Welcome, Guest. Please login or register.
12 Jul 2020 - 15:32:03
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 16
Author Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen  (Read 60553 times)
FliPtiKal3
Guest
« Reply #105 on: 1 Aug 2007 - 17:43:37 »

oden - durant fiyaskosundan sonra adamlar gökte aradıklarını yerde buldu.Büyük şans Smiley Helal olsun danny'e.yanlız kadroya 1-2 takım oyuncusu veteran eklenmeli.
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #106 on: 1 Aug 2007 - 18:57:30 »

yok arkadaş, dün geceden beri aklım almıo, nasıl oluo, anlamıyorum. pierce'ı kaybetmeden garnett'i alıosun çerezlerle. bi de ondan önce yine çer çöple ray allen'ı almışsın, yetmio. acaip bişi oldu ya. doğu'da güzel şeyler olacak bu sezon. sevinmedim değil aslında.
özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #107 on: 1 Aug 2007 - 19:14:15 »

celtics camiasına hayırlı uğulu olsun,şu danny geldi geleli hayırlı bi iş yaptı sonunda tamam genç yetenekler verdi ama karşılığında hayalini bile kuramayacağı bi takım kurdu.vallahi bi an afallamadım desem yalan olur,yani ainge gibi hıyardan bu takası beklemiyodum(kendisi benim gözümde mullin ve mc hale kadar hıyardır da).şimdi bide rivers ı gönderip aklı başında bi koç bulsa boston için "dadından yinmez"!

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
kutup
Newbie
*

View Profile
« Reply #108 on: 1 Aug 2007 - 19:37:01 »

ligin bana göre en iyi şutörünü ve yine bana göre en iyi oyuncusunu, üstelik takımın yıldızını yollamadan kadroya katmak kolay bişey değil. bu sene boston maçlarını seyretmek en büyük zevkim olacak sanırım.
Hüseyin İlkin
Forever Spurs
Newbie
*

Duncan - Tony - Manu

View Profile
« Reply #109 on: 1 Aug 2007 - 20:01:02 »

Bu takım bu koça rağmen bile şampiyonluğun en büyük adaylarından biridir,bu koç ile bu kadar iddaalı konuşacağımı düşünmezdim ama inanılmaz,muhteşem bir üçlü oldular.Şampiyonluğa aç,ellerine yüzüğü takmak için sabırsızlanan ve birbirlerini tamamlayacak üçlü.Bunu artık bu koç bile kötüye kullanamaz.Manevi takımımın maçlarını izlemek artık ayrı bir zevk olacak..
Ray Allen hamlesini yaptılar,bir hamle daha kapıda dedik ve o hamle ligin en önemli isimlerinden birini takıma getirmek oldu,helal olsun.Öyle giden elemanlara bakınca da Al-Jefferson dışında üzüldüğüm bir isim yok desem yeridir.Green'in gitmesi gerektiğini düşünüyordum zaten,gitmesi de hayırlı oldu.Şimdi Free-Agent piyasasından bir-iki isimle yedeklerde tamamlanacak ve Boston,Boston gibi olacak..
Doğu'nun bu müthiş yükselişine şapka çıkarmak lazım,Celtics-Knicks ilk aklıma gelen takımlar,gerçekten helal olsun.Hepsini tebrik ediyorum..

Dodi
Newbie
*

View Profile
« Reply #110 on: 1 Aug 2007 - 20:06:51 »

Gerçekten Ainge çok cesur hamleler yaptı,darısı bizim denyo Mitch'in başına;ayrıca bu hamle den sonra diğer takımlardan da aynı cesurlukta hamleler gelebilir,bekliyoruz...

Boston'a gelince 1-2 free agent takviyesi ile en az Doğu finaline çıkarlar diye düşünüyorum,ayrıca hep diyoruz "Doğu yeni Nbdl" falan diye ama bu sene Doğudaki bir çok takım süpriz yapmaya aday.Philly playoff potasına doğru bir hamle yapabilir,eğer Pietrus hamlesi falan olursa Miami'nin de bu sene beklediğimiz aman aman düşüşü yaşamayacağını düşünüyorum.Keza Nets yıllardır en büyük sorunlarından biri olan uzun rotasyonunu Magloire ile takviye etti,kağıt üstünde beşleri (kidd-carter-jefferson-kristic-magloire) doğunun ortalamasının üstünde,ayrıca New York'ta bu sene Randolph hamlesi ile güçlendi,Doğu'da güzel bir sezon bizleri bekliyor..
özgür12
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #111 on: 1 Aug 2007 - 20:26:42 »

new jersey ve boston baya güçlendi bu ikili detroit ve clevland ile doğu şampiyonluğu için kapışırlar ama benim nytan bi beklentim yok pota altı yolgeçen hanı olmazsa iyidir diye düşünüyorum çünkü ne curry ne zach savunmaya takılacak adamlar değil,belki dış oyuncuncuları özellikle balkman okkalı bi savunmayla içeriyi rahatlatırsa ny iş yapar.ayrıca bence ufukta böyle büyük takas görünmüyor ama bu son takaslar ve imzalar sonunda batı ile doğu arasındaki güç farkı oldukça kapandı ama bakalım koçlar arası kalite farkı kapanacakmı?

i love this game because of 3 point shots
ben imza bilmem parmak bassak olur mu?
deli olduğunu bilecek kadar akılllı deli
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #112 on: 1 Aug 2007 - 21:13:27 »

McHale de iyi Keltmiş ha! Hala unutmadığını gösterdi eski takımını.

Sıra Bird'de...

Yalnız şu da var, kablolu tv abonesi olmayan ve olamayan arkadaşlar Celtics gibi çılgınca kadro değiştiren takımlar yerine yine Memo'lu Utah, Hido'lu Magic, Gasol'lü Roaneke Dazzles falan izlemeye devam edecekler.
Dodi
Newbie
*

View Profile
« Reply #113 on: 1 Aug 2007 - 21:34:02 »

Beklenildiği gibi Boston free agentlarla ilgilenmeye başlamış.1 numara için Eddie House,Hudson,Knight,Bell 4lüsü ön plandaymış.Knight'ı tercih edeceklerini sanmıyorum,zira yanılmıosam sakatlığı var,diğer 3lüden birini alırlar diye düşünüyorum.

Yedek pivot için ise Doc Rivers Mutombo ile ciddi şekilde ilgilendiklerini söylemiş,Mutombo'da Boston'u seçebilir,hem Doğuda uzunların daha pasif olduğunu ve Mutombo'nun artık son senelerine girdiğini düşünürsek Doğuya gitmesi hem Mutombo için hemde Celtics için gayet iyi olacaktır.

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/47416/20070801/free_agents_now_calling_boston/
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #114 on: 1 Aug 2007 - 21:38:34 »

Mutombo düzenini bozup ayrılmak istemez diye tahmin ediyorum Rockets'dan. Zira biz de ne kadar mutlu olduğunu da biliyoruz e para sorunu da yok bu durumda aynı paralara imza atacakdır iki takımda da.  Ama Boston'a giderse biz de bu sene göstermesi muhtemel katkıdan daha fazla gösteririr, belki bu sebep olabilir bizim değişmesi açısından.
Cesc
TurkishWolves
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #115 on: 1 Aug 2007 - 21:56:16 »

Helal olsun danny ainge,diyecek başka söz bulamıyorum.Herif inanılmaz kadro topladı.Doğu bu sene izlemeye değer olacak.Ama tabi Ntv yönetiminin böyle düşünmeyeceğini,en azından buna yönelik yayınlar yapmayacağını anlamak için dahi olmaya gerek yok.Tek ümidimiz hido veya memo'nun bi takasla celts camiasına kazandırılması:D

Beklenildiği gibi Boston free agentlarla ilgilenmeye başlamış.1 numara için Eddie House,Hudson,Knight,Bell 4lüsü ön plandaymış.Knight'ı tercih edeceklerini sanmıyorum,zira yanılmıosam sakatlığı var,diğer 3lüden birini alırlar diye düşünüyorum.

Ben tam tersini düşünüyorum,Knight bunlar arasında pass-first mantalitesine sahip tek oyun kurucu,sakatlansa da arkasından gelen rondo da fena deil.ilgilenmeleri gereken isim knight olacaktır.
Dodi
Newbie
*

View Profile
« Reply #116 on: 1 Aug 2007 - 22:09:33 »

Ben tam tersini düşünüyorum,Knight bunlar arasında pass-first mantalitesine sahip tek oyun kurucu,sakatlansa da arkasından gelen rondo da fena deil.ilgilenmeleri gereken isim knight olacaktır.
O konuda haklısın ancak dedim gibi tam emin olmamakla beraber Knight'ın ciddi bir sakatlığı var,yani sakatlansa bile Knight'ı tercih ederim demişsinde Knight zaten sakat,tabi tam olarak emin değilim ancak böle bişeyler hatırlıorm.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #117 on: 1 Aug 2007 - 22:26:49 »

Mutombo düzenini bozup ayrılmak istemez diye tahmin ediyorum Rockets'dan. Zira biz de ne kadar mutlu olduğunu da biliyoruz e para sorunu da yok bu durumda aynı paralara imza atacakdır iki takımda da.  Ama Boston'a giderse biz de bu sene göstermesi muhtemel katkıdan daha fazla gösteririr, belki bu sebep olabilir bizim değişmesi açısından.

bilmiyorum ne kadar yüzük delisi ama yüzük sevdasına boston a gitmesi de bir ihtimal.
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #118 on: 1 Aug 2007 - 22:57:18 »

bence ray-pp-kg çok fazla büyütülüyor sanki takımda wade-lebron-duncan var.bu oyuncular bu güne kadar hep looser oyunculardı.hepsi kazanmak için canla başla mücadele ediyor bunların başında kg geliyor ma hep sonuçta kaybediyolardı.bu kadro 5 sene falan da gitmez 2 sene sonra pili biter ,atta anlaşmazlıklar çıkar kesin 1 sene sonra pp-ray ikilisnden biri gider.

2 senelik elde edilecek geçici başarı yerine(ki oda kesin değil) ileriye dönük kalıcı başarıları tercih ederim. 5 adam + 2 pick vereceğine jeffersonu vermeyip pp yi verse daha iyi olurdu boston için.

benim fikrim bostonun kazık yediği yönünde hem salary hem oyuncu bakımından.
sezon başlayınca göreceğiz bostonu     
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #119 on: 1 Aug 2007 - 23:06:49 »

2 senelik elde edilecek geçici başarı yerine(ki oda kesin değil) ileriye dönük kalıcı başarıları tercih ederim.

bu kesin mi ?
Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Off-season 2007: Garnett + Allen « previous next »
    Jump to: