Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 14:26:26
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Kahramanım Benim 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 8 9 10 [11] 12
Author Topic: Kahramanım Benim  (Read 43825 times)
Saban
Pelikan
Moderator
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #150 on: 14 Nov 2005 - 02:16:12 »

benim için pokemon bir efsanedir... bütün filmlerini izlemişimdir pokemonun,hatta ilk filme gidenlere orjinal pokemon kartı vermişlerdi,bi de 150 tane pokemonun yazılı olduğu bi kağıt,ezberlemiştim be onu;bi keresinde de filme bilet alan sadece ben olduğum sinemayı açmak istemeyen karagümrük feza sinemasındaki görevlilerle tartışmışlığım bile var
hatta bana pokemon izletmiyo diye ablama kızıp,evdeki herşeyi kırmaya bile çalışmışımdır
neydi o günler be...squirtle vardı,bulbasaur(balbazar) vardı benim sevdiklerim arasında...

major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #151 on: 20 Nov 2005 - 20:15:27 »

tsubasa klasikti sega da cince örendik yada japanyamı
bende küçükken maç yaparken herkes kendisine futbolcu ismi takarken ben kendimi tsubasa yapardım...bi keresinde izlemeye ara vermiştim sonra bikaç hafta sonra izliyince aaa tsubasa'nın takımına ne çok transfer yapılmış demişti tsubasanın başka takıma transfer olduğunu anlamam bayaa güç olmuştu... walla şimdi olsa şimdi izlerdim bi bölüm boyunca topun havada dönüşünü gösterirlerdi...Grin

tr-onto
Newbie
*

Everything for Raptors

View Profile
« Reply #152 on: 20 Nov 2005 - 23:14:32 »

tsubasa ozora ve onu hep ezen wakabayashi:D

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #153 on: 20 Nov 2005 - 23:55:29 »

başlama vuruşu yapılır. tusubasa gideceği yöne bakar ama dünyanın yuvarlak olması sebebiyle rakip kale gözükmez. başlar top sürmeye. orta yuvarlakta iki kişi basmıştır bile ama basit bir vücut hareketiyle onlar ekarte etmeyi başarmıştır. üstüne 4 kişi daha gelince sol kanada pas veriyomuş gibi yapar ve bütün oyuncular oraya yönelir fakat...taratata!tusubasa aslında pası sağ taraftaki dişlek salak takım arkadaşına atmıştır(dişlekler alınmasın). o topu kendine geldiğini anlayana kadar rakibin kaptanı, en cin oyuncusu, en güçlüsü topu kapmıştır. zaten tusubasanın feykini yemeyen bi tek o'dur. o da 3-5 kişiyi geçer fakat tusubasa arkadan basarak topu kapar. kafayı kaldırır ve gözü boştaki arkadaşı aramaktadır. ilerlerlemeye başlamıştır yine. formasını çeken iki, bacaklarına sarılan 3 ve tepesine binen 1 rakip oyuncu olmasına rağmen tusubasa 25 km hızla koşmaktadır. topu ceza sahası yayının üstünde arkadaşına yollar ve üstündekilerden de kurtulur. fakat o da neee! Shocked top yerden sekip tekrar kendisine gelmiştir. tusubasa kendi kendine orta yapmıştır. bir salto attıktan sonra topa öyle bir vole vurur ki... çıs çıs çıs... ekranda dört çift göz belirir. 1-tusubasanın 2-rakibin kaptanının 3-kalecininve 4-tribündeki amigo kızın. o sırada

kaptan:hayıııııııır!
der ve tusubasa topa vurmadan önce araya girmeye çalışır. ne de olsa o önceden tusubasa'nın aslında  kendine orta yaptığını anlamıştır.
swişşşş... az farkla topu ıskaladı
tusubasa topa vururken: kendimi bunca zamandır boşuna eğitmedim ben. okulu asıp top oynamaya   kaçtım. vurdurtmazlar öyle adama kolay kolay.
kaleci:gel bakalım tusubasa efendi. gösterecem ben sana hanyayı konyayı
tribündeki amigo kız:anam tanrııım!
top havada süzülmeye başlamıştır.
ceza sahası yayındaki forvet:vay şerefsiz!bizi de gaza getirdi pas alcaz diye
top hala gitmektedir
tusubasa:ben sana deidim oğlum engelleyemezsin beni diye.naberrrr?
kaptan:ulan bunun altında kalırsam ben de cümle aleme vermezsem
kaleci:(aha geliyo lan top.)oğlum tusubasa yaktım lan seni.gol mol atamazsın sen bana.
top hala havada süzülmektedir.
tusubasa:bu benim özel albatros vuruşumdur. bu şutu çıkartacak kalceci daha anasının karnından çıkmamıştır.
kaptan:hayır kenzo. bunun gol olmasına izin veremezsiiiin
kaleci:merak etme kaptan. çıkartırız biz bu topu evelallah
ponpon kız:tusubasaaaaa!
top nihayetinde kaleye yaklaşmıştır artık.(e başlama vuruşu yapılalı da 4 bölüm oldu. yaklaşsın artık bi zahmet)
tusubasa:(ulan top direğe gidiyo lan. ay ayağımı ..keyim)
ve tusubasa koşmaya başlar. kaptan da durumu görmüştür ama kaleci topa o kadar konsantre olmuştur ki topun üst direğe çarpıcağını görmez.
tusubasa koşar, kaptan koşar. tusubasa koşar kaptan koşar. bu arada top altı pasa gelmiştir artk.
kaleci:hieeeeeeeeyyyyyyttt!
amigo kız:anam tanrııım!
top kalecinin parmaklarının ucuna değer ve üst direğe çarpar hakkatten. top yükselir yükselir...
kaptanShockedğlum tusi, bok vurursun topa bu sefer
der ve zıplar. yükselmeye başlar.
tusubasa:hadi bakalım hodri meydan
der ve o da uçmaya başlar. ne de olsa elemanlar japon filmleri seyretmişlerdir hep ve uçma işini çoktan aşmışlardır
kaleci:(ananı satayım gol olmadı)gördün mü tusubasa hıyarı. ben sana nah atarsın demiştim
tusubasa hala yükselirkenShockedğlum seninlen daha işim bitmedi.şu kaptanın olcak herifin bi façasını alalım da o zaman görüşcez senle. çıkışta bekle.
kaptan:sana o topa vurdurtmazlar koçum
top artık menzillerine girmiştir fakat gelin görün ki top rakibe daha yakındır ve tusubasanın topa vurabilme şansı yok denecek kadar azdır.
amigo kız:hayıııır!tusubasa topa vuramıcaaaak.
kaptan:gördün mü len? ben sana vurdurtmazlar demiştim.
tusubasa cevap veremz. dut yemiş bülbüle dönüşür. fakat, fakat! aman allahım!o da ne? herkes tusubasa bülbüle dönüştü derken o meğer tilki kesilmiş, türlü hinlikler düşünüyormuş. tusubasa ayakkabısın çıkarıyor (hala havadalar). ekranda 3 tane fal taşı gbi açılmış göz belirir. kaptanla kızın gözleri şaşkınlıkta açılırken, kalecininki dehşete düştüğü çin açılır. tusubasa ayakkabısını çıkarıp topa atar. ayakkabı topun öyle bir noktasına gelir ki bütün hızıyla kaleye yönlendirir onu. o sırada deminki poızisyondan dolayı yorgun ve bitkin dfüşen kaleci hala yerdedir.
tusubasa:yaaaaa
kaptan:ıııghgh
amigo kız:?
kaleci:hayııırr!
kalecinin gözleriyle tusubasanınkiler çakışır bu defa ekranda. tusubasa gayet kendinden emin, asla yenilgiyi kabul etmez bakışlar atarken kaleci "şimdi sıçtık abicim" bakışı atmaktadır.
top kalenin uzak direğine doğru gitmektedir. ve kaleci hala yerdedir. kalkar ve topun gittiği direğe değil de diğer direğe doğru koşar
kaptan:napıyon oğlum sen? rüşvet mi aldın yoksa bu tusubasa şerefsizinden?
kaleci:yok be abi. görürsün şimdi
top hala kaleye doğru gitmektedir.
kaleci direğe ayağını koyar ve kendini diğer direk yönüne fırlatır. kaleci daha güvenli olması sebebiyle hava yolunu kullanmıştır.
kaleci:hüleayyyn
tusubasa:?
kaptan:?
kız:
kız:
bayılmış lan bu!
kaleci hızla topa doğru uçmaktadır fakat topa yetişemeyeceğini görmektedir. o da maç başından beri biriktirdiği balgamı topa doğru kusar
kaleci: hakhkh tuuuuu!
kaptan:vay hayvan
tükürük hızla topa yaklaşmaktadır ve kaleci topu çıkarttığından emindir artık. rahatlamış bir yüz ifadesiyle havada süzülmeye devam etmektedir
kaleci:naberr oğlum. bizde numara çok.
ama kaleci birden tükürüğe hızla yaklaşan bi cisim görür, dumur olur.bu cisim tusubasanın ayakkabısıdır. ayakkabıyı topa fırlatırken tüm bunları düşünmüş olmalı. aman tanrım. çılgın bu çocuk
kaleci:aaaaaaaaaa
ve ayakkabı tükrüğe gelerek onu imha eder. top da olağan yolculuğuna devam eder ve ağlarla buluşur. kaleci ağlamaktadır. tusubasa ve kaptan şimdi yere inerler. amigo kız da gol sesine ayılır. dakikalar 15'i göstermektedir ve tusubasagiller 1-0 öne geçmiştir

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
mithras
Guest
« Reply #154 on: 10 Aug 2006 - 02:51:34 »

he-man.
spider man
kekeçoğlan
Newbie
*

View Profile
« Reply #155 on: 10 Aug 2006 - 12:45:55 »

valla gerçek bir insan söylemek gerekirse kesinlikle Muhammed Ali derim.Tek başına tüm tabulara karşı çıkmış,İslam aleminin kahramanı olmuş,derisinin rengiyle toplumu yargılıyanlara tokat(yumruk?!!) gibi cevap olmuş bir insana sevgi ve saygı duymamak elde değil.

cheaters never win-winners never cheat
sarpemre
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #156 on: 10 Aug 2006 - 14:08:04 »

Benim de favorim Tusubasa'ydı.Kadınların yaptığı dizi muhabbetleri gibi,biz de okulda her gün bir dahaki bölümde ne olacağını tartışırdık.Hatırladığım kadarıyla Tusubasa'nın ünlü vuruşunu bir tek Wakabayashi kurtarmıştı.Sanırım daha sonraki bölümlerinde bunlar büyüyüp Avrupa'da oynamaya başlamışlar.Fakat hiçbir zaman o bölümleri seyredemedim.
Edit: Tusubas hakkındaki yeni magazin haberleri için teşekkürler.
« Last Edit: 10 Aug 2006 - 17:03:32 by sarpemre » Logged
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #157 on: 10 Aug 2006 - 15:18:32 »

Tusubasa Avrupa'da kısa süren ve hayalkırıklıklarıyla geçen kariyeri sonrasında Japonya'ya geri döndü ve Grampus 8'de iki sezon oynadıktan sonra geçirdiği ağır diz sakatlığı ve adının karıştığı şike skandalı sonunda erken yaşta futbolu bıraktı. 35 yaşını deviren Tusubasa Tokyo'da Tusubasa Futbol okulları adı altında genç fitbolcuları yetiştirdiği bir eğitim kurumuyla futbolun içinde. Gece alemlerinde sıklıkla görülen Tusubasa'nın türkücü Coco Lee ile  iki yıldır süren seviyeli bir birlikteliği var.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
mr.J
Newbie
*

View Profile
« Reply #158 on: 11 Aug 2006 - 02:06:27 »

JUMARU
devamını beklemiyorum.gerçeğiyle oynucam zamanı iple çekiyorum  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=piMxU9cWSVw
« Last Edit: 11 Aug 2006 - 02:07:18 by mr.J » Logged

mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #159 on: 16 Aug 2006 - 03:38:57 »

Bugs Bunny, her ne kadar Bugs'ın bir numaralı düşmanı olsa da Elmer Fudd Cheesy , Road Runner, Yosemite Sam...

Yaşasın Looney Tunes Smiley

That's All Folks!!!
« Last Edit: 16 Aug 2006 - 03:39:53 by mariburnu » Logged
Cesc
TurkishWolves
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #160 on: 16 Aug 2006 - 10:47:15 »

Benim de kahramanım Bugsy'dir.Çok kalite espri yeteneği vardı ya.Tabi pokemonu da kaçırmazdım.Pokemon'da da Brook vardı abaza eleman benim kahramanım da oydu.
mr.J
Newbie
*

View Profile
« Reply #161 on: 16 Aug 2006 - 17:18:17 »

diğer bi kahramanımda Darkwing Duck tı unutulmaz sözleri vardı.kahkaha krizlerine girerdim.
düşmanlarıyla çatışmaya girmeden önce onaları  korkutmak ve paniğe sokmak için kendini tanıtırdı işte bi kaç tanesi: Cheesy
ben damarlarını tıkayan kolesterol,
ben ayakkabına yapışan sakız,
ben seni gece saat 3'te uyandıran yanlış numara,
ben kullanılan her çekteki 10 dolar komisyon,
ben kolayca kurulan salıncak setindeki kayıp parça,
ben gerçekten önemli bir randevu gününde oluşan sivilce,
ben elinin ulaşamadığı yerdeki kaşıntı,... vs vs
ben karakant ördek!
çizgi film introsu:
http://www.retrojunk.com/details_tvshows/108-darkwing-duck/

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #162 on: 8 Sep 2006 - 15:24:24 »

Benimki He-Man'dir. Bütün çocukluğum onu izleyerek geçmiştir.

Gölgelerin Gücü Adına!

Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #163 on: 9 Sep 2006 - 00:45:45 »

Peter Parker'in yeri ayri ama en sevdigim karakter Silver Surfer.Hastasiyim bayiliyorum.Tabi birde nickim:-)

özgür
Newbie
*

Aslan parçası

View Profile
« Reply #164 on: 9 Sep 2006 - 15:51:30 »

Bende KenParker'a baya bir bayılıyorum.Ayrıca Spider-Man'in düşmanlarından DR.Odom'u da severim.Tabi küçükken çok Tommiks okuyorduk.

Pages: 1 ... 8 9 10 [11] 12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Kahramanım Benim « previous next »
    Jump to: