Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2017 - 06:42:18
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Dövme Üzerine 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10
Author Topic: Dövme Üzerine  (Read 57877 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #90 on: 31 May 2004 - 16:52:49 »

E ben bunu duyupta sol göğsümün üzerine Annem,Babam ve kardeşimin isimlerini yazdırmaz mıyım??yazdırırım..

Oğlum erkin eğer hala bu düşüncen varsa vaz geç abi. Aynı şeyi ben de düşünüyodum. Anneme açtım konuyu. "Sakın ha yaptırma" dedi. Çünkü: İlkerde karının veya sevgilinin annenle, babanla veya kardeşinle aralarının bozulmayacağını garanti edemzsin. Farz et ki küsüştüler. Karın (veya sevgilin) o isimleri görünce cinleri tepesine çıkar ve verimli olamaz. Aşkın zarar görür vallahi

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #91 on: 31 May 2004 - 17:17:49 »

Yasinim çok ince düşünmüşsün eyvallah Smiley

ama şöyle bir durum var, benim için

1-Aile
2-Sevgili (veya eş) gelir Wink

Rappelz fan..
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #92 on: 31 May 2004 - 21:31:29 »

erkin kaba etine kocanın ismini yaptırırsın.sordum ben günah değilmiş Wink

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #93 on: 1 Jun 2004 - 08:45:30 »

Hem kaba etini kocandan başkası görmez, problem çıkmaz. başkası görecekse yaptırma tabi verimli olamazsın nıhah
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #94 on: 1 Jun 2004 - 12:22:05 »

Yasinim çok ince düşünmüşsün eyvallah Smiley

ama şöyle bir durum var, benim için

1-Aile
2-Sevgili (veya eş) gelir Wink

Ya herkes öyle der zaten de.Karın annenle tartışırsa karını terk edip annenin yanına gelmezsin.Sonuçta ister istemez karın öne çıkıyor. valla ben uyardım Smiley

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #95 on: 1 Jun 2004 - 15:51:10 »

Oooo bu tartışmalar dövme işinin tabiatına uydu mu şimdi? Kadıköy HERA'da devircen 4 tekila, üzerinede 5 pasta cila. Bakın bakalım aklınızda dövme yaptırmak üzerine hiç soru kalıyor mu?

PS: Nükte bir yana bence dövme olayının en düşündürücü yanı maliyeti. Oha be kardeşim, 100 $ da olur mu?

blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #96 on: 1 Jun 2004 - 16:14:52 »

arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim yaşınız ne bilmiyorum ama askerlik işinde bu dövme olayından baya eziyorlar adamı yani aranızda askerlik yapacak olan varsa dövmeli olarak askere gittinizmi  baya ugraşıyorlar insanla yani haberiniz olsun (ve bu işin kısa dönem uzun dönemle alakası yok gittiğin yerle ama çoğu yer öyle ) Cool
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #97 on: 1 Jun 2004 - 17:17:51 »

bi arkımın omzunda, cin bi elinde mushroom dierinde maruana olan dövmesiyle ( daha noolsun? ) gitti ve söylediine göre bişi yapmamışlar, takma olayları falan olmamış.. bazı kaynaklardan aldıım bilgilere göre de dövmeli insanlara problemli, sorunlu gözüyle bakılıp bulaşılmıyormuş, üzerine gidilmiyormuş.. bunu söyleyenlerden biride askerliğini kıbrısta yaptı ve askerliğini yaparken koluna dövme yaptırdı  Grin .. o dediin dövmeye göre değişebilir.. mesela anarşi işaretini yaptırıp gidersen, eyvah eyvah.. tanıdıım bi herifte vardı, sokakta polis bile çaviriodu bu yüzden.. düşün askerde noolur  Wink ?

bu şeyler bi zamanlar küpe içinde söyleniodu...
blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #98 on: 1 Jun 2004 - 18:06:47 »

ben acemiliği  kayseride yaptım bizim oraya girerken revize ediyorlardı dövmeli olanları sivasa falan yolluyorlardı
daha sonra yine kayseride kaldım ama biraz yukarıda orayada öyle gelenlerle uğraşıyorlardı dediğin gibi yerden yere farkeder ama genel bakış iyi değil ama bu sırf dövme için değil hani şu faça denen şey var ya vucudunu jiletliyorsun yani dövmeli olanlarıda piskopat statüsüne koyuyorlar buda iyi değil  Wink
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #99 on: 4 Jun 2004 - 11:45:40 »

walla bana denk gelen dovmelilerin (askerde) ki ben askeri polis oldugum icin baya bi sorunlu adam gordum (piskopat dielim) cogunda jilet izi de vardı ki zati bizim orda jiletci olmayanları dovuyolardı Cheesy o kadar coktu yani ama dovmelilerle ilgili bi muhabbet duymadım hic hem zaten ole alnın ortasına yaptırmassan kim gorecek kamuflajın altında banyoda gorurler o kadar Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #100 on: 4 Jun 2004 - 19:44:57 »

valla bi adam biliyorum kolunda anarşi vardı, adamı sokakta polis çeviriyodu bu yüzden.. askerde noolur bilemem, şimdi de orda...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #101 on: 7 Jun 2004 - 14:31:58 »

ya ben sinirden kolumu çizip yakıyordum. faça izleri var. ama dövmeyle kapatacam. üniversite mezunlarına karışıyorlar mı ki?

blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #102 on: 7 Jun 2004 - 14:40:28 »

yasincim o nereye düştüğüne ve orada nasıl adamlar (rütbelilerden bahsediyorum)  bağlı  bunu sana şimdiden söyleyecek kimse yok bence  gidince görürsün anlayacağın o senin şansına bağlı
yani askeriyede kural yok dövmeliye böyle yapacan façacıya şöyle yapacan yasak olduğunuda duymadım ama benim yaptığım yerde hoş karşılamıyorlardı ( kayseri allah düşürmesin kısa dönem olarakta )  Cheesy
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #103 on: 14 Jun 2004 - 15:23:49 »

ya belki yeri değil ama aklıma gelmişken bi şey daha sormak istiyorum.askerde küpe-hızma vs. yani delikler için bi sorun çıkarıyorlar mı?sol kulakta 4,sağ kulakta 3 burunda 1 delik var da.rodman gibiyimdir şerefsizim. bu da herhalde dövmedeki gibidir. düştüğün yere bağlı olarak. yoksa her yerde dürterler mi?

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #104 on: 15 Jun 2004 - 11:23:30 »

düştüğün yer her zaman önemli de, küpe olayını aştılar artık.. zaten çokta farkedilmiyo delikler..
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Dövme Üzerine « previous next »
    Jump to: