Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2019 - 04:55:05
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Madison Square Garden Kavgası(Nuggets-Knicks) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
Author Topic: Madison Square Garden Kavgası(Nuggets-Knicks)  (Read 25499 times)
wolf21
Jr. Member
**

god loves his children

View Profile WWW
« Reply #105 on: 20 Dec 2006 - 02:54:46 »

patrick ewing evvel zaman once msg taraftari ve ny medyasinin acimasizligini kastederek "saha avantajimiz yok" demisti.ny lu oyuncularin bir yerde patlamasini anlamak lazim.ama 19 sayi farki sebep gostermek hic manali degil.elemanlar gelip evinde yenmis seni. daha da kuculmek icin yaparsin anlarim.oyle ki bitime 5 dakka kala falan fark fersah fersah acılmıs galip belli bi mac olur,oyunu harika insan joe smith e emanet eder,deplasman demez garbage time a cevirirsin, anlarim.ama insaf be isiah, insallah basima koc olmassin Tongue

one wolf to save the sheep; one wolf to hunt another
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #106 on: 20 Dec 2006 - 04:43:19 »

steve francis nba'deki kavgalara verilen aşırı cezaları ligde çok fazla zenci oyuncu bulunmasına baalamış. buyrun burdan yakın diyor kendileri.

Francis says media coverage is race-biased

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Spudd Webb
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #107 on: 20 Dec 2006 - 10:06:04 »

NBA dediğimiz yer bir lig değil aynı zamanda büyük bir şirkettir.geçen sene verilen cezalarda Detroitlilere epey bi kıyak geçildi.Bi yerde pacers bitirildi.olayları başlatan Big Ben ise formaliteden ceza aldı.Orda seyirci tamemen haksızdı neden seyirciye ceza verilmedi?Huh?Çünkü seyirci(müşteri) daima haklıdır.Düşünün seyirci sahaya bişeyler atıyor sahaya giriyor basketbolculara vurmaya çalışıyor.Neden ceza vermedin.Artest tribüne çıktıydı ama neden çıkmıştı......
Cezalrın indirilmesi ise bu lige büyük leke sürer.olayalrı alevlendiren, devam ettiren Korkak melo.üstelik aldığı ceza gayet hafif.Olmayan kavgayı melo çıkardı......
Francis e ise bişey demiyorum olayı ırkıçılığa vurdu ya....Daha öncede Rasheed Wallace ın böyle saçmalması var.beni o aptal zencilere benzetemezsiniz gibi.
Jermaine
Newbie
*

Jermaine O'neal

View Profile WWW
« Reply #108 on: 21 Dec 2006 - 01:46:03 »

Spudd Webb'e katılıyorum.Sonuçta fitil ateşlenmese ateş olmayacak ve büyümeyecek.Ama başlatana değil de büyütene veriyorlar cezayı.O sene şampiyon adayıyken nerelre geldi olay.Bence yine cezalar eşit dağıtılmamış pek....
pacerized
Veteran
Sr. Member

ancic is back!

View Profile
« Reply #109 on: 21 Dec 2006 - 14:31:16 »

gordugum en derlı toplu yazı su ana kadar. harfıyen katılıyorum.

http://www.hoopshype.com/columns/brawl2_johnson.htm
NYK
Guest
« Reply #110 on: 21 Dec 2006 - 23:27:45 »

steve francis nba'deki kavgalara verilen aşırı cezaları ligde çok fazla zenci oyuncu bulunmasına baalamış. buyrun burdan yakın diyor kendileri.
Francis mi Marbury mi gitsin diye düşünüyordum,artık düşünmüyorum.  exit
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #111 on: 22 Dec 2006 - 01:16:32 »

gordugum en derlı toplu yazı su ana kadar. harfıyen katılıyorum.

http://www.hoopshype.com/columns/brawl2_johnson.htm

aynen ben de katılıyorum bu yazıya.. sözün özü budur bence de..

Form a Fuckin\\\' Wall
Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Madison Square Garden Kavgası(Nuggets-Knicks) « previous next »
    Jump to: