Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2019 - 13:31:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Türk Basketbolu  |  Topic: Avrupa Kupaları 2007-2008 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 32 33 34 [35] 36 37 38 ... 60
Author Topic: Avrupa Kupaları 2007-2008  (Read 205113 times)
secher
Guest
« Reply #510 on: 20 Feb 2008 - 02:40:15 »

Ben zaten Beşiktaş'ın geçebileceğini düşünüyorum..Hapoel'in deplasman karnesine bakarsak Beşiktaş'lıların üzülmemesi lazım ama savunmayı da düzeltmek şartıyla..

Bu arada Bosna Telekom'un grubundan çıkmış..Özür Smiley

Elan Chalon gerçekten beni şoka uğrattı..İzlediğim burdaki maçta hiçbir ışık görememiştim bu yüzden çok şaşırdım..
FliPtiKal3
Guest
« Reply #511 on: 20 Feb 2008 - 02:45:57 »

asvel - GS beraberlik mi? nasıl ya?
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #512 on: 20 Feb 2008 - 02:47:13 »

deplasmanda gollu beraberlik avantajlı bir sonuç.

Form a Fuckin\\\' Wall
dirkn
Full Member

View Profile
« Reply #513 on: 20 Feb 2008 - 03:25:29 »

Gerçekten ben de cok sasirdim.Nasil beraberlik yani  Shocked Grin Gs için ise çok iyi sonuç.En zor kurayi çektiler ama en iyi ilk maçi oynadi GS.Insallah avantajlarini korurlar.
   Telekom ve Bjk hayalkırıklığı yaşatti
  Hele Telekom işi batırdı resmen  Tamam yenilgiyi bekliyordum zaten ama 10-15 civarı yenilgi. Artık Telekom elendi diyorum malesef.  Sad
  Bjk için de ; sen kalk 10 da 10 yapıp ilk maçtan zora sok işi.Olacak şey değil !!! Şimdi o aldığımız 10 galibiyetin anlamı kalmayacak hiçbir şekilde.Daha büyük fiyasko olur
  Zaten 1 no da sıkıntımız bariz bir şekilde vardı ve bu durumda Uleb Cup için şans vermiyordum bize.Yani kazanamazdık kupayı ama 4 takım arasına gireriz diye düşünüyorum.Bu maçta da Kaya & Nicevic oynamadılar.Nicevic ilk defa silik oynadı bugün.Bakalım umudum var ama .Sinan in son üçlüğü umudumu arttırdı.İnşallah seyircimiz gelir de adam gibi !! destekler Bir de tabi hatasız oynamamız lazım Hatasız !!!
  İşe bakın yaa güya hem Telekom hem de Bjk 4 için favorilerdi.Ama şimdi eleneceğiz belki de  ilk turdaki başarıdan sonra üstelik
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #514 on: 20 Feb 2008 - 12:53:50 »

çok kötü oynayıp ilk maçı 15 fark kaybettik ama jerusalemın deplasman maçlarına bakınca fazla da dert etmedim açıkçası
akatlarda turu gececeğimizi düşünüyorum

bence telekom bir mucize bile yaratabilir belli olmaz
gs avantajlı döndü ama onların da bi günü diğerini tutmuyor gidip alpellaya vs kaybedebiliyorlar
telekom ve bjk turu geçip gs elenirse de hiç şaşırmam

yine de en şanslı gs, ligde sahasında maç da kaybetmedi, büyük ihtimal eler
65-65 veya 70-70 biterse nolur peki deplasmanda cok sayı atan mı elemiş olur, uzatmaya mı gider Smiley

bjk dediğim gibi bence akatlarda bu kadar kötü olmaz ve turu gecer
ben akatlarda olucam salon da ınsallah bi avrupa kupası maçına yakışır şekilde dolar bu sefer

telekomun işi çok çok zor ama seyirci biraz inanıp salonu doldurursa
bence bi mucize gerçekleştirebilirler - ( unics hapoele evınde 50 fark atıp deplasmanda 40 fark yemiş bi takım )
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #515 on: 20 Feb 2008 - 13:05:18 »

En zor kurayi çektiler ama en iyi ilk maçi oynadi GS. 

bu yazdığına inanıyor musun sen?
o torbanın en güçlü takımını telekom çekti,unicsdden sonraki en güçlü takım olan jerusalemide biz çektik.asvel o torbanın 4 üncü 5inci takımı.sen bence asvelin ismine ve eski başarıları günlerini düşündün ama eski asvel yok artık.
unicsin kadrosuna bakman zaten yeterliydi nasıl bir takım olduğunu görürdün.hapoel de hep evinde iyi oynayan bir takım olmuştur 2004 uleb şampiyonu ayrıca.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #516 on: 20 Feb 2008 - 13:11:10 »

yine de en şanslı gs, ligde sahasında maç da kaybetmedi, büyük ihtimal eler
65-65 veya 70-70 biterse nolur peki deplasmanda cok sayı atan mı elemiş olur, uzatmaya mı gider Smiley
benim bildigim deplasmanda atilan sayiya bakilmiyor. 93-93 de bitse tekrar uzatmaya gidiyor. öyle hatirliyorum ama bunu anlatan bi seye denk gelmedim google'da.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
bazen
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #517 on: 20 Feb 2008 - 13:24:54 »

uzatmaya gider ikinci maç da berabere biterse.
ben birkaç şey yazacağım. bir kere bence avrupa'daki yarışma ruhuna göre bakarsak, bu serilerin hemen 2 maç üzerinden başlaması biraz haksızlık gibi. bence best-of-3 olmalıydı. ilk maç akatlarda, ikinci maç jarusalemde, sonra son maç akatlarda. bilmem ne düşünürsünüz? bence ilk grupları çok anlamsızlaştırıyor.
onun dışında, galatasaray maçını göremedim. galatasaray'da point guard olarak topu kimi getirdiğini, oyunun nasıl kurulduğunu biri anlatabilir mi?
efes de müthiş kritik bir maça çıkıyor. siena'yı 10-15 sayı farkla yenerlerse top 8 kapısı ardına kadar açılır bana göre.
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #518 on: 20 Feb 2008 - 14:25:40 »

uzatmaya gider ikinci maç da berabere biterse.
ben birkaç şey yazacağım. bir kere bence avrupa'daki yarışma ruhuna göre bakarsak, bu serilerin hemen 2 maç üzerinden başlaması biraz haksızlık gibi. bence best-of-3 olmalıydı. ilk maç akatlarda, ikinci maç jarusalemde, sonra son maç akatlarda. bilmem ne düşünürsünüz? bence ilk grupları çok anlamsızlaştırıyor.

Katılıyorum. İlk tur tamamen geyiğine oynanıyormuş gerçekten de.

2 maç olunca, ilk maçların cazibesi de kalmıyor. Berabere biten maçlar falan görüyoruz, ya da 2 sayı farkla yenilmek veya yenmek arasında çok az fark oluyor.

O dandik Eurocup organizasyonunda bile Best of 3 yaparlarken, burada 2'li maç uygulaması tuhaf cidden.

Seneye de şampiyon görelim sizi
nba_smile
Guest
« Reply #519 on: 20 Feb 2008 - 14:35:12 »

Bence bu tur 2 li mac serileri cok daha adil. Kolay gruba dusup lider veya ust torbalarda yer alan takımlar olabiliyor veya zor gruba dusup iyi butceli ve sağlam organizasyona sahip takımlar zorluk derecesine gore bulundukları grup itibariyle daha dusuk torbalarda kendilerine yer bulabliyorlar. Bu bağlamda ilerleyen turlarda boyle bir adeletsizlik oluşmaması nedeniyle su anda gerceklesen duzen bence hiçbir haksızlığa yol açmıyor ...
nats
Guest
« Reply #520 on: 20 Feb 2008 - 15:33:04 »

Neden Euroleague'de top 16'da bir takım 2 kez üstüste kendi sahasında sonra da yine 2 kez üstüste deplasmanda oynuyor? Rahatlıkla bir içeride bir dışarıda oynanabilirken hem de. Özel bir sebebi var mı?

Edit: Özürdilerim her takıma böyle denk gelmemiş sanırım, fakat yine niye?
« Last Edit: 20 Feb 2008 - 15:36:40 by dražen » Logged
dirkn
Full Member

View Profile
« Reply #521 on: 20 Feb 2008 - 18:22:55 »

bu yazdığına inanıyor musun sen?
o torbanın en güçlü takımını telekom çekti,unicsdden sonraki en güçlü takım olan jerusalemide biz çektik.asvel o torbanın 4 üncü 5inci takımı.sen bence asvelin ismine ve eski başarıları günlerini düşündün ama eski asvel yok artık.
unicsin kadrosuna bakman zaten yeterliydi nasıl bir takım olduğunu görürdün.hapoel de hep evinde iyi oynayan bir takım olmuştur 2004 uleb şampiyonu ayrıca.
  Evet Asvel'in ismine baktım biraz da.Asvel'i son zamanlarda takip edemiyorum açıkçası.Maçı da izleyemedim.
En zor kura derken şöyle demek istedim ; Telekom ile Bjk da zor çektiler ama kadro olarak ikisi de GS den daha hazır biraz daha iyi.O bakımdan yazdım.
otherside
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #522 on: 20 Feb 2008 - 18:44:13 »

Neden Euroleague'de top 16'da bir takım 2 kez üstüste kendi sahasında sonra da yine 2 kez üstüste deplasmanda oynuyor? Rahatlıkla bir içeride bir dışarıda oynanabilirken hem de. Özel bir sebebi var mı?

Edit: Özürdilerim her takıma böyle denk gelmemiş sanırım, fakat yine niye?

bu sene takip etmedim ama bunun bir kuralı vardı Euroleague sayfasında, her farklı torbadan gelin takımlar için maçları nasıl oynayacağının belirli bir formatı vardı. ( şimdi bakamıyorum euroleague.net sayfasına ama yine vardır, TOP 16 game format adı altında sanırım )

tek bir söz,
dudaklarımda ve ıslak,
kısık gözlerimde hapis bir damla,
ılık bir müzik,
soguk bir el,
tenimde,
karmaşık,
lütfen,
lütfen ölme...
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #523 on: 20 Feb 2008 - 23:00:31 »

ender üçlük savururken topu kaç metre havaya diktiğini ölçebilen bi alet yapılabilir mi acaba?

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #524 on: 20 Feb 2008 - 23:33:39 »

Bu SkyTurk'un yayıncılık anlayışının içine kusmak istiyorum. Son 3 dakikayı her 2 tarafın pota arkası kamerasından yayınlayan, pilot kameranın önüne halat çeken bu anlayışın için kusmak yetmez gerçi.  Resmen midem bulandı salak kamera dönüşümlerinden dolayı.

Geçen hafta maça gittim, Abdi İpekçi'de adam gibi maç izlenecek yer bırakmamışlar salak kameraarından dolayı. Sahanın bir yanından diğerine koca halat üzerinde gidip gelen kamera var, izleyenlere eziyet. Bir de televizyondan gördüm, tam anlamıyla rezalet.

Seneye de şampiyon görelim sizi
Pages: 1 ... 32 33 34 [35] 36 37 38 ... 60
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Türk Basketbolu  |  Topic: Avrupa Kupaları 2007-2008 « previous next »
    Jump to: