Welcome, Guest. Please login or register.
11 Dec 2017 - 06:49:46
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K18 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: NBA 2K18  (Read 323 times)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« on: 16 Sep 2017 - 11:49:10 »

Bu başlığı Webber-Divac'lı kadronun hatrına Tolga'nın açmasını beklerdim, onun yerine ben açıyorum Smiley

Oyun geçen gün çıktı, daha 3-5 dakika maç yapabildim ama ilk iş olarak kadrolara göz attım. Bu yıl Euroleague gitmiş, onun yerine best of takımlar gelmiş. NBA'daki takımların tarihteki en iyi oyuncuları buluşmuş. Magic-West-Kobe-Kareem-Shaq'lı ilk 5 favori takımım oldu şimdiden Deli Klasik takımlara Peja-Webber-Divac'lı (Hidayet'siz) Kings, Payton-Malone'lu 2004 Lakers... gelmiş. Bir de yıllardır beklediğim Reggie Miller'lı Pacers nedense bu yıl da oyuna eklenmemiş Sad
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #1 on: 18 Sep 2017 - 03:56:22 »

Daha NBA 2k17'yi geçen aylarda yeni indirimden almıştım, oynamak da nasip olmadı.(PS4'ü sırf NBA oynamak için aldım ama Uncharted, Until Dawn, Heavy Rain gibi bağımlılık yaratan oyunları keşfedince NBA rafta kaldı). Şimdi adamlar efsane Kings'i eklemişler yeni oyuna:( Demosunu oynamıştım da orda bir tek myplayer modu vardı, İlk indirimde yenisine yüklenmek lazım.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #2 on: 18 Sep 2017 - 09:38:54 »

laptopta oynanabiliyormu bu melet

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #3 on: 18 Sep 2017 - 12:36:14 »

laptopta oynanabiliyormu bu melet

Benim bildiğim son 2-3 senedir oyun kolu olmadan, klavyeden pekçok özelliği kullanılamıyor ya da çok zor oynanılıyor. Hatta 2 yıl önce klavye seçeneği bile tamamen kaldırılmıştı.

Bu oyuna ilişkin de izlenen ara videoların çok uzun olduğu, atlanamadığı vs. gibi negatif şeyler saydılar. Bana göre en büyük eksiklerinden biri All-Star faaliyetlerine ulaşmak çin ekstra para istemeleri ve menülerin hala Türkçeleştirilememesi. Yoksa oynanış açısından 1 yıl öncesi ile aman aman fark yok.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #4 on: 18 Sep 2017 - 17:17:52 »

Bu serilerin en iyileri hep nextgen e geçildikten sonraki sene çıkanları olmuştur.Yani seneye psv çıksa 2k20 heyecan verici yenilikleri sunacaktır.Bu arada aynı oynanışla içeriği gittikçe daha pahalı hale getirmeleri cabası.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
teco
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #5 on: 18 Sep 2017 - 21:08:11 »

Bu serilerin en iyileri hep nextgen e geçildikten sonraki sene çıkanları olmuştur.Yani seneye psv çıksa 2k20 heyecan verici yenilikleri sunacaktır.Bu arada aynı oynanışla içeriği gittikçe daha pahalı hale getirmeleri cabası.
bu konu benimde canımı sıkıyor oyunun pahalı olmasının yanı sıra oyundan keyif alabilmek için sürekli para harcamak gerekiyor
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 19 Sep 2017 - 20:01:51 »

Laptop'un iyiyse oynanır Şef. Klavye tuşlarını ayarlamak ilk aşamada zor oluyor ama alışınca idare ediyor. Bu arada oynun menüsü PC için çok kötü. Klavyeden oyun oynanıyor ama menüde geriye gitmek için nedense farenin sağ tuşuna basmak gerekiyor. Orjinal sürümde durum ne bilmiyorum ama.
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: NBA 2K18 « previous next »
    Jump to: