Welcome, Guest. Please login or register.
1 Apr 2020 - 23:40:58
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Veteranlara Saygı...? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3  All
Author Topic: Veteranlara Saygı...?  (Read 12166 times)
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #15 on: 31 Jan 2003 - 22:26:28 »

All-Star 5'indeki yerini teklif eden ilk isim McGrady degil Allen Iverson mis. Jordan'in dun Bucks macindan once yaptigi aciklamasina gore AI, kendisine telefon ederek ilk besteki yerini almasini istemis ama Jordan kabul etmemis. A.I'in bunu teklif edip basina aciklamamasi da hos bir hareket.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 1 Feb 2003 - 01:26:41 »

walla tmac in ya da ivy nin yaptigi sey hos ama belki de onnara oy werenlere biraas saygisizlik olarak da gorulebilir.. neticede insalar cogunlukla onnari izlmeyi tercih etmisler.. sahsen ben de 40 yasindaki mj yerine kariyerlerini en ii donemleri yasayan ai yi ya da tmac i izlemeyi tercih ederim..

Richard Hammond
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #17 on: 1 Feb 2003 - 01:47:22 »

yannıs aynı insanların sakat vince carter ı birinci yaptıkları ve performans açısından bakıldığında yao yu shaq yerine seçtiklerini de unutmamak gerekir bence....
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #18 on: 1 Feb 2003 - 20:48:39 »

Şimdi bence başkasına yer vermek doğru değil de işin içinde bir Jordan var. Tmacin zaten efendi adam olduğunu biliyoruz. E vereyim yerimi demiş. İyide yapmış buda basketin guzelliğini gosteriyor. Tmac okadar jordan hayranıki ilk beşteki yerini Jordana teklif ediyor. Yani verilmeyecek gibide değil. Bir Jordan daha gelmeyeceği için son alstar maçında bir guzellik yapayım demiş. Keşke kabul etseydi. İzlerdik son kez Undecided

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #19 on: 2 Feb 2003 - 00:58:04 »

Duyan da MJ hiç oynamayacak zanneder, adam yedekte ya bu ne paniktir? Bu ne yağdanlıktır? Yok ilk önce Ivy aramış da söylememiş...
jos
Guest
« Reply #20 on: 2 Feb 2003 - 02:55:03 »

benim bildiim yaşlılara yer werme olayı otobüste olur Cheesy
sonuçta mj yine benchten -isterse- bol bol oynar.herkes onun son allstarını izlemek istiyor,mjden bahsediyoruz ya!(butür bişeyi ivyden beklemezdim) Wink
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #21 on: 3 Feb 2003 - 15:30:11 »

Oylede arkadaşlar ilk beşin yeri ayrı. Yani adamın son alstarında da ilk beş çıkmasını istemeleri normal. Bu senede hiç izleyemedik vallaha Jordanı. Yazıklar olsun ntv emi Cry Undecided

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #22 on: 3 Feb 2003 - 22:11:09 »

yaw bu ne" jordan askıdır bole hayatımda seyrettişgim macların yarısı jordan macı  daha doymamıssınız azcıkda baska adam seyredek  Cool

Son Turnuva Şampiyonu
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #23 on: 5 Feb 2003 - 18:27:54 »

oyle deme be Gilam oyle deme. Doyamadım ben vallaha hala. Ahhh olsada gencini izlesek Cry

Arkadaşlar bazen diyor bana çok abartılıyor bu adam diye ama yok tarihi istatistikleri belli adamın. Ahhh gelmez bir daha Cry Undecided

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 5 Feb 2003 - 22:36:56 »

yaw bu ne" jordan askıdır bole hayatımda seyrettişgim macların yarısı jordan macı  daha doymamıssınız azcıkda baska adam seyredek  Cool

Bir de bana sor. Adamın izlediğim ilk maçı:Wizards-76ers maçı Embarassed
Aslında daha eski maçlarını da izledim;ama banttan. Jordan basketi 2.kez bıraktıktan 1 yıl sonra NBA ile ilgilenmeye başladım. N'apim.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #25 on: 7 Feb 2003 - 15:14:12 »

olm sende baya geç izlemişin beah Jordanı. Ah birde genç halini gorseydin hele beah. Gerçi ilk bıraktığından once bende izlememiştim canlı ama sonrakileri takip ettim. Ahh ahh Undecided

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 7 Feb 2003 - 15:33:18 »

Doğru bir daha gelmez ama Jordan kadar büyük bir kişilik merak etmeyin bunu zorda olsa kabullenir Malone içinde aynı şey geçerli bu tür oyuncular bu tarz şeyleri aşmıştır zaten(felsefi oldu) Cheesy.Bir Lakers ve abdul-jabbar hayranı olrak rekoru mj in kırmasını isterim çünkü wilt in ppg de gerisine düşecek

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #27 on: 8 Feb 2003 - 00:34:34 »

olm sende baya geç izlemişin beah Jordanı. Ah birde genç halini gorseydin hele beah. Gerçi ilk bıraktığından once bende izlememiştim canlı ama sonrakileri takip ettim. Ahh ahh Undecided

Jordan NBA' geldiğinde benim doğmama 4 yıldan fazla vardı.
Adamın ilk emekliliğinde 3-4 yaşındabir velettim.
Döndüğünde 1.sınıftaydım.
Bıraktığında 3.sınıfta.
Yeniden döndüğü basketbolla ilgileniodum. 7.sınıf.......
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #28 on: 10 Feb 2003 - 16:30:57 »

yav okadar yazdık ettik yerini Carter verdi iyimi. Bide herifin arkasından atıp tuttuk ne bencilmiş diye beah. Lips Sealed Embarassed

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 10 Feb 2003 - 17:26:33 »

ewt carter'a eywallah demek lazım yine olayını yaptı adam son anda

Pages: 1 [2] 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Veteranlara Saygı...? « previous next »
    Jump to: