine inanıyorum.dönerse de büyük bir zevkle izlerim ama o adamın tadı değişmez.50 yaşında olsa bile sahadaki farklı duruşunu herkes anlar.
El C3m0
Guest
« Reply #181 on: 10 Aug 2007 - 01:58:06 »

Reggie bu zamandan sonra bişey yapamaz bence.Hem 40 yaşını geçmiş hemde 2 yıldır toptan uzak.Onun yerine Allen Ray i göndermeseler daha çok işlerine yarayabilirdi. Chicago takıma bir ekleme yapmazsa da Boston Doğudaki en güçlü ekip kalır,Doğu şampiyonluğunun da en büyük favorisidir.LeBron artık tek başına bu 3 ismide yenemez herhalde,yoksa yener mi  Huh

EDIT:Onur abi İrlanda triosunu kıskandı galiba Cheesy
« Last Edit: 10 Aug 2007 - 01:59:44 by El C3m0 » Logged
fraksiyon
Guest
« Reply #182 on: 10 Aug 2007 - 02:04:17 »

Reggie bu zamandan sonra bişey yapamaz bence.Hem 40 yaşını geçmiş hemde 2 yıldır toptan uzak.Onun yerine Allen Ray i göndermeseler daha çok işlerine yarayabilirdi. Chicago takıma bir ekleme yapmazsa da Boston Doğudaki en güçlü ekip kalır,Doğu şampiyonluğunun da en büyük favorisidir.LeBron artık tek başına bu 3 ismide yenemez herhalde,yoksa yener mi  Huh

EDIT:Onur abi İrlanda triosunu kıskandı galiba Cheesy

Yavaş yensin diyelim. Lebron iyidir hoştur ama Finalde gördük kendisini. Eğer new jersey o'neal takası gerçekleştirip richard jefferson'ı tutmayı başarırsa o zaman doğu'da bize rakip olabilirler.Aksi takdirde şu anki haliyle Cavs ve Pistons bize yaklaşamaz diyorum.
anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #183 on: 10 Aug 2007 - 02:44:10 »

Yalnız LeBron diyince hemen saldırıya geçmek için final serisi deniyor,çocuk daha kaç yaşında yaşı geçtim doğu finalinde yaptıkları ortadayken hala neden final serisi final serisi diye diretiliyor buna anlam vermiş değilim.Hayır amacım sataşmak değil apaçilikse evet yaptığım apaçilik fakat şu finalde kendisini gördük lafına anlam veremiyorum.Spurs gayette manyak takım oyunu oynayan bir takım,kim gelirse gelsin şampiyon olcakları suns serisinde belli olmuştu,finalde dallas gelse onlarıda elerlerdi.
« Last Edit: 10 Aug 2007 - 02:48:36 by Anil » Logged

gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #184 on: 10 Aug 2007 - 03:07:57 »

Yavaş yensin diyelim. Lebron iyidir hoştur ama Finalde gördük kendisini. Eğer new jersey o'neal takası gerçekleştirip richard jefferson'ı tutmayı başarırsa o zaman doğu'da bize rakip olabilirler.Aksi takdirde şu anki haliyle Cavs ve Pistons bize yaklaşamaz diyorum.

jefferson'ın turmadan göndermeleri imkansız eğer kidd ya da carter'dan birini de göndermeyeceklerini varsayıyorum. JO'nun 20 milyon dolalık kontratını malum üç oyuncudan birine vermeden ancak takımın kalanını vererek denkleştirebilirler.

reggie konusunda ise ben bu iki senelik ayrılığın çok da büyük bir etkisi olacağına inanmıyorum. tnt'de ekrandan göründüğü üzere kilo da almış değil. ondan beklenen üçlük tehdidi yaratması olacaktır ki benim onun bu beklentileri karşılayabileceğine dair inancım tam.

fraksiyon
Guest
« Reply #185 on: 10 Aug 2007 - 12:30:45 »

jefferson'ın turmadan göndermeleri imkansız eğer kidd ya da carter'dan birini de göndermeyeceklerini varsayıyorum. JO'nun 20 milyon dolalık kontratını malum üç oyuncudan birine vermeden ancak takımın kalanını vererek denkleştirebilirler.

reggie konusunda ise ben bu iki senelik ayrılığın çok da büyük bir etkisi olacağına inanmıyorum. tnt'de ekrandan göründüğü üzere kilo da almış değil. ondan beklenen üçlük tehdidi yaratması olacaktır ki benim onun bu beklentileri karşılayabileceğine dair inancım tam.

Ben Vinsanity' i takasta kullanacaklarını tahmin ediyorum zaten. O nedenle öyle söyledim. Takas değeri de JO ile hemen hemen aynı düzeyde. Kidd - Jefferson - O'neal da gayet sağlam duruyorlar açıkçası.
ajan
Jr. Member
**

Do it Yourself !!

View Profile
« Reply #186 on: 10 Aug 2007 - 14:36:33 »

Take it easy nigga's!! Wink
Bence Reggie her türlü katkı sağlar. Penny gibi onun dönüşüne de sevinirim. Zaten 10-13 dakika falan oynayacak. Tecrübe,birkaç clutch play vs..
Ayrıca LeBron-final serisi olayına da açıklık getirelim. Bu Boston takımı hala Spurs'ün arkasındadır. Çünkü birkere takım savunması sorunu var.Bu üçlüden sadece Garnett iyi savunmacı. Ancak diğer iki oyuncu(Rondo-Perkins yada herkimse )da Spurs'teki Bowen kadar savunma yapabilen isimler değil.Ayrıca bir de disiplinli bir takım savunmasından da bahsediyoruz. Parker-Manu, Duncan'la müthiş bir uyumla oynuyor senelerdir ancak daha bu üçlünün hücumda nasıl koordine olacağını bilemiyoruz. Kimi Garnett kendini ribaunda vercek diyor, kimi 5 oynıcak diyo, kimi Allen'ın sayı ortalaması 10'lu hanelere iner diyor. Yani Pistons'u delik deşik eden King'in Spurs'e toslaması çok sürpriz değil. Ancak Celtics'e toslarsa bu daha büyük sürpriz olur. Artık takım sporlarında tek başına maç almak kavramı zaten tedavülden kalkıyor. Böyle bir ortamda da LeBron'dan çok fazla şeyler de istememeliyiz gibime geliyor. Karşısında iki underrated kralı ve bir tane de Duncan'la kıyaslanan ligin en iyi oyuncusu olduğu bile söylenen bir uzun olacak.

Smart bombs and precision guided armament --> " a more sophisticated way to end up dead !! "
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #187 on: 10 Aug 2007 - 17:19:28 »

Ben Vinsanity' i takasta kullanacaklarını tahmin ediyorum zaten. O nedenle öyle söyledim. Takas değeri de JO ile hemen hemen aynı düzeyde. Kidd - Jefferson - O'neal da gayet sağlam duruyorlar açıkçası.

vince de sözleşmesini yeni uzattığı için bu takas sanırım 15 aralık'tan önce gerçekleşemez. o vakite kadar da jo beklemez kanımca.

özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #188 on: 10 Aug 2007 - 23:04:55 »

bence boston kadrosuyla kesin bi doğu finali görür,finaldede bizle karşılaşırlarsa süper kapışma olur.bireysel olarak kabul etmek gerekirki boston şu anda ligin en iyi takımı oldu,e takım olarak da en iyisi şu anda spurs olduğuna göre harika maçlar olur.ah keşke reggie dönse diyor bir yanım çünkü öyle oyuncular kolay kolay gelmiyor piyasaya,ama bi yandanda reggie'yi indianadan başka formayla görmeyide pek kolay sindiremeyeceğim açıkçası.boston için şampiyonluk yolu doc rivers dan geçer bence.takımı ne kadar iyi yönetirse o kadar verim alır.

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
fraksiyon
Guest
« Reply #189 on: 11 Aug 2007 - 00:26:29 »

vince de sözleşmesini yeni uzattığı için bu takas sanırım 15 aralık'tan önce gerçekleşemez. o vakite kadar da jo beklemez kanımca.
Belki de ama eğer Nets bu takası yapmak niyetinde ise o zaman 15 aralığı bekleyeceklerini sanmıyorum. Kaldı ki biz bu kadar güçlenmişken ve Kidd in prime time ının sonlarına geldiği bir dönemde başarılı olabilmek için böylesine bir hamleyi yapmaya çalışacaklardır. Ben Lakers'a gitme ihtimalinin de yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü Stern Kobe'nin playoff larda boy göstermesini isteyecektir.

Bu arada Lebron için söylediklerim tamamen Boston'un 3 süperstarını yener mi cümleciğine karşılıktı. Kendisini çok sevmemekle birlikte oyununa saygı duyuyorum. Ancak boston'un 3 süperstarından daha büyük bir oyuncuymuş gibi lanse edilmesi biraz komik oluyordu. Yoksa lebron'un yetenekleri konusunda şüphe sahibi değilim...
« Last Edit: 11 Aug 2007 - 00:29:55 by fraksiyon » Logged
KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #190 on: 11 Aug 2007 - 01:56:33 »

yahu hemen bostonu doğu şampiyonu yaptınız yok lebron gelirse geçerler yok spursle yarışamazlar durun daha bi önce mimai'yi geçecekler mi? Takım yapıları hemen zart diye oturmuyor bu ligde bunu herkes bilir.Kağıt üstünde mükemmel bir üçlüler belki ama sahda 1 top var bakalım nasıl paylaşacaklar çok merak ediyorum.Şahsen bostonla boy ölçüşecebileceğimize inanıyorum lebronu doğu finalinde göreceğime dairde bir umut taşımıyorum.Wade doğuda finalde olacaktır rakibini bilmem...

FOREVER HEAT

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #191 on: 11 Aug 2007 - 01:57:32 »

yeter ya dağılın be
gidin kavganızı başka yerde edin .burası celtcis topiği, adama cinnet geçirttirmeyin.

Son mesajları sildim - BabyShaq
« Last Edit: 11 Aug 2007 - 02:59:39 by BabyShaq » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #192 on: 12 Aug 2007 - 12:45:10 »

Boston 4-5 numara içinde şimdi Scot Polard ile anlaşmış Bu durumda Perkins ve Polard hem değişmeli oynarlar hemde KG yoruldukça onun yerine oyuna girebilirler. Ben bu sene Rajon Rondo'dan çok ümitliyim. Geçen sene gayet güzel bir gelişme gösterdi. Takım oyununa uygun ve ilerde iyi bir oyuncu olacağını tahmin ediyorum. Boston'da tek şüphem tabiki Doc Rivers. Ancak takımın üç süperstarıda daha onceki takımdaki maceralarına bakarsak kesinlikle bencil oyuncular değil. Kaldıki üçüde yüzüğe aç insanlar. Buna göre oynıyacaklarını tahmin ediyorum. Boston 1 ve 5 numaraya birer tane transfer yaptı. Bi kaç tanede veteran bulduklarında gayet güzel bir kadro olacak. Şu kadro NBA'deki kadrolar içindeki en iyisi. Boston'un en büyük avantajı takım olma yolunda uzun bir dönemleri olması ve zayıf Doğu'da bulunmaları büyük avantaj. KG'nin 2004 sezonunda Minnesota'da Latrell Sprewell ve Sam Cassell ile gelen başarısını düşününce Boston'unda çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Çünkü hem Pierce hemde Allen, Sprewell ve Cassell'e göre çok daha iyi oyuncular. Boston Gm 'sinide gerçekten bu hamleler için tebrik etmek lazım. KG 'ye karşılık gönderilen adamlar tamam ilerde vs olabilirler ama alınan kişi KEVİN GARNETT. Minnesota'yı bir çok insana sevdirmiş ve takımı için son saniyelere kadar savaşan bir oyuncu. Bu oyuncu için bi ilk beş vs verildiği söyleniyor ama toplasan içlerinde iki tanesi eh işte denecek oyuncuki diğerlerini pek saymıyoruz. Boston için bu takas çok güzel ve takımın 2-3 sene boyunca üst sıralarda olacağını gösteriyor. Bu kadro kağıt üzerinde tüm takımları yenebilir. Benim en merak ettiğim konu eli ayağı düzgün ve savunmaları iyi olan takımlara karşı nasıl bir oyun oynabilecekleri. Zaten şu anki Boston'un gerçek gücünü Houston-Spurs-Detroit-Miami ve Cleveland serilerinde görebiliriz. Ancak ben çok umutluyum.
khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #193 on: 12 Aug 2007 - 17:32:17 »

yahu hemen bostonu doğu şampiyonu yaptınız yok lebron gelirse geçerler yok spursle yarışamazlar durun daha bi önce mimai'yi geçecekler mi? Takım yapıları hemen zart diye oturmuyor bu ligde bunu herkes bilir.Kağıt üstünde mükemmel bir üçlüler belki ama sahda 1 top var bakalım nasıl paylaşacaklar çok merak ediyorum.Şahsen bostonla boy ölçüşecebileceğimize inanıyorum lebronu doğu finalinde göreceğime dairde bir umut taşımıyorum.Wade doğuda finalde olacaktır rakibini bilmem...
sen daha bi dur bakayım miami playofflara girebilecek mi?

fraksiyon
Guest
« Reply #194 on: 12 Aug 2007 - 18:38:25 »

Shaq'ın geldiği sezon miami nin takım yapısı oturmuş muydu ki bir anda konferans finaline çıktılar. Bence bir yıl uzun bir süre ve playoff lar başladığında bu üçlü herşeylerini ortaya koyacaklardır. Benim asıl merak ettiğim bu sezonun NTV yayınları olacak. Üç süperstarlı bir takımın maçını kaç kere yayınlayacaklar göreceğiz. NBA TV konusunda da herhangi bir gelişme olmadı zaten.
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: