Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2018 - 06:15:20
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4  All
Author Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi?  (Read 24090 times)
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #15 on: 22 Feb 2003 - 00:43:38 »

ben genislesmistim. malatyaada sora paso genislettim ben ya. hata malatyadayken ben istemeden adamlar kendileri buyuttuler. agırlımız war tabii  Cool
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #16 on: 22 Feb 2003 - 09:19:40 »

O stadıdı yönetimin kendiliğinden büyütmesi bana da oldu.Galiba yanlış hatırlamıyorsam stad full çekiyodu ve de takımım GALATASARAY olduğundan taraftarı da haliyle fazlaydı.BU arada bu msgı yazarken birden yönetim değişmesi olayı aklıma geldi.Kıyak bi olaydır ve tüm borçlarınızn gider.(alakasız ama aklıma geldi ne yapaayım Smiley )
LeSouL
Newbie
*

BiZ KarŞıYaKaLıYıZ!!!

View Profile
« Reply #17 on: 24 Feb 2003 - 01:49:52 »

karşıyakanın parası olursa her sene hemen hemen artıyo...ben 123000 gördüm kskde...oha dedim...ama maçlara 25000 kişi geliyodu:)

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 24 Feb 2003 - 19:02:36 »

Fenamı Türkiye'ye katkı yapmışlar. Grin
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #19 on: 25 Feb 2003 - 01:58:56 »

O stadıdı yönetimin kendiliğinden büyütmesi bana da oldu.Galiba yanlış hatırlamıyorsam stad full çekiyodu ve de takımım GALATASARAY olduğundan taraftarı da haliyle fazlaydı.BU arada bu msgı yazarken birden yönetim değişmesi olayı aklıma geldi.Kıyak bi olaydır ve tüm borçlarınızn gider.(alakasız ama aklıma geldi ne yapaayım Smiley )
hakketten başlıkla alakası yok ama takım iyi gidiyosa yönetim değişikliği oluyor mu...
mesela kaç senede bir oluyor...
henüz hiç 5 sezon oynamadım ama olsun...

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #20 on: 25 Feb 2003 - 08:41:10 »

Yaw onun sene ile alakası yok benim bildiğim  bana genellikle borçta iken oluyo bu olay ama güzel oluyo yane.Ayrıca borç morç yokken bence durup dururken yönetim değişikliği olmaz.
LeSouL
Newbie
*

BiZ KarŞıYaKaLıYıZ!!!

View Profile
« Reply #21 on: 27 Feb 2003 - 01:57:24 »

11 sene oynadım ve hiçbişey olmadı yönetim değişikliği babında

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #22 on: 27 Feb 2003 - 16:05:16 »

benim doncesterda oynarken değişti. Sezon sonu değişti ama

phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #23 on: 30 Mar 2003 - 16:37:53 »

stadı genisletmek için önce doldurmak gerekio, tabi bunun için de basarı lazım. sezon ortasında stad genisletmek için teklif yapılırsa yönetim de pek umursamıo,sezon sonu en iyisi..
bi de local council denilen bi olay var.yönetim kabul edio, sen stad genişlicek diye seviniyousun, ordan bi yazı gelio local council blocked...vs. diye ve calısmalar iptal oluyo. sakaryayla oynarken, stad genişledi yazısı geldi, 10 dk. sonra elektrik kesildi, aksam actım bi daha (oyun saveleyememistim) bi daha geldim aynı yere bu sefer local council yazısı geldi, kaldı stad..

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #24 on: 30 Mar 2003 - 16:44:41 »

e ben de hatırlatayım kimi bünyeler Roma Olimpiyat Stadı'nı genişletmek isteyince "nah" işareti yiyip kovulabiliyorlar  Grin Başıma geldi ordan biliyorum, stadınız genişse ve fazla şampiyonluk, kupa veya başarı sağlayamadıysanız denemeyin.
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #25 on: 30 Mar 2003 - 17:38:04 »

ben trabzonsporla oynuyorum. 3. senemde stad 21.000 den 35.000 oldu valla. ilk yıl teklif götürdüm kabul etmediler, daha sonra kendileri arttırdılar. ikinci yıl, ben götürdüm bu sefer kabul ettiler. 3 sene ise kabul ettiler ama her hangi bir genişletme olmadı.
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #26 on: 31 Mar 2003 - 22:12:43 »

valla beşiktaşla ilk sen stadı 32016 ya çıkarttılar...
ikinci sene alttan ısıtma eklediler...
bu gidişle bir kaç yüz milyon olacak herhalde...
 Cheesy  Grin  Cheesy

gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #27 on: 1 Apr 2003 - 00:11:55 »

Wakti zamanında İstanbulsporu almışım şampiyonluklar kazanmışım şampiyonlar ligi kupasını türkiyeye getirmişim haliyle o güngören belediye stadı yetmedi takıma bi parça büyüttüler hatırladığım kadarıyla 30000 i geçmişti. Bide yönetimim de deişmişti ama o sampdoria daykene olmuştu klübün borcu çok başındada benim gibi başarılı bi menejer olunca beni kovmadılar yönetimi deiştiler allah razı olsun ii para gelmişti transfer falan yapmıştık Smiley Grin

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 4 Apr 2003 - 22:12:51 »

Yönetim değişme olayı CM 00/01 de benim başıma 2019 yılında FB'de iken gelmişti.
Aziz Yıldırım emekli olmuştu ve bir adam gelmişti. Takımın transfer bütçesi 1.5 katına çıkmıştı.
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #29 on: 4 Apr 2003 - 22:27:00 »

Arkadaşalr ben görmedim ama cm4 te galiba böle yönetime çatıp stadımı büyütmek sitiyorum komutu yok galiba bence bu oyunun büyük bi eksisi.
Pages: 1 [2] 3 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? « previous next »
    Jump to: