Welcome, Guest. Please login or register.
12 Dec 2019 - 17:45:55
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Pişmanlık ve Ukte 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
Author Topic: Pişmanlık ve Ukte  (Read 20927 times)
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« on: 2 Nov 2002 - 19:31:57 »

Arkadaşlar hani bazen insan bişeler yapar umarsızca sonra yaptıklarından uzuntu duyar duygulanır içi sızlar ya. Unutmaya çalışır ama hep içinde kalır ahh şöle yapmasaydım der. Bazıları yaptıklarını duzeltebilir bazıları duzeltemez. Bazıları hayatımızın akışını değiştirir bazıları gunluk ufak bir olaydır ama unutamaz hatırlarsın işte. Buraya itiraflarınızı yazın falan demiyorum sadece pişman olduğunuz şeyleri yazın itirafla arasında fark vardır. Neyse yazın işte  Undecided
« Last Edit: 27 Mar 2003 - 00:26:21 by Serdarrow » Logged

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #1 on: 2 Nov 2002 - 19:43:38 »

Ben orta 2 deyken bir gun ekmek almaya indim çarşıya. İşta amasyada okudum ben orta 2-3 u. aldım gidiyordum. Bir evin onunden geçerken yaşlı bir dede ile kendi gibi yaşlı bir kopeği kapıda bole oturuyolardı. Dede dediki evladım şu kopek iki gundur bişey yemedi biraz ekmek koparıp verirmisin. Yok dedim veremem. Köpekmi beslicem beah dedim (lan ne mal adammışım bende yaw). Onemli değil oğlum dedi canın saolsun. Neyse efendim benim içimde kaldı bu ve ewt üç sene önce  dedim bole olmıcak. aldım iki tane ekmek. Gittim bunun evine. (aradan altı sene geçmiş) Çaldım kapıyı. Genç bir kız açtı kapıyı. Dedim bir dede oturuyodu burada birde kopeği vardı. Onları görmeye geldim. Kız dedi dedem geçen sene vefat etti. Köpeğide bir hafta sonra oldu. Tabi çok uzuldum olaya. Dedim mezarı nerede dedenin. Beni oraya goturdu. Bikaç parça ekmeği kırıp kenarındaki toprağa attım. Elimdeki ekmekleride kıza verdim. Tabi kız bişey anlamadı. dedim boşver eski hikaye. dedeni çok severdim başın saolsun. İşte boyle beah. Hala içimde vardır bir burukluk. Ama napayım elimden bişey gelmez Undecided

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #2 on: 2 Nov 2002 - 20:40:01 »

lem seker serefsizim film gibi adamsın yoksa sallıyomusun bunları bizi kafaya mı alıyon  Grin Grin

Son Turnuva Şampiyonu
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #3 on: 3 Nov 2002 - 01:23:43 »

seker walla bende aynisini yapardim diom we seni tebrik ediom kardesim(tabii orta okulda yaptigin degilde 2 yil önce yaptigin sey için)

benim olaya gelince:
orta okul zamanim.mahallede deliler gibi futbol maçi yapioz.tam bi mahalle maçi atmosferi.üst mahalle deplasmana gelmis.bizde en güzel sekilde agarlioz  Grin neyse maçin en hararetli dakikalari oynanio.ben defans tayim her zamanki gibi (arkadas çewresinde futbol oynayinca cannawaro kerem derler  Grin ) top bana dogru gelio.yapçak tek sey gelisine alah ne werdiyse yerlestirmek.oldum olasi duran we hareketli toplara sert wurmusumdur.neyse onlardan biri oldu ben son hizla yerlestirdim topa.topu arkadan izliom yere 1 metre yukardan paralel bi sekilde gidio ama öle böle bi gidis degil yere hiç inmicek gibi gidio.we o anda olan oldu.mahalledeki arabalardan birinin aynasina dokunmasiyla ayna paramparça oldu tabii.bizde aynen topuk olduk ortamdan ama isin kötü tarafi arabanin sahibi olan teyze beni görmüs.ben bunu bilmiom o yüzden teyzeden köse bucak kaçiom.bu geldi yanima korkma çocugum canin saolsun dedi.bu benim içime bi oturdu kalkmak bilmedi.aradan yillar geçti hala oturmus bi halde teyzeyi buldum we parasi neyse ödemek için israr ettim ama kadin o kadar alçakgönüllü we anlayisliydiki gözlerim doluncaya kadar buna hiç gerek olmadigini bana anlatti.walla ne diyim bu olay içimi hep kemirmisti

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #4 on: 4 Nov 2002 - 17:52:40 »

Yok olm Gila ne sallayacam vallahada billahada bak. Yani nebileyim aha Kg başınada gelmiş. Bazen bazı olaylar insanın içine oturuyor insan utanıyor yaptığından.
sağolasın Kg sende senin yaptığınıda ben yapardım heralde.
Yani burda vurgulamak istediğim kotu bişeyler yapıp peşinden azap duymak değil. yoksa bende elma çaldım okulun çamını kırıp kaçtım ama hiç pişmanlık duymadım ki bunu yapan epey insan var. Ama işte bazen inan utanıyor ya anlatabildim sanırım. Şimdi okulun çamını topla kırıp gulerek kaçışımızı hatırlıyorumda ne eylenmiştik ehehe. Ulan bende bir oyleyim bir boyleyim beah Smiley

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 2 Jan 2003 - 04:58:14 »

ya sozlukte cok yaygin bi terimdir bu ben de dedim bizim forumda nie olmasin..

benim en yakin tarihte yasadigim ukte ee seyy bi ara piston un imzasinda "I am just kiddin' like jason" yaziodu(herhalde rapci soparlardan birilerinin sarkisnin sozu fln).. o ara ben de imzami "I am not kiddin" die degistircektim unuttum gitti.. bi daha gelmes bole firsat walla Smiley

bi de mwc nin yerine geldi die basta hic izlememistim ally mcbeal i, simdi cok pismanim acaip merak ediom ilk bolumlerini..

Richard Hammond
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #6 on: 2 Jan 2003 - 19:22:00 »

ya bişii sölicem kefal durumuna düşecem
I am just kiddin' like jason" yaziodu(herhalde rapci soparlardan birilerinin sarkisnin sozu fln
o sakın jason kidd ile alakalı olmasın ?
FilmGibi
Guest
« Reply #7 on: 2 Jan 2003 - 21:25:13 »

bende dün 24'ün toplu gösterimini seyrettim, şimdi küfür ediyom kendime niye 24 yerine ermanla şansalı seyrettim diye...
Gameover3
Sr. Member

You can't find an ateist in a war ...

View Profile
« Reply #8 on: 2 Jan 2003 - 22:31:05 »

bene south parkı iki ay önce izlemeye başladığım için kendime kızıyoruum

1.000.000=Number of people whose life changed after the Tsunamı in South Asia
2= Number of people whom you can change their lives by your help.

BE A PART OF IT !!!
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #9 on: 3 Jan 2003 - 00:57:14 »

her seferinde yapmaya çok yaklassamda hala bungee jumping yapamadim.içimde ukte dir hep.bide döwme yaptirip yaptirmama konusunda çok kararsizim

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 3 Jan 2003 - 02:14:31 »

Bungee jumping benim de içimde kalan bir uktedir.Bu yıl çok niyetliydim ama bir türlü denk gelmedi.Buraya yazıyorum.İlk fırsatta ben de bungee jumping yapacağım.
Bi de 6 Kasım'da İstanbul'da olamadığım için çok pişmanım.Bi dahaki sefere inşallah Smiley
« Last Edit: 3 Jan 2003 - 03:31:41 by BabyShaq » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #11 on: 3 Jan 2003 - 02:29:46 »

O laf Nelly'nin Hot in Herre şarkısında geçiyordu, bahsedilen Jason Kidd idi.

Bungee Jumping'i lisede deniycektim, Kemer'de plaj kenarına bi yerde kurulmuştu platform ama ne benim ne de aile eşrafının gözü kesti, vazgeçtim hala uktedir içimde. Dövme olayında ben de kararsızım. Saçlarımı ördürmek de içimde uktedir ama sanırım seneye o uktemi gerçekleştiricem.

Jason başlığı senin açtığını şıp diye anladım eheh...
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 3 Jan 2003 - 02:37:16 »

lem piston senin bungee jumping yaptigin ip kopsa nolur ki len. zaten 30 kilo bisisin dussen de bisi olas, cok yawas dusersin yani, tüy misali..

ben de kasima piercing yaptirmak istemisimdir hep.. soora bu yaz saclari beckham gib yapmak istedim ama boyatmak fln isime gelmedi.. bi de brandon boyd un sag bilegindeki dowmeye hastayimdir, onun gibi bisi de yaptirmak isterdim.. ama buyuyunce onemli birileri olursam o dowme karizmayi cizebilirdi tabi o ayri..

Richard Hammond
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #13 on: 3 Jan 2003 - 02:52:15 »

Olm ben 53 kg'yum yani o ip kopsa ben 30 metre aşağı düşsem bok çuvalı gibi inerim aşağı  Grin kiloma bakarak kağıt, tüy muamelesi yapmayınız, bizim pederin boyunda olsaydım bayaa tombiş bişey olcakmışım  Grin
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #14 on: 3 Jan 2003 - 03:27:31 »

olm gökhan senin body çalismalari patladi heralde sene basinda bayaa bi gazin wardi cosçam etçem diyee Grin

geçen yil saçlari ördürdüm balik sirti ama bi kaç seferden sonra hewesi aliosun we özüne dönüosun  Wink

uefa finalinde kopenhag ta olmak isterdim.serefsiz ingilizlerin dötlerine kupayi kafalarina sandalyeleri geçirirken bende orda olmak isterdim

Reflector
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #15 on: 3 Jan 2003 - 03:31:28 »

Yok olm ben lise sondan beri 53 kiloyum, boy arttıkça kürdanlık da belli olmaya başladı, body bi işe yaramadı.

hayret hiçbirimiz yazmamış, hepimizin içinde bi nba maçı izlemek ukte değil midir? Hele allstar olucak of of...
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 3 Jan 2003 - 03:40:12 »

Benim için NBA maçı izlemek 10. veya 15.sıradadır.Ama maç All-Star maçıysa biraz daha ön sıraya alabilirim Wink
Bu arada sorması ayıp Gökhan'ın boyu kaç metre?(lütfen sorması ayıpsa niye soruyorsun esprisini yapmayın Smiley)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #17 on: 3 Jan 2003 - 03:43:14 »

3 metreden hallice.olm naaptin adam klasik bi türk erkegi boyunda iste 1.75 e yakin bisey

Reflector
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #18 on: 3 Jan 2003 - 03:48:59 »

bene south parkı iki ay önce izlemeye başladığım için kendime kızıyoruum

bende aynı şeyi MWC için aynı duyguları taşıyom Cry

ama asıl ukte ise :
ilk eurostars için bilet almama rağmen trafik canavarı ve kar yağışı yüzünden ailem izin vermediydi bende kızıp bileti yaktıydım... işin daha kötüsü maçta manyak olduydu... ulan baba yaktın beni Wink
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #19 on: 3 Jan 2003 - 04:09:49 »

siz siz olun askere gitmeden önce kız arkaadşınızdan ayrılmayın. Embarassed

Üniversitede okuyanlar ise okulun tadını çıkarsın.kahveye mahveye fazla takılıp kağıt mağıtla fazla vakit harcamasın.Üniversiteye yeniden başlayabilmeyi isterdim.
« Last Edit: 3 Jan 2003 - 04:25:38 by PaulPierce34 » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #20 on: 3 Jan 2003 - 04:16:00 »

Üniversiteye gidip de şenliklerine gitmemezlik de yapmayın, gerçi ben iki senelik ünv. hayatımda ikisine de katıldım hatta birinde basketbol turnuvasında organizastörlük de yaptım ama ne biliyim uyarayım istedim, sallamayıp da sonra üzülen çok kişi tanırım.

Boy 1.75 civarı, hayır eskiden de zayıf gözüküyordum ama şimdi aşırı belli oluyor. Ben kilomdan memnunum ama Smiley
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #21 on: 3 Jan 2003 - 04:30:13 »

eheheheh kimi kandirion olm gökhan.herkes bilio biliçaltindaki siskaliginin ne boyutta oldugunu.nuhahaha

walla bizim okuldaki her türlü senlikte bilfiil bulunup tüm streetballarda derece yaparak olayi da abarttim

Reflector
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #22 on: 3 Jan 2003 - 05:11:49 »

eheh kimseyi inandıramıyom ama harbiden öle, zayıflığımdan acaip memnunum, abi düşünsene antalyada temmuz ayında basket oynayıp da terlemeyen kaç kişi vardır? yağ oranı sıfır bende.
o_irengun
Guest
« Reply #23 on: 3 Jan 2003 - 05:59:59 »

Gecen aksamki hatuna icki ismarlayan ilk kisi olmayi cok isterdim:)))))

Agbi okulun tadini cikar diyosun da guzelde benim okulum 12 sene kadar bu kadar sene olan birseyin tadi degil boku cikar.

nowitzkinin almanyaya donerken biraktigi esyalari almak icin otele donmemek.O kadar alkolluyduk ki jordan olsa bile donemezdim.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #24 on: 3 Jan 2003 - 15:29:44 »

siz siz olun askere gitmeden önce kız arkaadşınızdan ayrılmayın. Embarassed

Üniversitede okuyanlar ise okulun tadını çıkarsın.kahveye mahveye fazla takılıp kağıt mağıtla fazla vakit harcamasın.Üniversiteye yeniden başlayabilmeyi isterdim.

Ya şimdi ayrılma diyosunda geçen bizim arkadaş gitti iki aya boynuzladı kızarkadaşı çocuğu. Gidip boynuzlanmak daha mı iyi şimdi. (Bak yakında askerede gidecem vereyim mesajı Wink)

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #25 on: 3 Jan 2003 - 16:43:38 »

bende universite birinci sınıfta cömezliklten dolayı ole cılgınlar gibi gezmedigime yanarım simdi gezesim var onda da ders ve tez ikilisi izin vermiyo gezmeye  Wink

Son Turnuva Şampiyonu
Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #26 on: 3 Jan 2003 - 18:54:21 »

ankara da jason biladerimin pasını verip de kaçırdığım sayılar dermişim Grin
benim içimdeki uktelerin en büyüğü avusturya lisesini kazanıp da yeri kolay fln geyiğine saint joseph e gelmem heralde...
dövme konusu harbi bi ara bende sarmıştımama kadiköydeki dükkanlardan birinde vitrinde önce örümcek dövmesi olan sonra üstüne eciş bücüş şekiller çizilerek başka bi şeye çevrilen dövmeyi görünce vazgeçtim.. ara da bi gene krizlerim geliyo ama  Grin
ee enbiyey maçı konusuna gelince bi nets indiana maçı hiiç fena olmas (nets in yenmesi karşılığında tabi.. Tongue) ama amerika türkiyeye benzens di mi maçtan sonra atlasak sahaya "jason baba ! jason baba! abi formayı versene.. sizde çok vardır zaten" diyip alamayız formayı..  Grin
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #27 on: 3 Jan 2003 - 20:37:30 »

Icimde ukte kalmadi sanirim hic,
Ukte duyacak kadar buyuk isteklerimde hic olmadi zaten,
Ayrica beslenme cantamda otlu peynir kokusuydu babam eheheuhe, bilmemki ya hic dushunmedim ukte felan gelmiyo aklima hakikaten..Ukte kalmasi icin bisheyleri cok isteyip elde edememek veya yapamamak lazimdi demi? Yanlis felan hatirliyo olmayayim da :)

Da bi shey var aklimda, onu ukte olarak gormuyorum ama, gerceklestirmek icin ugrasiyorum, eger olmazsa o ukte olcak onu yazarim buraya..

Batug Member Since 2002
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #28 on: 4 Jan 2003 - 00:20:34 »

ben de lise 2 deyken parasut kursuna gitmeyi kafaya koymustum. Subat ayiydi gittim Antalya'da Turkkusu'nun ofisine, ordaki adam dedi ki daha erken Mayis sonu gibi gel, kayitlar o zaman baslar. 3 ay gecmek bilmedi tabi ben ne hayaller kuruyorum bu arda neyse Mayis'in 15'i gibi gittim yine Turkkusu'na orda bu sefer baska bir herif demesin mi gec kaldin kayitlar 2 ay once kapandi diye. Kafayi yedim tabii. Sonra da yok sinavlar di yok finallerdi kil di tuy du derken kismet olmadi biturlu. Ahh bir firsatini bulabilsem. Cok istiyorum parasutle atlamayi Smiley

Form a Fuckin\\\' Wall
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #29 on: 8 Jan 2003 - 04:21:34 »

arada bi elektriklenmenin oldugunu we tanıstıgım 2 kızdan tellerini isteyemeden gitmem icimde kalmıstır benimde.
ayrıca gecen sene oynayıpta yatırmadıgımız ganyandanda 600-700 milyon tutucak olmasıda aynı sekilde bi ukte olarak kalmıstır.
ama sonucta;
.öte giren semsiye acılmaz
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #30 on: 22 Jun 2003 - 03:22:42 »

bu sene üçüncü kez üni sınavına girdim bundan önceki 2 sende dershaneye gittim ama hiç çalışmadım bundan büyük pişmanlık duydum bu üçüncü senemde we bu sene kendi paramla dershaneye gitti we ümitliyim bakam ne olajak Smiley

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
Riff
Guest
« Reply #31 on: 22 Jun 2003 - 04:27:28 »

yaw keşke zamanında çalışsaydım şimdi yükseltme sınawları için çalışmazdım Cry
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #32 on: 22 Jun 2003 - 15:39:06 »

eskiden yani 2-3 sene öncesi her şeyi kafama takardım şimdi düşünüyorumda keşke keyfime baksaydım..
bi de küçük yaşta bi basket klübüne yazılmayı çok isterdim.. hatta basketbolcu olabilmeyi çok çok isterdim..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #33 on: 22 Jun 2003 - 15:41:20 »

bende kendime küçükken neden karting ver motor sporlarıyla ilgilenmedim die kızıom ama geç diil hala düşünüom walla bi wrc kullanacam eninde sonuda

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 22 Jun 2003 - 16:07:16 »

neden şu s...timin klubüne 2-3 sene önce başlamadım şimdi 1. lig seviyesindeydim belki de  Cry

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #35 on: 22 Jun 2003 - 17:13:13 »

ben de hep tenisçi olmak istemişimdir. ama işte zamanında baskete başladık, böölece ikisini de olamadım..

Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #36 on: 22 Jun 2003 - 17:39:10 »

Şu saniyeye kadar pişman oluğum bir şey yapmadım(bir sürü kötü şey yaptım ama hiç pişman olmadım) o bakımdan kafam rahat.

ukte olacak bir şey ise doğru düzgün yok.Yani ahhh şunu yapabilsem diye içimi raatsız eden bir şey de yok. Tabii ki yapmayı çok istediğim bir sürü şey var.ama hiç biri ööle rahatsız edecek boyutlarda değil.Rahat bir tipimdir.Beki de o yüzden..

Rappelz fan..
o_irengun
Guest
« Reply #37 on: 22 Jun 2003 - 20:47:47 »

Ohooooo  kiyamet  kadar  pisman oldugum ve  ukte  duydugum sey  var  kiyamet  kadar  ama  bu   benim icin  tecrübe   oldu.Pisman  oldugum seyleri  yapmasaydim veya yapmazsam  bugün kü  ben olmazadim.,
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #38 on: 28 Jun 2003 - 12:26:19 »

ben palaentolog olmak istedim ama turkiye işte yapıcağın bişey yok

o_irengun
Guest
« Reply #39 on: 28 Jun 2003 - 18:25:01 »

Yok  agbi  yok  yani  dünyanin hicbir yerinde  yok.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #40 on: 28 Jun 2003 - 19:03:40 »

ben palaentolog olmak istedim ama turkiye işte yapıcağın bişey yok

ah be şeker kardeşim...bi U.S de falan olsaydın deli para kırabilirdin...müzeler araştırmalar...ama bu ülkede para yok paleontolog luğa  Embarassed
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #41 on: 29 Jun 2003 - 01:22:09 »

-Zamanında çalışmayıp, şimdi "ulan ne kek dersmiş bea" dediğim derslerden geçmediğime,

-4 senenin oldukça kısa bir zaman olduğunu anlamayıp, arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirmediğime,

-Bu seneki drafta katılmadığıma (Lebron: "abi sen de gel" demişti hatta)

Pişmanım!!!

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #42 on: 29 Jun 2003 - 02:47:17 »

bende ayni halitt gibi üninin sonunda arkadaslarin kiymetini anladim we keske daha çok birlikte olsaydik dedim.ama baktim olmicak bende okulu uzattim  Grin

Reflector
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #43 on: 29 Jun 2003 - 22:04:47 »

mezuniyette pembe renk gomlek giyinmedigime .... (tamam tamam sustum  Lips Sealed )

Son Turnuva Şampiyonu
icedhell
Guest
« Reply #44 on: 30 Jun 2003 - 17:44:06 »

valla benim sürekli pişman olduğum demeyecem ama hoşuma gitmeyen hareketlerim oluyo.ama pişman değilim.sonuçta kişisel gelişimimin bir parçası onlarda ve daha epey süreceğe benzer yapmam.
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #45 on: 30 Jun 2003 - 19:54:43 »

mezuniyette pembe renk gomlek giyinmedigime .... (tamam tamam sustum  Lips Sealed )

Ya arkadaşlar lütfen Kerem "The Pink Legend" Yılmaz kardeşimize laf atmayınız....
Çocuk pembe aşığı diye bu kadar da üstüne gidilmez ki!!!

Ya Kerem bişey sorcam,
 Yavuzun yazdığı senin E200 var ya, pembe renk mi o? Grin

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #46 on: 2 Jul 2003 - 02:01:51 »

Uffff o kadar çok pişmanlığım var ki! Hatırlatmayın bana şimdi üzülürüm.
Puuuuuuuuuuuuuu size hatırladım şimdi  Cry
Okulda nöbetçi öğrenciydim. Biz aşağı katta sohbet ederken beni yukarı kattan biri çağırmış. Aşağı kattaki bi öğretmen de ben görmediğim için bana "şşşşt nöbetçi yukardan biri caırıyo" dedi. Bizde arkadasla baya sohbete dalmıstık ve bir öğretmenin (ki bu okulda en nefret ettiğim öğretmenlerden biriydi!!!) sohbetimizi kesmesine sinir oldum. Ona hafiften bi parmak gösterdim (söyletmeyin şimdi yaaaa. Ufff tamam hareket çektim!!!). E tabi yukardaki hoca gordu. Beni bi caırmaz mı "sen napıon ole" diye.  Ben orda donakaldım nerdeyse bayılacaktım. Kesin dayaklıktım ama belki bi umut vardır diye yukarıya baktım. REHBER ORETMENİYDİ!!! Ohhh be kurtulmustum heralde türk insanı şoledir boledir hareket çekmek doaldır gibi şeyler yumurtlayacağını dusunurken bana bi bağırmaya başlamaz mı. Nasi p'sman olmustum anlatamam.

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #47 on: 2 Jul 2003 - 15:40:07 »

muhaha..
kardeş o ne be.. türk insanı için doğaldır hareket çekmek yavrum fln diye bi açıklama yaptığını düşünsene.. haha.. bayağı bilimsel olurmuş..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
deutch_soldier
Guest
« Reply #48 on: 2 Jul 2003 - 23:11:15 »

bir keresinde annemle tartışırken onu itmiş ve yere düşürmüştüm bu bana bayagı koymuştu hala pişmanım..
bi de arkadaşın birine spanish fly satmıştım istek arttırıcı damla:=)))))
20 milyonluk şeyi satmıştım 50 dolara onun da pişmanlığını hala yaşıyorum....
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #49 on: 3 Jul 2003 - 01:23:40 »

bi arkadaşımın doğum gününü unuttuğum için nası pişmanım anlatamam hami köpek gibi derler ya benimki ondanda fazla msj atıorum karşılık wermio maillerimede öle ben çağrı attıkdan sonra telefonu kapatıo(nasıl anladının derseniz 2. çağrıyı genelde hemen yaparım onun için) umarım herşey yoluna girer Sad((
phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #50 on: 3 Jul 2003 - 01:29:27 »

bunlar sadece dogumgününü hatırlamadıgın için ha...
benim dogru dürüst arkadasım kalmaz be o zaman, ben en fazla eylülün bası, temmuz 20lerde seklinde hatırlarım dogumgünlerini. alıstı zaten millet, zamanında kutlarsam sasırıyolar Grin

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #51 on: 3 Jul 2003 - 03:09:00 »

Çocukken çocukluğunda werdiği bi salaklıkla çok fasla hırsızlık yapıyodum ne dükkanına girsem bişe araklıyodum kesin ama lise 2 den sonra bu huyumdan waz geçtim hatta bugün tişört alırken meydan boş olmasına rağmen elime vicdanıma koydum ve bişey çalmadım we kendimlen gurur duydum ama yine eski hırsızlıklarımdan pişmanım (bursa erkek lisesin basketbol salonundan çaldığım molten topu çalmam hariç Smiley onca para werdik okula boru diil )

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #52 on: 3 Jul 2003 - 03:16:41 »

bursada basket oynayipta erkek lisesinden çalinan o molten toplarla oynamamis eleman sayisi azdir.bak bizim emrede bi defa götürmüstü.yillarca oynadik o topla.sonu kötü oldu.panyanin kenarina çarpip patladi  Grin

Reflector
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #53 on: 3 Jul 2003 - 03:37:21 »

bursada basket oynayipta erkek lisesinden çalinan o molten toplarla oynamamis eleman sayisi azdir.bak bizim emrede bi defa götürmüstü.yillarca oynadik o topla.sonu kötü oldu.panyanin kenarina çarpip patladi  Grin
muahahah ben emre gibi o topu çemberden çembere wurmujam ben narin + nazik bir kişiliğe sahibim o top ben ölene kadar sağlam kalır Smiley sen merak etme Smiley

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #54 on: 3 Jul 2003 - 13:19:14 »

bende altay dan molten top çalmıştım hemde bi tane filan değil her ay bi tane çalıyodum sonra mahallede çocuklara satıyodum bende hiç mal kıymeti yoktu o zamanlar ama sadece ben çalmıyodum topları herkeş bişiler çalıyodu klüpten  Wink bide okuldan çok top çalmışımdır her sene başı bi ton para topluyolar sonra toplar dolapta eskiyo ulan ver çocuğa oynasın!! bende topu çalıyodum 5dk maç yapıyoduk sıkılınca birilerine veriyodum  Cheesy hiçte pişman değilim hani yani

Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #55 on: 3 Jul 2003 - 20:38:56 »

walla benimde bi molten top olayım war aslında pişman olundeğilim ama demekki molten toplara bu sitede bayabi düşkünlük war
ama ben yine insaflı davrandın nike toplar wardı okulda onlardan almadım
molten aldım bizim ark götürdü walla kiz gibi nike yi ama yinede ben topumdan memnunum
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #56 on: 4 Jul 2003 - 13:12:10 »

lan bize bile kazık atıyosun o 20 diil 5 milyon git tahtakaleye Wink neyse daha fazla konuşmıyım nede olsa bizde o işten ekmek yedik zamanında  Grin
bi de arkadaşın birine spanish fly satmıştım istek arttırıcı damla:=)))))
20 milyonluk şeyi satmıştım 50 dolara onun da pişmanlığını hala yaşıyorum....

.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #57 on: 4 Jul 2003 - 19:36:22 »

o moltem topları siz bide fenerde oynayanlara sorun fener eşyalarını resmen dağıtıyo  bi arkadaşım oynuyodu adam okula filan kobe 1 leri dağıttı (ilk çıkan kobeler bu kutu gibi olanlar diil) bende hala t-shirt yandan açılan eşofman Smiley  short filan var fenerin  

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
deutch_soldier
Guest
« Reply #58 on: 4 Jul 2003 - 23:22:26 »

En büyük pişmanlığımı şimdi hatırlıyorum..bütün sene g.t büyütüp hiç dersin yüzüne bakmadan Öss'ye girdim..Öss'den sonraki altı saatlik süreç bu ğişmanlığımı daha da arttırdı hatta bunun yüzünden popomun üztüne rahat oturamıyom hala hehehe:)
esi
Newbie
*

dirk-mania

View Profile
« Reply #59 on: 7 Jul 2003 - 04:47:36 »

Çocukken çocukluğunda werdiği bi salaklıkla çok fasla hırsızlık yapıyodum ne dükkanına girsem bişe araklıyodum kesin ama lise 2 den sonra bu huyumdan waz geçtim hatta bugün tişört alırken meydan boş olmasına rağmen elime vicdanıma koydum ve bişey çalmadım we kendimlen gurur duydum ama yine eski hırsızlıklarımdan pişmanım (bursa erkek lisesin basketbol salonundan çaldığım molten topu çalmam hariç Smiley onca para werdik okula boru diil )

abii bu bursa erkek lisesi olayı nedir? ben ordn mezunum, hiç molten çalmama gerek kalmıyodu valla, her hafta salona tıkıp oynatıyorlardı Grin
  97 süper lise mezunuyum erkek lisesinden... erkek lisesi ilk kız mezunlarındanım, 120 kızdık koca okulda Grin

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #60 on: 8 Jul 2003 - 02:43:38 »

walla ne ben nede bizim emre erkek lisesindne ama biz bi ara oranin bahçesinde oynardik hep.arkadasin baabsida oranin müdür yardimcisi oldugundan salona girerdik.emre de bi sefer denk getirip bi tane top kapmis.ama erkek lisesinden top alan çok fazla eleman war.daha bugün bizim oynadigimiz yerdeki elemanlardan biri erkek lisesinden arak bi tane molten getirdi.

Reflector
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #61 on: 8 Jul 2003 - 04:17:17 »

abii bu bursa erkek lisesi olayı nedir? ben ordn mezunum, hiç molten çalmama gerek kalmıyodu valla, her hafta salona tıkıp oynatıyorlardı Grin
  97 süper lise mezunuyum erkek lisesinden... erkek lisesi ilk kız mezunlarındanım, 120 kızdık koca okulda Grin

walla apla bi erkek lisesinin sahasını kiralamıştık tabe mezun olduktan sonra oluyo bu olay şerefsizler bizden çok fazla para aldılar bende onun inadına toplarını aldım Smiley oh canıma değsin Tongue

Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #62 on: 8 Jul 2003 - 18:38:28 »

ya burda bizim her hafta maç yaptığımız salonda top dolabı açıktı geçen hafta 5-6 tane molten vardı 12 kişiden kimse bişi çalmadı şaşırdım valla  Grin benimde dalgınlığıma denk geldi galiba yoksa bırakmazdım öle onlardı sahipsiz hemen eve fiyyyrtttttt... Cool Grin

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #63 on: 9 Jul 2003 - 15:49:44 »

yaw bugun toplam kalite yonetimi dersinin butunlemesine girdim,
final iyi geçmişti, geçerim dedim ama geçemedim ne hikmetse

neyse butunlemeye bir girdim, finaldeki aynı kagıt,
tabi yeterince çalışmamıştım.. çok koydu yaw...

maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #64 on: 10 Jul 2003 - 02:59:02 »

ya okadar konuştukki şu çalıntı toptan dün maç yaparken tırnağımı yardı top Smiley resmen cezalandırdı beni  pis top Tongue

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #65 on: 10 Jul 2003 - 03:02:53 »

olm anlattimya bizim topta panyanin yanina çarpip patlamisti.haram olunca yar olmuo tabii kimseye

Reflector
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #66 on: 8 Jul 2005 - 03:12:36 »

Şu meşhur çan eğrisi sistemi yüzünden hocalar bizi manyak ettmişti ilk dönem...Zaten üniversitedeki ilk yılımız...Bende vizeden düşük aldım diye amerikan edebiyatının finaline girmemiştim...Sınava girmediğime o kadar pişmanım ki vizede benden 20 puan düşük alanlar geçti o dersi biz mal gibi kaldık ortada...İşin gücün yoksa seneye bi daha uğraş  Cry
« Last Edit: 8 Jul 2005 - 03:13:12 by Finallyfree » Logged

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #67 on: 2 Aug 2005 - 15:24:12 »

çömezsin hacı sen daha yolun uzun ahahaha

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #68 on: 10 May 2011 - 14:51:51 »

2007'de Wacken'de Die Apokalyptischen Reiter'ı izlemeden sızdığıma çok pişmanım

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
instrument of doom
Guest
« Reply #69 on: 19 Dec 2012 - 05:43:25 »

kız arkadasimla beraberken yaptigim hatalara cok pişmanım ekonomik durumum düzelince yapacaklarimizi hayal ederdim hep eskiden. ilerde onu söle mutlu edicem vs die onlar ise hep içimde ukte olarak kaldı simdi ayrildıktan 2 ay sonra baskasını bulmus 5 aydir beraberler. ben ise yalnızlıktan ve mutsuzluktan geberiyorum. keşke zamanında ona karşı bazi hatalari yapmasaydim. cok pişmanım
« Last Edit: 19 Dec 2012 - 05:48:37 by instrument of doom » Logged
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #70 on: 19 Dec 2012 - 07:52:29 »

o son kanat ı yemiyecektim çok şişirdi uyuyamıyorum pişmanım

Pages: 1 2 3 4 5 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Pişmanlık ve Ukte « previous next »
    Jump to: