Welcome, Guest. Please login or register.
27 Jun 2019 - 06:05:22
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007  (Read 30934 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #75 on: 6 Mar 2007 - 23:44:27 »

bizde sonuncu onur abi olacak o belli. sanrim 3 aydir takim kurmuyo.

valla gökhan biz seneye yapacagimizi biliyoz gökhanla. kuracaz kendi ligimizi, efendi efendi oynayacaz. belli sartlar kesinlikle olacak. sizde takim kurmayan isimleri görünce sasiriyor insan. turnuvalara gelmeyen adamlari almayacaz, takim kurmayanlari turnuva zamani dövebilelim diye. adabazar kurali isleyecek bizde

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #76 on: 13 Mar 2007 - 09:16:10 »

walla son haftalarda surekli yeniliyorum gerci bu sene drafta umut besledigim her oyuncum sattı herkes elimde patladı. Oynaması gerektigi gibi oynayan yok.Playoffa g irmeyi haketmiyom Smiley

Son Turnuva Şampiyonu
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #77 on: 13 Mar 2007 - 17:57:38 »

Olsun be Gila, bazen şansda insanın yanında olmalı. Ben drafta giremedim ama engin takiplerim ve mücadelelmin sonunda kendime üstlerde yer bulabildim. Açıkcası zor bir hafta oldu benim içinde, kaybetmem beni aşağılara indirebilirdi. Bu arada Yasin'de gümbür gümbür geliyor bakıyorum. Ya 2. olup bay geçmeliyim ilk turu yada yada Yasin'in 5. liğe çıkması gerekiyor.

Evet itiraf ediyorum, Yasin  ile ilk turda karşılaşmak istemiyorum, çünkü süpriz yapabilecek bir potansiyele sahip şuanda. Kendisi ile finalde kozlarımızı paylaşmak istiyorum, if it is possible.

Sezon değerlendirmesi yaparsak;

Jefferson - Wallace takası için Şansal  smitten
Bu arada, Gay için sağol Burak, ilerki günlerde çok işime yarayacak gibi gözüküyor.  shake
Payton sana sevgim sonsuz, son günlerde onu eklemek çok hoş oldu.
Sezon içinde beni yukarılara taşıyan, başta Barnes, Millsap ve Wilkins olmak üzere, Corliss ve  Marshall gibi F.A lardan allah razı olsun. Çünkü, Farkı onlar yarattı. Umarım Diop'da bundan sonra daha fazla süre almaya başalayacak. Smiley
Bir dönem kendini aşan Blount'a da saygılarımı iletiyorum.
Demirbaşlar Arenas, Butler, Miller ve Diaw için söylenecek pek fazla birşey yok  worship
Son olarak Hughes whip

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #78 on: 13 Mar 2007 - 20:49:26 »

yok yaw ne takıcam egleniyom ya yeter bana Smiley
bide siz turkler ne diyo muhim olan yarısmak hehehe"
« Last Edit: 13 Mar 2007 - 20:51:20 by gilamaniac » Logged

Son Turnuva Şampiyonu
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #79 on: 13 Mar 2007 - 22:18:53 »

Bu arada Yasin'de gümbür gümbür geliyor bakıyorum. Ya 2. olup bay geçmeliyim ilk turu yada yada Yasin'in 5. liğe çıkması gerekiyor.

Evet itiraf ediyorum, Yasin  ile ilk turda karşılaşmak istemiyorum, çünkü süpriz yapabilecek bir potansiyele sahip şuanda. Kendisi ile finalde kozlarımızı paylaşmak istiyorum, if it is possible.
oha be fatih sürprizi mi kalmis bu saatten sonra. asil sürpriz benim hala playoff savasi veriyor olmam. ilk 3 turdan sectigim adamlar uzun süre ayni anda sakat kaldilar, daha ne olsun? 4. turdan sectigim essek ise 1 aydir oynuyo.

ben su ligde en cok sansaldan cekiniyom. yoksa kim gelirse gelsin, problem degil

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #80 on: 13 Mar 2007 - 22:44:31 »

oha be fatih sürprizi mi kalmis bu saatten sonra. asil sürpriz benim hala playoff savasi veriyor olmam. ilk 3 turdan sectigim adamlar uzun süre ayni anda sakat kaldilar, daha ne olsun? 4. turdan sectigim essek ise 1 aydir oynuyo.

ben su ligde en cok sansaldan cekiniyom. yoksa kim gelirse gelsin, problem degil
never underestimate the heart of a champion lafını hatırlatırım Yasin abi no.Kaç haftadır liderim Azn.

Bu arada, Gay için sağol Burak, ilerki günlerde çok işime yarayacak gibi gözüküyor.  shake
Valla Head'de benim işime yaramadı diil abi.İkimiz için de iyi oldu o takas Afro.
« Last Edit: 13 Mar 2007 - 22:45:28 by ChazyChaz » Logged
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #81 on: 13 Mar 2007 - 22:47:57 »

never underestimate the heart of a champion lafını hatırlatırım Yasin abi no.Kaç haftadır liderim Azn.
valla ben de onu anlamiyorum burak. seninle iki kere eslestim, birinde 6-3, ötekinde 7-1 yendim. ne is anlamadim.valla darilma ama playoffta en cok seninle eslesmeyi isterdim

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #82 on: 13 Mar 2007 - 22:51:25 »

şöle bi gecede derek anderson la felton ı bench te unutmanın acısı hala geçmedi.. ne koydu be..
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #83 on: 14 Mar 2007 - 00:34:35 »

Geçen senede ben bir ara grubun zirvesindeydim. Ama özellikle bu grupta anladımki liderlik o kadarda matah bir şey değil hele hele playoffa yaklaşırken ciddi darbeler alınırsa. Son sıradan ne playoffa girebilmiştim ancak. Ama Yasinden sezon içinde bir maç aldıydım Cheesy

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #84 on: 19 Mar 2007 - 23:29:23 »

son haftaya girdik artik. toronto ve atlanta'nin ucaklari havada carpismazlarsa playofflara girecegimdir. galibiyet serimi 10 maca cikardim. sansal da bu hafta hak ettigi liderligi sonunda alacak. fatihden de farkli bi galibiyet bekliyorum. böylece o da ikincilige oturur ve burak'i 3.'lüge iter. ben de sonra burak'i afiyetle yerim butcher diablo

gökhanla da maalesef playofflarda karsilasamayacaz

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #85 on: 20 Mar 2007 - 02:14:06 »

Açıkçası kötü bir hafta geçirdim, beklediğimden kötü hatta liderliğe çıkabileceğime düşünürken bir anda değişik hesaplar içinde buldum kendimi. Butler'ın sakatlığı ve play off lar öncesi maksimum verim almaya F.A ları bulma telaşından kötü bir galibyet aldım. En kötüsünden 6-3 olmasını beklerken sayı kategorisinide 3 sayı farkla kaybederek kötü bir süpriz yaşadım.

Burak'ın bu haftaki maçı zorlu geçecek çünkü Ankara atıcılarıda, senin süpriz bir sonuç almanı bekeleycek Yasincim. Zor tabi ama en azından farklı bitmeyeceğimi düşünüyorum bu maçın. Aramızdaki fark 3 ve en kötüsünden 4-5 kategoride önde olsa hafta sonunda 8e çıkacak fark benim 2liğe çıkmam için 8-1 lik bir galibiyet almam lazım ki buda oldukça zor şu anda.

Şimdi sonuçlara baktığımda benim Burağı geçmem zor, Yasincim seninde 5.liğe çıkman zor dolayısıyla muhtemel bir ilk tur eşleşmesi yaşayabiliriz. Daha öncede belirttiğim gibi senle eşlemeyi pek istemiyorum. Şimdi soru şu bu hafta oyuncularımı oynatmayıp alacağım bir mağlubiyetle 4 yada 5. sıraya düşsem  nasıl olur böylece Fowler yada Team Sprit   ile eşleceğim ki bu benim işime daha çok geliyor. Peki bu oyun kuralları dışında bir hareket mi olur yada etik değil midir? Sonuçta oynadığımız bir oyun bunun bende bilincindeyim ama böyle bir strateji denemem de bir sakınca var mıdır play offa kalacak takım Gm leri için?
« Last Edit: 20 Mar 2007 - 02:17:04 by James » Logged

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #86 on: 20 Mar 2007 - 21:11:37 »

abi zaten karsılasmayalım mumkunse Smiley  gelecek seneyi bekliyorum artık

Son Turnuva Şampiyonu
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #87 on: 20 Mar 2007 - 21:33:40 »

Şimdi soru şu bu hafta oyuncularımı oynatmayıp alacağım bir mağlubiyetle 4 yada 5. sıraya düşsem  nasıl olur böylece Fowler yada Team Sprit   ile eşleceğim ki bu benim işime daha çok geliyor. Peki bu oyun kuralları dışında bir hareket mi olur yada etik değil midir? Sonuçta oynadığımız bir oyun bunun bende bilincindeyim ama böyle bir strateji denemem de bir sakınca var mıdır play offa kalacak takım Gm leri için?
olm rakipten cekiniyosan bile bu kadar belli etme bari. cig cig yerler adami sonra

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #88 on: 21 Mar 2007 - 17:58:27 »

joe johnson'ın sakatlığında ilk haftayı by geçme şansı elde edersem garip bir rahatlık kazanabilirim. sezonu kapatıp kapatmadığı daha belli değil ama mümkün olduğu kadar bekleyeceğim joe'yu...

bu arada 3. olurum da es kaza yasin'le karşılaşırım diye 3,5 atmıyor değilim.

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #89 on: 21 Mar 2007 - 18:47:44 »

Sevgili ibişler ligi oyuncuları, consolation playoffundan sonra ligin sonuncusu belli olacak, o yüzden önümüzdeki hafta da kadro kurmayı unutmasın playoff dışında kalanlar.
Lig lideri Q-Bee'yi de kutluyorum buradan.
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 « previous next »
    Jump to: