Welcome, Guest. Please login or register.
16 Dec 2018 - 12:33:39
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007  (Read 29595 times)
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #90 on: 26 Mar 2007 - 19:44:49 »

Ne haftaydı ama, gösterdiğim bütün çabalara rağmen, Burak2ın farklı kaybetmesiyle 2. liğe çıktım. Rahatım, huzurluyum, bira ve cipsimi alıp  bu haftaki maçları keyifle izlerken bir yadanda rakiplerimle ilgili gerekli analizleri yapacağım.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #91 on: 27 Mar 2007 - 01:05:50 »

Gerçekten heyecanlı -ve benim için umutlu- bir haftaydı ama az farkal kaçırdım playoff trenini. Başka bir eşleşme de olsa (Rodman_91 - Audacia Hochdorf)  3 asist, 2 top çalma ve 2 blokla elendik! Bazı takımlar çok erken bıraksa da genelde güzel ve çekişmeli bir lig oluyor. Playoff'a kalan arkadaşları -ve tabii uğraşan herkesi-  tebrik ediyorum, en iyi olan kazansın. Şampiyonluğu inşallah bir yıllığına devrediyorum. (peh peh peh)  Cheesy
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #92 on: 27 Mar 2007 - 01:19:37 »

ben bilerek biraktim öyle heyecan olsun diye :p

sabah yahoo'ya baktigimda ne güzel fatihle eslestigimi gördüm. yari finalde de burakla oynayip güle oynaya finale cikacaktim. meger puan durumu daha güncellenmemis. karsima team spirit cikti simdi. güzel bi kadrosu var. ancak zamaninda 5-4 yenmistim. playofflarda simdiye kadar galibiyetim yok. ilk galibiyetimi alip fatihin karsisina dikilmek istiyorum.

her seye ragmen takim kurmayi birakmayan arkadaslara da tesekkür ediyorum. bi ara benim de durumum o kadar icler acisiydi ki takim kurmaktan hic zevk almiyodum. ama oynadigim, yaristigim insanlara saygimdan her gün kadromu güncellemeye devam ettim. seneye baska lig kurulacak. ama fazla bilmeyenleri alalim ki gökhan da playoffa kalabilsin Cheesy

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #93 on: 27 Mar 2007 - 09:40:55 »

ehehe len laf atma hayatımda ilk kez ilk 3 dısında kaldım.Bu sene sectigim trade ettigim her adam elimde patladı.11.olmam bile bir basarı peh Tongue

Son Turnuva Şampiyonu
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #94 on: 2 Apr 2007 - 17:53:19 »

"What a play by Portia de Rossi"

Sezonun en şık ligi YMCA'de bütün haftayı geride götürdükten sonra son günde beraberliği yakaladım ve -sebebini, kuralı bilmesem de- yarı finale çıktım. Neredeyse attığı sayı kadar top kaybı yapan D. Howard bloklarıyla turu getirdi, sağol diyip yarı final için kulağını çekiyorum. Lig lideri eques ile rahat bir kapışma olacak.

Bol Lakers'lı Karma liginde elendik lakin. Rip oynamadı, rakibin gardları benim pivotlardan fazla ribaund aldı falan. Playoff yaptık, mutluyuz. Yeter.

Newbies'de yarı finalde ki rakibim Gökhan olmuş, hoş olmuş. Finale giderken kendisinin de hatırını bi soralım. Kiss me Zooey, kiss me good.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #95 on: 2 Apr 2007 - 17:59:39 »

yine spurs sendromu... ligde sen git pespese 11 hafta kazan sonra playoffta elen. team spirit, serinin basinda da dedigim gibi, eslesmekten pek hosnut olmadigim bi takimdi. rip oynamamasina ragmen eledi beni. bi de benim takim kadar blok koyan howarda da yuh diyorum. yine burakla eslestim Smiley

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #96 on: 2 Apr 2007 - 19:38:28 »

Turu geçebilseydin keşke Yasincim, benide kolayca geçip finale uzanacaktın böylece.

Butler sezonu kapadı.
Mike Miller da sezonu kapadı muhtemelen.
Bizde artık 3. lük maçını oynarız haftaya. Sağlık olsun yapcak birşey yok.

Yok artık, Caron Butler da cant cut listte imiş.
« Last Edit: 2 Apr 2007 - 19:42:04 by James » Logged

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #97 on: 5 Apr 2007 - 15:57:38 »

Hobba, Ben  Wallace ve Arenas da gitmiş nasılda yarı finale denk geliyor arkadaş bu iş.

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #98 on: 6 Apr 2007 - 00:13:53 »

Sevgili YuMuşakCalAr ligi üyeleri;
Ligin dibinde kalan arkadaşlardan bir kaçını iteleyip zevkli geçen bu lige yeni katılımcılar eklicez. "Abi ben yeni öğrenicem ben de geliyim" diye heveslenmeyin, bilen gelsin (Biz biliyoruz da mı oynuyoruz abi hadi hop)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #99 on: 6 Apr 2007 - 00:55:01 »

aslinda harbi lig filan yapilsa ya. küme düsme, lige yükselme gibi. cok mu sacma olur?

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #100 on: 9 Apr 2007 - 14:43:45 »

Ooouuuuuuu Portia de Rossi.

5. sıradan playoff yapmama rağmen finale yükselmeyi başardım. Yine beraberlik, yine tur bu arada. Finalde yeni dönem fantasy'cilerinden Öner 'da her gördüğüne atalayan' Binbaş ile çekişmeli bir kapışma olacak. Şehir dışında olmamdan istifade Wade'i fa'den kaptığını görüyorum ama buradan kupayı vermek istemiyoruz.

Çaylaklar'da Gökhan'ı temiz bir skorla (8-2) patakladım. Finalde Placebo'yu eleyen Enes -isim doğru mu biraderim- ile karşılaşacağım. Favori taraf benim gibi gözükse de lideri elediğine göre boş takım değil Homeboyz.

Karma'da 5.lik maçını kazandım. Eee iyi oldu diyelim ne diyelim.

Pembeliler ligine seneye şef, emsi ve muyu üçlüsünü istiyorum, eğer oluyorsa.

PS: Muyu doğumgünün kutlu olsun. Eşşekliğimi maruz gör abi, o gün saat 8'de uyumuşum. Gün geçti filan. Embarassed

Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #101 on: 9 Apr 2007 - 17:34:33 »

Ben finalde Gökhan ı isterdim muhtemel cl fantasy nin rövanşı olarak ama olmadı...
Takımıma güveniyorum. Yüzdük yüzdük ucuna geldik şampiyonluğun  bu fırsatı iyi değerlendirmek lazım.
Geçen sene Batug2 de şampiyon olarak kendimi ispatladım zaten. Sen şu sözü iyi bilirsin Barış ; "Don't ever underestimate the heart of a champion"

Evet bilader ismim Enes.
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #102 on: 9 Apr 2007 - 19:24:12 »

Ooouuuuuuu Portia de Rossi.

5. sıradan playoff yapmama rağmen finale yükselmeyi başardım. Yine beraberlik, yine tur bu arada. Finalde yeni dönem fantasy'cilerinden Öner 'da her gördüğüne atalayan' Binbaş ile çekişmeli bir kapışma olacak. Şehir dışında olmamdan istifade Wade'i fa'den kaptığını görüyorum ama buradan kupayı vermek istemiyoruz.

öff be öff. 1 steal.

tebrik ederim.

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #103 on: 9 Apr 2007 - 19:28:48 »

Arenas,Miller, Butler'ın sezonu kapadığı, Gay ve Ben Wallace'ın sadece birer maç oynayabildiği bir haftada 5-4 gibi bir skorla elenmek acayip koydu. Şu adamlardan biri sağlam kalabilseydi finaldeydik ama kısmet değilmiş. Bir zıpladık, iki zıpladık sonuncusunda kaldık olduğumuz yerde. Finale kalan arkadaşları tebrik ederim. Şansalcım 3. lük maçını berabere bitirelim en iyisi Smiley

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #104 on: 9 Apr 2007 - 20:00:26 »

Lezbiyen liginde sonuncu belli oldu mu?

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 « previous next »
    Jump to: