Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 06:31:27
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 8
Author Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007  (Read 30915 times)
mc
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 18 Oct 2006 - 16:32:42 »

Scanner'ı çağırmaya gerek yok bu arada, ben otomatiğe bağlayıp her koda aynı satırla giriyorum...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #16 on: 20 Oct 2006 - 19:51:33 »

1 kişilik yer kaldı çocuklar, ilk mesaj atana veriyorum. 4 saat sonra draft var haberiniz olsun

- Alim'i aldık, geçmiş olsun
« Last Edit: 20 Oct 2006 - 23:31:32 by Tayshaun » Logged
gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #17 on: 22 Oct 2006 - 14:30:44 »

Benim bir sorum var.Geçtiğimiz yıl takas önerileri gönderdiğimde bana kabul veya ret edildiğinde mail geliyordu.Bu yıl gelmiyor.Bu Yahoo'nun yaptığı bir değişiklik mi;yoksa benden mi kaynaklanıyor?
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #18 on: 22 Oct 2006 - 19:40:46 »

Ayarları değiştirmek yetecektir, galiba geçen yıl "evet" olan otomatik seçimi bu yıl hayır yapmış Yahoo.
My team'den edit team info'ya tıklayıp son seçeneği yes'e çevirince mailler gelecektir. Wink
« Last Edit: 22 Oct 2006 - 19:45:03 by H.S.Celik » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #19 on: 23 Oct 2006 - 08:20:17 »

ID# 143461
Şifre: walou

Erken gelen 8 kişi oturur

Haa, belirtmekte fayda var; bu grupta sonuncu olan kişiyi fena taşaa sarıcaz, acaip dalga geçicez -ki grup ismiyle müsemma- haberiniz olsun. Aha lig kurulmuş dalayım demeden önce düşünün.
Draftimiz cuma 10.00'da
« Last Edit: 23 Oct 2006 - 08:21:40 by Tayshaun » Logged
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #20 on: 24 Oct 2006 - 18:05:22 »

arkadaşlar bu sene warrick'ten birşey beklemekte feyda var mı? malum gasol'un sakatlığı, sakat olmasa da memphis'in uzun sıkıntısı... birkaç depth chart'ta ilk 5'e yerleştirilmiş olarak gördüm ondan dikkatimi cezbetti. yorum yapıp yardımcı olabilecek biri varsa şu mübarek bayram günü...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 24 Oct 2006 - 20:22:54 »

Grubun adindan bisi anlamadim ama konsepte uygun bi sekilde katildim alexandra hedison diye.

istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #22 on: 1 Nov 2006 - 14:35:35 »

Arkadaşlar biraz embesil bir soru olacak ama.. Geçen yıl Rankings diye bir bölüm vardı hem takımımızın her pozisyonda aldığı toğlam scoru görüyorduk hemde o pozisyondaki sıralamamazı görüyorduk.. Yeni versiyonda bu kaldırıldımı yahut ben bakmam gereken yeremi bakmıyorum.. Simdiden tesekkurler

No more tears
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #23 on: 2 Nov 2006 - 14:43:54 »

Günlerdir Bogut'a 6-8 hafta yok diyen yahoo, espn gibi sitelere en derin saygılarımı yolluyorum. Nerdeyse serbest bırakıyordum herifi ama bench'e çekmek de yeterince koydu. Alimo uyarsana insanları. Detroit'e koyduğunuz şu mutlu günde biz de sevinelim.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 2 Nov 2006 - 16:00:20 »

Ayni sey Mike Bibby icin de soz konusu. Fellik fellik Jason Hart aldim heryede, sure bile almadi adam diger yedekler gibi.
« Last Edit: 2 Nov 2006 - 16:00:54 by Lime » Logged

istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #25 on: 6 Nov 2006 - 17:36:07 »

Arkadaşlar biraz embesil bir soru olacak ama.. Geçen yıl Rankings diye bir bölüm vardı hem takımımızın her pozisyonda aldığı toğlam scoru görüyorduk hemde o pozisyondaki sıralamamazı görüyorduk.. Yeni versiyonda bu kaldırıldımı yahut ben bakmam gereken yeremi bakmıyorum.. Simdiden tesekkurler

Arkadaşlar soruma halen bir cevap veren olmadı. yardımcı olursanız sevinirim. Tekrar teşekkürler

No more tears
H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #26 on: 6 Nov 2006 - 23:53:06 »

(Tam buna cevap vermek için girdim başlığa son mesajı gördüm. Tembellikten, kaç gündür nasip olmadı cevaplamak.)
Ranking derken kastetiğin her oyuncunun sıralamadaki yerini ayrı ayrı gösteren (tabii aynı sayfada) bölüm ise bunu görmenin en kolay yol şu:
Players'a geliyoruz orada hemen 2. sıradaki League Leaders kısmına tıklıyoruz istediğimiz takımı veya kategoriyi seçince rankings karşımızda. Smiley
İnşallah yardımcı olmuşumdur.
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #27 on: 7 Nov 2006 - 15:59:25 »

Ya maalesef Onu sormamıştım. Ama galiba sorumu tam ifade edememişim. Sormak istediğim rankings değilde standings te olabilir. Gerek takımımın 12 takım arasında FG FT 3 sayı Toplam Sayı Toplam Ribaund Asist  Blok ve Turnoverdaki yerini gerekse bu dallarda toplam rakamları gösteren bölüm vardı. Ama şimdi o bölümü bulamıyorum

No more tears
cavsfan
Newbie
*

View Profile
« Reply #28 on: 7 Nov 2006 - 17:12:52 »

Lig tablosunda sag ustte Full Standings var. Tablonun icinde. Onu soruyorsun sanirim.
fabrio
Veteran
Sr. Member

Gerçek bir prens...

View Profile
« Reply #29 on: 7 Nov 2006 - 18:12:23 »

Lig sayfasına girince, sıralama tablosunun sağ üstünde head-to-head stats var. Oradaki tabloda sol üstte totals yazıyor. İstediğin bu sanırım. Bende arıyordum uzun zamandır.

Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 8
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Yahoo Fantasy League 2006-2007 « previous next »
    Jump to: