Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 00:34:44
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Edebiyat  |  Topic: Çizgiroman 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Çizgiroman  (Read 11553 times)
khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #15 on: 26 Jan 2012 - 01:07:25 »

One Piecein karakterleri konusunda haklısın.Plot twist konusunda da kısmen haklısın .Ancak savaşlardaki epiklik ve ciddiyetsizlik konusunda sana katılmıyorum.Narutoda henüz günceli yakalayamadım ama yarısından çoğunu geçtim ama One Pieceteki samimiyeti ve duygu yükünü alamadım.One Piecein gözleri dolduran , ciddi ciddi ağlatan ya da ağız dolusu güldüğün birçok yer var ama Narutoda bunları alamadım.

Bunlar kişiden kişiye göre değişir tabi ancak ben yeni başlayan birine  tavsiyede bulunacak olsam One Piece derim.

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 26 Jan 2012 - 12:42:51 »

naruto'da güncele gelince hak vereceksiniz bana. duygusallık ve savaşların kalitesi hele ki inanılmaz. şu an mangasındaki arc zaten efsane, zirve noktası. one piece'te ise palyaço tipli balık adam arc'ı var aylardır.

bu arada naruto'yu manga'yı değil de anime'yi izliyorsanız filler'lara dikkat derim. insanı hayattan soğutur. ara ara bakmak lazım filler listesine. tabi ben asıl animeyi şiddetle tavsiye ederim, bunun nedeni de enfes soundtrack'leri yüzünden.

Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Edebiyat  |  Topic: Çizgiroman « previous next »
    Jump to: