Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 10:12:53
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2007 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers (NBA Finali) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Seri nasıl sonuçlanır?
San Antonio 4 - 0 - 8 (5.7%)
San Antonio 4 - 1 - 26 (18.6%)
San Antonio 4 - 2 - 43 (30.7%)
San Antonio 4 - 3 - 7 (5%)
Cleveland 3 - 4 - 26 (18.6%)
Cleveland 2 - 4 - 21 (15%)
Cleveland 1 - 4 - 5 (3.6%)
Cleveland 0 - 4 - 4 (2.9%)
Total Voters: 126

Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
Author Topic: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers (NBA Finali)  (Read 86120 times)
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #285 on: 16 Jun 2007 - 18:26:16 »

abi kıyaslamak saçma zaten. delinin biri lebron'un takımını doğu şampiyonu yapmasına rağmen, san antonio'ya kaybettiği için yıldız olmadığını iddia ederek kuyuya taş atıyo. akabinde başkası çıkıp, olmayan bi önerme yazıp, onla makara yapıyo. her neyse..

skriegh
Newbie
*

Arkadaşlar iyidir!

View Profile
« Reply #286 on: 16 Jun 2007 - 23:17:51 »

bencede kıyaslamak saçma.lebron  takımını doğu şampiyonu yapmasına rağmen final maçında takımı ayakta tutan tek devamlı elemandı ve çok hırslı ve iyi yüzdelerle oynadı.lebron'a karşılık ginobili'nin son saniyelerde kullandığı servis maçın kaderini belirledi.başlarda spurs tam konsentre olamasa da parker'la iyi toparladı.duncan'ın düşük performansı zorlasada sonuç itibariyle bu takım oyunuyla şampiyonluğumuz beklenen bir sonuçtu. Afro
« Last Edit: 17 Jun 2007 - 05:35:41 by skriegh » Logged
wolf21
Jr. Member
**

god loves his children

View Profile WWW
« Reply #287 on: 17 Jun 2007 - 01:40:39 »

ben böyle de kompleks görmedim ha, bekliyodum kim nba final serisini getirip kobe'ye ve lakers'a bağlayacak, pes..

al işte.

kobe fanlarina degindirdim lebron a degil. yanlis anlasildi galiba. tabiki normal sezonla alakasiz bir ortam playofflar, finaller. lebron un superstarliginin hala sorgulanmasi, birilerinin alakasiz durumlariyla karsilastirilmasi komik.

one wolf to save the sheep; one wolf to hunt another
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #288 on: 17 Jun 2007 - 14:10:13 »

kobe fanlarina degindirdim lebron a degil. yanlis anlasildi galiba. tabiki normal sezonla alakasiz bir ortam playofflar, finaller. lebron un superstarliginin hala sorgulanmasi, birilerinin alakasiz durumlariyla karsilastirilmasi komik.

abicim karşılaştıranlar, yanlış da olsa, en azından başka oyuncuların final performansıyla karşılaştırıyo. makara yaptığının ben de farkındayım da, neyle veya kimle yaptığını anlamadım. lakers'ı nba finaline nasıl müdahil ettiğini de, ha keza. okuduğum mesajlar arasında en fazla sayı atan yıldızdır, lebron değildir gibi bi şey de okumadım, bu yüzden de anlamadım, gözümden kaçtıysa da kusura bakmasın kimse.

tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #289 on: 18 Jun 2007 - 03:11:10 »

Kobe'nin Duncan üzerinden bastığı 5 smaç.
http://youtube.com/watch?v=jCG0JIorzGI&mode=related&search=
Sonuncu gösterilene(1 numara) dikkat. Kobe Bowen'dan kurtuluyor ve Ducnan'ın üzerinden smaçlıyor.
Bu savunmanın aynısını Spurs bu seride Lebron'a karşı da uyguladı ve haddinden fazla başarılı oldu.
Mike Brown dersine biraz daha iyi çalışmalı ve Lebron'u uyarmalıydı...

Seneye de şampiyon görelim sizi
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #290 on: 18 Jun 2007 - 14:00:52 »

Bu topic Spurs-Cavs finali erken bittiği için bayağı bir konu dışı olmuş. Kıyaslamalar, süperstarlıklar, Bucks, Raptors konular vs.vs.

Bunlar için daha uygun topicler yok mu yada açılamıyor mu?

finalle ilgili son neler yazılmış diye okuyacaktım, okudukça nereyi okuduğumu şaşırdım.

Moderatör arkadaşlar....

sac_kings
Guest
« Reply #291 on: 28 Jun 2007 - 01:36:38 »

koç dediğin severde döverde abi.. pjax in ve özelliklede pop un parker ı azarladığı zamanları hatırlıorum a hey gidi günler.. he mike keşke varejao ya marşal a 2 3 tane çaksaydı da daha ii bi seri izleseydik keşke..
abi bu fauullere zıplaması filan rezildi.bi ara ben onu izledim maçı bırakıp ve gıcık oldum.insan bu kadar da itici olmak için uğraşmaz ki
bence lebron finalde vasat oynadı ama Wade ile Lebron'u karşılaştırmak yanlış.En başta koç farkı ve Alonso Mourning farkı var.Geçen sene alonso'da olan hırsın yarısı , bu finalde hangi cavs'Lıda vardı.bence lebron ile wade'i karşılaştırmayın.Lebron çok ayrı bir takım yapısı içinde.fakat bu lebron'un süperstarlık konusunda finalde döküldüğünü göstermez.tamam kötü değildi ama madem bu kdar süperstarsın o zman en azından bir maçı alacaksın.bence süperstar hep 30 atıp istatislikleri yüksek tutan değil,gerektiğinde 50ye çıkan adamdır.Süperstar sıfatı biraz ucuzladı gibi
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #292 on: 28 Jun 2007 - 15:36:58 »

Sen yeni mi aydın biladerim, ben de diyorum burada ne oldu yeni bir şey mi çıktı finallerle ilgili, konu kapanalı ay olcak nerdeyse

finaller bitti diye kapattık mı konuyu, konuşamaz mıyız? - b
« Last Edit: 28 Jun 2007 - 15:47:28 by Brooklyn » Logged

Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2007 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers (NBA Finali) « previous next »
    Jump to: