Welcome, Guest. Please login or register.
1 Apr 2020 - 10:17:15
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Veteranlara Saygı...? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3  All
Author Topic: Veteranlara Saygı...?  (Read 12158 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« on: 30 Jan 2003 - 19:01:38 »

Bugün baybasketbolda okudum T-Mac All Star da yerini Jordan!a vermeyi dusunuyomus daha once de Carter dusunmus ama vazgecmis simdi Carter yerini verecekmis kabul olursa

derken bu haberin altında Malone'ın acıklması vardı Webber'in sakatlanmasından sonra Malone cagırsalar bile gitmem ailemle planlar yaptım falan demis kendine yapılan saygısızlıgı affetmemis

simdi su yukarıdakiler ısıgında dusundum ki bu tip seyler bana cok komik geliyo
David Robinson Hakeem Olajuwon Scottie Pippen gibi yıldız oyuncular da All-Star secilmedi ama daha bi gun de ne Shaq ne Deke onara yer vermediler

diyecegim bu tip organizasyonlarda Lütfen yaşlı sakat ve veteranlara yer verin seklindeki dusunceler cok yanlıs

size gore nası bu davranıslar yani ucuz populizm mi yoksa cidden yapılmalı mı bu tip olaylar

Son Turnuva Şampiyonu
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #1 on: 30 Jan 2003 - 20:16:54 »

t-mac'in jordan'a hayran oldugunu ve mactan sonra ayakkabisini imzalatip aldigini biliyorum. yani bu dogal-icten bir hareket olabilir.

sonucta nba efsane oyunculara cok büyük saygi duyan bii organizasyon. magic johnson basketi biraktiginin ertesi sezon all-star da oynamis mvp olmustu.

bu tip seyler benim cok hosuma gidiyo. bunu baska topiclerde de yazmistim ama ben all-star'in iyi istatistiklere sahip oyuncularin degil halkin sevdigi ve izlemek istedgi oyuncularin oynadigi bi mac olmasini tercih ederim.

ucuz populizm olayina gelince.. t-mac gibi 5. sezonunu yasayan ve bu sezon all-star mvp icin adi gecen bi oyuncu böyle bi seyi populizm icin yapmaz heralde. heralde diyom çünkü olur mu olur..

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 30 Jan 2003 - 20:25:31 »

Bence herkes için yapılmaz;ama MJ için yapılır. Çünkü MJ bir efsane adamın bence mutlaka son senesinde all-star olması lazım. T-Mac in yaptığı hareket çok olmlu. Takidr ettim.
kek
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #3 on: 30 Jan 2003 - 20:49:10 »

Daha once 2 kisi icin yapilmis bu. 1978 de Doug Collins John Havlicek'e 82de de Tim Bug Magic e isteyerek birakmislar yerlerini. Daha once de ornekleri goruldugune gore bir kere de Jordan'a yapmaktan bir zarar gelmez.
Bu haberin espndeki linki:
http://espn.go.com/nba/news/2003/0129/1501046.html

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 30 Jan 2003 - 21:22:17 »

sebebi ister hayranlık olsun isterse başka bir şey, t-mac'in yaptığı kesinlikle çok ince ve örnek bir dawranış..
malone'un ise yptığının doğru olup olmadığı tartışılır ama onun yerinde olsam snrm bnde aynı şeyi ypardım...

EAlkas
Jr. Member
**

Eh be!

View Profile
« Reply #5 on: 30 Jan 2003 - 22:04:06 »

Genelde bu tip yaklaşımları arabesk bulsam da TMac'i yaptığından bir haz duyduğuımu söyleyebilirim. Buna mukabil aynı soru Vince'e sorulduğunda "başak soru yok mu" diye bir Fatih Terim-Pesic hibriti artiztik apması beni çileden çıkarttı. Zaten herkes senin All-star'da oynamak için şu anda sakatlığım geçti numarası yaptığını biliyor. Hakkın gfalan hiç değil. En speküle edilen Z bile sendne çok hakkediyor All-Star olmayı. İlk 5'e giremeyeydin hiçbir coach sana prim tanımaz, yedek medek yapmazdı. Artiztik fitil ediyor beni
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« Reply #6 on: 30 Jan 2003 - 22:04:53 »

gerçekten t-mac in yaptığı uzun zaman unutulmaz takdir etmemek mümkün değil...
petrovic
Newbie
*

RIP PETROVIC

View Profile
« Reply #7 on: 30 Jan 2003 - 23:37:40 »

gecen sene ivy nin yaptigi 6 numarali forma geyigi de bence cok iyydi. tabii AI formanin hakinni zerre kadar vermedi ayri.

havlicek steals it...havlicek stole the ball...
Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #8 on: 30 Jan 2003 - 23:47:48 »

T-mac herhangi bir maçtan sonra ayakkabasını imzalayıp bana verse, bende ALLstar'da ki ilk 5 başlama hakkımı ona verirdim.... Grin

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #9 on: 31 Jan 2003 - 03:51:41 »

Hedo ağlatamadı ama T-Mac ağlatacak Jordan'ı  Grin Şaka bi yana, T-Mac'teki Jordan sevgisinin bir sonucudur bu olay, VC T-Mac kadar düşünceli değildir, doğaldır, ben Ivy'den bokum kadar hoşlanmazken abim bayılıyor, ben Duncan'ı Avrupa oyuncularına benzetirim abim NBA efsanesi der, ben KG'ye hastayım abim beğenmez, bu adamlar da kuzen değil mi? Birisi hasta oluyorken diğeri sallamıyor demek.

Ivy geçen sene 6 no'nun hakkını verdi, Kobe yüzünden gölgede kaldı, kalmak zorunda kaldı. (Pis Batı)

Malone afedersiniz otursun oturduğu yerde, ondan önce Brand var çağırılacak, Webber yerine Brand'i almayı yeğlerim, şahsi fikrim.
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #10 on: 31 Jan 2003 - 04:00:56 »

yildizlarin arasinda bi çok duygusal ayi war.hayir bu tip seyler yapip gece gece bizide aglaticaklar.simdi gözümün önünde gelio bizim umut abinin yada gökhan zirtapozunun gözünden bi damla yas akio we tam düserken tek bir bilek hareketiyle damlayi hawada kapiolar  Grin

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #11 on: 31 Jan 2003 - 04:06:28 »

Zırtapoz sensin Serdar Ortaç!

Patrick dede kaç kez All Star oldu? Merak ettim...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #12 on: 31 Jan 2003 - 15:41:20 »

jordan teklifi kabul etmemis eger millet beni ilk 5te gormek isteseler bana oy verirlerdi otururum kenarda arada bi oyuna girer 2 smac kacırırım tamam demis Smiley

bu arada ivy 6 numaranın hakkını nası verdi cozemedim  Huh

herhalde sen 6 numara diyince Arif Erdemin forma sandın  Wink

Son Turnuva Şampiyonu
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 31 Jan 2003 - 21:34:26 »

Walla Ivy geçen All-Star'da 9 sayı attı. Nedeni de:Maçtan önce ona Mj bu bir şov,burada biz insanalara keyifli dakikalar izletmwk için burdayız. Bencil oynama demiş.
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 31 Jan 2003 - 22:14:50 »

Ya bence millet kimi isterse o oynar ama t-mac in yaptığı inc e bir davranıştır o ayrı ben olsam bende yerimi jordan a bırakırdım çünkü onun ikicisi yok oysaki t-mac in kuzeni var. bi mevzuu da ıvy bence geçen seneki 6no lu forma tam yalakalık abi tamam saygı sonsuz ama niye onu yapıyondi adam belki istemiyo  sen Dr. J misin kardeşim alla alla Smiley çok saygı gösteriyosan versene yerini ona töbe töbeeeee Cheesy

Pages: [1] 2 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Veteranlara Saygı...? « previous next »
    Jump to: