Welcome, Guest. Please login or register.
14 Nov 2018 - 15:00:23
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [All]
Author Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi?  (Read 24065 times)
xentus
Guest
« on: 21 Jan 2003 - 16:27:14 »

bu board ların topunun allah tepesinden baksın.ulan 200 M paund var hala genisletmiyo kelekler. lütfen tak diye anında stadı genisleten kulüp varsa bildiriverin
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1 on: 21 Jan 2003 - 17:43:06 »

gs ile gelistirdim ama fazla degil duyduguma gore leeds bayagı bi gelistirme imkanı veriyomus
« Last Edit: 21 Jan 2003 - 17:44:27 by gilamaniac » Logged

Son Turnuva Şampiyonu
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 21 Jan 2003 - 22:56:48 »

ben trabzonspor ile her oynadığımda genişletiyorum.
ilk sene başarılı sonuçlar aldıktan sonra bazen ben demeden bile genişletiyorlar. ama bu oyunun en son versiyonunda olan bişe. bi önceki versiyonda genişletmek baya zordu.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #3 on: 22 Jan 2003 - 14:45:10 »

Ya stadını genişletmen için takımının başarılı olmasının yanı sıra seyirci ortalamasınında tamamen dolu olması gerek. Yani mesela ingiltere 3, ligindesin stat10000 kişilik. e ustlige çıktın sezonu ikinci bitirdin sezon sonu stat ortalamasına bak. Ne gordun 9700 mesela. Hah şimdi paran varsa teklif götür kabul edecektir. Sen alırsan feneri kaç stadın 40000 heralde. Tam hatırlamıyorum. E bu stat çoğu zaman ortalama 32000 falan olur. Yani şampiyon olursan avrupada başarı varsa. Sen gidip stadı genmişletelim dersen güler millet haliyle. Fener ne yapacak 60000 stadı. Buyuk takımların çoğu kabul etmiyor bu sebeple. Barca olsun inter olsun. ama oyun bu ortalamaya gore değişiyor.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #4 on: 23 Jan 2003 - 03:52:58 »

cok basari lazim, stadin dolup tasmasi lazim. en kolay ingilterede genisletirsin stadi cünkü bütün takimlar full stada oynuyo butun sezon

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #5 on: 23 Jan 2003 - 15:35:27 »

ben italyada da çok geliştiriyorum. Bi kere Frosinone yi almıştım italya seri c 2 den. Her yıl şampiyon olaraktan gelmiştim stadı ikinci lige çıktıktan sonra her yıl geliştirdim.

Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #6 on: 16 Feb 2003 - 22:44:18 »

walla ben bu olaydan dolayı takımdan kovuldum ilk oynadığım aylardan biriydi sonra bende bidaha stad genişlettirme istemedim ve genelde büyüktakımları kullanığım için bu sorun olmuo...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #7 on: 17 Feb 2003 - 14:48:21 »

bu sıralar Bolton vondrırsı aldım Conferanstan. Stat 8000 kişilik 4500 oturaklı. Neyse efendim en baba takım geliyor yok stat 4700 u geçmiyor. Neyse sampiyonoldum ucuncu ligde yine aynı. ikinci ligde sampiyon oldum ortalama oldu 6000 falan. Diyorum geliştirelim olmaz diyor. Ben basıyorum kufuru. Sonra bi baktım sezon sonu oldu stat 12500 8000 oturaklı. Neyse birinci ligde de sampiyon oldum ama surekli deniyorum stadı geliştirelm diye. ortalama7500. Olmaz yapamayız dedi. sonra lig baslıyordu annaaa oldu 23000 stat. eheeheh dedim devam. Şimdi ortalama21000. Sezon sonu biraz daha buyutelim bari Grin

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #8 on: 18 Feb 2003 - 18:39:55 »

walla ben bu olaydan dolayı takımdan kovuldum ilk oynadığım aylardan biriydi sonra bende bidaha stad genişlettirme istemedim ve genelde büyüktakımları kullanığım için bu sorun olmuo...

Yaw Eurytos kardeş bence yönetimden bi şey istiyceksen ilk aylarda falan isteme ilk önce yönetimin deiklerini yap başarılı bi sezon geçir ondan sonra yönetimden iste(bu tamamen şahsi görüşüm ama böle olursa bence senin için daha hayırlı olur).Ayrıca Stad büyütürken dikkat etmemiz husus eğer maçların seinn dolu oluyosa iste bi de o şehrin nufüsü fazla ise yönetim muhtemelen büyütcektir
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 20 Feb 2003 - 20:55:56 »

Arkadaşlar Çaykur'u çalıştırırken,sene sonunda şampi. oldum ve 5 milyon bütçe oldu. Stad genişletme projesini kabul ettiler. Daha genişlemedi ama.
Bir de FB'de ben genişlettim. 48.000 yaptım.
00/01 de i,se 78.000 yaptım Fb'nin stadı...
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #10 on: 20 Feb 2003 - 21:52:04 »

Bildiğim kadarıyla bi de Stadların en fazla genişleyebileceği sayı var.Bu sayıya editorden bakabılrıyosunuz ve de değiştirebelirsiniz.MEsela hatırladığım kadarıyla Ali Sami YEn Stadıı'Nın en fazkla genişletebilme potansiyeli 40.000e kadardı  bunu 70.000 yaparsan stadını bu büyüklüğe rahatlıkla ulaştırabilirisin
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 21 Feb 2003 - 00:03:02 »

en fazla 500.000 kişilik oluyor.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #12 on: 21 Feb 2003 - 15:06:24 »

ohaaa one ole beah. 500 bin statmı olur olm. En buyuk stat nerede bu arada yaw. Meksikadamıydı?

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #13 on: 21 Feb 2003 - 17:01:38 »

Hatırladığım kadarıyla Brezilya'da ve de 200.000 kişilik bi kapasiteye sahip.Ayrıca seko Editorden stadın buyuklugunu en fazla yapma saysını soledi galiba
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 21 Feb 2003 - 19:44:24 »

Evet söyledim. En yüksek 500.000 kişilik beni,m bir arkadaş yapmış editorden max o kadar.
Bu8 arada dünyanın en büyük satdı:Breziya'da ki 110.000 kişilik Maracanna Stadı'dır.
Ayrıca oyunda Almanya'nın stadları coşuyor. Almanya'da stadlar 2015'te falan 150.00 ve 100.000 den fazla oluyor.
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #15 on: 22 Feb 2003 - 00:43:38 »

ben genislesmistim. malatyaada sora paso genislettim ben ya. hata malatyadayken ben istemeden adamlar kendileri buyuttuler. agırlımız war tabii  Cool
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #16 on: 22 Feb 2003 - 09:19:40 »

O stadıdı yönetimin kendiliğinden büyütmesi bana da oldu.Galiba yanlış hatırlamıyorsam stad full çekiyodu ve de takımım GALATASARAY olduğundan taraftarı da haliyle fazlaydı.BU arada bu msgı yazarken birden yönetim değişmesi olayı aklıma geldi.Kıyak bi olaydır ve tüm borçlarınızn gider.(alakasız ama aklıma geldi ne yapaayım Smiley )
LeSouL
Newbie
*

BiZ KarŞıYaKaLıYıZ!!!

View Profile
« Reply #17 on: 24 Feb 2003 - 01:49:52 »

karşıyakanın parası olursa her sene hemen hemen artıyo...ben 123000 gördüm kskde...oha dedim...ama maçlara 25000 kişi geliyodu:)

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 24 Feb 2003 - 19:02:36 »

Fenamı Türkiye'ye katkı yapmışlar. Grin
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #19 on: 25 Feb 2003 - 01:58:56 »

O stadıdı yönetimin kendiliğinden büyütmesi bana da oldu.Galiba yanlış hatırlamıyorsam stad full çekiyodu ve de takımım GALATASARAY olduğundan taraftarı da haliyle fazlaydı.BU arada bu msgı yazarken birden yönetim değişmesi olayı aklıma geldi.Kıyak bi olaydır ve tüm borçlarınızn gider.(alakasız ama aklıma geldi ne yapaayım Smiley )
hakketten başlıkla alakası yok ama takım iyi gidiyosa yönetim değişikliği oluyor mu...
mesela kaç senede bir oluyor...
henüz hiç 5 sezon oynamadım ama olsun...

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #20 on: 25 Feb 2003 - 08:41:10 »

Yaw onun sene ile alakası yok benim bildiğim  bana genellikle borçta iken oluyo bu olay ama güzel oluyo yane.Ayrıca borç morç yokken bence durup dururken yönetim değişikliği olmaz.
LeSouL
Newbie
*

BiZ KarŞıYaKaLıYıZ!!!

View Profile
« Reply #21 on: 27 Feb 2003 - 01:57:24 »

11 sene oynadım ve hiçbişey olmadı yönetim değişikliği babında

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #22 on: 27 Feb 2003 - 16:05:16 »

benim doncesterda oynarken değişti. Sezon sonu değişti ama

phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #23 on: 30 Mar 2003 - 16:37:53 »

stadı genisletmek için önce doldurmak gerekio, tabi bunun için de basarı lazım. sezon ortasında stad genisletmek için teklif yapılırsa yönetim de pek umursamıo,sezon sonu en iyisi..
bi de local council denilen bi olay var.yönetim kabul edio, sen stad genişlicek diye seviniyousun, ordan bi yazı gelio local council blocked...vs. diye ve calısmalar iptal oluyo. sakaryayla oynarken, stad genişledi yazısı geldi, 10 dk. sonra elektrik kesildi, aksam actım bi daha (oyun saveleyememistim) bi daha geldim aynı yere bu sefer local council yazısı geldi, kaldı stad..

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #24 on: 30 Mar 2003 - 16:44:41 »

e ben de hatırlatayım kimi bünyeler Roma Olimpiyat Stadı'nı genişletmek isteyince "nah" işareti yiyip kovulabiliyorlar  Grin Başıma geldi ordan biliyorum, stadınız genişse ve fazla şampiyonluk, kupa veya başarı sağlayamadıysanız denemeyin.
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #25 on: 30 Mar 2003 - 17:38:04 »

ben trabzonsporla oynuyorum. 3. senemde stad 21.000 den 35.000 oldu valla. ilk yıl teklif götürdüm kabul etmediler, daha sonra kendileri arttırdılar. ikinci yıl, ben götürdüm bu sefer kabul ettiler. 3 sene ise kabul ettiler ama her hangi bir genişletme olmadı.
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #26 on: 31 Mar 2003 - 22:12:43 »

valla beşiktaşla ilk sen stadı 32016 ya çıkarttılar...
ikinci sene alttan ısıtma eklediler...
bu gidişle bir kaç yüz milyon olacak herhalde...
 Cheesy  Grin  Cheesy

gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #27 on: 1 Apr 2003 - 00:11:55 »

Wakti zamanında İstanbulsporu almışım şampiyonluklar kazanmışım şampiyonlar ligi kupasını türkiyeye getirmişim haliyle o güngören belediye stadı yetmedi takıma bi parça büyüttüler hatırladığım kadarıyla 30000 i geçmişti. Bide yönetimim de deişmişti ama o sampdoria daykene olmuştu klübün borcu çok başındada benim gibi başarılı bi menejer olunca beni kovmadılar yönetimi deiştiler allah razı olsun ii para gelmişti transfer falan yapmıştık Smiley Grin

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 4 Apr 2003 - 22:12:51 »

Yönetim değişme olayı CM 00/01 de benim başıma 2019 yılında FB'de iken gelmişti.
Aziz Yıldırım emekli olmuştu ve bir adam gelmişti. Takımın transfer bütçesi 1.5 katına çıkmıştı.
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #29 on: 4 Apr 2003 - 22:27:00 »

Arkadaşalr ben görmedim ama cm4 te galiba böle yönetime çatıp stadımı büyütmek sitiyorum komutu yok galiba bence bu oyunun büyük bi eksisi.
anton
Newbie
*

Referee

View Profile WWW
« Reply #30 on: 28 Apr 2003 - 03:05:10 »

Bi zaman fenerdeyken 48000 yapmıştım bende. Ama gese ve bjk maçları dışında hiç dolmuyordu.
Interde takımı kupadan kupaya şampiyonluktan şampiyonluğa koşturdum. 2005 senesinde 350 milyon dolar gibi bi param vardı. Stadı büyült dedim boarda iki kerede ultimatom verince sonuç olarak kovuldum. Öyle bi oturdu ki kovulmak şimdi Pisayı aldım Serie B deyim valla çıkıp o Interle Morattinin eline bayrağı vermek için gün sayıyorum...

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #31 on: 6 May 2003 - 15:55:24 »

aha geliştirdim sonunda stadı 11500 kişi fln artıyo sami yen'in kapasitesi böylece, sene içinde başkana teklif götürdüm doğal olarak hayır dedi sene sonunda ise muhtemelen şampiyonluğun da verdiği etkiyle kendi kendilerine büyütme kararı aldılar...

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #32 on: 6 May 2003 - 16:29:28 »

Aynı olay cm4 te banada oldu sayılır ama stadı büyüt demedim yönetime.İlk sezon türkiye ligini aldım stadı kendiliğinden büyüttü.2.sezon uefa aldım bu sefer altan ısıtmalı falan oldu hoş oldu:)
Senator
Aristokrat Üye
Full Member

Maple Leafs'e ölüm

View Profile WWW
« Reply #33 on: 6 May 2003 - 19:40:44 »

Ya bu genişletme olayı yönetime bağlı biraz, tabii bir de kazandığın başarılara. Benim Erzincanspor ile 13.000 kişilik stadım vardı. Güç bela 10 bini dolduruyordum. Şampiyon olunca yönetim stadı 15 bin kişilik yaptı. Sonraki sezon yine 10 bin civarında seyirci topladık sezon sonunda yönetim stadı 20 bin kişilik yaptı  Grin Olan kulübün parasına oldu. O kadar kasmıştım o parayı toparlamak için, hepsi boş tribünler uğruna gitti   Roll Eyes

Sonuna dek Warriors!!!

http://www.yerelfutbol.com
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #34 on: 22 Jun 2003 - 11:30:04 »

CM4'te stad genişletilmesi isteğinin olmaması bence güzel, neticede stadın genişletilmesi isteğinin teknik direktörle bi ilgisi olmadığı açık zaten, boşu boşuna yönetimle aranız bozuluyor. (Roma'yla CL şampiyonluğu, 2 lig şamp, 2 italya kupası, süper kupa vs kazandım 5 sene sonra stadı büyütün dedim hayde yallah dediler, boru mu lan bu Olimpiyat stadının nesini geliştiricen zaten) Ha bu arada ufak bi bilgi;

maracana

rio de janeiro'da bulunan dunyanin en buyuk stadyumu. 155.000 kishilik kapasitesi wardir
(kaynak: sözlük)
anton
Newbie
*

Referee

View Profile WWW
« Reply #35 on: 5 Jul 2003 - 02:31:54 »

Pisa ile Serie A'da oynuyorum ve maddi açıdan oldukça iyi durumda olmama rağmen birtürlü büyütemedim stadı. Her sene yönetim büyütücez diyo ama local councill izin  vermiyo büyültmeme. Anlamadım gitti.

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 2 Jul 2004 - 16:21:02 »

Cm 03/04'te Rennes'i şampiyonluğa oynatırken 3 sene arka arkaya stadyumun büyütülmesini istedim kabul ettiler,ama yerel belediye meclisi izin vermediği için stadı genişletemedim.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #37 on: 3 Jul 2004 - 01:24:25 »

eheh başka bahane bulamamışlar mı? tam türk ve gs işi.. ben arsenalı aldıımda, hiç problem çıkarmamışlardı, hatta ben teklif yaptıımda zaten büyütüyoruz demişlerdi.. sonra anladımki yeni stad inşa etmişler..
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #38 on: 4 Jul 2004 - 02:01:11 »

Sakaryasporla tam 15 sezo oynadım ve save im duruyor.Stad genişletilmesi talebim hep olumlu karşılanıyor.Amma velakin her sezon başında stad genişletilemiyor ve sebepte aynı..

"GÜÇLÜ YEREL RAKİPLER NEDENİYLE BELEDİYEDEN İZİN ALINAMADI"

kim bu güçlü rakipler mafya mı anasını satayım?? Smiley

Rappelz fan..
phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #39 on: 4 Jul 2004 - 02:17:47 »

stadı genisletmek için önce doldurmak gerekio, tabi bunun için de basarı lazım. sezon ortasında stad genisletmek için teklif yapılırsa yönetim de pek umursamıo,sezon sonu en iyisi..
bi de local council denilen bi olay var.yönetim kabul edio, sen stad genişlicek diye seviniyousun, ordan bi yazı gelio local council blocked...vs. diye ve calısmalar iptal oluyo. sakaryayla oynarken, stad genişledi yazısı geldi, 10 dk. sonra elektrik kesildi, aksam actım bi daha (oyun saveleyememistim) bi daha geldim aynı yere bu sefer local council yazısı geldi, kaldı stad..

ben de sakaryayla baya bi oynamıstım 2015e fln gelmistim, 4 veya 5.seoznda yukardaki olay geldi basıma?? ondan sonra stadı bi kere genişletebildim son sezonlarımdan birinde.. hayır madem oyun gerçekçi belediyeye fln rüşvet verip işmizi halledelim Tongue usm98 diye bi menajerlik oyunu vardı orda maç satıyoduk-şike yapıyoduk, ortaya çıkarsa kovuluyoduk fln Cool

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #40 on: 4 Jul 2004 - 11:39:31 »

Sakaryasporla tam 15 sezo oynadım ve save im duruyor.Stad genişletilmesi talebim hep olumlu karşılanıyor.Amma velakin her sezon başında stad genişletilemiyor ve sebepte aynı..

"GÜÇLÜ YEREL RAKİPLER NEDENİYLE BELEDİYEDEN İZİN ALINAMADI"

kim bu güçlü rakipler mafya mı anasını satayım?? Smiley

Diyorum ya Rennes'deyken bana da bu oldu. Smiley Bence o güçlü rakipler çevre dernekleri falan Cheesy
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #41 on: 8 Jul 2004 - 11:05:55 »

Ben de ilk kariyerimde Es-Es ile stadı bi türlü genişlettiremedim, UEFA winner olduğum halde, lig lşampiyonlukları felan da geldi ama hep yönetim başta önce stad dolsun teranesi, sonra da yerel yönetim muhabbetinden yükseltemedi...

ama şimdi oynadığım kariyerde (Cm01-02 oynuyorum bu arada favorim o) süperlige çıkınca biraz genişlemiş ben söylemeden, sonra ben UEFAyı alınca bi daha dedim bi daha genişlettiler...
stad şimdi 30 bin civarında ama normal ligteki maçlarda en fazla 12bin seyirci oluyor...

FA Premiere L.M. oyununda maç ücretleri ayarlanabiliniyordu, yada stadın yanlarına market, saha vs. merchandise işleri felan.. bunların olmaması kötü

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #42 on: 8 Jul 2004 - 13:28:35 »

ben hep Man Utd la oynuyorum ve ucuncu sezonda istersem genisletiyolar.Ama ilk sezoun sampiyon oldum bi keresinde o zaman genisletmediler ustunu kapadilar sadece biraz mantiksiz geldi aslinda once ustunu kapayip sonra buyutmek.

Form is temporary,class is permanent...
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #43 on: 10 Jul 2004 - 11:20:05 »

en son cm versiyonunda her sene stadı genişletiyor yönetimimim(trabzonspor) ben bir şey demeden. stad baya iyi durumda şu anda 20 binlerden 40 binlere çıktı ama stada hala en fazla 10 bin civarı kişi geliyor. anlamadım gitti, niye öyle oluyor. bu versiyonun bi hatası mı acaba. çünkü cm3 de filan ne kadar genişlerse o kadar adam geliyordu stada.
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 10 Jul 2004 - 11:44:18 »

Benim bildiğim kadarı ile editor de her takımın stadlarına ortalama gelen kişi sayısı var ve oyunda buna göre stad doluyor. Başarı gelirse gelen kişi sayısı artıyor. Başarı durumun ne Lemi Huh
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #45 on: 10 Jul 2004 - 21:14:56 »

valla 3 senedir şampiyon oluyorum açık ara farkla. taraftar bıktı herhalde şampiyon olmaktan Smiley. ligde gelmesin neyse de avrupa kupasına da gelmiyorlar Smiley.neyse saol.
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #46 on: 2 Sep 2004 - 14:33:21 »

Eski oyunların birinde - Cm 00-01 veya 01-02 olabilir - GS ile oynarken Ali Samiyen'i büyütmüştüm ve 10.000 kadarlık bi büyütme oldu... Ama CM'de stad büyütme isteği görevden alınmalarla bile sonuçlanabiliyor çok diretirseniz...  Tongue
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #47 on: 2 Sep 2004 - 14:42:28 »

ben 1 ay önce deportivo olmuştum 5 sene oynadım o ligde ilk sene şampiyon olduktan sonra stadı büyütmek istedim stadı 10000 kişi büyüttüler stadı büyütmeden önce full olmuyordu stadı büyüttükten sonra çoğu maçta full oynadım Cheesy
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #48 on: 2 Sep 2004 - 19:09:47 »

ben 1 ay önce deportivo olmuştum 5 sene oynadım o ligde ilk sene şampiyon olduktan sonra stadı büyütmek istedim stadı 10000 kişi büyüttüler stadı büyütmeden önce full olmuyordu stadı büyüttükten sonra çoğu maçta full oynadım Cheesy

Belki stadla değil de şampiyonlukla alakası da wardır dimi  Wink Bi de onu düşünmek lazım... Başarı gelirse seyirci de gelir..Düz mantık oldu biraz ama idare et  Undecided
_TheANSWER_
Jr. Member
**

Göztepe

View Profile
« Reply #49 on: 2 Sep 2004 - 19:16:28 »

CM 01/02 de Göztepe ile büyük başarılara imza attım. Daha sonra 18500 kişilik efsane alsancak stadınının kapasitesini yönetim 35000 kişiye yükseltti. Süper oldu. Gerçekte böyle bişey olsa nasıl güzel olur ama! Cheesy

Ha bide bu oyunda Arsene Wenger'i yardımcı menajer yapmıştım. Harika oldu. Ama yeni oyunlarda yapılamıyor bu sanırım!!!

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı, bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali..
canyilmaz
Guest
« Reply #50 on: 24 Oct 2004 - 20:37:50 »

ben fenerbahçeyle uefa - süper kupa - lig şampiyonluğu ve türkiye kupasını aynı sezonda kazandım yönetim sadece zemin altı ısıtma sistemi koydu şampiyonlar ligi başlicak diye ısrar ettim sonrasındada kovdular beni ama oyuncular ben gidince mutsuz oldular bi tek alpay(defens oyuncusu) sevindi o yüsden o adamı artık affetmiyorum
shaq_32
Guest
« Reply #51 on: 25 Oct 2004 - 22:54:45 »

fenerbahceyle 3 yilda 3 tr ligi 1 sampiyonlar ligi bir super kupa bide cl de yari final 3 tane de turkiye kupasi kazandim ama seyirci ortalamam  22500 tam rezalet ya adamlar hic mi adam gibi bilgi alamdi_ su oyunu yaparken FB ile ilgili
revenant
Full Member

View Profile
« Reply #52 on: 26 Oct 2004 - 01:19:50 »

valla ben vestel manisasporu calıstırıyorum ve 4.sezon biterken 2 kez şampiyon oldum,bu 3 olacak ama hala stadı geliştirmediler,her sene 5-6 kez boarda istekte bulunuyorum her seferinde evet diyorlar ama hala tık yok..maçları 4900 kusur kişiyle oynuyoruz hala..şampiyon takımın taraftarına bak  Grin
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #53 on: 26 Oct 2004 - 09:43:27 »

Ben hep Es-Es ile oynadım, önceki oyunumda 2007 yıllarına kadar gelmiştim, lig şampiyonluğu Uefa kupası falan da almıştım ama stad bi türlü büyütülmedi....

son oynadığım hesapta şimdi 2011 yılı bitti (hatta akşam Ch.League'i de alıp 3 kupa yaptım) stad 2005 yılından sonra genişletilmeye başladı, gerçi ben YK'ya istek de yapmadım... geçen sene başı 60000 kapasite 45.000 koltuk idi. Bu sene tamamı koltuk oldu...

ha stad doluyo mu?Huh en fazla seyirci CH.Lginde işte onda da 25 seyirciye oynadı....

gerçekte zaten biz 2 lig B kategorisinde ilk 3 iç saha maçımızda ortalama 20bine oynadık... öyle lig şampiyonluğu, UEFA, CH.League olcak bide 60.000 kişilik stad olcak, tamamı dolmazsa adam değilim....

ybiyik
Guest
« Reply #54 on: 7 Dec 2004 - 15:33:48 »

ben 00 01 oynarken fiorentinyla her sene cham.league aldım
board stadı tam tamına 145.000 kişilik yapmıştı
ama en fazla juventus macında seyirci geliyordu o da yakl. 78000 falan oluyordu

yani 145.000 max of the forum Grin
dardanel'le (03 04) 17 sezon oynadim 7 kere üst üste olmak üzere 8 lig şampiyonlugu,
    1 cham.lig şampiyon,1 UEFA şamp.,2 champ.lig final, 1 UEFA finali,2 turkiye kupası

AMA
         şerefsiz board 15000 kişilik stada bir çivi bile çakmadı.her sezon 14500 ortalama olmasına ragmen
    galiba şehrinde etkisi var(ç.kale 80000 civarı)

Arka arkaya mesaj yazmak yerine modify seçeneğini kullanın - BabyShaq
« Last Edit: 7 Dec 2004 - 22:06:28 by BabyShaq » Logged
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #55 on: 7 Dec 2004 - 23:47:27 »

o , taraftar sayısıyla alakalı.. editor den git bi bak taraftar sayın kaç..
Pages: 1 2 3 4 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: aranızdan kim stadını genişletebildi? « previous next »
    Jump to: