Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2018 - 05:07:18
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4  All
Author Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi?  (Read 24085 times)
anton
Newbie
*

Referee

View Profile WWW
« Reply #30 on: 28 Apr 2003 - 03:05:10 »

Bi zaman fenerdeyken 48000 yapmıştım bende. Ama gese ve bjk maçları dışında hiç dolmuyordu.
Interde takımı kupadan kupaya şampiyonluktan şampiyonluğa koşturdum. 2005 senesinde 350 milyon dolar gibi bi param vardı. Stadı büyült dedim boarda iki kerede ultimatom verince sonuç olarak kovuldum. Öyle bi oturdu ki kovulmak şimdi Pisayı aldım Serie B deyim valla çıkıp o Interle Morattinin eline bayrağı vermek için gün sayıyorum...

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 6 May 2003 - 15:55:24 »

aha geliştirdim sonunda stadı 11500 kişi fln artıyo sami yen'in kapasitesi böylece, sene içinde başkana teklif götürdüm doğal olarak hayır dedi sene sonunda ise muhtemelen şampiyonluğun da verdiği etkiyle kendi kendilerine büyütme kararı aldılar...

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #32 on: 6 May 2003 - 16:29:28 »

Aynı olay cm4 te banada oldu sayılır ama stadı büyüt demedim yönetime.İlk sezon türkiye ligini aldım stadı kendiliğinden büyüttü.2.sezon uefa aldım bu sefer altan ısıtmalı falan oldu hoş oldu:)
Senator
Aristokrat Üye
Full Member

Maple Leafs'e ölüm

View Profile WWW
« Reply #33 on: 6 May 2003 - 19:40:44 »

Ya bu genişletme olayı yönetime bağlı biraz, tabii bir de kazandığın başarılara. Benim Erzincanspor ile 13.000 kişilik stadım vardı. Güç bela 10 bini dolduruyordum. Şampiyon olunca yönetim stadı 15 bin kişilik yaptı. Sonraki sezon yine 10 bin civarında seyirci topladık sezon sonunda yönetim stadı 20 bin kişilik yaptı  Grin Olan kulübün parasına oldu. O kadar kasmıştım o parayı toparlamak için, hepsi boş tribünler uğruna gitti   Roll Eyes

Sonuna dek Warriors!!!

http://www.yerelfutbol.com
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #34 on: 22 Jun 2003 - 11:30:04 »

CM4'te stad genişletilmesi isteğinin olmaması bence güzel, neticede stadın genişletilmesi isteğinin teknik direktörle bi ilgisi olmadığı açık zaten, boşu boşuna yönetimle aranız bozuluyor. (Roma'yla CL şampiyonluğu, 2 lig şamp, 2 italya kupası, süper kupa vs kazandım 5 sene sonra stadı büyütün dedim hayde yallah dediler, boru mu lan bu Olimpiyat stadının nesini geliştiricen zaten) Ha bu arada ufak bi bilgi;

maracana

rio de janeiro'da bulunan dunyanin en buyuk stadyumu. 155.000 kishilik kapasitesi wardir
(kaynak: sözlük)
anton
Newbie
*

Referee

View Profile WWW
« Reply #35 on: 5 Jul 2003 - 02:31:54 »

Pisa ile Serie A'da oynuyorum ve maddi açıdan oldukça iyi durumda olmama rağmen birtürlü büyütemedim stadı. Her sene yönetim büyütücez diyo ama local councill izin  vermiyo büyültmeme. Anlamadım gitti.

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 2 Jul 2004 - 16:21:02 »

Cm 03/04'te Rennes'i şampiyonluğa oynatırken 3 sene arka arkaya stadyumun büyütülmesini istedim kabul ettiler,ama yerel belediye meclisi izin vermediği için stadı genişletemedim.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #37 on: 3 Jul 2004 - 01:24:25 »

eheh başka bahane bulamamışlar mı? tam türk ve gs işi.. ben arsenalı aldıımda, hiç problem çıkarmamışlardı, hatta ben teklif yaptıımda zaten büyütüyoruz demişlerdi.. sonra anladımki yeni stad inşa etmişler..
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #38 on: 4 Jul 2004 - 02:01:11 »

Sakaryasporla tam 15 sezo oynadım ve save im duruyor.Stad genişletilmesi talebim hep olumlu karşılanıyor.Amma velakin her sezon başında stad genişletilemiyor ve sebepte aynı..

"GÜÇLÜ YEREL RAKİPLER NEDENİYLE BELEDİYEDEN İZİN ALINAMADI"

kim bu güçlü rakipler mafya mı anasını satayım?? Smiley

Rappelz fan..
phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #39 on: 4 Jul 2004 - 02:17:47 »

stadı genisletmek için önce doldurmak gerekio, tabi bunun için de basarı lazım. sezon ortasında stad genisletmek için teklif yapılırsa yönetim de pek umursamıo,sezon sonu en iyisi..
bi de local council denilen bi olay var.yönetim kabul edio, sen stad genişlicek diye seviniyousun, ordan bi yazı gelio local council blocked...vs. diye ve calısmalar iptal oluyo. sakaryayla oynarken, stad genişledi yazısı geldi, 10 dk. sonra elektrik kesildi, aksam actım bi daha (oyun saveleyememistim) bi daha geldim aynı yere bu sefer local council yazısı geldi, kaldı stad..

ben de sakaryayla baya bi oynamıstım 2015e fln gelmistim, 4 veya 5.seoznda yukardaki olay geldi basıma?? ondan sonra stadı bi kere genişletebildim son sezonlarımdan birinde.. hayır madem oyun gerçekçi belediyeye fln rüşvet verip işmizi halledelim Tongue usm98 diye bi menajerlik oyunu vardı orda maç satıyoduk-şike yapıyoduk, ortaya çıkarsa kovuluyoduk fln Cool

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #40 on: 4 Jul 2004 - 11:39:31 »

Sakaryasporla tam 15 sezo oynadım ve save im duruyor.Stad genişletilmesi talebim hep olumlu karşılanıyor.Amma velakin her sezon başında stad genişletilemiyor ve sebepte aynı..

"GÜÇLÜ YEREL RAKİPLER NEDENİYLE BELEDİYEDEN İZİN ALINAMADI"

kim bu güçlü rakipler mafya mı anasını satayım?? Smiley

Diyorum ya Rennes'deyken bana da bu oldu. Smiley Bence o güçlü rakipler çevre dernekleri falan Cheesy
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #41 on: 8 Jul 2004 - 11:05:55 »

Ben de ilk kariyerimde Es-Es ile stadı bi türlü genişlettiremedim, UEFA winner olduğum halde, lig lşampiyonlukları felan da geldi ama hep yönetim başta önce stad dolsun teranesi, sonra da yerel yönetim muhabbetinden yükseltemedi...

ama şimdi oynadığım kariyerde (Cm01-02 oynuyorum bu arada favorim o) süperlige çıkınca biraz genişlemiş ben söylemeden, sonra ben UEFAyı alınca bi daha dedim bi daha genişlettiler...
stad şimdi 30 bin civarında ama normal ligteki maçlarda en fazla 12bin seyirci oluyor...

FA Premiere L.M. oyununda maç ücretleri ayarlanabiliniyordu, yada stadın yanlarına market, saha vs. merchandise işleri felan.. bunların olmaması kötü

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #42 on: 8 Jul 2004 - 13:28:35 »

ben hep Man Utd la oynuyorum ve ucuncu sezonda istersem genisletiyolar.Ama ilk sezoun sampiyon oldum bi keresinde o zaman genisletmediler ustunu kapadilar sadece biraz mantiksiz geldi aslinda once ustunu kapayip sonra buyutmek.

Form is temporary,class is permanent...
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #43 on: 10 Jul 2004 - 11:20:05 »

en son cm versiyonunda her sene stadı genişletiyor yönetimimim(trabzonspor) ben bir şey demeden. stad baya iyi durumda şu anda 20 binlerden 40 binlere çıktı ama stada hala en fazla 10 bin civarı kişi geliyor. anlamadım gitti, niye öyle oluyor. bu versiyonun bi hatası mı acaba. çünkü cm3 de filan ne kadar genişlerse o kadar adam geliyordu stada.
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 10 Jul 2004 - 11:44:18 »

Benim bildiğim kadarı ile editor de her takımın stadlarına ortalama gelen kişi sayısı var ve oyunda buna göre stad doluyor. Başarı gelirse gelen kişi sayısı artıyor. Başarı durumun ne Lemi Huh
Pages: 1 2 [3] 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? « previous next »
    Jump to: