Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2018 - 05:34:30
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4  All
Author Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi?  (Read 24087 times)
xentus
Guest
« on: 21 Jan 2003 - 16:27:14 »

bu board ların topunun allah tepesinden baksın.ulan 200 M paund var hala genisletmiyo kelekler. lütfen tak diye anında stadı genisleten kulüp varsa bildiriverin
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1 on: 21 Jan 2003 - 17:43:06 »

gs ile gelistirdim ama fazla degil duyduguma gore leeds bayagı bi gelistirme imkanı veriyomus
« Last Edit: 21 Jan 2003 - 17:44:27 by gilamaniac » Logged

Son Turnuva Şampiyonu
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 21 Jan 2003 - 22:56:48 »

ben trabzonspor ile her oynadığımda genişletiyorum.
ilk sene başarılı sonuçlar aldıktan sonra bazen ben demeden bile genişletiyorlar. ama bu oyunun en son versiyonunda olan bişe. bi önceki versiyonda genişletmek baya zordu.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #3 on: 22 Jan 2003 - 14:45:10 »

Ya stadını genişletmen için takımının başarılı olmasının yanı sıra seyirci ortalamasınında tamamen dolu olması gerek. Yani mesela ingiltere 3, ligindesin stat10000 kişilik. e ustlige çıktın sezonu ikinci bitirdin sezon sonu stat ortalamasına bak. Ne gordun 9700 mesela. Hah şimdi paran varsa teklif götür kabul edecektir. Sen alırsan feneri kaç stadın 40000 heralde. Tam hatırlamıyorum. E bu stat çoğu zaman ortalama 32000 falan olur. Yani şampiyon olursan avrupada başarı varsa. Sen gidip stadı genmişletelim dersen güler millet haliyle. Fener ne yapacak 60000 stadı. Buyuk takımların çoğu kabul etmiyor bu sebeple. Barca olsun inter olsun. ama oyun bu ortalamaya gore değişiyor.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #4 on: 23 Jan 2003 - 03:52:58 »

cok basari lazim, stadin dolup tasmasi lazim. en kolay ingilterede genisletirsin stadi cünkü bütün takimlar full stada oynuyo butun sezon

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #5 on: 23 Jan 2003 - 15:35:27 »

ben italyada da çok geliştiriyorum. Bi kere Frosinone yi almıştım italya seri c 2 den. Her yıl şampiyon olaraktan gelmiştim stadı ikinci lige çıktıktan sonra her yıl geliştirdim.

Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #6 on: 16 Feb 2003 - 22:44:18 »

walla ben bu olaydan dolayı takımdan kovuldum ilk oynadığım aylardan biriydi sonra bende bidaha stad genişlettirme istemedim ve genelde büyüktakımları kullanığım için bu sorun olmuo...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #7 on: 17 Feb 2003 - 14:48:21 »

bu sıralar Bolton vondrırsı aldım Conferanstan. Stat 8000 kişilik 4500 oturaklı. Neyse efendim en baba takım geliyor yok stat 4700 u geçmiyor. Neyse sampiyonoldum ucuncu ligde yine aynı. ikinci ligde sampiyon oldum ortalama oldu 6000 falan. Diyorum geliştirelim olmaz diyor. Ben basıyorum kufuru. Sonra bi baktım sezon sonu oldu stat 12500 8000 oturaklı. Neyse birinci ligde de sampiyon oldum ama surekli deniyorum stadı geliştirelm diye. ortalama7500. Olmaz yapamayız dedi. sonra lig baslıyordu annaaa oldu 23000 stat. eheeheh dedim devam. Şimdi ortalama21000. Sezon sonu biraz daha buyutelim bari Grin

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #8 on: 18 Feb 2003 - 18:39:55 »

walla ben bu olaydan dolayı takımdan kovuldum ilk oynadığım aylardan biriydi sonra bende bidaha stad genişlettirme istemedim ve genelde büyüktakımları kullanığım için bu sorun olmuo...

Yaw Eurytos kardeş bence yönetimden bi şey istiyceksen ilk aylarda falan isteme ilk önce yönetimin deiklerini yap başarılı bi sezon geçir ondan sonra yönetimden iste(bu tamamen şahsi görüşüm ama böle olursa bence senin için daha hayırlı olur).Ayrıca Stad büyütürken dikkat etmemiz husus eğer maçların seinn dolu oluyosa iste bi de o şehrin nufüsü fazla ise yönetim muhtemelen büyütcektir
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 20 Feb 2003 - 20:55:56 »

Arkadaşlar Çaykur'u çalıştırırken,sene sonunda şampi. oldum ve 5 milyon bütçe oldu. Stad genişletme projesini kabul ettiler. Daha genişlemedi ama.
Bir de FB'de ben genişlettim. 48.000 yaptım.
00/01 de i,se 78.000 yaptım Fb'nin stadı...
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #10 on: 20 Feb 2003 - 21:52:04 »

Bildiğim kadarıyla bi de Stadların en fazla genişleyebileceği sayı var.Bu sayıya editorden bakabılrıyosunuz ve de değiştirebelirsiniz.MEsela hatırladığım kadarıyla Ali Sami YEn Stadıı'Nın en fazkla genişletebilme potansiyeli 40.000e kadardı  bunu 70.000 yaparsan stadını bu büyüklüğe rahatlıkla ulaştırabilirisin
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 21 Feb 2003 - 00:03:02 »

en fazla 500.000 kişilik oluyor.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #12 on: 21 Feb 2003 - 15:06:24 »

ohaaa one ole beah. 500 bin statmı olur olm. En buyuk stat nerede bu arada yaw. Meksikadamıydı?

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #13 on: 21 Feb 2003 - 17:01:38 »

Hatırladığım kadarıyla Brezilya'da ve de 200.000 kişilik bi kapasiteye sahip.Ayrıca seko Editorden stadın buyuklugunu en fazla yapma saysını soledi galiba
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 21 Feb 2003 - 19:44:24 »

Evet söyledim. En yüksek 500.000 kişilik beni,m bir arkadaş yapmış editorden max o kadar.
Bu8 arada dünyanın en büyük satdı:Breziya'da ki 110.000 kişilik Maracanna Stadı'dır.
Ayrıca oyunda Almanya'nın stadları coşuyor. Almanya'da stadlar 2015'te falan 150.00 ve 100.000 den fazla oluyor.
Pages: [1] 2 3 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? « previous next »
    Jump to: