Welcome, Guest. Please login or register.
14 Jul 2020 - 20:27:40
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007  (Read 34233 times)
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #45 on: 14 Dec 2006 - 14:14:26 »

sign in olduktan sonra başka sayfaya atsa bile aynı linki bi daha dene girer.

olmadı mı, o zaman üstte yahoo ana sayfa linki var her sayfada, ordan sports sonra fantasy'e gir.

James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #46 on: 18 Dec 2006 - 00:36:06 »

Teams                              FG      FT  3PTM    PTS     REB     AS      ST     BLK    TO   Score   

Adalet Cavaliers      482    .809    40    492     225    108    48    28    84     5
Parma Lakers             .473     .852     41     507     157     112     27     25     86     4

Böyle bir durum söz konusu, dün akşam 7-2 önde olduğum için bütün adamlarımı benche çektim belki top kaybınıda kazanabilirim diye, nitekim  şuan bir avantajım var fakat, 2 üç sayı, toplamda 15 sayı ve 4 asist gerideyim. Parma Lakers takımını yöneten arkadaşta oyuncularını benche çekmiş, amacım 8-1 kazanbilmek ve buna uygun bir isim var Arenas kadromda. yani 2 üç sayı, 4 asist ve 15 sayıyı çok rahat çıkabilir ama 2den fazlada tıp kaybı yapması muhtemel. Açgözlülüğün gözü kör olsun  Tongue Bakalım yarın sabah göreceğiz ne olduğun da umarım bir süpriz olmaz da en kötü  7-2 alabilirim.

İlk haftaki 8-1 lik mağlubiyetten sonra, drafta katılamamış olduğumdan dolayı( tarih ile ilgili yanlış anlama ) F.A larla güzel birşeyler yapmaya çalıştık. Ama tamamen şansım  iyiydi şimdiye kadar, play off ilk turunda elenirim diye düşünüyorum tabi kalabilirsek. Ray Allen'ın sakatlığında Wilkins, T mac'in sakatlığında Head, Matt Barnes'ın beklenmeyen çıkışı, Diaw'ın yükselen formu,  yağtığım Ben Wallace takımı ve kendisinin son haftalardaki asistlere yaptığı katkılar  Tongue 5.liğe kadar çıkardı beni umarım böyle devam ederde en azından play off larada kalabiliriz.

Son olarak benden öncede söylendi fakat, biraz daha takip edebilirsek ligi en azından kadro güncellemesi konusunda daha keyifli olacak diye düşünüyorum.
« Last Edit: 18 Dec 2006 - 00:39:51 by James » Logged

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #47 on: 18 Dec 2006 - 10:02:30 »

takım kurmayanlar lutfen takımlarınızı birilerine devredin yada efendi gibi kurun..

goren de kotu birsey istiyoruz sanacak...

Son Turnuva Şampiyonu
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #48 on: 18 Dec 2006 - 19:29:31 »

takım kurmayanlar sanırım buralara da girmiyordur. yoksa herhangi bir takımı alıp grupta yer almaktan memnun olacak benim gibi baskalari d a var sanirim.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #49 on: 18 Dec 2006 - 20:46:17 »

bu arda onur abiye karsı 2sayı verdigim icin utanıyorum.Aslında ilk basta onur abi takım kurmuyor sanıyordum ama Onur abi ole birsy yapmaz yakısmaz ona...

Son Turnuva Şampiyonu
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #50 on: 24 Dec 2006 - 11:48:14 »

ymca da sakatlıklar beni de vurdu, liderlik de gidecek Sad yao 1.5 ay lewis 2 ay david west zaten 1 aydır yok. bi de nash sakatlanırsa oh  dwarf

edit: tabi bu konuda can abiyle yarısmıorum
« Last Edit: 24 Dec 2006 - 12:13:24 by kubilay » Logged

Levo
Tifosi
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #51 on: 24 Dec 2006 - 15:36:05 »

Hem Kristic'i hem Yao'yu kaybettik...durum fena, artık Yao gelene kadar idare edip hedefi playoff olarak belirledik. Tongue
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #52 on: 24 Dec 2006 - 16:07:04 »

eheh sakatlananlar lewis, krstic olsun..
 haftalardır ilk 2 tur seçimimi kullanamıorum ( bosh ve iverson ) , onların dışında hughes, Szczerbiak falan hak getire.. mutlaka her hafta 1 2 sakatım oluo maşşallah.. bunlara rağmen sonuncu olmamak benim adıma güzel bişey.. tabi kolay lokma olduğum gerçeğini değiştirmio..
  takım sahiplerinin can la oynarım inşallah bu hafta dediklerini duyar gibiyim..
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #53 on: 30 Dec 2006 - 15:48:49 »

Seattle-Toronto maçı istatistikleri 8. haftaya yanısmamıştı. Onla ilgili düzeltme yapılacakmış.

ATTENTION MANAGERS IN HEAD-TO-HEAD LEAGUES: On Sunday December 31 we will recalculate your Head-to-Head scoring results of WEEK 8 (Dec 18 - Dec 24). We received the data of the Seattle vs. Toronto game played on December 23 after the week 8 Sunday night scoring deadline. Hence, the Seattle-Toronto game was not reflected your week 8 Head-to-Head results. Points leagues and Roto leagues were updated with the Seattle-Toronto stats earlier this week, your H-2-H league will be corrected by Monday morning January 1, 2007.

Bu arada Marshall'ı drop edenden allah  razı olsun Smiley adam patlama yaptı, 18 takımlı ligde adam bulma sıkıntısı yaşarken Marshall'ı kadroma dahil etme şansı buldum.  Afro

Bu arada Dorrell Wright oha diyorum.  21-7-4-4-6, bu nedir arkadaş  Shocked 1. sıra için geliyorum. Çok az kaldı.  Cool

H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #54 on: 30 Dec 2006 - 22:12:06 »

Bendim o şanslı kişi; ama maşallah yani adam hayatının oyununu oynuyor neredeyse.  Angry
Hiç bir şeye yanmam da  7/10 üçlük atmış -hele de bu hafta o kategoride geri düşersem- ona yanarım. Ama sen yine boştakileri takip etmeyi bırakma bence bu vatandaşa pek güvenilmiyor. (O yüzden şimdi tutar en çok gelişme gösteren oyuncu olur bundan sonra belki de!  Grin Angry
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #55 on: 9 Jan 2007 - 18:30:35 »

Tırnaklarımla kazıyarak aldığım liderliği bırakmaya hiç niyetim yok! Play off lar boyunca iç saha avantajını kullanmak istiyorum Tongue
Sezon sonunda oyuncularımın şampiyonluk ipini gögüsleyeceğinden ise  hiç şüphem yok.   Afro

Yasin, VGM'den  Yahoo ile pek ilgilenemiyorsun galiba?  Smiley
« Last Edit: 9 Jan 2007 - 18:31:08 by James » Logged

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #56 on: 9 Jan 2007 - 23:51:23 »

kadroda bosh var, shaq var, childress var, sürekli 1/15 atan bi morrison var. neyiyle ilgileneyim? saglam olan 10 adami koydum, takiliyolar. uzunn bi aradan sonra ilk defa bi hafta önde bitirdim. gecen sene ikincinin 150 mac önünde bitirdim de noldu? bu sefer geriden gelerek sürpriz yapma  amacindayim

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #57 on: 15 Jan 2007 - 15:02:23 »

fatihcim  Kiss

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #58 on: 15 Jan 2007 - 15:49:12 »

Arkadaşlar... TAZ isimli takımım tüm yahoo  takımları arasında 13. sırada... Daha önce 19. sırada olan Adige Air Forces isimli takım yapmış olduğum salak bir takas sebebiyle 20 binlere geriledi. Toparlayacağız iğnşallah... İlk 1000 de 3-4 takımım daha var. Onlarıda yakında duyarsınız

No more tears
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #59 on: 15 Jan 2007 - 16:46:20 »

fatihcim  Kiss

Feci kapak oldu hakkaten Smiley  Neyse bundaki sonraki haftlarda senle oynayacagım maçlara daha bir motive çıkacağım.  Önümüzdeki haftalarda toparlanmayı umuyorum. Oyuncularımın kendine gelmeye ihtiyacı vardı.  no

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 « previous next »
    Jump to: