Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 06:28:53
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 - Weekly 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 13 14 15 [16] 17
Author Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 - Weekly  (Read 58059 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #225 on: 8 Feb 2007 - 14:57:38 »

ahahahaha yavuz baron davisi almış

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #226 on: 9 Feb 2007 - 16:22:32 »

Ya yasin ligin ilk yarısı ya takılıyorum şimdilik sonradan toparlanıcam diyorum olm durun ya bı dınleyin daha ohooo daha çok var ben sonradan çok fark atıyorum millet oyunu bırakıyor ondan abicim

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #227 on: 16 Feb 2007 - 15:04:16 »

ilk yarıyı grupta ikinci bitirdim (son hafta samedin kurduğu kadronun hakkını vermeliyim). ilk 100'de olup olmadığımı bilmiyom henüz. şeker dediği gibi biraz da olsa açıldı ve ilk 10'a girdi diye şımaran Yavuz'u da altına aldı. Yavuz'un da hedefi beni geçmekti, peh!!

Umarım oyuncu puanlarıyla oynamazlar, iyice zorlaşmıştı kaliteli kadro kurmak ne güzel. bilenle bilmeyenin birbirinden ayrıldığı yerlere geldik artık. paladin dwarf bunu da yavuzun düşüşünden, şekerin ve benim tekrar yükselişimizden anlıyoruz zaten

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #228 on: 16 Feb 2007 - 15:19:19 »

Ewt bende ikinci devrenin başlamasıyla artık havaya girebilirim Yavuzu zaten saymıyorum bile yasinciğim peeehhh

Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #229 on: 16 Feb 2007 - 15:34:40 »

all-star'dan sonra fiyatların dusecegini bilmedigimden; kg'yi esas değerinden 1.5 puan dusuk olarak bi hafta daha kadroda tutabilmek için, 1 maçı oldugu bu haftada kadroda tuttuk. bu bana bi 30 kusur puana ve leaderboardda da 20 sıraya falan mal oldu ama ziyanı yok grubu lider bitirdik en azından.
« Last Edit: 16 Feb 2007 - 20:22:27 by Carra » Logged
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #230 on: 16 Feb 2007 - 17:28:07 »

deron  williams
kobe
rudy gay Shocked Afro
duncan
memo
dallas

kadro kurmuştum geçen hafta rudy gayin bir 27 bir de 33 getirmesiyle grupta 11inci sıraya kadar geldim. Smiley
dunyada bu hafta 5inci olmuşum duncan yerine dırkı alsaydım 1inci olacaktım sağlık olsun
inşallah puanları sene başındaki gibi yapmazlar böyle oyun daha zevkli oluyor.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #231 on: 16 Feb 2007 - 22:23:37 »

Kadroyu kime emanet etsem,o hafta ondan kötü puan alıyorum,güvendiğim dağlara kar yağıyor her seferinde.Gökhan bu hafta 232 puan almış,ne acıdır ki bana kurduğu takım 198 puan getirmiş.Üzerime oyunlar oynanıyor diyorum inanmıyorsunuz.Turnuva boyunca bunu yakından gözlemledim.Salona girer girmez Weekly oynayanların kıskanç bakışlarını üzerimde hissettim.Bu durum artık benden çok batug.com'a zarar vermeye başladı.Böyle devam ederse grubun iyiliği için gruptan ayrılıp,gelen sayısız transfer teklifini değerlendirebilirim.Eşimle konuştum,o da çocuklarımın yurtdışında eğitim görmesini istiyor zaten...

Bu arada ilk yarının sonundaki durumu birisi buraya yapıştırabilirse iyi olur.Grupta puanlar sıfırlanmış gözüküyor,genel sıralamayı bulamadım bi türlü.

Şeker'miş,Yasin'miş,Gila'ymış... dünkü çocukları bana rakip gösterip,güldürmeyin beni.Bu yıl Murat diye bir genç çıktı aramızdan,tek veliathım odur.Kamuoyuna duyrulur...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #232 on: 17 Feb 2007 - 03:03:17 »

yavuz efendi tövbe de. ben kendime hangi takimi kurduysam sana da onu kurdum. hatta o hafta beraber sicmistik

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #233 on: 17 Feb 2007 - 17:37:15 »

len yavuz  ozel mesajları ortaya cıkarmayayım sen dedinki kobe vs gibi oyuncularımın mac sayısı musaitse kadroda tut o yuzden sana ona gore kadro kurduk ben senin kadroyu kurmak istesem 1-2 puan geciydum 100'u ve "0" cekiyodum. Senin kadronun puanı daha yuksekti anlayacagın (ki zaten ilk senin kadroyu kurdum sonra benimkini kurup degistim)

Son Turnuva Şampiyonu
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #234 on: 17 Feb 2007 - 18:29:44 »

yavuz bundan sonra ben arkandayım. kadro kurulacağı zaman haber ver yeter. turnuvada engellendik, burda buna müsaade edemem. şampiyonluk yolunda omuz omuza...

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #235 on: 23 Feb 2007 - 23:11:45 »

Öfff bu gidişle bu yıl forumla olan bağlarımı kopartmak zorunda kalacağım.Günden güne mental olarak zarar görmeye başlıyorum dumur

Arenas
Allen
Marion
Dirk
Chandler
Seattle

Pazartesi akşamı,bu hafta muhteşem bir performans gösteren yukarıdaki takımı kurduğumu düşünüyordum ama görünüşe göre Pazar günü All-Star'a takılıp,kadroyu güncellemeyi unutmam sayesinde bu hafta fena çuvalladım.Üzerimde kara bulutlar dolaşmaya devam ediyor wizard
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #236 on: 27 Feb 2007 - 22:14:38 »

Bu kadar olur diyorum! Tam en azından ikinci yarıya iyi başladık derken kadromda dün sadece McGrady'nin maçı olduğunu görünce aklımdan bir an için "şimdi sakatlanırsa ne kadar kötü olur" diye bir düşünce geçmişti, iyi ki de geçmş yani.  Angry
Neyse inşallah diğer maçlarında telâfi eder bu yokluğunu; umut fakirin ekmeği.  Grin
some-add
Newbie
*

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum

View Profile
« Reply #237 on: 9 Mar 2007 - 13:16:16 »

all-star arasında takımı kurmaya unuttum daha doğrusu aynı takım kalır diye düşündüm ama kalmayınca patladım.ilk hafta 0 çektim.ama toparlanma sürecindeyim iyi gidiyorum.bu hafta takımlar hep aynı kurulmuş heralde.dün itibariyle baktımda 8 kişinin 248 puanı vardı Smiley bu haftada geçen hafta olduğu gibi herkes düşük puan alacak heralde.

adabazarını seviyorum,adabazarını terketmiyorum
KB24fan
Newbie
*

Alayına isyan ölümüne ultrAslan

View Profile
« Reply #238 on: 9 Mar 2007 - 21:32:47 »

Deron Williams
Kobe Bryant
LeBron James
Kevin Garnett
Shaquille O'neal
Lakers
Nası kadro?? bide bn da sizin gruba girmek istiom şifrei yazarmısınız?
İvy
Iverson fan
Newbie
*

This is my life homie you decide yours...

View Profile
« Reply #239 on: 10 Mar 2007 - 21:11:55 »

abi bu oyuna nasıl giriliyor yardımcı olursanız sevinirim girip oyniim

Her sokakta kavgamız,her duvarda yazımız,her karakolda namımız,her gönülde adımız,her ağızda ismimiz vardır...
Pages: 1 ... 13 14 15 [16] 17
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 - Weekly « previous next »
    Jump to: