Welcome, Guest. Please login or register.
9 Jul 2020 - 22:33:51
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
Author Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007  (Read 42614 times)
Levo
Tifosi
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #60 on: 1 Nov 2006 - 22:13:34 »

Spurs Cafe Crown olarak gruba katılmış bulunmaktayım.
Jermaine
Newbie
*

Jermaine O'neal

View Profile WWW
« Reply #61 on: 1 Nov 2006 - 22:19:08 »

İlk gün skorum çok kötü malesef.Çok dikkatli kurmadım:Hele bu geceki kadro daha fena.DÜn sorun vardı ESPNde giremiyordum bir türlü.Bir kere girebildim o zaman da sadece Arenas'ı alabildim kadroya.Bugün sorun yok.Dün ondan diğer oyuncular aynı kaldı.Ama Allah'tan Shaq hariç hepsinin maçı vardı.Neyse toparlarız yakında....
Strojen
Newbie
*

View Profile
« Reply #62 on: 1 Nov 2006 - 22:22:27 »

vgm klasik başlangıcını yaptı. puanlar yok, bazı adamlarda yalancı istatistikler mevcut, oynamış adam oynamamış oynamamış adam oynamış görünüyo falan filan...  stop

evet bunlar düzeltilmiş şu an, saat akşam 6gibi bir sürü takı mve istatistik vardı, mehmet ne zaman oynadı da benim haberim yok diyordum, şimdi düzeltilmiş, oyuncular başlangıçta ucuz olur, sonra artar ki artmazsa hiç zevki olmaz, mutlaka bir sürpriz bulark çok puan almak daha zevkli, ama böyle yıldızları seçerek zevk olamz, 2 hfta sonra puanlar artar

bu arada sağ altta 31october için seçim yapıldığı yazıyor, iyice karıştı, sanırım bu geceki maçlar için değil de yarın geceki maçlar için seçiyoruz, ama 31october yazıyor
« Last Edit: 1 Nov 2006 - 22:24:38 by Strojen » Logged
El C3m0
Guest
« Reply #63 on: 2 Nov 2006 - 21:45:49 »

Ya benim dün için kurduğum kadro bugün için gözüküyor,dünde ilk günkü kadrom geçerli olmuş,bu yüzden sonuncu oldum,şimdi puanım daha da düşecek,bunun neden olduğu hakkında bir fikriniz var mı?(Kadro kurarken oyuncuların yapacakları maç normal zamanda gözüküyordu)
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #64 on: 2 Nov 2006 - 23:01:04 »

Bunlar sık sık sorulup cevaplanıyor ama bir kez daha genel bir hatırlatma yapayım madem gerekti: Wink

Türkiye saati ile sabah 10:00'a kadar o günün gecesi oynanacak maçlar için kadro hazırlıyoruz. Yani diyelim şimdi kurduğumuz kadrolar maçını yarın gece oynayacak oyunculardan oluşacak. Oyunun sitesinde güncellemeler, özelikle bugünlerde, geç yapılabiliyor; o yüzden rakipler/maçlar yanlış görünebilir. Her sene en az ir kaç kez oluyor bu. İşi garantiye almak için NBA takvimini gösteren bir siteye bakmak iyi olur. http://www.nba.com/schedules/ veya oyundaki schedule sayfası yeterli olur bu iş için.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #65 on: 3 Nov 2006 - 02:35:01 »

b davis
m redd
l james
e okafor
j oneal
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #66 on: 3 Nov 2006 - 09:34:45 »

hay ben şu sfır toleransı çıkaranın...
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #67 on: 3 Nov 2006 - 13:02:44 »

2. gününüde kaçıran Öner, artık VGM'in eski tadı kalmadı bok atmalarıyla gözden kayboldu. Evet VGM'in eski tadı kalmamıştı artık. Adı bile VGM değildi. Kekremsi bir tadı vardı. Neden oynadığını bile hatırlamıyordu artık. Evet, evet, bir artıktı yeni Fast Break. VGM'in kekremsi artığı...

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #68 on: 3 Nov 2006 - 14:26:18 »

Ha ha ha ha! Uykulu gözlerle treninin kalkış saatini bekleyen Barış, şen kahkahalarının ardında 'Ben dediydim' diye düşündü.

En baştan vazgeçmek en iyisi abi, boşver. 4 ay sonra 152. sıradayken gün kaçırsan daha fena olurdu.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #69 on: 3 Nov 2006 - 16:30:02 »

Kadro güncellemek için 24 saatlik bir zaman dilimi ve bunu kaçırıyosunuz, anlamak mümkün değil  karete

mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 3 Nov 2006 - 20:08:29 »

beyler; herkes organize olsun, ben de bıraktım.
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #71 on: 3 Nov 2006 - 20:58:36 »

haydaaa, patır patır dökülüo millet.

gerçi çok sürmez, ben de kadro kurmayı unutup bırakırım kesin, her sene olduğu gibi...
« Last Edit: 3 Nov 2006 - 20:59:21 by Gurkan » Logged
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #72 on: 4 Nov 2006 - 01:13:43 »

Kadro güncellemek için 24 saatlik bir zaman dilimi ve bunu kaçırıyosunuz, anlamak mümkün değil  karete
hmm, sen 24 saat yaşıyosun günü galiba. Biz normal insanlar 15-18 saat veya kimisi biraz daha fazla yaşarız ve normal insanlar "unutabilir". Siz haşmetleri hayatta hiçbir şeyi unutmuyorsanız ne mutlu size, tobe tobe...

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #73 on: 4 Nov 2006 - 02:03:49 »

Burdaki saskinliim gunde 12 saat forumda online olan Gri'nin kacirmis olmasinaydi. Hayir zaten kimseyi sucladigim falan filan yok zaten smiley de koymustum geyik oldugu kesin belli olsun diye.

Strojen
Newbie
*

View Profile
« Reply #74 on: 7 Nov 2006 - 13:15:14 »

Jason Kidd
Vince Carter
Shawn Marion
Dwight Howard
Mehmet Okur
L.A.Lakers

Şu ara oyuncular ucuzken:D biraz puan yapmak lazım ama, daha 99u geçemedim
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Fast Break (VGM) 2006-2007 « previous next »
    Jump to: