Welcome, Guest. Please login or register.
21 Aug 2019 - 23:34:14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Çok Güldüm 0 Members and 3 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 403
Author Topic: Çok Güldüm  (Read 1254405 times)
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #15 on: 16 Jan 2003 - 16:06:53 »

eheh sözlük demişken sözlükteki "turk astronot ve houston replikleri" başlığına bakmanızı tavsiye ederim. bu başlık gazete ve bazı sitelerde de yer almıştı.  
sözlükten;
37 yy turk uyari levhalari  
lutfen yerlere chip atmayiniz

bir istanbul buyuk$ehir belediyesi afi$i; "android sigortasi i¢in son 3 gun

"seyir halindeyken flymobil tuvalet deposunu bo$altmak yasaktir"

yuruyen merdivenlerle u¢u$ bo$lugu arasinda ¢ocuklariniza mukayyet olunuz

"atom katalizorunu kazak ve dantel ornegi almak i¢in kullanmak yasaktir"

"pitbull ve sivas kangal kopeginin klon cihazina sokulmasi yasaktir"

"telepati hattinda frekanslarin saglikli i$lemesi i¢in yuksek sesle konuşmayiniz, gegirmeyiniz"

12 yy türk uyarı levhaları

"dikkat, cavur, saldırın"
"dikkat, işgal etmeden ingiltereye gidiş yasaktır - tek yön"
"dikkat, burası işgal edilmemiş, unutulmuş bir bölgedir, boş durmayın, saldırın"
"dikkat, hukumdarımızın haremine yan gözle bakmak yasaktır - hadım edilmemişler giremez"
"can sıkılması yasaktır, sıkılcagınıza işgal edin"
-dikkat haçlı ordusu çıkabilir.
-dikkat otomatik kale kapısı çarpabilir
- dikkat deli dumrul köprü üstünde haraç kesmekte
- savas alanına çocukla girmek tehlikeli ve yasaktır
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #16 on: 18 Jan 2003 - 23:15:43 »

PENISIN ZAM TALEBI

Ben penis olarak asagidakidaki nedenlerden dolayi zam istiyorum : -
                     Bedensel
                     olarak calisiyorum... - Her isimde mutlaka kafami da kullaniyorum... -
                     Hem
                     derin, hem yuzeysel islerde calisiyorum... - Tatil, bayram tatilim ve
                     senelik izinlerim yok... - Karanlik, havasiz ve rutubetli ortamlarda
                     calisiyorum... - Calisma ortamim cok sicak ve fazla mesai odenmiyor...
                     -
                     YAPTIGIM ISLERDE HASTALIGA KAPILMA OLASILIGIM COK YUKSEK. BUNA RAGMEN
                     SOSYAL GUVENCEM YOK. "

YONETIM KURULUNUN PENISE CEVABI Sevgili Penis; Zam isteginiz
                     degerlendirildi ve asagidaki gerekcelerden oturu olumsuz karsilandi: -
                     Araliksiz 8 saat calisamiyorsunuz... - Kisa zamanda yorulup, saatlerce
                     uyuyorsunuz... - Verilen isleri seçip her işi yapmiyorsunuz, itiraz
                     ediyor,
                     uyumsuz davraniyorsunuz... – Basina buyruk davraniyor, kendi calisma
                     sahanizdan cok baskalarinin is yerleri ile ilgileniyorsunuz... -
                     Kendiliginden ise baslayamiyorsunuz, surekli tesvik ve motivasyon
                     bekliyorsunuz... - Isiniz bitmeden bazen isinizi terk ediyorsunuz... -
                     Calisirken is elbisesi kullanmiyor, hatirlatinca itiraz ediyorsunuz...
                     -
                     Isiniz bittiginde arkanizda daginik ve pis bir ortam birakiyorsunuz...
                     - 60
                     yasina yaklasmadan calisamaz hale geliyorsunuz...

- Ve belirtmeden gecemeyecegim; surekli yaninizdaki supheli iki topla
                     gorulmeniz duzensiz yasam surdugunuzu gosteriyor...

SAYGILAR, YONETIM KURULU
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 25 Jan 2003 - 05:26:37 »

bu dizinin her bölümünde en az bir karakter acıklı bakışlar takınarak, ben 6/7/8/9 yaşımdayken... deyip, yok babam beni terk etti, yok annem noel babaya kaçtı, yok piyanomun tuşu çıktı, yok oyuncak ayım dereye düştü gibi derin bir travmasından dem vurur ve bu sayede naçar davranışlarına bir kılıf örmüş olur. bir başka ally mcbeal klasiği de "sen benim ruh eşimsin, ama seninle, birlikte olamayız, ama benimle ofiste dans eder misin, dostluğumuz bozulmasın, kuşkonmazlar üzülmesin, kurbağalar süzülmesin, kuburlarda gezinmesin, bik bik bik" diyalogudur

ally hakkinda eksi sozlukten..

Richard Hammond
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #18 on: 26 Jan 2003 - 05:08:37 »

ya sözlükte hitler kaç kişiydi diye bi topic var.
bi din hocası şey demiş: "ikinci dünya savaşında adolf hit ve arkadaşları..."  Grin Grin

Bart Jr.
Eric Cartman
Newbie
*

Tecrübeli bayan eleman aranıyor.

View Profile
« Reply #19 on: 27 Jan 2003 - 00:18:54 »

sozluk dediğiniz sitenin tam adresini yazabilirmisiniz acaba?
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 27 Jan 2003 - 00:21:23 »

http://sozluk.sourtimes.org/
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 27 Jan 2003 - 00:33:25 »

Sevgili Günlük,

12 Agustos
Kanada'daki yeni evime tasindim.Çok heyecanliyim.Burasi çok güzel.Daglarin manzarasi muhtesem.Onlarin karlarla kapli halini görebilmek için sabrimi zorluyorum. 14 Ekim Kanada dünyanin en güzel yeri.Yapraklar kirmizi ve turuncunun tonlarina dönmeye basladi.Bir atla kir gezintisi yaptim ve bir kaç geyik gördüm.Çok güzeldiler.Muhtemelen yeryüzündeki
en harika hayvanlar.
Burasi cennet olmali.Burayi çok seviyorum

11 Kasim
Geyik avlama sezonu kisa bir süre sonra basliyor.Böyle
harika hayvanlari öldürmeyi nasil olurda isterler anlamiyorum.
Umarim yakinda kar yagisi baslar.Burayi seviyorum.

2 Aralik
Dün gece kar yagdi.Heryerin beyaz bir örtü ile kaplanisini seyretmek için gece kalktim.Tipki karpostal gibi.Disari çiktik merdivenlerdeki ve garajin önündeki karlari kürekle temizledik. Kartopu oynadik(ben kazandim). Kar temizleme makinasi (belediye'nin )gelince, garajin önündeki karlari tekrar temizlemek zorunda kaldik.Harika bir yer.Kanada'yi seviyorum.

12 Aralik
Dün gece biraz daha kar yagdi. Kar temizleme makinasi ile garajin önündeki karlari tekrar temizledik.Burayi seviyorum.

19 Aralik
Dün gece biraz daha kar yagdi.Ise gitmek için garajdan
çikamadim.Burasi çok güzel bir yer fakat kürekle kar temizlemekten yoruldum.Kar temizleme makinasina Lanet olsun!

22 Aralik
Bu beyaz b.ktan dün gece biraz daha yagdi.Kürekle kar
atmaktan ellerim su topladi ve belim agrimaya basladi.Kar temizleme makinasinin ben garajin önünü kürekle temizleyene kadar yolun kösesinde gizlendigini düsünüyorum.P.zevenk...

25 Aralik
S....ttigimin yilbasisi.Yine yagdi.Eger kar temizleme
makinasini kullanan p.zevengi bir elime geçirirsem yemin
ederim o pustu gebertecem.Yollardaki lanet buzlari eritmek için neden daha fazla tuz kullanmadigini anlamiyorum.

27 Aralik
Allahin belasi dün gece yine yagdi.Kar temizleme makinasinin en son gelisinden beri üç gündür karlari kürekle atamadigim için eve hapsoldum.Hiç bir yere gidemiyorum.Hava durumunu sunan spiker
bu gece 25 santim daha yagacagini söyledi.25 cm karin kaç kürek edecegini biliyormusun ?

28 Aralik
Kusbeyinli spiker yanilmis.83 santim daha yagdi.Bu gidisle karlar yazdan önce erimez. Kar temizleme araci kara saplandi ve hiyar oglu hiyar sürücü benden küregimi ödünç istedi.Karlari temizlerken tam alti kürek kirdigimi ve sonuncusunu da onun kalin kafasinda kirmaktan zevk duyacagimi söyledim.

4 Ocak
Nihayet evden çikabildim.Markete gittim ve yiyecek
aldim.Dönüste lanet geyigin biri arabamin önüne atladi.
Arabamda yaklasik 3000 dolarlik hasar var.Bu si...ilmis hayvanlarin hepsini gebertmek lazim.Lanet yaratiklar her yerde varlar.Umarim avcilar hepsinin kökünü kurutur.

3 Mayis
Arabayi sehirde bir tamirciye götürdüm.Yollara dökülen bas belasi tuzlar yüzünden arabamin kaportasi çürümüs.

10 Mayis
Florida'ya tasindim.

Kanada'yı merak eden arkadaşlar vardı.Sanırım az çok öğrenmiş oldular Grin
Kaynak:Antu.com
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #22 on: 27 Jan 2003 - 01:13:03 »

sozlukte ölünce tanrıyla karsılasan ateist bolumu cok gzl. mesala yazıyım bi kac tane:

merhaba abi
- selam, tanıdın mı?
- hayır... tanımıyorum
- güzelim kasma artık, biz bizeyiz...
- birden kötü oldum abi
- bişey içer misin?
- ...

-------------------------------------

bana inanmiyormussun ?
-yanlisin var abi..yok oyle bisi..
-hadi hadi..
-abi simdi bilion mu obur tarafta boyle kizlara filan hava atmak icin inanmam filan dedik ama..sen buyuksun icimi bilmen lazim icten diildi yani..sadece bi kac kiz dusurmek icindi..
-e aferim..burda da hurileri kacirdin ama..gec soyle kirmizili arkadas ilgilensin senle..
-abi yapma kulun kolen olayim
-sktr..
-inanmiyom lan var mi anasini satiyim..kimsin lan allah mi saniyon kendini ibnetor..
-evet ustune bastin..siktir git yan simdi..

------------------------------------------------------------------------

-a$agida sizi merak eden bir suru insan varken beni sectiginiz icin te$ekkurler

-su var mı? abdest alıcam da...

-sen misin şimdi o tanrı dedikleri?
-evet
-iyi ki inanmamaşım muahhuaeha.
bzm sonda böle olmasında  Grin
« Last Edit: 27 Jan 2003 - 01:33:06 by manofsteel » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #23 on: 27 Jan 2003 - 01:27:16 »

Sözlükten gidiyoz ama neyse;

ben seni caldiriyorum sen beni hic caldirmiyorsun  başlığından;

bu iletisim tarzinin ilk ornegini daha degil cep telefonunun normal telefonlarin bile icat edilmedigi zamanda victor hugo gerceklestirmistir. sefiller romani yayinlandiginda, hugo, yayincisina gonderdigi mektupta sadece "?" yazarak, kitabin satis gidisatini sormus; yayinci da cevabinda "!" yazarak, "bu kitap yikiliyor hoca" demeye calismistir. yillar sonra, insan evladi, victor hugo dedelerinden kalan aliskanlikla, cagin getirdigi cep telefonlari ile caldirip kapatmak suretiyle anlasir olmuslar.. kimbilir belki de daha ilerdeki nesiller, ese dosta, lazer isini gondererek bir sekilde iletisim kuracaklar, belki kullanilmamaktan insanlarin dilleri agizlari korelecek kuyruksokumu misali..
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #24 on: 30 Jan 2003 - 13:42:55 »

Hürriyet pazar ekinde Yalçın Doğan'ın bir yazısı vardı NBA ve Yao Ming hakkında. Uzun zamandır bu kadar komik bir yazı okumamıştım. Siz de okuyun da biraz bilgilenin bakalım NBA'de transfer Tongue nasıl oluyormuş ,Houston'a gelişindeki müthiş sır neymiş felan filan Cool
http://www.hurriyetim.com.tr/yazarlar/yazar/0,,sid~9@tarih~2003-01-26-m@nvid~224315,00.asp

Form a Fuckin\\\' Wall
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #25 on: 30 Jan 2003 - 13:54:15 »

walla cidden ben de bu yazıyı foruma yazacaktım hatta ayrı  bi topic acacaktım ama unuttum iste yaw ne komedidir bu ne komplo teorisidir Cheesy

bazen abd dusmanı olacaz die isi abartıyolar ya kopuyom gulmekten  Grin

yakında abd de den uslere karsılık fatih solak'ın 1.sıradan secilmesini de isteriz muhahahahaha Grin Grin

Son Turnuva Şampiyonu
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #26 on: 31 Jan 2003 - 01:09:49 »

ülker marsi cok komik olmus. cok guldum eheh
« Last Edit: 11 Aug 2005 - 03:37:51 by OscarRE » Logged

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
FliPtiKal3
Guest
« Reply #27 on: 31 Jan 2003 - 01:16:01 »

yalşın granitin çalışmalarına ve şahsına büyük saygı duymama rağmen!hemen hemen her yazısında lakers ı göklere çıkarmasından,tex winterın triangle offense ini okumaktan sıkıldım! üzgünüm yalçın abi:Smiley
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #28 on: 31 Jan 2003 - 12:20:46 »

MANU forumundan alıntıdır :

Iyanden :
My shooting's really erratic; I was just wondering how you practice your shot. Do you try to shoot one style every time?

Manu :
I think you're talking to the wrong guy!! do you want me to give you Steve Kerr's or Smittiy's email address???  Smiley
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 5 Feb 2003 - 13:34:34 »

savasin yararlarini yazmis ssg:

"efendim sava$ kan yapar.. kalp ati$ini durdurur ritm bozuklugunu engeller.. spor yaptirir, ko$turur.. dogal seleksiyona renk getirir.. aglatir, aglayip acilirsiniz.. ekonomiyi dibe indirir bu sayede bugunku halinize gelmeniz bir ilerleme gibi gorunur.. ac birakir nefsi guclendirir.. siginaklarda insanlar arasindaki bagi kuvvetlendirir.. yardimla$mayi arttirir.. farkli kulturleri bir kac saniyeligine tanimanizi saglar.. dunya dengelerini degi$tirir monotonlugu engeller.."

Richard Hammond
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 403
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Çok Güldüm « previous next »
    Jump to: