Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 02:39:45
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2007 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers (NBA Finali) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Seri nasıl sonuçlanır?
San Antonio 4 - 0 - 8 (5.7%)
San Antonio 4 - 1 - 26 (18.6%)
San Antonio 4 - 2 - 43 (30.7%)
San Antonio 4 - 3 - 7 (5%)
Cleveland 3 - 4 - 26 (18.6%)
Cleveland 2 - 4 - 21 (15%)
Cleveland 1 - 4 - 5 (3.6%)
Cleveland 0 - 4 - 4 (2.9%)
Total Voters: 126

Pages: [1] 2 3 4 ... 20
Author Topic: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers (NBA Finali)  (Read 86115 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« on: 3 Jun 2007 - 08:50:21 »

Sonunda finale çıkanlar belli oldu; Utah'ı eleyen Spurs ile Pistons'ı eleyen Cavaliers karşı karşıya geliyor.Kılıçlar çekilsin,gösteri başlasın Star Wars
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1 on: 3 Jun 2007 - 08:56:41 »

Çok çekişmeli bir seri açıkçası beklemiyorum. Gerek tecrübe, gerek kadro, gerek bench olarak Spurs daha ağır basıyor. Zaten bence Cavs'in hedefi sezon başında doğu finaliydi ve bu hedeflerini yakaladılar. Tabi bu buradan sonra bırakacakları anlamını taşımıyor ama ben yine Pistons yerine Cleveland'ın finale çıkmasından memnunum. Çok güzel bir seri olacağını sanmıyorum. Spurs pek zorlanmadan alır gibi. Ohio'da 2 maç alırlar belki. 4-2 Spurs..

Hoops4Life
Link Finder
Full Member

23 ...

View Profile WWW
« Reply #2 on: 3 Jun 2007 - 09:04:15 »

Orada en azından 1 maç kazanacağımızı düşünüyorum.Spurs tecrübe farkından dolayı kağıt üzerinde favori gözükebilir ama lebron ve takım arkadaşlarının bu noktadan sonra yüzük için sonuna kadar zorlayacaklarından eminim.Bu sene olmassa 1-2 takviye ile gelecekte bu takım çok iş yapar , cavs için kötü günler geride kaldı artık her sezon başa oynayacağız.

Bana göre seri 4-3 biter.Her 2 takımda kazanan olabilir.
Gönlüm ve Oyum Cavs dan yana.  Smiley
« Last Edit: 3 Jun 2007 - 09:06:35 by Hoops4Life » Logged

YouShallNotPass
Newbie
*

View Profile
« Reply #3 on: 3 Jun 2007 - 11:12:13 »

SA futbol takımının kaptanı, cavste okula yeni gelen çocuk gibi... Kadro,tecrübe vs. vs. olarak SA bariz avantajlı ama THİS İS FİNALS.. Özellikle Detroit serisinde 4. maçı izledikten sonra ben şahsen Cavs kazansın istiyorum.. Şöyle 7 maçlık bi seri tamda finaller bitmiş mezuniyeti beklerken güzel olur.  3-4 CAVS
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #4 on: 3 Jun 2007 - 11:18:55 »

Cavs Detroit serisiyle beraber finale çıkmanın yanında bir şey daha kazandı bence. O da sempati. Şahsen gönlüm ve sezon içindeki ilk maçı hatırladığım kadarıyla Cavs diyorum. Bir farklılık olsun. Smiley

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
El C3m0
Guest
« Reply #5 on: 3 Jun 2007 - 12:39:02 »

Bende Cavs i tutuyorum,inanılmaz bir hava yakaladılar Spurs ü çok zorlayacaklardır.Seri 7.maça gider,orda Cavs kazanır diyorum.Ama bu takımın daha çok toy olduğunu da unutmamak lazım,Spurs de son dönemde gözden uzak kaldı.Yoksa onlarda çok formda.Ama ben gençliğin tecrübeyi yeneceğini düşünüyorum.
Baloncesto
Newbie
*

View Profile
« Reply #6 on: 3 Jun 2007 - 13:08:59 »

Tecrübe var ama sonuçta detroitte spurs kadar tecrübeli bi takım ama sonuç ortada.Bence LeBron artık şampiyon olmak için herşeyi yapacaktır boobie de böyle devam ederse 4-3 Cavs diyorum.Zor bi seri olacak ii olan kazansın diorum ama Spurs e karşı zaten hep bi antipati duymuşumdur + cavs taraftarı olarak inş biz kazanırız The Wave

Gencay
Adana Demirspor
Sr. Member

View Profile
« Reply #7 on: 3 Jun 2007 - 14:07:42 »

lebron bowen'a karşı ne yapacak gerçekten merak ediyorum.ayrıca spurs pota altının duncan oberto ikilisiyle lebron'a o kolay turnikeleri attırmayacağıda çok açık.yine de nba finalindeyiz ve gözler tamamen lebron'un üzerinde.cavs en az 3 maç alır diyorum,7.maçtada ne olacağı bilinmez ama spurs'un son maçta ev sahibi avantajıyla bir adım öne çıkabileceğini düşünyorum.4-3 spurs...
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #8 on: 3 Jun 2007 - 14:08:29 »

Ben 4-2 Spurs diyorum. Her iki takımıda sevmem onun için hiç birisinin yanında değilim sadece güzel bir final olmasını istiyorum, seyretmeye deyecek. Bana göre Cavs, spursten daha zor bir rakibi eleyerek geldi. İlk maçlarda lebron çok eleştirildi neden şutu kullanmadı diye vs. Batıda Spurs işi 5 maçta bitirdi. Duncan, Parker, Manu ve yardımcı olan bir iki kişiyle takır takır oynadılar. Spurs o oyununu Cavs'e karşıda oynarsa seriyi alacaktır. Cavs'de is lebron tabiikide yüzüğünü takmak için herşeyini vericektir ama o yüzüğü takmak için yanında ona yardım eden bir kaç adamın daha olması lzm. Detroit serisinde gibson 2 maçta biraz göze battı özellikle son maçta(5te 5 üçlük 12 serbest atış gibi enteresan rakamlarla) Lebronun yanında Hughes da skorda yardımcı olursa pota altındada rebounlarda bişeyler yapabilirlerse uzunlar onlarda alabilirler finali ama burda devreye Spursun müdafasının, uzun zamandır beraber oynamalarının ve tecrübelerinin devreye gireceğine inanıyorum.
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #9 on: 3 Jun 2007 - 15:03:24 »

Tecrübe çok önemli oluyor, özellikle de finallerde. Sanıyorum Cleveland da doyuma ulaştı Detroit zaferinden sonra.
Ayrıca Spurs'un kadro derinliği ve koç deneyimi de çok mühim faktörler.(ki bu Detroit'te eksik olan şey bunlardı bence)
Hepsini alt alta koyduğumda, ben 4-1 ya da 4-2 Spurs'un kazanacağını düşünüyorum.
« Last Edit: 3 Jun 2007 - 15:05:01 by tuncaboylu » Logged

Seneye de şampiyon görelim sizi
The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #10 on: 3 Jun 2007 - 15:22:18 »

lebron bowen'a karşı ne yapacak gerçekten merak ediyorum.ayrıca spurs pota altının duncan oberto ikilisiyle lebron'a o kolay turnikeleri attırmayacağıda çok açık.

bence asıl bowen lebrona karşı ne yapack sorulması gereken soru bu.eğer bi tek bowen savunmaya kalkarsa dağıtır ortalığı.tek başına lebron un gücüyle başa çıkamaz. ama tabiki öyle olmaz takım olarak savunmaya çalışacaklardır. ben yinede en azından bir maçta spurs e karşıda patlayacağını düşünüyorum.

sonuç olarak spurs şampiyonluğa daha yakın.
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #11 on: 3 Jun 2007 - 15:22:44 »

Hakemlerin standardı seriyi etkileyecektir bana göre. Sene boyunca bütün ligde gördüğümüz, Spurs'ün kendini yeniden yapılandırmasına neden olan yumuşak batı standardı mı, yoksa Doğu final serisindeki standartlar mı geçerli olacak?

Duncan'ın, Lebron'un post-up'larında eller ne kadar kullanılabilecek? Tony Parker'ın, Lebron'un, Ginobili'nin, Gibson'ın içeri dalışlarında eller topun hangi noktaya kadar parçası olacak? Duncan'ın, Ilgauskas'ın, Varejao'nun, Horry'nin perdelerinde savunmacı-perdeci teması ne kadar olabilecek veya perdecinin zamanlaması ne kadar önemli olacak?

Tüm sene gördüğümüz değişik yorumlardan sonra bizi ne bekliyor tahmin etmek zor. Bu standartları görmeden seri hakkında yorum yapmak imkansız bana göre.

Bir de Bowen mevzusu var. Lebron-Bowen atışmalarına dikkat.

AnL_21
Newbie
*

View Profile
« Reply #12 on: 3 Jun 2007 - 15:31:27 »

bence asıl bowen lebrona karşı ne yapack sorulması gereken soru bu.eğer bi tek bowen savunmaya kalkarsa dağıtır ortalığı.tek başına lebron un gücüyle başa çıkamaz. ama tabiki öyle olmaz takım olarak savunmaya çalışacaklardır. ben yinede en azından bir maçta spurs e karşıda patlayacağını düşünüyorum.

sonuç olarak spurs şampiyonluğa daha yakın.

Açıkcası Bowen'ın Lebronu durdurabileceğini sanmıyorum. Nitekim LeBronun tek başına azması, takım arkadaşlarının ona katkı yapamaması bizim için daha iyi olur.

Gerek Tecrubesi, gerekse Duncan gibi bir oyuncuya sahip olması ve kadro derinliği nedeniyle Spurs 4-2 alır diyorum. Gerçekten elimizde çok silah var. Bowenın bile kimi durumlarda çok iyi katkı yaptığını biliyoruz. Ginobili, Finley, Parker, Barry, Horry... biri sussa öbürü çalışır. Fakat LeBron her maç azabilirmi bilemeyiz. Azsa bile yeterli olmayabilir çünkü LeBron dışındaki oyuncuları rahatlıkla savunabilceğimiz görüşündeyim.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #13 on: 3 Jun 2007 - 15:34:45 »

SA futbol takımının kaptanı, cavste okula yeni gelen çocuk gibi...
amerikan gençlik filmlerinde okula yeni gelen gizemli çocuk herzaman okulun populer çocuğunu altetmiştir. Smiley
« Last Edit: 3 Jun 2007 - 15:35:12 by flip » Logged
varyor
Jr. Member
**

warriors of the world united

View Profile
« Reply #14 on: 3 Jun 2007 - 16:25:21 »

Lebron'u durduramaz Bowen falan; ama genede Spurs'un  rotasyonu daha kuvvetli oldugu için şampiyonluğa daha yakın bana göre.

haa! Cavs kazansın, renk olsun istiyoruz o ayrı.
Pages: [1] 2 3 4 ... 20
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2007 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers (NBA Finali) « previous next »
    Jump to: