Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 07:14:27
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Playoff 2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4  All
Author Topic: Playoff 2007  (Read 25931 times)
MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #15 on: 22 Apr 2007 - 19:24:31 »

Zamanında yaşadığımız memnuniyeti anlatmak için "tatmin" kelimesini kullandım, olayı nerelere çektiniz. Kesinlikle bi sataşma ya da ima falan yoktu.

Sataşma olarak almadım zaten arkadaşlar, hemen kızmayın yahu. Bizim forumda ne mesajlar yazıldı zamanında hiçbirine de atışma şeklinde cevap vermedim. Burada da sabah galibiyetin üstüne böyle double post görünce ben de bir cümle bir şey yazayım dedim aman yazmaz olaydım. Bizim diğer Houstonlı arkadaş da abartmış.

utah taraftarları kendi aralarında anıları yadetmişler, size nooluyo? miami'li ikili vardı, onlara mı özendiniz?

Bizle ilgili bir anıymış, anılarını tazelemeye gelmişler ya Houston'a.. ben de o yüzden tazelendi mi tatmin oldunuz mu manasında iyi niyetle yazmıştım ama doğrudur başka tarafa çekilebilir, kusura bakmayın Wink

fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #16 on: 22 Apr 2007 - 22:11:12 »

ilk maç sonunda karamsarlığa düşen Jazz taraftarları için  Memo'nun şu sözünü alıntı yapıyorum;
 "Jazz önemli bir avantajı geri tepmiş olabilir, ama şu da bir gerçek ki kafaları çabuk toparlayabilirlerse bu seriyi kazanma şansları en az Houston kadar var. Belki de daha fazla. Sonuçta Rockets'ın iki All-Star'ı iyi birer maç çıkarırken, Jazz'ın iki All-Star'ının çok daha iyi oynayabileceğini bilmeyen yok"  2. maçı var bunun sora kendi sahamızda var  4-2 bizim ocak inanın arkadaşlarr

Zira Memo'yla Boozer ne kadar daha iyi oynarsa oynasın onları bir Yao ve T-Mac ayarında adamlar olarak göremedik normal sezon da dahil , ha o güneride görürüz ondan sonra Memo efendi ''biz oynamadık ben'le Boozer oynasak Rockets'ın alnının çatından vururduk , Ne t-mac adam Ne yao bizim yanımızda '' derse kalkar helal olsun derim ama tamam Türksün , gururumuzsun seviyoruz senide daha bi kaç fırın yemen lazım .. Gel de '' oynatmadılar bizi , bizde zorlandık uzun zamandır play-off görmüyoruz , ilerde daha iyi olacağız , elemek için elimizden geleni yapacağız'' o zaman helal olsun ..

Yukarıdaki sözlerden "Ne t-mac adam Ne yao bizim yanımızda..." sonucuna vardıysan git biraz dinlen, gez, eğlen arkadaşım. Kafayı topla, ondan sonra gel, biz de 'apaçi yorumu' okumaktan kurtulalım. Orkun güzel demiş, kötü örneklere özenmeyin.

Şu yorumlar yüzünden ne JVG saygısı kaldı, ne savunmaya saygı gözümde.

Haydi Jazz Jazz Jazz...

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 22 Apr 2007 - 22:36:09 »

Yukarıdaki sözlerden "Ne t-mac adam Ne yao bizim yanımızda..." sonucuna vardıysan git biraz dinlen, gez, eğlen arkadaşım. Kafayı topla, ondan sonra gel, biz de 'apaçi yorumu' okumaktan kurtulalım. Orkun güzel demiş, kötü örneklere özenmeyin.

Şu yorumlar yüzünden ne JVG saygısı kaldı, ne savunmaya saygı gözümde.

Haydi Jazz Jazz Jazz...

Ben öyle bi anlam çıkarmadım sadece Mermo'nun haddini aşan cümleler kurduğunu anlatmaya çalıştım . Memo diyorki '' onların 2 all-starı bizdeki 2 all-star'dan daha iyi oynadı , ama bizim şansımız daha fazla çünkü ben'le boozer kötü oynadık ''

Şimdi ben bu laftan ''houston ve starları son kapasitesiyle oynadı , Biz Utah ve 2 starımız (memo ile Boozer ) iyi oynasak rahat yenerdik bunları '' çıkartıyorum ki bu kabul edilemez birşey bence.Dersinki oyuncu psikolojisi kendini ezdirsemiydi , tabiki iddalı konuşucak . Bunları Wade ile Shaq söylese eyvallah ama Memo söyleyince ( kendisine saygım sonsuız , çok da severim ,Türk'üm ayrıcana ) bi afalladım . Sen Boozer'la Memo'yu , T-Mac'le Yao'yla aynı teraziye koyabilimisin ? Bilmiyorum ben mi fazla abarttım , ayrıca kimse yanlış anlamasın Utah'ı filan küçümsediğim yok bizi elerlersede çok normal karşılarım.

Ayriyetten laf sokmak amaçlı buluyorum ''apaçi yorumları '' cümleni , gerek yok bunlara beğenmediğini söyle bana özelden mesaj at sileyim bende mesajımı , o kadar basit ...

#memircagan
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 23 Apr 2007 - 00:33:48 »

Ben öyle bi anlam çıkarmadım sadece Mermo'nun haddini aşan cümleler kurduğunu anlatmaya çalıştım . Memo diyorki '' onların 2 all-starı bizdeki 2 all-star'dan daha iyi oynadı , ama bizim şansımız daha fazla çünkü ben'le boozer kötü oynadık ''

Şimdi ben bu laftan ''houston ve starları son kapasitesiyle oynadı , Biz Utah ve 2 starımız (memo ile Boozer ) iyi oynasak rahat yenerdik bunları '' çıkartıyorum ki bu kabul edilemez birşey bence.Dersinki oyuncu psikolojisi kendini ezdirsemiydi , tabiki iddalı konuşucak . Bunları Wade ile Shaq söylese eyvallah ama Memo söyleyince ( kendisine saygım sonsuız , çok da severim ,Türk'üm ayrıcana ) bi afalladım . Sen Boozer'la Memo'yu , T-Mac'le Yao'yla aynı teraziye koyabilimisin ? Bilmiyorum ben mi fazla abarttım , ayrıca kimse yanlış anlamasın Utah'ı filan küçümsediğim yok bizi elerlersede çok normal karşılarım.

Ayriyetten laf sokmak amaçlı buluyorum ''apaçi yorumları '' cümleni , gerek yok bunlara beğenmediğini söyle bana özelden mesaj at sileyim bende mesajımı , o kadar basit ...

Memonun haddini sen mi belirliyorsun arkadasim? yazida hic "rahat yenerdik bunlari" gibi bir ibare varmi? nerden uyduruyosunuz bunlari. memo ve boozer in normal oyunu dün geceki gibi mi? adam,  "bu oyundan daha iyisini yapabilecegimizi herkes biliyor" demis. bu yoruma dünya üzerinde katilmayacak yoktur heralde. sonra apaci diyince kiziyosunuz. 

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 23 Apr 2007 - 00:48:19 »

Memo'nun haddini ben belirlemiyorum tabi ama burda memo değilde elin amerikalısı dese farklı olurdu hernese . Ben anlatamıorum kardeşim , zorlamicam da tek bişey eklicem . Memocan'ın yeteneğinden şüphem yok ama görelim bakalım ''takımın 2 all-starını'' ..Utah kazanır ama takım oynu sayesinde kazanır derim ben Memo ve Boozer katkı yapmazmı , yapar ..

Apaçi , komançi dersen kızarım tabi , ben istediğimi düşünürüm , düşündüğümü belli sınırlar içerisinde buraya yazarım.Ama beğenmediğim yorumlara '' sen apaçisin , sen komançisin , sen böylesin , şöylesin '' dersem o zaman ne kadar dil döksem nafile , kimseye yanlış bişey sölediysem de özür dilerim ..

Seri sonunda görüşmek üzere ..

#memircagan
the_real_leader
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #20 on: 24 Apr 2007 - 17:46:50 »

Utah'ın bu kadar kötü maçlar çıkaracagını hiç beklemiyodum,sezon sonundaki perfonmans düşüklüyü play-off'larada yansıdı ve sonuçta ilk iki maç gitti
Şimdi evlerindeki maçların birini verirlerse büyük bir ihtimallede sezonuda bitirecekler.Gerçekten yazık olur.
Utah için bu sezonun burda bitmesi.

SEFANI SÜRMESİNİ BİLDİK CEFANIDA ÇEKERİZ ASLANIM
imparatorfa
Guest
« Reply #21 on: 25 Apr 2007 - 00:38:53 »

arkadaşlar lütfen Utah2ın kaybetmesinin tek sebebi kötü oynmasası değil ki hakemler resmen houston için ellerinden gelenin 2 kat fazlasını yapıyor. bu kadar da olmaz ki  zaten sezon boyunca herhangi maç olursa olsun utah için hep olumsuz yönde etki yapan hakemleri play-off'da da b uetkiyi yapamyacaklaraını,adil olacaklarını düşünmekle hata ettiğimi şimdi anlıyorum. ama herşey bitmiş değil.Eğer bundan sonraki maçlarda hakemler adil maç yönetirse utah her şekilde kazanacaktır maçları ve seriyii...  (  NOT: memo 2. maçta hücumda  her ne kadar çok kötüydüyse de  savunmada da o derece çok iyiydi hakkını yememek lazım).

Ulusoy istifa - BabyShaq
« Last Edit: 25 Apr 2007 - 00:47:58 by BabyShaq » Logged
El C3m0
Guest
« Reply #22 on: 25 Apr 2007 - 00:52:35 »

Ya bırak kardeşim bunlar eski taktikler.Adam gibi yenilmeyi kabul etmeyi ne zaman öğrenicez acaba.Tamam hakemlerin 1-2 hatası oldu ama bu Utah için kesinlikle bir mazeret değil,olmamalı.
Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 25 Apr 2007 - 02:36:31 »

arkadaşlar lütfen Utah2ın kaybetmesinin tek sebebi kötü oynmasası değil ki hakemler resmen houston için ellerinden gelenin 2 kat fazlasını yapıyor. bu kadar da olmaz ki  zaten sezon boyunca herhangi maç olursa olsun utah için hep olumsuz yönde etki yapan hakemleri play-off'da da b uetkiyi yapamyacaklaraını,adil olacaklarını düşünmekle hata ettiğimi şimdi anlıyorum. ama herşey bitmiş değil.Eğer bundan sonraki maçlarda hakemler adil maç yönetirse utah her şekilde kazanacaktır maçları ve seriyii...  (  NOT: memo 2. maçta hücumda  her ne kadar çok kötüydüyse de  savunmada da o derece çok iyiydi hakkını yememek lazım).
Tamam hakemler kotuydu birkaz pozisyonda ama T-Mac2in bu kadar yuzdesiz attıgı bir gunde ucluklerde de basarısız bir Rockets varken tek sebep hakemlermiydi?Utah'ın hiç mi sucu yoktu bu maglubiyette..MM nin etkisinde fazla kalmıssın bence..İgneyi baskasına cuvaldızı kendine batır derler eskiler..
imparatorfa
Guest
« Reply #24 on: 27 Apr 2007 - 12:56:40 »

İştee buuu!!!  Utah jazz   houston u ezdi de ezdii.  maçı izlemeyen  Utah taraftarlarına yazık olduğunu sözyleyeim.  Memo ilk maçtaki  Yao u savunma başarısını bu maçta da gösterdiği gibi  hücumda da
 kendine geldi  ve 7/13 isabetle oynayıp 16 sayı attı.   arkadaşlar inşallah  deplasmandaki maçı da kazanıp sahamızda zaten kazanıp serii  7. maça taşımadan 4-2 bitireceğiz...   valla ben  seri 7. maça  uzarsa hakemler  yüzünden  kazanamyız die  düşünüorum..   
« Last Edit: 29 Apr 2007 - 13:36:16 by imparatorfa » Logged
yavuz "nbaliveturkey"
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #25 on: 29 Apr 2007 - 14:54:35 »

utah evindeki 2. maçta da houston ı ezdi. Memo ilk çeyrekte Yao karşısında savunmada etkili olamadı ama 2. çeyrekle beraber Yao yu iyi savundu, hücumda da üzerindeki tutukluğu atamasa da etkili oldu. AK ise hâlâ kayıplarda. Dün gece tek olumlu hareketi Tmac i blok ve blok tehditleriyle yıldırmasıydı...

seri yeniden başladı, 7 maç sürecek gibi...
khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #26 on: 29 Apr 2007 - 17:30:09 »

valla ben  seri 7. maça  uzarsa hakemler  yüzünden  kazanamyız die  düşünüorum..   
ya ne hakeminden bahsediyorsun hala utah yenilince hakem yüzünden, kazanınca kendi gücüyle.bu serinin hiçbir maçında hakem maçın sonucuna etki etmedi bence.bundan sonraki maçlarda da edeceğini sanmıyorum.hakemler elbette yanlış karar verecektir.ama bunu maçı elimizden alırlar,bize vermezler diye söylemek ne kadar doğru?sana göre utah her maçını hakemlere karşı da oynuyor.buna rağmen normal sezonu 4. bitirebiliyor.şu utah walla çok büyük takım.hakemler olmasa bu seriyi 4-0 geçmişti bile,şampiyonluğa adım adım ilerliyordu.bu başkanla işler yürümez.devid stern istifa!yakacaksın gene utah ı!

mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #27 on: 29 Apr 2007 - 19:24:03 »

Deron'ın performansındaki değişime dikkat çekilmiş yazıda.

Williams plays like a superstar

Deron Williams left Houston after his two first playoff games feeling like a humbled second-year player. But he'll return to Houston for Game 5 as one of the NBA's newest superstars.
http://www.sltrib.com/jazz/ci_5779248
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #28 on: 29 Apr 2007 - 23:23:51 »

ya ne hakeminden bahsediyorsun hala utah yenilince hakem yüzünden, kazanınca kendi gücüyle.bu serinin hiçbir maçında hakem maçın sonucuna etki etmedi bence.bundan sonraki maçlarda da edeceğini sanmıyorum.hakemler elbette yanlış karar verecektir.ama bunu maçı elimizden alırlar,bize vermezler diye söylemek ne kadar doğru?sana göre utah her maçını hakemlere karşı da oynuyor.buna rağmen normal sezonu 4. bitirebiliyor.şu utah walla çok büyük takım.hakemler olmasa bu seriyi 4-0 geçmişti bile,şampiyonluğa adım adım ilerliyordu.bu başkanla işler yürümez.devid stern istifa!yakacaksın gene utah ı!

2inci maçı bariz hakmlre sayesinde aldılar 15 dakka serbest atış atmadık ya ,yao ve tmaci o maç iyi tutmuştuk ama serbest atışlar sayesinde mağlup olduk.neyse bunları söylemiştim daha önce uzatmaya gerek yok.
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #29 on: 30 Apr 2007 - 04:04:48 »

Tatlı geldi di mi 3. ve 4. maçta her temasa faul almak. Rockets oyuncuları faul problemiyle kenarda otururken farkı açmak kolay tabii. Havayı yakalayan sizsiniz güya ama hala ağlıyorsunuz. Yazık.

Pages: 1 [2] 3 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Playoff 2007 « previous next »
    Jump to: