Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 01:37:38
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: CM'de basarinin sirri iyi transfer mi,taktik mi? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: CM'de basarinin sirri iyi transfer mi,taktik mi?  (Read 22509 times)
jay-jay
Guest
« Reply #15 on: 4 Feb 2005 - 16:50:28 »

ilk önce takim kadrosuna bakip ona göre bi taktik yapmak lazim. sonra hangi mevkideki oyuncu o yeri dolduramiyorsa, onun yerine bi transfer yapilir. ve tabiki yedek kulübesi ne kadar kaliteliyse, takimda o kadar iyi olur. mesela benim favor taktigim 4-3-1-2 Cheesy
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 4 Feb 2005 - 19:06:06 »

işin sırrı tranfser alırım tsigalkoyu nikiforenkoyu westi kallstromu bakircioglunu alonso solisi sonra kim tutar beni Cheesy taktik neymiş Tongue
xfactor
Newbie
*

X-FACTOR 4 MVP

View Profile WWW
« Reply #17 on: 4 Feb 2005 - 19:13:54 »

işin sırrı tranfser alırım tsigalkoyu nikiforenkoyu westi kallstromu bakircioglunu alonso solisi sonra kim tutar beni Cheesy taktik neymiş Tongue
hiç birini almadan diablo taktiğini kullanırım.daha kolay Tongue ama bu oyuncularda süper kimse hayır diyemez. Cheesy
shag34
Newbie
*

LALAKERS

View Profile
« Reply #18 on: 4 Feb 2005 - 21:54:02 »

bence birbirine baglı seyler...eger iyi bir taktik oyun belirleyemezseniz iyi oyuncualrınızda olsa kötü oyuncularınızda olsa basarı elde edemezsiniz.İyi bir taktiğiniz varsa oyuncularınız kötu oyuncualr ise taktikle sonuca gidelirisiniz her istediginizi yapamayabilirsiniz ama sonuc alırsınız iyi oyuncualrınız varsa elinizde taktikle birlikte basarıda gelecektir...
huseyin_sanal
Newbie
*

View Profile
« Reply #19 on: 6 Feb 2005 - 10:35:00 »

Tabiki taktik... transferde bir derece önemli ama iyi bir taktik olmazsa işe yaramaz.
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #20 on: 7 Feb 2005 - 17:26:04 »

her zaman taktik derim.agahahowa tek forvet oynayamıo,rud ta çift forvet oynayamıo.onun için taktik daha önemli.bide küçük takımlardaysan taktik daha önemli.zaten ii oyunu alamıon taktik öne çıkıo.kallstrom da çift amc oynayamıo bu arada.

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
uck1905
Guest
« Reply #21 on: 8 Feb 2005 - 17:16:32 »

bence taktik transferden daha onemli.mesela ben taktikle basari sagliyorum ve takimdaki oyuncularimi o taktige gore oynatiyorum.
AK47
Guest
« Reply #22 on: 9 Feb 2005 - 01:01:18 »

bence taktik herzaman daha önemli fakat önemli olan taktik için gerekli olan oyuncuları almaktır.Mesela ben FM2005'te Napoli'de 3'lü defans Offside Trap yapmayı denedim fakat bunun için Bogarde, De Boer gibi tecrübeli isimlerle yaptım bu taktiği.Başarı kendiliğinden gelir zaten bu arada antreman programı da çok önemli elbet !

ANTHONY VANDEN BORRE Yİ ALIN BELÇİKALI SOL BEK 16 YAŞINDA MANYAK İSTATİSTİKLERİ VAR !!
Bedo_
Guest
« Reply #23 on: 8 Mar 2005 - 12:40:56 »

En onemLisi en verimli antrenmanları yaptırmaq daha sonra az parayla ii oyuncu bulmak geliyor bunları yaptıgın zaman kimse seni tutamaz
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: CM'de basarinin sirri iyi transfer mi,taktik mi? « previous next »
    Jump to: