Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 15:52:51
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Offseason 2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Offseason 2007  (Read 13857 times)
gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #15 on: 15 Jun 2007 - 01:31:31 »

Oyuncu kalitesi olarak denk bir takas yapmadık,farkındayım...Ama hiçbir katkı alamadığımız bir adam yerine kontartı ondan bir sene önce bitecek bir oyuncu aldık.Bence bu takasla rebuilding süreci resmen başladı ve her ne kadar "Garnett'i takas etmeyeceğiz" dense de; bunu takip edecek bir kg takası beni hiç şaşırtmayacak.Sonuç olarak ortada çok büyük bir kazık yok bence.Foye'da bu takastan sonra ilk beş başlayacak,en çokta bu sevindirdi beni...
tuncaboylu
Die For Duncan!
Yazar
Pro. Member

Duncan attack

View Profile
« Reply #16 on: 15 Jun 2007 - 01:39:33 »

Lüzumsuz bir takas Minnesota için. 1 sene önce cap açmak için gerek yoktu buna.

Seneye de şampiyon görelim sizi
gelo-raptor
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 15 Jun 2007 - 11:35:23 »

Bence bu takasla rebuilding süreci resmen başladı ve her ne kadar "Garnett'i takas etmeyeceğiz" dense de; bunu takip edecek bir kg takası beni hiç şaşırtmayacak.Sonuç olarak ortada çok büyük bir kazık yok bence.Foye'da bu takastan sonra ilk beş başlayacak,en çokta bu sevindirdi beni...

bana göre bu takas garnett'ın bu yaz takas edileceğine delalet. kanımca doğru da yapıyor minnesota rebuilding'e giderek. garnett'i iyi bir takasla gönderebilirlerse birkaç sene içinde playoff takımı olabilir tekrar t'wolves. iyi bir genç ve orta sıralarda bir draft hakkı gbi bir şeyler alarak takas edebilir mi mchale sorun orada!!

KG
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #18 on: 15 Jun 2007 - 16:19:59 »

Garnett olsada giremeyiz zaten.Önümüzdeki 5 yıl bize yaz gözükmez

"In our lIFe there is IF, in our buSINess there is SIN, in our beLIEfs there is LIE, in our boDIEs there is DIE'' by Dave Mustiane
Guner
Full Member

View Profile
« Reply #19 on: 16 Jun 2007 - 02:59:13 »

Eğer bu adam KG takas edileceği için alındıysa elde patlama olasılığı da var tabi, şu durumda takımdaki uzunların sayısı oldukça arttı (KG - Howard - Craig Smith - Griffin - Blount). Bu yaz da KG'ye iyi bir talip bulunamazsa, Howard da takımda kalacağından hem Craig Smith'in süreleri iyice kısılır hem Wolves'da pf fazlalığı olur hem de Mike James'e karşı alınabilecek daha iyi bir oyuncu kaçırılmış olur; 1 yıl önce cap açılsa bile zararlı çıkan wolves olur. Zamanında bizim başımıza böyle bi' şey gelmişti; Earl Watson'ı iyi bi paraya (5 yıllık 30 milyondu sanırım, sallıyo da olabilriim) bağladıktan sonra Andre+Nene=Pierce takasının olacağını düşünmüş, takımdan baya bi umutlanmıştık. Ama olmadı, takas gerçekleşmedi, o dönem en büyük sorunumuz olan sg sorununu kapatamadık.

YouShallNotPass
Newbie
*

View Profile
« Reply #20 on: 16 Jun 2007 - 11:53:02 »

Garnett'ı mchale bile takas eder diye düşünüyorum. Draftte 5-6-7 gibi bi sıraya sahip bi takımla olabilir. Olmadı Chicago'nun hinrich + t. thomas + first rounder (sanırsam 9. sıra olucak) garnett'a karşılık kabul etmemesini düşünemiyorum. Gordon, Deng, KG, Big Ben gibi bişe oluo  thinking. Wolvesda bu adamların yanına foye'u koyar. Bi iki sene cap boşaltma hamlelerine gider (troydu jaricti), hatta R. davis bile draft pick karşılığı filan takas edilebilir . Bu sene kimse vermez ricky için draft pick belki ama 2008 filan olabilir.. 2 sene sonrada bi free agentla contender olur yani... Olmayadabilir ama bu gidişle olucaklarından daha hayırlı olur.  Şu an garnett var ama foye'u saymazsan işe yarar bi adam daha yok bence.. Belki kalite olarak iyi oyuncular var ama bu takımda oynamıo.. Tek yol devrim..  Wink
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #21 on: 16 Jun 2007 - 13:12:05 »

denverrrr Griffin biraderim bikaç ay önce gönderildi , takımda alkol maceralarıyla meze olan bi ricky kaldı..

Foye post-up oyununun üzerinde durmaya başlamış antrenmanlarda, noah' ın workoutları güzel geçmiş ama bir rivayet McHale Hawes' a söz vermiş. Ben çok olası bulmuyorum..

Howard' ı da ekimde canlı izleme şansım doğduğu için de nasıl heyecanlıyım anlatamam..
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 16 Jun 2007 - 13:18:18 »

Howard' ı da ekimde canlı izleme şansım doğduğu için de nasıl heyecanlıyım anlatamam..

Yalnız değilsin abi, ntvspor.net e yazanlar arasında senin gibi çok var Smiley

cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #23 on: 16 Jun 2007 - 13:22:56 »

ntvspor.net e sokayım
mehmet okur boozer gider
sahi mm hido neden all-star olamıyo, hadi bana bir masal anlat baba içinde lejyonerlerimiz olsun
« Last Edit: 16 Jun 2007 - 13:24:06 by cantstandya » Logged
berdush
Newbie
*

View Profile
« Reply #24 on: 25 Jun 2007 - 13:30:44 »

Bu noktada biraz bencilce düşünüp Garnett'in takasının gerçekleşememesini, ekimde tadını çıkara çıkara son KG'li Timberwolves'u seyretmeyi ve muhtemelen de seneye KG'nin oyuncu opsiyonunu kullanıp Minnesota'dan ayrıldığını görmeyi umuyorum. Yalan yok bunu canı gönülden istiyorum. Bize bu günleri yaşatan McHale'e de buradan iki kasık arası bişey (balls included) yolluyorum.

KG
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #25 on: 28 Jun 2007 - 15:35:57 »

Hakkaten bari senelerdir batıyoruz son bi Garnett'i görelim canlı gözle de ondan sonra Rebuilding olaylarına akalım.Zaten Mchale'in Rebuilding yaptığının hayalini kurdukça içimde bir şeyler yok olup gidiyor...

"In our lIFe there is IF, in our buSINess there is SIN, in our beLIEfs there is LIE, in our boDIEs there is DIE'' by Dave Mustiane
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #26 on: 20 Jul 2007 - 19:05:56 »

Timberwolves cephesinde (bu cephe TRdeki aslında çünkü amerikada yada minneapolis'te nasıl bir hava var bilemiyorum çok takip edemiyorum)sanki herşey çok kötüymüş gi
bi bi hava var ama buna kesinlikle katılmıyorum..Ligin hala en etkili oyuncusu bizde buna ek olarak iş yapabilecek gençleri kadromuzda bulunduruyoruz,koç Gm işe yaramaz gibi görünüyor olabilir ama takım kimyası oturursa ricky,mark,troy,marco gibi iş yapabilecek oyunculara sahibiz..
Mike james in gönderilmesi doğru (hem bi boka yaramıyordu hem de foye un önünün açılması açısından iyi oldu gitmesi ama onun yerine gelen howard KGnin ve onun arkasındaki genç oyuncumuz craig smith'in olduğu bi takımda ne iş yapar bilemiyorum..
Bunun haricinde KG,foye,mccants,smith,brewer,wright haricindeki oyuncuların takas edilebileceğini ve oluşturulacak sisteme(nasıl bi sistem olacağını merak ediyorum)uygun elemanlar takıma kazandırılabilir diye düşünüyorum.

Çok fazla düz mantık ve basit bişeyler oldu ama neyse Smiley

...
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #27 on: 29 Sep 2007 - 17:00:40 »

http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=ap-timberwolvestrade&prov=ap&type=lgns

Saçmasapan bir hareket, Hassell' i verip bir sene daha uzun kontratlı Buckner' ı almanın anlamı nedir yaa.. Gençlerin önünü açmak için bir takas konuşuluyordu da Ricky Davis olur diye tahmin ediyordum. Tam da bu genç takıma iş etiğiyle örnek olması gereken bir isimdi. Ne offseason oldu be, takımla özdeşleşen herkesi yolluyorlar.
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #28 on: 29 Sep 2007 - 23:48:36 »

hassell ve mike mı takımla özdeşleşmiş isimler ? hassellden oldum olası iğrenmişimdir her ne kadar savunmacı diye tanımlansa da bi sezon dışında pek de süper savunmacılığını göremedik .. iyi takas sadece kontratın geç bitmesi kötü olmuş ..

...
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Offseason 2007 « previous next »
    Jump to: