Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2017 - 06:45:36
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Dövme Üzerine 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10
Author Topic: Dövme Üzerine  (Read 57878 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #105 on: 15 Jun 2004 - 11:32:35 »

küpeden felan bişi olmaz korkma

Son Turnuva Şampiyonu
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #106 on: 13 Aug 2004 - 13:04:31 »

Ya başkaları ne düşünür, ne derler, nasıl karşılarlar, nasıl tepki gösterirler. KİME NE?? Küpenin sana yakıştığınımı düşünüosun? küpeli halini aynada görünce hoşuna gidiomu? Ne duruosun git deldir hemen tak bi küpe. Aynı şeyler dövme içinde başka şeyler içinde geçerli.

Başkalarının düşündükleri önemli değil, önemli olan sizin istekleriniz. Ne yapmak istiosa canınız ööle yapın.

Marbury#3
Newbie
*

Stojakovic!!The 3 Point! (resimle alakası yok ama)

View Profile
« Reply #107 on: 14 Aug 2004 - 17:44:58 »

Aynen katılıyorum!!Sağlığınıza bişi olmadıktan sonra istediğinizi yapın bence..Seneye sınavdan sonra napıcam hiç belli değil ama bende en az 4 küpe düşünüyorum..şu an sadece 1..Ama burdaki ortama göre bu da ii..Bi keresinde gecelein dolaşıyodum markete girdim..adamla muhabbete başladık biraz adam dedi küpeyi çıkar eğer bida böle görürsem bıçaklarım falan dedi ve adamın sabıkası varmış:)aslında komik ama burası türkiye nolur nolmaz..Ah şu üni'ye bi gidebilsem...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #108 on: 5 Sep 2004 - 20:24:48 »

Ya başkaları ne düşünür, ne derler, nasıl karşılarlar, nasıl tepki gösterirler. KİME NE?? Küpenin sana yakıştığınımı düşünüosun? küpeli halini aynada görünce hoşuna gidiomu? Ne duruosun git deldir hemen tak bi küpe. Aynı şeyler dövme içinde başka şeyler içinde geçerli.

Başkalarının düşündükleri önemli değil, önemli olan sizin istekleriniz. Ne yapmak istiosa canınız ööle yapın.

Aslan biz de öyle yapiyoruz merak etme.Bilenler bilr bende toplam 7 küpe ve bir hizma vardir. Saclarim omuzlarimdaydi ve nurcularin yurdunda kaldim bu halimle. üstelik  Adapazariliyim. Ama askerlik baska bi olay iste.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #109 on: 7 Sep 2004 - 09:35:51 »

Ben daha gitmedim askere ama gitmeden önce 1-2 tane dövme yatırıp gidicem bakalım noolcak. askerlik ne kadar başka bi olay acaba merak ediorum gerçektede. noolabilir yani kol da bi dövme olsa kulakta 2 delik olsa ?

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #110 on: 7 Sep 2004 - 11:40:49 »

askere gitmeden bole sallamak kolay

"DAVULUN SESİ UZAKTAN HOŞ GELİRMİŞ" Wink

Son Turnuva Şampiyonu
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #111 on: 8 Sep 2004 - 10:30:34 »

askere gitmeden bole sallamak kolay

"DAVULUN SESİ UZAKTAN HOŞ GELİRMİŞ" Wink

Wink yok yok kesin kararlıyım askere kollarımda dövmelerle gidicem bakalım aapcaklar. sonra gelip sizinle tecrübelerimi paylaşırım  Grin

ataman
Newbie
*

View Profile
« Reply #112 on: 8 Sep 2004 - 11:06:13 »

bu konuda bir arkadasımın tecrübesini aktarayım isterseniz  Wink

elemanın kolları bastan asagı  dövme, askere gidiyor kış mevsiminde sorun yok üniformanın altında idare ediyor, yaz mevsimine doğru kıyafet yönetmeligi gereği tüm askerlerin kollarını katlayıp kısa kollu üniforma giymeleri gerekiyor. eleman dogal olarak kolları katlayamıyor ve o sekilde dolasıyor, ilk yakalandıgı yerde niye acmıyon lan kollarını diye fırca yedikten sonra durumu acıklıyor ve kollarını gösteriyor, bir kac gün sonra da genel denetim olacak, uzun kollu üniforma giymesi mümkün degil, ve komutan cocugu revire gönderiyor bir kac metre sargı beziyle iki kolunu da sardırdıktan sonra eleman kalan askerligini iki kolu sargılı ve kısa kollu üniforma ile tamamlıyor.  Grin

Turbulans
Newbie
*

View Profile
« Reply #113 on: 9 Sep 2004 - 22:05:35 »

benim bi arkadaşın babası asker arkadaşın kolunda dövme var babası bişi dememiş anlatmak istediğim yerden yere kişiden kişiye değişiyo.daha doğrusu askerliğiniz giresuna düşerse sanırım sorun çıkmaz
mad talent
Jr. Member
**

forever streetball...

View Profile
« Reply #114 on: 16 Nov 2004 - 19:39:49 »

askerde dövme işi komutana göre degişir adam kılsa zıçtınız demektir. ama olay bde dövmeye baglı tabi.. abuk sabuk bi dövme yaptırırsanız yandınız

bu arada nba oyuncularının dövmelerini nerden bulabiliriz kenyon'un falan
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #115 on: 17 Nov 2004 - 12:46:09 »

bence dövme yakışıyorsan manyak yakışmıyorsa rezalet olur bunun ortası yoktır hiç bi zaman ehh diyemessiniz
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #116 on: 18 Nov 2004 - 18:05:05 »

alerjimiz olup olmadığını nasıl öğrenebilriz! şimdiye kadar hiç birşeye alerjimiz çıkmadı allaha şükür ama olur da dövmeye alerjimiz olursa bok olur.
daha önceden geçici dövme yaptırdım ama onlar tamamen farklı maddeler. aralıkta dövme yaptıracam vizelerden sonra ama kıllandım şimdi. piecing-küpe filan var onlardan bişey olmadı.
ben o dövmeyi yaptırmak istiyorum ama alerjim olmasın istiyorum anlıyomusunuz beni?(beyazın piskopat karakteri tarzında okuyunuz lütfen)

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #117 on: 19 Nov 2004 - 14:41:39 »

Geçici dövme yaptırdıysan ve küpe-piercing varsa birşey olmaz herhalde.

umar1m olmaz. dövmeciyle de konu_cam

FliPtiKal3
Guest
« Reply #118 on: 19 Nov 2004 - 15:06:48 »

Alerji olayı sadece dövmeye özgü bişi diil.Farklı insanların farklı maddelere karşı alerjisi olabilir.(polen , arı sokması ,çeşitli meyveler, metaller vs...)'' Bu yüzden dövme yaptırmayın ,zararlı bişi '' demek heleki bir doktorun bunu söylemesinde beni çeşitli artniyetler ararım.Konuyu açmak istemiorum ama bu zihniyet kupe takmayın ,saç uzatmayın diyen zihniyetle  aynıdır gözümde.
Dövme olayına tekrar dönelim. Dövme yapılırken kullanılan malzeme buyuk onem taşır.İğneler,boya... Boyalar ne kadar kaliteliyse vucudunuzun reaksiyon göstermesi ihtimalide o kadar az olur.Çünkü antialerjik maddelerden yapılması söz konusudur. Dandik malzeme , ucuz boyalar kullanan saçma sapan bir yerde dövme yaptırırsanız hepatit C de kaparsınız ,vucudunuz big ben'de olduğu gibi zerkedilen boyayı kabul etmeyip başınıza sorunlarda açabilir. Dövme yaptırmaya karar verdiğinizde ilk gördüğünüz dövmeciye dalmıcaksınız. adamdan bilgi alıcak iş üstünde izliceksiniz ,neler kullanıo nasıl kullanıo bunları gözlerinizle görüceksiniz.Farklı dövmecilere gidip toparladığınız bilgileri bir araya getirirseniz yer olarak yanlış seçim yapıpta sağlınızı kaybetme riskini azaltmış olursunuz.Dövme kesinlikle bir anda karar verilecek bişi diil bu yuzden ince eleyip sık dokuyunuz olayın birde sıkılacağınız bir figuru ömür boyu taşıma  riski war tabi.(laserle siliolar ama baya tuzlu bişi)

Rapsody
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #119 on: 1 Dec 2004 - 15:57:07 »

Hmm...

yazilarinizin hepsini okudum dövme olayina din, askerlik, saç uzunu kisasi da girmi$ harika  Grin
Sizlere bir adres vereyim merak ettiginiz sorulara buradan cevap bulabilirsiniz ayrica Istanbul'da olanlar için dövme yaptirabilcekleri adres de var.  Wink

~ ><.. Adres burasi ..><~

Pages: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Dövme Üzerine « previous next »
    Jump to: