Welcome, Guest. Please login or register.
16 Dec 2018 - 13:23:49
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 - Weekly 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 14 15 16 [17]
Author Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 - Weekly  (Read 55363 times)
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #240 on: 18 Mar 2007 - 15:12:53 »

abi bu oyuna nasıl giriliyor yardımcı olursanız sevinirim girip oyniim
bu saatten sonra bu oyuna girmen pek birşey ifade etmez fakat illaki oynamak istiyorum dersen:

http://games.espn.go.com/fastbreak/frontpage

üye olursun,daha sonra istersen bir gruba dahil olursun kurarsın takımını oynarsın..gerekli olan diğer bilgiler bu topicte mevcut zaten.

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #241 on: 6 Apr 2007 - 16:40:45 »

demin baktim da muratla benim bütün sezon toplam puanlarimiz arasinda sadece 1 puan var. seker de önümüzdeki hafta yaklasik 6000 puan alamazsa sene basindan beri söyledigi "ben sene sonuna dogru aciliyom olm" hikayesi yalan olacak. yavuz zaten yalan.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #242 on: 6 Apr 2007 - 17:14:20 »

o zaman onumuzdeki hafta napıp edip kadronu ogrenmem lazım yasin. Grin ne de olsa bu hafta da aynı takımları kurmusuz. Wink
« Last Edit: 6 Apr 2007 - 17:14:56 by Carra » Logged
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #243 on: 21 Apr 2007 - 19:37:16 »

demin baktim da muratla benim bütün sezon toplam puanlarimiz arasinda sadece 1 puan var. seker de önümüzdeki hafta yaklasik 6000 puan alamazsa sene basindan beri söyledigi "ben sene sonuna dogru aciliyom olm" hikayesi yalan olacak. yavuz zaten yalan.
Allah'ın tokadı yok işte,2.yarıda ortalığı yıkıp geçmişim.Sahi bir zamanlar Şeker,Gökhan,Yalçın vardı konuşan n'oldu onlara Huh Grin

Play-Off başlıyor ben yine bırakıyorum oyunu.Toplam puanları gösteren bir bölüm var mı oyunda,baktım bulamadım?
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #244 on: 17 May 2007 - 16:36:57 »

Lan ben bıraktım ya arkadaşlar sarmıyor diyerek. Artık jübilemizi yapmanın vaktinin geldiğini gördüm. Sezonda istediğim performansı bulamadım ne yalan söyliyim ama fırsatımız olmuyor bakamıyorduk. Keza artık puanlamanın çok kotu olması zevk vermemeye başlamıştı. Kurallar değişene kadar artık yokum diyorum. Üç yıllık egemneliğimizde bitti sanırım boylece.

Ayırca kutsal ittifak şeklinde bize saldırıp sürekli düşmemizi isteyen malum kişilere bir şey demiyorum. Bu arada son haftalara doğru bende Yasinle aksam yemeği yiyip basına "Yasinin şampiyon olmasını istiyorum" diyeceğim. Millet bana "ama şeker bir çok kişi çekişiyor etik olmaz" derlerse onlara "sizene bu benim fikrim ekekrere" diyeceğim.

Alkışlarla uğurlayın beni, yuhalamalarla değil.
Gül atın bana, su şişesi değil.
 Formamı asın tavana, kellemi değil.
Bir şeker vardı deyin, tadı acı değil

Durun arka fonada Ankara şiirini koyayım püfff

Pages: 1 ... 14 15 16 [17]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 - Weekly « previous next »
    Jump to: