Welcome, Guest. Please login or register.
27 Oct 2020 - 01:28:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Playoff 2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4  All
Author Topic: Playoff 2007  (Read 25908 times)
xeno
Newbie
*

View Profile
« Reply #30 on: 30 Apr 2007 - 20:23:59 »

2inci maçı bariz hakmlre sayesinde aldılar 15 dakka serbest atış atmadık ya ,yao ve tmaci o maç iyi tutmuştuk ama serbest atışlar sayesinde mağlup olduk.neyse bunları söylemiştim daha önce uzatmaya gerek yok.
Olumsuz bir cümlede "sayesinde" gibi olumlu bir kelimeyi kullanmak, anlatım bozukluğuna sebep olur. Burada, "yüzünden" ya da "nedeniyle" kelimelerini kullanmak daha doğru bir anlatım sağlar. Gözüme çok takıldığı için uyarma ihtiyacı hissettim. Kesinlikle laf sokma amaçlı değildir. Çıkıntılık yaptıysam affola.
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #31 on: 1 May 2007 - 00:31:40 »

Seride üçüncü çeyreklerin belirleyici olduğuna değinilmiş

Jazz continue trend of series: Win third-quarter, win the game
http://www.sltrib.com/jazz/ci_5779256

Memo'nun performansıyla ilgili

Memo rediscovers his shooting touch
http://www.sltrib.com/jazz/ci_5779252
« Last Edit: 1 May 2007 - 00:32:32 by mariburnu » Logged
imparatorfa
Guest
« Reply #32 on: 1 May 2007 - 13:49:50 »

off çok ama çok yazık oldu arkadaşlar  utah serinin en iyi maçını oynayan ve 12/24 üçlük kullanan houston karşısında ne kadar aynı şekilde ii oynasa da  yine 1-2 düdük ve takımımızın play-off tecrübesizliğiyle maçı verdik. yazık oldu ama şimdi öemli olan çabuk toparlanıp sahamızdaki maçı kazanıp  bu işi gurur meselesi yapıp seriyi geçmek. ben  yine söylüyorum  hakemler yüzünden 7 maçı yenemeyip seriyi geçemeye4cez ama hiç olmassa seriyi 7. maça taşımalı ve aslında seriyi hakedenin kim olduğunu göstermeliyiz.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #33 on: 1 May 2007 - 13:58:01 »

Düdük mü , çalınmayan düdük mü ?
khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #34 on: 1 May 2007 - 21:27:19 »

off çok ama çok yazık oldu arkadaşlar  utah serinin en iyi maçını oynayan ve 12/24 üçlük kullanan houston karşısında ne kadar aynı şekilde ii oynasa da  yine 1-2 düdük ve takımımızın play-off tecrübesizliğiyle maçı verdik. yazık oldu ama şimdi öemli olan çabuk toparlanıp sahamızdaki maçı kazanıp  bu işi gurur meselesi yapıp seriyi geçmek. ben  yine söylüyorum  hakemler yüzünden 7 maçı yenemeyip seriyi geçemeye4cez ama hiç olmassa seriyi 7. maça taşımalı ve aslında seriyi hakedenin kim olduğunu göstermeliyiz.
bence her mesajında hakemlerden bahsetmekten vazgeçmelisin.hakemlerin her kararının doğru olmasını bekleyemezsin

denver.nuggets
Guest
« Reply #35 on: 1 May 2007 - 23:28:13 »

Seri 7 maça uzuyacak bu kesin, o maçta hakemler şuana kadarın aksine Houstonda normal bir yönetim gösterirlerse alırsınız seriyi umarım.
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 1 May 2007 - 23:39:54 »

Seri 7 maça uzuyacak bu kesin
Yukarıdan faks mı geldi?
denver.nuggets
Guest
« Reply #37 on: 2 May 2007 - 00:27:55 »

Sen nasıl 7. maç çıkmaz bu seriden diyorsan şimdi bende 7. maça kalacağını düşünüyorum. Jazz harika seyircisiyle kendi evinde iki maçtır gördüğümüz gibi neler yapabileceğini fazlasıyla gösterdi.
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #38 on: 2 May 2007 - 13:18:11 »

serinin 7.maça kalması beklenen bir şey çünkü maç kendi sahamızda.normal sezon ve ilk ik play-off maçı gösterdi ki maç 7.'ye uzayabilir.ama tabii kesin değil.sonuçta iş son maça kalsa da bizim deplasmanda bir şeyler yapmamız lazım,çünkü çok kötü maçlar çıkartıyoruz deplasmanlarda.ama umarım maç7'ye taşınır ve biz houston'ı orada yenip 2.tura çıkarız.!

...just one more peaceful day...
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #39 on: 2 May 2007 - 21:32:18 »

Sen nasıl 7. maç çıkmaz bu seriden diyorsan şimdi bende 7. maça kalacağını düşünüyorum.
Ben yalnız "bence 7. maça gitmez" diyorum, sen "kesinr" diyosun. İkisi arasında bi çizgi yok mu senin kafanda?

Jazz harika seyircisiyle kendi evinde iki maçtır gördüğümüz gibi neler yapabileceğini fazlasıyla gösterdi.
Bunu yukarıdaki mesajında söyleseydin birşey kaybetmezdin.

Evet, ben seri başlamadan önce 7. maça gitmez diyodum ama şu anda şartlar değişti. Muhtemelen 7. maça gidecek orası ayrı.
imparatorfa
Guest
« Reply #40 on: 4 May 2007 - 19:46:53 »

işte buuu utah houston u yine  ezdiii.  memo  ise hem savunmada hem de hucümda tam bi all-star gibi oynadı ve nba tarihinde bi rekora da imza attı ::   http://www.memo13.com/index.asp 
utah  son maçı da aldı alcak  diorum başka bi şe emiorum ki  cumartesi gecesi NTv de 4.30 da maçı izleyebilirsiniz... hadi UTah  göster gerçek gücünü....   
bu arada  değinmeden geçemecem  Golden State i  tebrik ederim  Smiley
riefensteil
Newbie
*

View Profile
« Reply #41 on: 5 May 2007 - 01:32:57 »

son maçı alan batı finaline yükselecek gibi duruyor. hazır dallas'ta elenmişken, bu fırsatı kaçırmamalıyız.

edit: hehe bende tam bu cevabı bekliyordum. bence dallas karşısındaki performansı ne utah'a ne de houston'a karşı gösterebilir warriors.
 dallas'a ters gelen bir takımdı onlar ve elediler işte. çantada keklik değil elbbete ama dallas'tan daha kolay bir rakip.
« Last Edit: 5 May 2007 - 01:54:20 by riefensteil » Logged
The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #42 on: 5 May 2007 - 01:44:55 »

dallas da çantada keklik görüyodu gs yi. neye güvenerek bu kadar emin konuşabiliyosun pek anlayamadım doğrusu
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #43 on: 5 May 2007 - 05:39:31 »

Güzel olmuş. Girişteki müziğe de dikkat
www.nba.com/jazz
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 5 May 2007 - 14:37:31 »

Orda Memed niye yok?
Pages: 1 2 [3] 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Playoff 2007 « previous next »
    Jump to: