Welcome, Guest. Please login or register.
16 Dec 2018 - 11:42:43
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007  (Read 29594 times)
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #105 on: 9 Apr 2007 - 20:50:21 »

Finalde yeni dönem fantasy'cilerinden Öner 'da her gördüğüne atalayan' Binbaş ile çekişmeli bir kapışma olacak.
Biraderim o atlamaların bi sebebi var, hafta sonu anlayacan!!!

Yahoo Fantasy'deki ilk yılımda, kurucuları arasında yer aldığım ligde finale çıkmanın gururunu yaşamaktayım. Fark yerim dediğim yarı final mücadelesini geçmem süpriz oldu. Şimdide bariz bir şekilde zayıf taraf olarak görünmekteyim ama iddaalıyım Barış efendi. En küçük hatanı affetmeyecem, sonuna kadar savaşacam :piskolociksavaş: Smiley

Not: Consolation Play-off sonucunda 12. olarak, ligde varlığından bile habersiz olduğum Murat Can görünüyor, ben mi yanlış görüyorum?

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #106 on: 9 Apr 2007 - 22:30:07 »

E abi herifle dalga geçicez, adam ispanyada
Kaybolmayan GM istiyoruz, burdan yetkililere sesleniyorum...

İlk turda Barbosa seçtiğim bi ligde playoffu ucundan köşesinden yakalamam tesadüf değil taktik başarıdır. Newbies ligi ise mevcut 34097 oyunculu hali (ve hıyar gibi koyduğum Teknik-Flagrant kategorileri) yüzünden başarılı sayılamayacağım bi şekilde sonlandı. Seneye Newbies ligini kurmuyoruz, YMCA 2. sezonunda daha güçlü takımlarla yoluna devam edecek. Newbies yerine forumdan, bu oyundan anlayan ufaklıkları yetiştirip YMCA PAF ligi yapabiliriz belki.
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #107 on: 9 Apr 2007 - 22:43:29 »

Yahoo Fantasy'deki ilk yılımda, kurucuları arasında yer aldığım ligde finale çıkmanın gururunu yaşamaktayım. Fark yerim dediğim yarı final mücadelesini geçmem süpriz oldu.

oncelikle tebrikler abi. güzel seri idi. son gune 5-5 girmeyi basardım ama son anda FG'yi verince finali göremedik. sakatlıkların takımı inanılmaz etkiledigi bi seri geçirdim. once LaMarcus, sonra Al-Jeff, ardından BigBen, üstüne Josh Howard ve Ridnour falan filan gelince elim kolum baglandı. hepsinin tam seri esnasında sakatlanmaları işimizi cok zora sokmustu zaten. ama gene de iyi savastık.

lig hakkaten cok keyifli geçti. normal sezonun sonlarına dogru bazı arkadaslar guncellemeleri bosverse de gene de güzeldi. Finalde iki underdog ekibin kapışması güzel olacak gibi gozukuyor. biz de Kubi ile 3.lük kasarız artık Sad
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #108 on: 19 Apr 2007 - 11:45:10 »

Şimdide bariz bir şekilde zayıf taraf olarak görünmekteyim ama iddaalıyım Barış efendi. En küçük hatanı affetmeyecem, sonuna kadar savaşacam :piskolociksavaş: Smiley
Barış efendi hatayı yaptı ama maalesef son hamlelerim yeterli olmadı.

7-3 öndeyken şunları diyordu Barış efendi:
"[02:17] <Gri> öner'e acı koydum finalde"

Zamanla ayak seslerimi hissetti ve:
"
[03:06] <fabrio> aslanım rondo
[03:06] <fabrio> 3 top çalma
[03:06] <fabrio> geliyorum gümbür gümbür
.
.
[03:13] <fabrio> vaşş, 4 top çalma oldu
[03:13] <fabrio> aslanım
[03:13] <NickiAycox> alla alla
[03:13] <ufurukcu> gri'yi korku bastı
[03:13] <NickiAycox> nedir bu yıldızları dinlendirme merakı, 2 maç kala
"
Sondaki "2 maç kala" lafından anlaşılacağı üzere korkudan ne söylediğini bilmiyordu Barış efendi. Üstelik benim ilk iki tur seçimim oynamıyordu ve bırakamadığım için ben onları yedeğe çekmiştim. Kendisi rakibi hafife alıp kadroyu düzeltmediği için korku basmıştı. Daha sonra ağız değiştirdi:

"
[04:05] <ufurukcu> rondo 5st
[04:06] <fabrio> vışş
[04:07] <NickiAycox> berabere olabilir
[04:07] <NickiAycox> önceki turları da berabere kalarak geçmiştim
[04:07] <NickiAycox> lakin daha çok var
[04:07] <NickiAycox> yarın gece anca anlaşılır
"
Korkudan ne söylediğini hala bilmiyordu. Sonuçları anca gece idrak edebileceğini mi geveledi acaba?

Ve sonuç:

Kılpayı yenildim. Kritik hamlelerle üçlük ve riboyu almayı başardım. Steal'i almaya çok yaklaşmıştım, bu arada top kaybını kılpayı kaybettim. Rakibimin üstünde yarattığım baskıyla ve son dakikaya kadar mücadeleyi bırakmamayla bir Detroit taraftarına yakışanı gerçekleştirdim. Mutluyum, huzurluyum. İleride birgün yeniden karşılaşırız elbet Barış efendi...

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #109 on: 19 Apr 2007 - 12:51:30 »

Öner Bey'i bu güzide çalışması için tebrik ediyorum ve kendisine güdümlü medyada başarılar diliyorum.

7-3 öndeyken şunları diyordu Barış efendi:
"[02:17] <Gri> öner'e acı koydum finalde"

Zamanla ayak seslerimi hissetti ve:
"
[03:06] <fabrio> aslanım rondo
[03:06] <fabrio> 3 top çalma
[03:06] <fabrio> geliyorum gümbür gümbür
.
.
[03:13] <fabrio> vaşş, 4 top çalma oldu
[03:13] <fabrio> aslanım
[03:13] <NickiAycox> alla alla
[03:13] <NickiAycox> nedir bu yıldızları dinlendirme merakı, 2 maç kala
"
Sondaki "2 maç kala" lafından anlaşılacağı üzere korkudan ne söylediğini bilmiyordu Barış efendi. Üstelik benim ilk iki tur seçimim oynamıyordu ve bırakamadığım için ben onları yedeğe çekmiştim. Kendisi rakibi hafife alıp kadroyu düzeltmediği için korku basmıştı. Daha sonra ağız değiştirdi:

Log'larla istediği gibi oynayan Mr. Ö., Detroit'in de Rip, Çanci, Webber gibi yıldızlarını dinlendirmesine söylediğim bu lafı ne yazık ki anlayamamış yada anlamak istememiş. Hoş devamında kendisi güzelinden "üç maç beş maç ..." diyerek saçmaladı ama neyse. Log tutan bir insan değilim, isterse kendi açıklar. 2-3 gündür neredeyse hiçbir yıldızın oynamamasını eleştiren ben, Detroit camiasının da bu oyunları oynamasına tepkimi koydum sadece. Daha sonra gördük bizim kel kartal da yaptı aynı şeyi.
PS: Bununla ilgili yazacağım playoff topiklerine.

[04:06] <fabrio> vışş
[04:07] <NickiAycox> berabere olabilir
[04:07] <NickiAycox> önceki turları da berabere kalarak geçmiştim
[04:07] <NickiAycox> lakin daha çok var
[04:07] <NickiAycox> yarın gece anca anlaşılır
"
Korkudan ne söylediğini hala bilmiyordu. Sonuçları anca gece idrak edebileceğini mi geveledi acaba?

Yahoo'nun zart diye sabahın köründe yenileme yapmadığını bilmeyen Sayın Fabrio, Yahoo Fantasy'nin acemisi olduğunu belli ediyor. Ha tabii ben excel'de tablo kurup hesaplama yapacak kadar heyecan yapmadım, baskıya alışkınım. Ligin pazar gecesi bitmediğini farketmesiyle yaptığı günlük 10 add/drop işlemiyle güldürdü, eğlendirdi. Gençlerde ki bu heyecan güzel. Tabii Al Jeff'i alıp bench'de bırakmasa daha güzel olacaktı ama olsun, tecrübe olmuştur. Wade'i bırakmasını da unutmayalım, almadan edemedim.

Sonuç... acı koydum.

Sayın Üfürükçü'ye de takımına güvenmesini salık veriyorum. Başkalarının sevişmesinden zevk almaya çalışmasın.
« Last Edit: 19 Apr 2007 - 13:26:29 by Gri Gandalf » Logged

fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #110 on: 19 Apr 2007 - 13:28:35 »

Vay vay vay, inkar ve iftira. Kanıtlar elimde mevcut, sende yoksa benim kabahatim değil. Hiç bi şekilde modifikasyon mevcut değil. Aynı anda log tutan Arbitrator Gökhan biraderimden teyit edebilirsin.

Yahoo'nun gece değilde öğlen saatlerinde güncellediğini mi belirteyim illaki?

Hadi yürü, yusuf yusuf attın, çok konuşma.

üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #111 on: 19 Apr 2007 - 13:43:35 »

barış şampiyon olmuş ama hala baskıyı hissediyor ona buna laf atıyor. diyecek birşey yok, yazık...

Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 « previous next »
    Jump to: